16775
banner
  • Negritis
    #9123
    volt rá patch
  • molnibalage83
    #9122
    Az inventory vajon a kieg vagy patch miatt változott meg?
  • Myselor
    #9121
    köszönöm az infókat nem tudtam, :)
  • Evoluti0N
    #9120
    Még több Hearts of Stone screenshot.
  • Voltan
    #9119
    Igazából teljesen érthető és korhű a könnyű páncélok kinézete.

    Ezek aketonok, illetve gambezonok. Vastag, posztó, ill. gyapjú szerű anyagból készült ruhák, annak idején a páncél alá, illetve fölé vették fel a lovagok-katonák ehun

    Szegényebb katonák, vagy parasztok hordták csak páncélként (mivel vastag, tömött anyag volt, védett valamennyit), a többiek a vért kiegészítéseként. Viszont ezt könnyű volt festeni, és nem volt nehézkez a viselete akár minden nap, és ezért gyakran volt kifestve, akár egyenruhának, vagy díszes öltözéknek is.
    Ez a magyarázat
  • Myselor
    #9118
    hát igen ez így van,nem is értem azokat a páncélokat :d és valóban a legjobban nekem is szinte a legelső páncél tetszik.kár hogy csak egy fejlesztése van.kár hogy nincs több belőle
  • molnibalage83
    #9117
    A nehéz és közepes páncélok jól néznek ki. A színpomás posztó szerű könnyű páncélok nagy része sajnos tényleg elég hülyén néz ki. Csak egy kalap kéne Geralt fejére és lehetne udvari bolond is... Egyébként nekem a játék eleji szinte semmit sem érő alapvért tetszik a legjobban...
  • molnibalage83
    #9116
    Két féle metódus van. A kardokból ki lehet pattintani rúnát, de akkor megsemmisül a rúna és a kard megmarad. Tehát a meglevő kardodba mehet jobb rúna, de régiek elvesznek.

    A másik lehetőség az, hogy új kardod van, de kell a régiben levő jó rúna. Akkor szétkapod az egész kardot. A kard az kuka, de a rúna megmarad.
  • Myselor
    #9115
    ez bizony így van,szinte mindegyik sima páncél borzasztóan néz ki a witcher páncélok a legszebbek és a dlc-s páncélok:)
  • Prof William
    #9114
    Valamint a Witcher páncélok szerintem sokkal jobbam néznek ki mint a játékban fellelhető páncélok többsége.

    Jó ránézni Geraltra amikor szép cuccokban van...

    Nekem a macska páncél volt kedvencem. Az első változata kicsit fura volt a szabadon hagyott kezekkel, de az ezt követő verziók egyre jobbak és jobbak lettek.
  • Rita79
    #9113
    Azért ez nem teljesen van így, mert pl. a macska alap szinttű acél és ezüst kard épp akkor amikor tudod használni (azt hiszem 17-es szint) őket, akkor kb. 50-60-al nagyobb a sebzésük, mint az akkor épp kapható vagy járatos kardok. Plusz valóban a statjuk is erősebb. Szóval kellemes tud lenni az a pár dmg/sec többlet.
    A másik, meg hogy én úgy tudtam, hogy a kardok szétszedésekor ugranak a rúnák, nem maradnak meg. De lehet rosszul emlékszek.
  • molnibalage83
    #9112
    Még, ha játszok is ezzel a kieggel, akkor is úgy kell belefűzni a moziba, hogy annak szerves része legyen.
  • Evoluti0N
    #9111
    Pár új Hearts of Stone screenshot. A felirat ki van kockázva, szóval a spoiler a lehető legminimálisabbra van véve.
  • molnibalage83
    #9110
    És úgy mondom, hogy könnyű, hogy szerintem teljesen átlagos skilekkel bíró játékos vagyok...
  • molnibalage83
    #9109
    Látom nem érted. Ha a fejlődési rendszer és más rendszer túlnyomó részének szinte semmi értelme, akkor tényleg minek? A level gap a fő tényező. Ahogy már írtam. Tökre ugyanazzal a felszereléssel halálfejes lényt 5-6 szint difinél nem tudom megsebezni, 3 szinttel magasabban meg hülyére verem. Akkor szerinted mi értelme van az n+1 cuccnak és minden másnak? Az, hogy milyen statja van egy fegyvernek szinte teljesen lényegtelen, az armor számít még valamit. A fegyverek bármikor erőlködés nélkül összerakhatóak a loothegy miatt. Pénzhiány? Az mi...? Még úgy sem találtam igazán nehéznek a játékot, hogy saját magamat korlátoztam loottal és legnehezebb szintre tettem...
  • DantesHUN
    #9108
    Lehet neked könnyű. Vagyis, nem nehéz, de mondjuk jó sok szinttel neki menni az Erdei Jenny-nek, alap felszereléssel...
  • Negritis
    #9107
    ilyen alapon minek egy játékba fejlődési rendszer is mert a dark soulst végigvitték soul lvl1en
    meg minek craft rendszer mert megcsinálták már törött karddal is
    meg minek irányítás mert dobbal is meglehet csinálni

    és az a játék elvileg nehéz

    csak azért mert valami nem "szükséges" attól még nem felesleges, én például kifejezetten szerettem lecraftolni a különböző witcher ruhákat, nem volt rá szükségem nekem sem, de jó érzés volt autentikusabb cuccban tolni
    kövi végigjátszásnál a farkast fogom felvenni

    egyébként pedig a bónuszai jobbak a witcher ruháknak mint a "mezei talált tárgyaknak" tudtommal szóval megérheti az
  • molnibalage83
    #9106
    Az összes W feleszerlésre igaz, mire megszerzed, egyik sem kell. Az egész inkább a gyűjtőgető fanoknak szól, játékmenet szempontjából teljesen lényegtelenek.

    Ahogy már mondtam, hiába van n+1 alapanyag, craftrendszer és ezek, lényegében egyikre sincs szükség. Ha mindenhonnan lootolsz ahhon lehet akkor csak azért fogsz tárgyat szétkapni, hogy a rúnáid megmaradjanak, de igazából anélkül is van élet, mert elég kis bónuszt adnak még mással összekombózva is még akkor is, ha csak egy dologra gyúrsz rá. Mivel a játék egy idő után nagyon könnyű lesz, ez sem lényeges.

    A W3 minden idők egyik legjobb, ha nem legjobb fantasy RPG-je, de félelmetes, hogy 20+ év játékfejlődés után sem láttam olyan játékot (survival játékok közül egyedül a This War of Mine-t toltam és valójában ott is van jolly joker, ami minden mást feleslegesség tesz), ahol a crafting rendszrenek komoly szerepe vagy egyáltalán értelme lett volna játéktechnikilag. Sehol nem létszükséglet, még a W1/2-ben sem volt az. A W1-ben legnehezebb szinten kelllett talán, a W2-ben még ott sem. (Az EE-t úgy látszik, hogy könnyítették.)

    Kicsit több törődéssel a W3 ezen a téren is lehetett volna isten. Ehelyett az első csodálat után, hogy "vazz, mekkora és milyen részletes", az lett, hogy minden szart eladtam egy idő után, mert semmire, ismétlem semmire nem volt szükség. A pénznek (ez hagyomány lassan miden játékban) értéke semmi. Folyamatosan több ezer aranyam volt úgy, hogy teljesen felelőtlenül szórtam a pénzt.
  • Negritis
    #9105
    de gondolom kell a további farkas cuccokhoz :D akkor viszont megéri :D
  • Rita79
    #9104
    Majd amikor kb. 26 szinttű vagy, akkor jutsz el oda, viszont az a farkas felszerelés akkorra pont semmit sem fog már érni.
  • Evoluti0N
    #9103
    Kapunk mindkét kiegészítővel egy-egy új történetszálat. Mindkét kiegészítő egy-egy teljes, összefüggő történetet fog elmesélni több küldetésen keresztül. Hasonlóan, ahogy a főküldetések, vagy bizonyos több küldetéses, összefüggő mellékküldetések működtek az alapjátékban. Szóval
  • MrPredator
    #9102
    Aha ok ebben reménykedtem, akkor viszem a főszálat tovább. Olyan szinten witcher 3 függő lettem, amit még nem éltem át a vanilla wow start óta. zsenik ezek a polákok na :)
  • bardocz
    #9101
    Történet során fogsz oda eljutni.
  • MrPredator
    #9100
    Van egy küldi, a farkasiskola felszerelések. A küldi lvl14-es és most az az egyik legkisebb, meg akarnám csinálni de Kael Morhen-be kéne mennem. De ott nincs gyorsutazási pont. Hogy lehet átjutni oda? Még nem jártam ott.
  • MertHogy
    #9099
    Annak ellenére előrendeltem a paklis verziót, hogy nagyon keveset játszom a játékon belül vele, nem is megy igazán, csak olyan, nekem ez kell érzés fogott meg, még játszani se lesz kivel, anno a gyűjtőin is agyaltam, de sokalltam kicsit az árát.
  • genndy
    #9098
    Biztos hogy menni fog, hiszen már az első kiegészítő is megvásárolható külön. Nyilván a második is ilyen lesz. Én akkor inkább már megvettem a csomagot, szerintem pénzben is kicsit jobban jártam (nem mintha ez annyira számítana, úgyis megveszem az egészet még egyszer Steamre, meg párat kiszórok majd ajándéknak - csak hogy támogassam a CDP-t).
  • Evoluti0N
    #9097
    Maximálisan egyetértek. Egy olyan játékról beszélünk, ami tele van olyan összetettségű, változatosságú, történetű és hosszúságú mellékküldetésekkel, amik közül sok főküldetésnek is elmenne. Nem arról van szó, hogy van egy játék, ami tele van ölj meg 10 farkast típusú küldikkel és most jön egy kiegészítő, amiben kapunk új küldiket, ahol már 10 vaddisznót kell megölni a farkas helyett. Szóval teljesen értetlenül állok ez előtt és vakarom a fejem, hogy miért is von le bármennyit is az értékéből a kiegészítőnek az, hogy nem a már emígy is teljes és kerek főszálat bővíti ki.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.27. 18:42:22
  • MertHogy
    #9096
    Köszi az infót, írták még azt is, hogy lehet benne majd bandát toborozni.

    #9090 Tuti, hogy fog, eleve területileg is teljesen máshol fog játszódni, talán még időben is eltér.
  • MerlinW
    #9095
    Így van, vitatkozzatok még ezen a magasröptű témán.
  • molnibalage83
    #9094
    Általános vélemény....
  • Rita79
    #9093
    Azért ezt a nevetségesen könnyű jelzőt, melyet nem először hangoztatsz, szerintem tartogasd meg magadnak. Lehet többeknek kellemes nehézségeket okoz, sőt nagyon nehéz pillanatokat is.
  • DantesHUN
    #9092
    Nem tudom lesz-e a kettő külön, de biztos jó lesz. Sztori küldetések, mellékküldetések, mi lehetne benne rossz? Eddig soha nem okoztak csalódást.
  • molnibalage83
    #9091
    Ezek nagy részének semmi értelme, mert a játék nevetségesen könnyű már most is...
  • molnibalage83
    #9090
    És a 2. kieg akkor az első nélkül is menni fog?
  • Evoluti0N
    #9089
    Pár infó a Hearts of Stone DLC-vel kapcsolatban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - lesz néhány boss, mindegyik egyedi lesz és nagyon kemények (nehezebb, mint az alapjátékban)
    - Nem lesz új régió, de Novigradtól keletre, északkeletre növekedni fog a térkép
    - meglátogatható lesz az Oxenfurt akadémia
    - Shani románc nem lesz hatással Triss/Yen románcra
    - az első részben hozott döntésnek, ahol Shani és Triss között választhattunk, nem lesz semmi hatása
    - lesz valami új dolog, amit runewordnek hívnak. Valami olyasmi, hogy lesz egy speciális kereskedő, aki három rúnából csinál runewordöket, amiket beleéget a páncélba, kardba. Fejleszteni lehet a runewordök szintjét, elég drágán. Különleges effektusokat hoznak a runewordök. Pl. égő ellenségek felrobbannak, amikor meghalnak.
    - lesz 5 új képesség
    - lesznek új tárgyak, többek között egy új szett is, ami jelek erősségét növeli
    - lesz magas szintű verziója a Viper iskolabeli páncélnak
    - 4 hely lesz potiknak, az eddigi 2 helyett, de csata közben nem lehet cserélni őket

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.27. 16:02:31
  • TBTPumpa
    #9088
    Ciri legyen benne, a többi nem számít.
  • MertHogy
    #9087
    Nekem is ez a bajom vele, attól tartok csak Geralt lesz benne, a többi szereplő nem, vagy esetleg Zoltan, Dandelion.
    A másik nagy kiegészítőre azt mondták, olyan lesz, amilyenre a játékosok nem számítanak, kíváncsi vagyok, ez mit takar.
    Lesznek ugye új kártyák a játékban, elő is rendeltem paklistul a cuccost, az érdekelne, hogy az új kártyákat tartalmazni fogja e ez, vagy a következő, esetleg az alap pakli lesz benne.
  • DantesHUN
    #9086
    Én úgy olvastam, nem kell hozzá végig játszani a főszálat, de érdemesebb nagyobb szinten belekezdeni, mert elég erős ellenfelek lesznek, gondolom ezért gondoltak a 30-as szintre. De a 30-as szinthez nem kell a főszál teljesítése.
    A II. számú kiegészítő meg új területet is tesz majd be elvileg.

    Én mondjuk már megvettem.
  • Evoluti0N
    #9085
    Bugos küldetés még 1.08-nál is lol. Skelligén a The Price of Honor.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor meg kell keresni egy fickó testvéreit és menyasszonyát és kiderül, hogy a nő meghalt, a testvérek meg szégyenükben öngyilkosak lesznek. Van egy kulcs az egyik testvérnél, aminek nyitnia kéne egy ládát, de nem lehet kinyitni. Persze enélkül is teljesíthető a küldi, de a fickó szavai alapján a ládában van valami, amit még oda tudtunk volna adni neki.
  • Evoluti0N
    #9084
    Gondoltad, hogy kivágnak elemeket a fősztoriból, aztán kiegészítő formájában eladják? Nem CDPR-re vall.