16775
banner
  • molnibalage83
    #8162
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, mert én csak úgy toltam végig, hogy őt válaszottam. Ő mindenképpen ott lesz szerintem KM-ben, csak nem ő a szíved választottja, cutscenekben és a sztoriban többször is feltűnik. Yennefer is mindenképpen ott van. KM-ben
  • Negritis
    #8161
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha végig csinálod vele a küldiket akkor Kaer Morhen ostrománál ott lesz még akkor is ha elhajózott
  • Evoluti0N
    #8160
    Egyébként Triss-szel mi a helyzet?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyetlen módja, hogy megakadályozzuk a távozását a többi varázslóval, ha szerelmet vallunk neki? Vagy máshogy is lehet? Ha nem akadályozzuk meg, akkor se a Kaer Morhennél levő csatánál, meg aztán a későbbiekben se tűnik fel?

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.23. 23:01:58
  • bardocz
    #8159
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam a varázslónős fel se jött a flashbacknél, én bementem vele, de azt mondtam nekik, hogy vegyenek levegőnek inkább.
  • molnibalage83
    #8158
    3+
    2-
  • molnibalage83
    #8157
    Csak akkor, ha nem magad akarsz rájönni. Ha volt egy végigjátszás, akkor a flashbackek száma beszédes, 5 db van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A pozitív kimenenetelhez több jó, mint rossz döntés kell, tehát valamelyikből 3. A császárhoz el sem kell menni és nem faktor, nem kötelező, de el lehet. A 4. feltétel külön van. Tehát az elf varázsló portája és a végső nyughely külön van, így jön ki az 5 db. Teljesem mindegy, hogy a sírnál mit mondasz, ha elmész, akkor +. A többi egyértelmű.

    Ha valaki kicsit is beleéli magát abba, hogy Geralt nevelőapja Cirinek, akkor mission impossible a rossz véget összehozni. A difi annyi a bittersweet endinghez, hogy Radovidnak pusztulnia kell. Ha nem, akkor jön a pozitív. A játékosok nagy részének ez a vége szerintem.

    Én mivel beleéltem Geralt szerepébe azért elsőre is mind a jót választottam, de a császárnál nem is jártam. Szartam bele, hogy ő mit akar...
    A hógolyózás megvolt.
    A varázslónőknél meg egyértelmű. A kislány felnőtt, ő dönt.
    A temetés is egyértelmű volt, ez kis hőst a saját közössége megvet. Kapják be, eltemetem akkor is, ha úsznom kell a szigetig...
    Avallac'hnál meg azt mondtam magamban, miért is ne...
  • Evoluti0N
    #8156
    Értem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor az volt a gond, hogy eltörtem Dijkstra lábát. :D Úgy voltam vele, hogy azt nem választom, hogy elmondom neki, mit keres Emhyr. Aztán lábtörés. Hopsz! Akkor másodszorra másképp teszek.
  • Evoluti0N
    #8155
    Nekem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hógolyózás volt
    Nem menten a császárhoz
    Bementem a varázslónőkhöz vele
    Azt mondtam neki, hogy nyugi és ne romboljon. Elmentem vele eltemetni a fickót

    Ciri nem halt meg.


    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.23. 22:50:40
  • molnibalage83
    #8154
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első Ravodivhoz kapcsoló küldi az, hogy elmész Philippa egyik régi rejtekhelyére. Ez lehet, hogy nem is kell. Roach-ot is meg kell találni, Dijskra egyik küldije elvisz oda. Aztán lesz egy küldi, mikor azt sem tudod, hogy kit keresel és megtalálod valakit. Ezt nem lövöm le. A végén a kulcs az, hogy Philippát ne erőszakkal védde meg, mert akkor D-val ezt nem zárhatod le. A maradék részt sem lövöm le.
  • Prof William
    #8153
    Tehát ha jól értem akkor pozitív endinghez...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. Vessemir temetése után hógolyózni kell Cirivel.
    2.Imlerith előtt el lehet menni a császárhoz hogy visszautasítsuk a pénzét ami szintén jó pont Cirinél.
    3.Beszéljen egymaga a varázslónőkkel.
    4. A The Child of the Elder Blood. - nál hagyni kell hogy ki eresze a gőzt + meglátogatni Skalj hulláját és eltemetni.
    5. A sírnál biztosítani kell arról, hogy vele tartunk...


    Tehát ha ezeket jól csinálom akkor jó ending lesz.

    Nekem úgy rémlik elég sok dolgot jól csináltam ezekből de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elsőre nekem Ciri meghalt mégis.
  • Evoluti0N
    #8152
    Aztabazta. Durva mennyi változó van. Akkor nekem az kimaradt teljesen, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg lehet ölni Radovidot. WTF. Pedig igyekeztem mindig mindenhol alaposan szétnézni. Mikor lett volna lehetőségem rá? Volt az a küldi, amikor meg kellett tervezni a megölését vagy mit. Tiszta szenilis vagyok. Nem tudom már mi volt a küldi. :D A megölésével kapcsolatos valami. Aztán vártam, hogy halad tovább valahova a dolog, de aztán nem volt több küldi. Aztán a végén mutatta, hogy elfoglalta Novigradot, bla-bla és ölette mindenfelé a varázslókat.
  • xido
    #8151
    remélem én is,hogy vicc csak,de hivatalos bejelentésként tették ki :)
  • molnibalage83
    #8150
    Kérdés a Kear Mohrennel kapcsolatban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi van akkor, ha Keir nincs ott, ki menti meg Lambertet?
  • Prof William
    #8149
    Besírnék ha jönne egy ilyen a valóságban. :)

    Witcher 3: My Little Pony

    Tulajdonképpen egy új játékmód, csak mindenki póni a világ meg ilyen happy lenne. :)
  • xido
    #8148
    hát nesze nekünk dlc

  • TBTPumpa
    #8147
  • molnibalage83
    #8146
    Második végigjátszásra még valami feltűnt. A játékelején egyből van három napszak az intro, a rémálom és a felébredés után. Mintha szándékosan gyúrtak volna a motor képességeiek csillogtatására. Ezen felül az első NPCK részletessége és változatossága szerintem felülmúlja a későbbiekét. Itt vannak teljesen eltérő öreg, csúnya, vékony és testesebb manusok, de később ilyen szélsőségek valahogy eltűnnek, vagy lényegesen kisebb a változatosság. Vagy csak túl sokat volnam a végén Novigrad környéként és túl keveset Skelligén.
  • molnibalage83
    #8145
    Háááááááááááááát...
  • TOMSILENT
    #8144
    A kiegészítők remélem úgy lesznek hogy a mentésedet átviheted és úgy kezdesz neki mert ha nem morci leszek picit, nem mintha bánnám csak na
  • TOMSILENT
    #8143
    Tényleg nincs rajta. Passz.
  • molnibalage83
    #8142
    Én egyszer végigtolom majd hamarosan az új gépemmel, de aztán a két kieget sanszosan megvárom. Az 1.07 patch függvényében aztán főleg...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.23. 13:33:18
  • Prof William
    #8141
    A két kiegészítő hogyan jön majd? Októberben a 10 órás és tavasszal a Tussain(Új terület)-es?

    Mert akkor ha minm2 kint van tuti jön egy újabb végigjátszás. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.07.23. 13:30:20
  • molnibalage83
    #8140
    Erről beszélek. Azért nincs értelme megcsinálni, mert a többsége szintben redundás, XP-t nem kap érte és egy végigjátszás alatt felesleges az összeset letolni. Ez a főszálhoz képes arányátalan hosszú rohangálást jelent, ami megborította volna nálam a történetmesélést.

    Ha linkelem a videót, akkor teljesen egyértelmű lesz, hogy melyik döntés melyik narrált videót eredményezik.

    Spoiler veszély a lenti linkeken.

    Ez egy gudie.

    Egy másik.

    A videóban ezek, egymás után bevágva. Természetesen ennek iszonyatosan sok kombója lehet.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.23. 11:26:59
  • Evoluti0N
    #8139
    Én 34-es szintű lettem úgy, hogy szinte mindent megcsináltam. Legalábbis mindenfelé szétnéztem, minden kérdőjelhez is elmentem és minden küldit megcsináltam, amit találtam. Az a gáz, hogy mire kipucoltam Velent, addigra szinte minden küldi már kis szintű volt számomra Skelligén. Mondjuk így is megcsináltam őket, mert érdekesek voltak.
    Amúgy meg igen, linkelheted a videót nyugodtan, úgyis meg akartam nézni és akkor legalább nem kell keresnem. :)
    Arról esetleg van videó, vagy tartalmazza azt is a videó, hogy milyen döntések vezetnek egy-egy végkifejlethez?

    Szerk: Egy valamit sajnálok, hogy nem találtam meg. Nem is értem hogyan. A trailerből a "fuck off" vámpírt.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.23. 11:23:30
  • molnibalage83
    #8138
    Ez miért nincs rajta az OST-n...? :(
  • molnibalage83
    #8137
    Összesen 3 fő befejzés van. A 36 db arra vonatkozik, hogy hány narrált kis videó van, tehát a mellékszereplők sorsa. Hogy pl. mi lesz Geralttal, melyik nő oldalán köt ki, az, hogy ki nyeri a háborút, az, hogy Skelligén ki az uralkodó, az, hogy mi történik Keira Metz-cel, stb. Linkeljem az összeset tartalmató videót vagy nem akarsz spoilert?

    A kiegészítő meg a sztori meg mellé és nem utána tesz szerintem, mert ez a logikus. Egy hatalmas sidequest lesz. A főszereplő melletti NPC-k nélkül üres a világ, egyszerűen értelmetlen úgy játszani, ők töltik meg élettel a világot...

    A baj az, hogy egyszerűen elszintezték sajos a játékot a loot és craft rendszerrel együtt... Ha ehhez hozzá jön a kieg méginkább azzal jár, hogy nem csinálod meg a sidequestek nagy részét. Igazából azért is magas viszonylag az újrajátszási faktor, mert annyi sidequest van, hogy kb. 10-15%-át megcsinálva is a főszálon végigmászva leszel 31/32-ik szintű a végén és harmadik nehézségi szinten is úgy mész át mindenkin, mint kés a vajom még akkor is, ha elbasztad a skillfát és nem rebalanszolod magad potival, amit itt akárhányszor megtehetsz...! Csak 1000 arany kell hozzá, ami nem pénz...

    Én kb., ha 3-4 hirdetőtáblát olvastam el Velen/Novigradban és egyet sem Skelligén. A felkiáltójeles NPC-k közül alig néhányoz mentem oda. Így lettem 31-ik szintű a végcső csata előtt és 32 szintű utána.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.23. 10:12:52
  • Evoluti0N
    #8136
    Ugyanez volt nálam is. Sőt, mivel sejtettem, hogy az utolsó küldi következik és 33-as szintű voltam, majdnem teljes XP csíkkal, elmentem mobokat farmolni, hogy az utolsó küldinél meglegyen a 34 és az utolsó farkasos páncélban lehessek. :D Nem baj. Gondolom, hogy a kiegészítők majd ott folytatódnak, ahol az alapjáték befejeződött, szóval lehet majd még élvezni a 34-es páncélt. Meg valószínűleg jönnek újabb, nagyobb szintűek is.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.23. 10:04:19
  • dubel
    #8135
    Mekkora szívás. Elértem a 34-es szintet, felvettem a legfullosabb farkascuccokat és mindjárt vége a játéknak :(((
  • Evoluti0N
    #8134
    Majd én is megnézem a különböző befejezéseket és milyen döntések vezetnek hozzá, mert kíváncsi vagyok nagyon. Valami 36 befejezést emlegettek anno, de gondolom, hogy a különböző kisebb változásokat és az azokkal történő variációkat is beleszámítják. Valószínűleg nincs 36 teljesen eltérő befejezés.
  • molnibalage83
    #8133
    Nálam is pont ez volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor jött a kereskedő és feltette a kérdést... hej, az nagyon kellett.


    Tegnap nem bírtam magammal és az "eltolt" ismétlés miatt megnéztem YT-n az egyik lehetséges véget.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri uralkodó lett. Nem tudom, hogy miért hívják bittersweet szálnak ezt. Ok, hogy nem mennek tovább együtt Geralt és Ciri és annak ellenére, hogy apa-lánya kapcsolatuk volt, szinte felnőni sem látta, de Ciri szinte egész élete során csak menekült és vándorolt és nagyon sok mindent utál. Most tehet ezek ellen valamit. A Fehér Fagy megállításánl is az ő szavai szerint tette, amire született. Ő meg királyi vér, akárhogyan nézzük. Igen, kicsit szomorkás, de ő is él, Geralt is él (ahogy Yenn és Triss) szóval ez nem végső búcsú. Ez is szép lezárása a történetnek.

    Apropó, Yenn akkor is ott ülne a fogadóban, ha nem őt választja a játékos? Vagy akkor Triss lenne ott és senki, ha mindkettőt bukta?


    Tegnap elkezdtem újra és az a durva, hogy nem léptetek át egy párbeszédet sem. Ez olyan, mint egy film, lazán van újranézési faktora. Most úgy fogom tolni, hogy cask a pusztában hozzáférhető anyagokat veszem fel vagy halott ellen loot és legnehezebb szinten. Így talán lesz értelme a craft rendszernek és a Witcher cuccoknak... (Viszont ezt már új géppel, amin remélhetőleg jól fel lehet húzni meg a grafikát is. Ezt fel is fogom venni és össze fogok vágni belőle fimet, legalábbis ez a terv.)
  • RatBaG #8132
  • molnibalage83
    #8131
    Az első rész nem volt újrajátszós számomra, de a 2. és 3. rész határozottan. Azok már messze az összes korábban játszott RPG felett volt nálam.

    Lehet, hogy lustaság, de én ezek után soha nem fogom szerintem a BG szériát végigtolni és a Pillars of Eternity-t sem, mert a voice acting és karakteranimációt nem adja vissza az olyan szintű szöveg, amit úgysem tudok megérteni teljes mélységében...
  • Evoluti0N
    #8130
    Végigjátszottam. Azta de 10/10 volt EZ! A végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jó nagy trollok voltak a fejlesztők. Azt hittem, hogy meghalt Ciri tényleg. Aztán, amikor ment Geralt találkozni valakivel, akkor reménykedtem, hogy Ciri lesz az, aztán, amikor ment a kocsmába, megint reménykedtem. És jej! :)


    Most olvasom a 6. könyvet. Aztán jöhet a maradék, majd egy full trilógia végigjátszás. Igazából sose voltam nagy Witcher fan. Játszottam az első két részt, kellemesek voltak, de nem voltam úgy, hogy OMFG GOTY! Azonban ez a rész azzá tett. :)
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.22. 22:22:31
  • molnibalage83
    #8129
    Sajnos kétszer láttam így ugyanazt, kicsit más párbeszédekkel...
  • AnuluWork #8128
    A megoldást megírtam. Nálam működött.
  • NeoMaN
    #8127
    ugyanez van nálam bakker
    eddig semmi bajom nem volt sem ezzel sem másmilyen játékkal
  • NeoMaN
    #8126
    fasza, nekem azóta fagy, 10 percenként random kilép, és a DLC-s farkasemberes küldi úgy bebugzik, hogy nem lehet őt kinyírni, mert csak áll mint egy bábu
    életemben nem láttam ilyen bugot még :)
  • molnibalage83
    #8125
    Radoviddal kapcsolatos, játék végi spoiler veszély.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Dijstra lábát eltöröm, mert Philippát védem, akkor nem aktiválódik Radovid kinyírását célzó rész? Ha viszont ez van és mégis elvittem Cirit a császárhoz és mindent jól csinálok, akkor vajh milyen kifejlet lesz?
  • TOMSILENT
    #8124
    Na végre. 1.07 patch meghozta a várva várt gyümölcsöt nekem. Végre meg tudtam csinálni a Hattoris küldit :) meg persze ami bugos volt azokat is
  • RatBaG #8123
    vagy csak nem vakartatta le.