16775
banner
  • DantesHUN
    #9243
    Szóval, mégegyszer ha valakit érdekel esetleg, mert nekem csak a kártya kell, ha megtudok valakivel egyezni oda adom a kiegészítőt, mondjuk 4000-ért. (Boltban a kiegészítő 6500.)
  • DantesHUN
    #9242
    18.46 euró szállítással együtt?
  • MertHogy
    #9241
    Már nem sokat kell várni, mindjárt itt van okt. 13.
  • MerlinW
    #9240
    Megvettem volna, de... 9€-s szállítással, 6e Ft-ért nem veszek egy pakli papírt...:)

  • DantesHUN
    #9239
    Érdekel-e valakit, olyan megoldás, hogy jutányos árért oda adom neki a jövő héten megjelenő kiegészítőt? Mert engem a dobozos verzióból csak a kártyák érdekelnek, steam-en meg már megvan a kiegészítő, kétszer nem kell. De ha valakit érdekel, megveszem a dobozost , a kódot belőle eladom, a kártyákat megtartom. Valami jó árban meglehetne egyezni, ha valakit érdekel, akkor írjon privátot, és a csere részleteit meg az árat megbeszélhetjük. (ha senkit nem érdekel az ajánlat, akkor nem fogom a dobozost megvenni a kártyákért, csak ha akad komoly érdeklődő)
  • MerlinW
    #9238
    Az elsőn reshade van azt tudom. A másik kettőn van némi fotosop. Szépek, az a lényeg:)
  • molnibalage83
    #9237
    Azért utómunka is van rajtuk rendesen...
  • MerlinW
    #9236
    Steam community-n találtam őket. Valószínűleg valamilyen kamera mod-al.
  • molnibalage83
    #9235
    Ezek a képek hogyan készültek?
  • MerlinW
    #9234
  • MerlinW
    #9233
  • MerlinW
    #9232
  • Evoluti0N
    #9231
    Második végigjátszás és ezzel együtt teljes trilógia végigjátszás (mindhárom rész egymás utáni végigjátszása) kipipálva. Így kell fejlődnie egy játéksorozatnak részről részre. Nem méltatom mondatokon keresztül a sorozatot, különösen a harmadik részt, megtettem elégszer. :D Alig várom, hogy jöjjön az első kiegészítő (na meg persze a 8. könyv rajongói fordítása).
  • Shep
    #9230
    Steames DLC pass regelhető GoG-ra?
  • DantesHUN
    #9229
    Én meg másodjára valahogy elkerültem. Épp ezen gondolkodtam, hogy első alkalommal megcsináltam, de most elkerültem. Melyik faluban volt a ,,kis vörös" küldetés?
  • Evoluti0N
    #9228
    Mi az, hogy nem lehet megölni őket? Sebezhetetlenek (bug van?) vagy hogy nem lehet? Mindkét végigjátszás alatt megcsináltam azt a küldit minden gond nélkül.
  • mate23
    #9227
    elvileg falut kell megvédeni amikor esteledik és aszt megjelenek banditák és kopognak ajtókon de nem lehet megölni őket.és nem találtam videót róla
    Utoljára szerkesztette: mate23, 2015.10.04. 12:15:00
  • Daermon
    #9226
    Szerintem próbáld meg újra leírni :)
  • NeoMaN
    #9225
    gog-os witcher eladó
    3000.-FT.
    privizz
    Utoljára szerkesztette: NeoMaN, 2015.10.04. 11:44:20
  • mate23
    #9224
    valaki megcsinálta esz feladatott kis vörös?
  • MrPredator
    #9223
    Köszi. Kár hogy ez az nvidia hairworks így leviszi az fps-t, vagányul néz ki :)
  • Evoluti0N
    #9222
    Első főküldit Skelligében meg kell hozzá csinálni.
  • MrPredator
    #9221
    Most értem át Skelligébe és mennék megvenni a skellige armort és Kaer Trolde-ban lehet. De az őr nem enged ben, valami Bran virrasztáskor csak. Hogy lehet bejutni?
  • AnuluWork #9220

  • molnibalage83
    #9219
    Heti játékcsaj.
  • DantesHUN
    #9218
    Megnyertem a novigradi gwent bajnokságot is. Érdekes. Nem volt sokkal gyengébb a paklim és NULLA esélyem volt győzni. Most elsőre, nagy fölénnyel mindenkit vertem. Van egy olyan érzésem , hogy nem csak a paklitól, hanem a szinttől is függ, mint a szörnyek ereje? Érdekes módon nem is játszott most túl jól a a gép. Pár szinttel korábban, olyan porfin nyomta. Vagy lehet csak szimpla véletlen?
    Mindegy, legalább meg van ez is.
  • Evoluti0N
    #9217
    31
    Szerk: Első végigjátszásomnál 35 (vagy 36, nem emlékszem pontosan hányas szinten fejeztem a játékot) szinten próbáltam meg és sehogy se sikerült.
    Most a másodiknál ott voltam pont a közelben és úgy voltam vele, hogy egye fene, megpróbálom és összejött. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.03. 17:54:22
  • DantesHUN
    #9216
    Sejtem. Egyszer régen megtaláltam, de elmenekültem. Hanyas szintűként győzted le?
  • Evoluti0N
    #9215
    Skelligén a legnagyobb, középső szigettől északra egy picike szigeten. Egy kincsvadászat küldis kincset őriz. Minden kérdőjelen végigmentem és ez az egyedüli olyan mob a játékban, ami jóval nagyobb szintű, mint amilyen szintet el lehet érni a játékban. Legalábbis az alapjátékban. Gondolom, hogy egy kis extra kihívásnak tették bele.


    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.03. 17:36:45
  • DantesHUN
    #9214
    Az hol található?
  • Evoluti0N
    #9213
    Megöltem a 48-as szintű archgriffint. Vuhú!
  • xido
    #9212
    nem rossz :)
    személyes kedvencein az Aen Seidhe és a Spikeroog :)
  • Myselor
    #9211
    ja értelek.én nekem meg roche.vagy hogy írják.nekem ő amúgysem szimpatikus még most sem :)
  • bardocz
    #9210
    Már végigvittem mindegyik játékot egyszer. Vagyis az elsőt kétszer. Most a 2-t majd Iorveth vonalán is végig akarom vinni, mert anno kimaradt.
  • Myselor
    #9209
    akkor bizony van még mit bepótolnod:) nyugi én a második résszel kezdtem tavaly nyáron,idén meg lenyomtam az első részt,meg a 3-at:)
  • bardocz
    #9208
    Nekem még végig kéne vinnem előtte a 2-t, de valahogy nem olyan élvezetes mint az egy volt. 3-hoz képest pláne nem, igazából még meg se vettem a kiegészítőket.
  • Myselor
    #9207
    kurva jó.nagyon megadta nekem a hangulatot a játékhoz:) lassan itt van alig várom bár még ugye nekem kimaradt 1-2 ingyenes dlc de asszem csak az utolsó 2 azt megcsinálom még előtte.ng+-ba direkt nem kezdtem.várom nagyon a HoS-t :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.10.03. 13:38:52
  • molnibalage83
    #9206
    Egyik sem tetszik. A kedvec Witcher trackek Kaer Morhen (ezzel kezdődik a játék), a másik a The Vagabond, a Skelligei alapzene The Fields of Ard Skellig és az, ami az OST-t rajta sincs sincs.

  • xido
    #9205
    Engedelmetekkel,mivel még nem láttam linkelve :

  • Evoluti0N
    #9204
    Libabőr.