16775
banner
  • molnibalage83
    #9283
    Nem hagyom ki, csak a pozícionálása nagyon fura. Ha 15-18 szint közé lőtték volna be, az sokkal ideálisabb lenne. Mikor már nagyon sokat vagy Novidgradban, akkor jó onnan azért kijönni, de még Ciri előtt.
  • DantesHUN
    #9282
    De hát épp ez az, a kiegészítő története bizonyára lesz olyan mint a keira féle szál, sőt inkább még összetettebb, és hosszabb. Épp ezért kár kihagyni
  • molnibalage83
    #9281
    De, a kisebb sidequestek része az bizony keresd meg a szörnyet és öld le néhány nyom felkutatással.

    A Keira féle sideq, a sorozatgyilkosos stb. azok nem azok, de ezekből azért annyira sok már nincs, de kellő számú van.

    Viszont miért kellene egy menetben minden kitolni, mikor kihívást úgy sem jelent? Egyszerűen túl tápos leszel és akkor második végigjátszásnak más végért mi értelme van, ha minden mást kétszer csinálsz meg? Minden szempontból praktikusabb ez. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.06. 14:32:03
  • Evoluti0N
    #9280
    Ezt nem értem én se. A mellékküldetések nagy része kidolgozott sztorival rendelkezik, fordulatos. Nem a tipikus ölj meg 10 medvedisznóembert típusúak. Szóval miért "hörcsögszerű ledarálás" a megcsinálásuk, az nem értem. Komolyan, ha nem játszottam volna a játékkal és molnibalage hozzászólásaira hivatkoznék, akkor azt hinném, hogy van egy játék, amiben vannak a főküldik, néhány mellékküldi, ami valamelyest kapcsolódik a főszálhoz, a többi meg mind másodrendű, hanyagolható dolog, amik max a játékidő kitolására jók.
    A másik meg, hogy a kiegészítő egy teljes, összefüggő sztorit fog elmondani, összefüggő küldikkel. Nem arról van szó, hogy kapunk jó pár különálló, egymástól független küldit. Szóval kapunk egy új sztorit, ami kibővíti az alapjátékot. Nem értem, hogy ez mit von le az értékéből.
  • molnibalage83
    #9279
    Egy idő után akkor is darálós hangualta van, mert nem halad a fősztori... Ezért nem mentem el az n+1-ik ? jelhez és a térkép egy részén sosem jártam. Mit nem lehet ezen megérteni? Nem mindenki egyforma stílusban játszik...
  • MertHogy
    #9278
    Számomra is furcsa, hogy így oldották meg, 30-as szint kelljen hozzá, miért nem fűzik bele, amikor Oxenfurtba vesszük az irányt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Báró lánya miatt, a menlevél hiánya miatt úgyse tudunk bejutni.


    Amikor végig vittem a játékot és ott álltam Kaer Morhenbe tök egyedül, mindenki eltűnt mellőlem, na akkor jöttem rá mennyire üres a játék a főbb szereplők nélkül akár milyen kidolgozott is a világa.
  • Daermon
    #9277
    Az remélem neg van, hogy a Witcher 3-ban a mellék küldetések nem a szedj 10 gazt és ölj meg tipusu küldetések, hanem külön sztorik.
    Az első kieg meg jó, hogy lvl30 lesz, várós nagyon :)
  • DantesHUN
    #9276
    Biztosra veszem, hogy a két kiegészítő nem egyszerű sidequest lesz, hanem egy jól kidolgozott történet.
  • molnibalage83
    #9275
    Mondom, semmi értelmét nem látom, a hörcsögszerű módon történő quest darálásának...
  • Evoluti0N
    #9274
    Akkor sok dolgot kihagytál. Minden megcsinálásával 35 lvl simán elérhető. Persze így érthető, hogy nem érdekel olyan kiegészítő, ami nem kapcsolódik a fősztorihoz, amikor csomó mellékküldit kihagytál már az alapjátékban is.
  • molnibalage83
    #9273
    Mert a Witcher a szereplők töltik meg élettel. A fősztori után üres az egész. Számomra a sok sidequest nem azért van, hogy egy végigjátszás alatt boltoljam be, hanem második alkalomra teljesen más területen játszak.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.06. 13:27:56
  • molnibalage83
    #9272
    Én 28 szinten fejeztem be... Mikor Cirit megtaláltam kb. 22-23, ha voltam.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.06. 13:26:59
  • DantesHUN
    #9271
    Miért lenne értelmetlen tovább kóborolni? Geralt nem hal meg. Witcher, kóborolni szeret leginkább.
  • DantesHUN
    #9270
    30-as szint kell hozzá...megnéztem, az nem magas, még most a második végigjátszásra vagyok 26-os, és hol van még a vége? Még Cirri sincs meg.
  • molnibalage83
    #9269
    Pont ez a bajom. Én azt szerettem volna, ha pont úgy belesimul a játékba, mint a Keira féle sidequest vagy bármelyik másik nagyobb, pl. a sorozatgyilkosos. Lényegében ez is plusz választás lenne. Valaki itt azt írta, hogy 30 szintű ellenfelek lesznek. Ez azt jelenti, hogy a játék legvégén lesz csak elérhető az egész. Ez meg így több, mint fura. Készül a gigamega finálé és aztán otthagyod az egészet ezért? A grand finálé után meg tovább kóborolni számomra értelmetlen.
  • DantesHUN
    #9268
    Miért kellene hozzá magas szint? Ha végig játszottad, az ott elért szint tuti elegendő lesz.
  • wedge31
    #9267
    Igen, a Blood an Wine mlg nincs külön beárazva de a megjelenés is odébb van még.
  • DantesHUN
    #9266
    Pedig, évek óta nem igazán tudtam rajongani így semmiért. De mondjuk már az első rész is magába szippantott, de nem csak a játékok, a könyvek is nagyon tetszenek. Nem gondoltam volna, hogy akár játék, akár egy fantasy regény le tud még nyűgözni.
  • genndy
    #9265
    Annyiért a két kieget együtt kapod. Külön: GOG W3 HoS
  • molnibalage83
    #9264
    Olvasom a topikot. Mivel nagyon magas szint kell hozzá és teljesen elkülönül a fő vonaltól, nem biztosan... A Blood an Wine vonalra leszek kíváncsi inkább, hogy az mit és hol ad hozzá.

    30 USD-ért gondolom a kettőt együtt kapom a GOG-on, mert csak a HoS-ért "picit" drága lenne... Viszont a külön külön vásárlási lehetőséget az istennek sem találni a GoG-on....
  • wedge31
    #9263
    Jön a Hearts of Stone, majd az beránt megint a játékba.
  • molnibalage83
    #9262
    Nekem mára ez azért már elmúlt, de újrajátszás alatt lehet, hogy előjön. Nem vagyok mániás, de egy felejthetetlen emlék. Utoljára fantasy RPG a Gothic 2 volt, ami ennyire tetszett.
  • wedge31
    #9261
    Vagyunk igy egy páran.
  • Negritis
    #9260
    milyen idők járnak :D
    van aki azt mondja hogy digitális cuccot nem vesz mer nem kézzel fogható
    más meg kézzelfogható dologra nem költ :D
  • Negritis
    #9259
    én megveszem a kieg CE-t, aztán a kódot eladom 6-8$ért
    bukok rajta de nem az az 1000ft számít majd
  • DantesHUN
    #9258
    Aztán lehet megveszem mégis arról az oldalról külön csak a kártyákat...csak a pénzt sajnálom, viszont az az igazság, olyan witcher-mániás lettem...
  • SzirmosSzisza
    #9257
    1.08-nak 4 része volt? Akkor lehet csak az elsőt töltöttem le :D
  • Solid Snake
    #9256
    Hogy lenne már más? Nekem 32Gb.
  • Evoluti0N
    #9255
    Hogy lehet mindenkinek más a méret? :D
    Nekem 16 DLC-vel, 1.08.4 patch-csel 31,6 GB.
  • zsozso29
    #9254
    Nekem 35GB, 1.08.4 patch, 16 DLC
    Utoljára szerkesztette: zsozso29, 2015.10.06. 06:35:26
  • molnibalage83
    #9253
    Miért Steames? A GOG cirka 15 USD-vel olcsóbb a GOG-on és minden extrát megkapsz hozzá. OST, artbook pdf-ben, stb.
  • SzirmosSzisza
    #9252
    Nekem 25GB a GoG-os 1.08 patch-csel.
  • cRusa1deR
    #9251
    Az érdekelne ,hogy mekkora most a játék mérete? (HányGB?) Gondolokodom egy Steam-es vásárláson, azért szeretném tudni.
  • bardocz
    #9250
    Majd eljutsz oda.
  • SzirmosSzisza
    #9249
    Mondjuk ez RL érdekes lehet. Pl szörnyeknél, ha kirakod azt a lapot ami húzza magával a hasonló nevűeket, akkor gyors végigpörgetni mindig a paklit :D
  • SzirmosSzisza
    #9248
    Játék közben Kaer Morhenbe el lehet valahogy jutni? Novigradban vagyok, Lamberttel kéne játszani 1 gwentet, de fast travel nem megy.
  • MerlinW
    #9247
    Igen....:/
  • DantesHUN
    #9246
    Csak? Ezt nem tudtam. Akkor mindegy.
  • mate23
    #9245
    másnak se indul el játék? nekem eddig elindult de most nem
  • TBTPumpa
    #9244
    Nem rossz, viszont Steam-en és GoG-on csak 8,5 euró a kiegészítő, ami 2700 Ft körüli áron megy, így valószínűleg csak akkor találnál rá tényleges és komoly érdeklődőt, ha ez alá az ár alá pozicionálnál. Abból meg már nem biztos, hogy jól kijössz.