16775
banner
  • Negritis
    #8403
    amikor az 1 megjelent valahol azt olvastam hogy aktívan részt vett benne de akkor tévedek
    mea culpa
  • Count Adyn
    #8402
    Itt az első 13 fejezet már kész van angolul elvileg:)
  • Evoluti0N
    #8401
    Ez a cikk alapján úgy tűnik, hogy nem vett részt benne.
  • Evoluti0N
    #8400
    Lengyelül. Angolul még nincs. Igazából hivatalosan angolul még csak az első 5 jelent meg. A 8-nak készül a rajongói angol fordítása jelenleg. A játék fórumán írja, hogy hol tartanak, de ott éppen karbantartás folyik.
  • Negritis
    #8399
    nem tudom, igazából abból indulok ki hogy az író mikor segített a játék sztoriját összerakni már tudhatta mi lesz a 8. könyvben

    amúgy a 8. az angolul vagy lengyelül jelent meg akkor? (nem néztem utána)
  • Evoluti0N
    #8398
    Ezt, hogy vannak utalások a 8. könyvből is a játékban. ezt tudod is, vagy csak gondolod? Amúgy gondolom, hogy ha van is utalás, akkor is max a 3. játékban, mivel az első két játék még a 8. könyv előtt jelent meg. Mire odaérek, tán lesz fordítása a 8. könyvnek is. Amúgy szerintem az író nem vesz részt a játékok sztorijának írásában.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.08.07. 21:18:51
  • Count Adyn
    #8397
    Elég brutál aratás volt a hetedikben -.- a következő meg elvileg valahol a 2-3. könyv környékén játszodik majd időben:(
  • Negritis
    #8396
    háát, pedig simán benne van mivel a játék történetében is részt vesz az író elvileg
  • Evoluti0N
    #8395
    Végigolvastam a 7. könyvet is. :) Hamarosan jöhet a trilógia végigjátszás. A 8. könyvnek ahogy látom, még készül a fordítása. Csak 2013-ban jelent meg, szóval nem hiszem, hogy bármelyik játékban is lennének utalások a ebben könyvben történtekkel kapcsolatban.
  • Evoluti0N
    #8394
    Kijött az 1.08-as patch. Legalábbis PC-re.
  • plu604
    #8393
    Új patch.
    Kifejezetten örülök neki, pont szüneteltetnem kell a játékot, mert a "Get Junior" quest nekem is bebugolt, és nem bírok haladni a sztorival.
    Thx CD Projekt Red, plz release now ^^
  • Evoluti0N
    #8392
    Nálam volt pár. Az előbb említett küldi, aztán volt egy fickó, akit nem tudtam kiszabadítani, mert nem spawnolt a bandita, akinél a kulcs kellett, hogy legyen. Aztán egy helyen nem tűnt el a kérdőjel. Meg volt egy kísértetjárta hely, ami szintén bugos volt. Mondjuk az még mindig bugos. Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Na meg a lóval kapcsolatban is voltak érdekes dolgok. Bizonyos helyeken, ahol dimbes-dombos volt a terep, előfordult, hogy a lő eleje belelógott a földbe. A listát olvasva rengeteg bugot javítottak, csak ugye sok bug nem mindenkinél fordult elő.

    Na, meg ahogy olvastam a hozzászólásaidat, elég sok mindent kihagytál. Voltak olyan küldik is, amiket nem csináltál meg. Szóval logikus, hogy nálad nem nagyon volt (vagy egyáltalán nem volt) bug, nem úgy, mint nálam, aki fullra kipucolta a teljes játékot.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.08.04. 12:08:35
  • molnibalage83
    #8391
    Döbbenetes, de az lemerülés úszás bugot leszámítv első végigjátszásra egy buggal sem találkoztam.
  • Evoluti0N
    #8390
    Elég sok bugot is javított. Mondjuk nálam volt egy olyan DLC-s küldi, amit nem tudtam a patch előtt megcsinálni. Az alternatív mozgást nem tudom. Nem próbáltam.
  • molnibalage83
    #8389
    Mi az az alternatív mozgás? Végül feltettem az 1.07-et de az inventory-t leszámítva semmi egetrengetőt nem találtam.
  • Gepo
    #8388
    1.7-tel sokkal jobb a játék, nehogy 1.6-tal vidd végig. FPS-ben nem vettem észre különbséget, azonban egy csomó mindenben jobb lett, ami elég nagy kihatással van a játékélményre (pl: jobb inventory, alternatív mozgás, stb.).
  • jocika
    #8387
    +1
  • Sheltem
    #8386
    Csak a vége volt jó? :P

    Najó nem kötöszködöm. Én harmadszor ugrok neki(eddig soha nem mentem 3-4 órányi tartalomnál tovább) mert vártam, hogy meglegyen az összes dlc. De mostmár végigtolom. Egyedül az utolsó dlc nincs fenn, mert ahogy olvastam az emberek elégedettebbek az 1.6 al mint az 1.7 el(fps értékek és társai) ezért 1.6 al szándékozom végigvinni.
    Kíváncsi leszek az első pár óra zseniális, remélem hosszú játék lesz.
  • RatBaG #8385
    az egyetlen, akivel igazi lenne egy film:
  • Soldiers
    #8384
    Na emberek én is végigvittem a játékot... nagyon jó volt a vége várjuk a kiegészítőket :D
  • bardocz
    #8383
    Igen? Akkor én csak a kártyásokat találtam meg. Ha jól emlékszem ők valahol Novigrad környékén vannak, esetleg Oxenfurt.
  • Negritis
    #8382
    több is, de van 1 olyan ahol pl gwentezel
  • bardocz
    #8381
    Van egy scoia'tael egység valahol.
  • molnibalage83
    #8380
    Mármint kivel?
  • genndy
    #8379
    Pedig a menüben ott vannak a Letölthető tartalmak és ott felsorolja. Amelyik olyan azt lehet állítgatni is (ruhák ki/be kb.).
  • Sheltem
    #8378
    Srácok valahol a játékban látható, hogy melyik dlck vannak - sikeresen- feltelepítve? Menüben nem találtam ilyesmit, lehet figyelmetlen voltam.
  • bardocz
    #8377
    Vannak a játékban, lehet az egyikkel kártyázni.
  • Shep
    #8376
    Lehet majd a 2 kieg valamelyikében feltűnnek, vagy szó esik róluk.
  • molnibalage83
    #8375
    Őt én is vártam, de sehol nem tűnt fel. A W3-ban a scoia'tael-ek szinten nem is léteznek már. Mondjuk arról sem sok szó esett, hogy mi történt Vergennel és Saskiával...
  • Prof William
    #8374
    Ioverth-el mi van?

    Reméltem hogy összefutunk majd vele a játék során de ez nem jött össze... Pedig a Witcher 2-ben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindkét végigjátszást túléli.
  • AnuluWork #8373
    Itt ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kereskedő helyett az őr mellé állsz (ő adott receptet), nem lesz gond később ezzel? Pl. Nehogy aztán Manfrednál lehetett volna megvenni a legjobb speckó páncélt vagy kardot? :) De mintha a 2. részben is lett volna egy ilyen nevű kereskedő, nem?

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.08.03. 06:10:11
  • AnuluWork #8372
    Aha. Amelyiket korábban írtam, csak lekapcsoltam a hudot.

  • molnibalage83
    #8371
    Ez valami sweet fx-szel készült?
  • AnuluWork #8370
  • koschwarz
    #8369
    Egyetértek. Sapkowski fantasy világát nagyon egyedinek találom, másrészt Martinnak elgurult a gyógyszere, kicsit túltolta a cselekmény bonyolítását.
  • Prof William
    #8368
    Szerintem Sapkovskijnál(főleg a könyvekben) is csak háttér a fantasy világ és a történet a lényeg.

    Valamint az ő könyvei sokkal jobban lekötnek. Kellemesebb olvasni őket és sokkal könnyebb élvezetesebbek a szereplői. Az egészet áthatja az a tipikus közép-európai fantasy hangulat ami nagyon beön

    Martin is tényleg remekül írja meg a dolgokat de sztem a 3-ik könyv után már elszaladt vele a ló és talán már ő sem tudja hogy ki, merre és hol jár...

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.08.02. 11:48:58
  • koschwarz
    #8367
    Ízlések és pofonok... Nekem Sapkowski könyvei jobban tetszenek Martinénál.
  • TBTPumpa
    #8366


    Az a bőrnaci:


    Yennefer alternate look DLC:
  • Negritis
    #8365
    nem tudom olvastad-e Martin könyveit azért Sapkovskijnál jobb
    teljesen más a 2 mondjuk, mert a Tűz és Jég dalánál a fantasy csak háttér és igazából egy lovagtörténet
    addig a lengyel mesternél a fantasy világ a lényeg
  • PeeTeR
    #8364
    https://www.reddit.com/r/witcher/comments/37fwz5/the_witcher_movie_is_being_developed_by_the_oscar/