16775
banner
  • Rita79
    #9323
    Megvolt az összes rúna receptúrád? ÉS ha igen, akkor a nagy rúnák mindegyikéből csináltál jó párat? csak mert ehhez min. 50k kell.
  • Prof William
    #9322
    Ez főleg annak fényében poén, hogy amikor egyszer 200 aranyat adtam valami falusinak az nem győzött hálálkodni hogy ez most lazán fedezi a két (általam nála elhelyezett) gyerek költségeit amíg fel nem nőnek.
  • Gepo
    #9321
    Én is csak 3. végigjátszás alkalmával vettem rá magam a tengerben és kis szigeteken lévő kérdőjelek felkeresésére.
    Mindent összevetve nem tartott annyira sokáig (4 óra), csak egy idegesítő benne, nagyon hamar "túlsúlyosak" leszünk, de nem foglalkoztam vele, kb. úgyis csak hajózni kell és azt nem befolyásolja. A végére 1100+ kg volt nálam. Inkább eladni volt idegesítő, de azt is 20 perc alatt le lehetett rendezni a Kaer Troldéban lévő páncélkovácsnál, mivel (bugos?) 1 óra meditálás után mindig volt nála 1850 pénz. Mindent befejezve 140k pénzem maradt (úgy, hogy az összes remekmívű páncélt, kardot legyártottam, rúnákkal együtt). Majdnem lvl 38 lettem, mentettem egy jót ezután és most várom a kieget.
  • AnuluWork #9320
    Radovidnak adtátok a kristályt, vagy valamelyik varázslónőnek?
  • SzirmosSzisza
    #9319
    Itt hova tudok pakolni? A zöld láda gondolom tárhely a cuccoknak.
  • SzirmosSzisza
    #9318
    Há, pont volt vele 1 küldetés Novigradban is!
  • molnibalage83
    #9317
    ????

    Én a kérdőjelek 1/3-nál sem jártem, a lootolást is hagytam a francba és 10-20k aranyom volt úgy, hogy szórtam a pénzt és cska azért vettem meg dolgokat, hogy megnézzem hogyan áll rajtam. A pénznek szokás szerint, ha nem korlátozod le magad semmiféle értéke nincs.
  • Rita79
    #9316
    A tengeri kérdőjelek sztem arra jók, hogy ki tudd termelni belőlük a maxi kifejlesztésekhez kellő pénzeket. Értem ez alatt, az összes Rúna!!! recept megvételét és elkészítését, na meg a witcher páncélokat is.
  • Evoluti0N
    #9315
    Két bábus küldi van és elméletileg akkor is, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megvan már Ciri és ott vagytok Novigradban és megint ott van Triss is (Kaer Morhenes csata után), akkor meg kéne, hogy lehessen csinálni. Az elsőt megcsináltam még azelőtt, hogy elhajózott volna. Aztán találtam a másik bábut annak a fickónak a házában, akitől el kell lopni kártyát Zoltan küldijéhez. Az a küldi nem is aktiválódott addig, ameddig nem lett megint Novigradban Triss. Aztán, amikor megint ott voltunk, akkor hirtelen bedobta a küldit. Beszéltem is Triss-szel és mondta, hogy menjünk rejtett helyre. Elmegy Geralttal ugyanoda, ahol a másik bábut is dekompresszálják, kérdez valami olyat, hogy mehet-e akkor és utána nem csinál semmit csak áll ott. Ha megint beszélsz vele, akkor nem is lehet választani a küldis dumát. Aztán meg, amikor készültők arra, hogy elhagyjátok Novigradot és az egész banda ott van a hajón, hogy utazzon Skelligére, akkor többet nem is lehet dumálni vele, mert folyamatosan csak azt mondja, hogy "Well?" és ennyi. És most befejeztem a főszálat, de még mindig ott lóg a küldi.
  • genndy
    #9314
    Igen az nekem is bugos két szoborral, későn adta be a küldit és már a csapatösszeszedésnél próbáltam megcsinálni, nem sikerült.

    Tengeri kérdőjeleket sikeresen hanyagoltam, ahhoz már nem volt erőm Velem végigbóklászása után, free-playben. nem hiszem hogy sokat vesztettem.
    Ebben egyébként hasonlítok molnibalage-re, a játék vége után már nem az igazi a felfedezgetés. Érdekes módon amíg Cirit keressük addig nem zavar hogy "elcseszem az időt", viszont az tök jó hogy van a sztoriban egy pont ahol megnyugtatnak hogy csinálhatom a dolgomat, mert "biztonságban van", úgyhogy azután könnyebb szívvel kalandoztam (meg ugye az is ürügy lehet, hogy közben én is fejlődök, edződök, csak növelhetem a saját és a csapat esélyeit az esetleg talált jobb cuccokkal).
  • Rita79
    #9313
    A bosszantó az, hogy van egy küldi, amikor egy asszem voodoo bábút kell Trisshez vinni, de van másik küldetés is párhuzamosan Trisshez, viszont amikor a bábús küldit állítod be, semmibe veszi és a fő szálhoz tartozót automatice elindítja. Innen kezdve bukó a bábús, mert Triss elhajózik (egyeseknél).
  • TBTPumpa
    #9312
    Dragon Age Inquisition-ben nekem mennyi ilyenem volt!
  • Evoluti0N
    #9311
    A tengeres kérdőjeleket, ami mind láda, valami pszichopata/szociopata rakta oda a fejlesztők közül, hogy azokkal kínozzák a hozzám hasonló mániákus kimaxolókat.
  • Evoluti0N
    #9310
    Nekem is a második szobros bebugozódott. Aszongya Triss, hogy menjünk el valahova, el is megyünk, aztán puff, nem csinál semmit és lóg a küldi a levegőben. Az a legjobb,hogy végigvittem a játékot, Trisst már sehol se találni, de még mindig ott a küldi. :D Remélem, hogy minél előbb pecselik. Idegesít, hogy van egy teljesítetlen küldim.
  • TBTPumpa
    #9309
    Kiegészítő ánboxing:
  • Zozo0122 #9308
    Feltettem a játékot, IDEIGLENESEN virágboltit. Hát ez a játék...wow. Brutálisan jól ki van dolgozva és gyönyörű.

    Ultrán fut, hairworkssel 40+ fps, anélkül 50-60 között, és egyszerűen kegyetlen az összehatás...csak ámultam tegnap. De ezzel én még jó ideig nem fogok játszani...most novemberben Fallout4, előtte nem merek semmi hosszúba sem belekezdeni, meg előbb majd kitolom a második részt, utána megveszem ezt, minden DLC-vel meg minden jósággal, amikor már mindent kiadtak hozzá és szépen megadom a módját, komótosan, hónapokon keresztül :)
  • wedge31
    #9307
    Jó kis horror beütése lesz, várom ezerrel.
  • S1M0N
    #9306
    Azt a...

    Ez most nagyot ütött így hirtelen, sokkal jobb lesz, mint gondoltam! (bár eddig is tudtam, hogy jó lesz, de ennyire...)

    Jó lenne már az alapjáték végére érni, de még Skelligén vadászok a kérdőjelekre, mielőtt folytatnám a fő történetet. Minden más megvan, kivéve a gwentversenyt, plusz két szobros mellékküldetés bugos, meg el is szúrtam, mert az egyiknél későn mentem Trisshez, és amikor elmegyünk a helyszínre, hogy feloldjuk az átkot, akkor nem történik a küldetésben semmi sem. De ezeken kívül már megvan minden, csupán csak a fő sztori van házra.
  • TBTPumpa
    #9305
    Az az "Idén Összel" szöveg eléggé illúzióromboló.

    Hirtelen nem találták az Ő betűt vagy mi a franc?
  • AntiHero
    #9304
  • HeadHunter86
    #9303
    Már a trailerből látszik, hogy mennyi tartalom van benne. :)
    Csak győzzem már végigvinni. Két hete nekiálltam, lassan fogynak a mellékmissziók. Aztán marad a főszál. Tippre 20 óra azt befejezem :D
    Pár kérdőjel lehet maradni fog. Főleg a tengeren, ahhoz nem sok kedvem van.
  • bardocz
    #9302
    Aaaa, és ezzel max jövőre fogok játszani.
  • TBTPumpa
    #9301
    Löncs tréler:
  • Negritis
    #9300
    mivel úgy döntöttem h rámegyek a GW2 kiegre is, így én is csak a 2. kieggel tolom újra
    mondjuk akkor marathon lesz könyvek + játékok fullba
  • Daermon
    #9299
    Hehe :D
  • Prof William
    #9298
    Én majd két kiegíszítő megjelenése után viszem végig újra az elejétől a végéig.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.10.06. 16:07:53
  • Evoluti0N
    #9297
    EA, mi így szeretünk. :D
  • Evoluti0N
    #9296
    De most gondolj bele. Jön a kiadó, hogy:
    "Figyu, gamerek. Jön az első kiegészítő. 15-ös szintű küldik lesznek benne, szóval újra végig kell játszanotok a játékot a feléig, hogy élvezetes legyen. Szupi, nem?"
    Erre minden gamer: Jej!
  • SzirmosSzisza
    #9295
    http://sg.hu/galeria/1106251669/11062516691257452003.jpg :D
  • DantesHUN
    #9294
    Így nem szoktak kiegészítőt kiadni.
  • Evoluti0N
    #9293
    #9285 is fontos szempont.
    Igen, újra előveszik az emberek a játékot, mert kapnak plusz tartalmat, amit az alapjáték után folytathatnak. :D
  • SzirmosSzisza
    #9292
    És aki még végig se játszotta?
  • molnibalage83
    #9291
    Szerintem pontosan ez egy kiegészítő lényege, hogy újra elővedd és más úton járva adjon új élményt.
  • Prof William
    #9290
    30 -as küldit már 25-26 szinttől meg lehet csinálni szóval nem kötelező 30-as szinten belekezdeni.

    + még ki tudja lehet hogy addig változtatnak rajta...
  • Evoluti0N
    #9289
    #9285
    #9284

    Szóval úgy lenne csak értelme elkezdeni a kiegészítőt, ha az ember újrakezdené a játékot és eljátszaná kb. feléig. Sok embernek nem tetszene.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.06. 15:39:41
  • molnibalage83
    #9288
    Mert nem értetted meg amit írtam...

    Kb. 15-20 szint közé kellett volna belőni azt, ahol a történetbe illeszkedne független sidequestként, ami Novigrad tájáról vezetne ki valahova.
  • Evoluti0N
    #9287
    Felveszed 10-en, majd 24-en csinálod. Most az a lényeg, hogy hányon veszed fel, vagy mennyin csinálod? Szóval most ha a kiegészítős küldit felvehetnéd 18-on és 30 lenne az ajánlott, akkor az úgy jobb lenne, mintha 30-as szinten vehetnéd fel és továbbra is 30 lenne az ajánlott. Nem értem a logikát.
  • molnibalage83
    #9286
    Már hogyne lenne?

    Az alapjátékban van is olyan küldi, amit 10-ik szintűként kaptam meg és 24 volt az ajánlott, a novigradi kovácsos és a báró várában levő szintén kovácsos ami Skelligére vezet.

    Tehát ennél miért is lenne probléma? Egyszerűen úgy kell a térképen elhelyezni és a történetbe rakni, hogy ez beleférjen. Novigradba érkezős küldik is 10. szintű Trisszel az ajánlás szerint. Novigradból lehetne egy kapcsolat ehhez a quest-hez.

    Valahogy furcsa, hogy mennyire bele vagy zúgva a W3-ba, de nem tűnik fel, hogy milyen könnyen kicsatolható lenne egy expansion...

    Én csak egy ilyen játék vége expansionért mondom, hogy el sem indítom az egészet, ha a főszereplők nincsenek benne. A bibi az, hogy a W3 végét gyönyörűen lezárja a bármelyik cutscene és a narrált rajzos elemekkel operáló videó. Azután egyszerűen hülyén veszi ki magát a tovább játszás. A Gothic 2 kiegje is a játék közepébe toldott be és kibaszott jól megcsinálták.
  • Evoluti0N
    #9285
    Meg különben is, ha beraknának a játék közepébe egy 10 órás kiegészítőt, akkor a végére túl nagy szintű lennél a többi küldihez képest. Hatalmas játéktervezési fail lenne az egész.
  • Evoluti0N
    #9284
    Nem sok értelme lenne úgy. Vagy túl könnyű lenne, mert kétszer akkora szintű lennél, mint a küldi, vagy újra kéne kezdeni a játékot és 18-as szintnél belekezdeni a kiegészítőbe. Nyilván úgy csinálták meg, hogy rakjanak plusz tartalmat be azoknak, akik végigvitték az alapjátékot. Logikus, hogy akkora a szintje, mint amekkorán az emberek befejezik az alapjátékot.