16775
banner
  • Kurfürst
    #9163
  • Prof William
    #9162
    Erről jut eszembe, hogy Horvátországban járva láttam egy jókora Novigrad 150Km feliratú táblát. Gondoltam el kellene menni arra, mert már rég játszottam egy jó kis Gwentet de túl messze volt... :)
  • RatBaG #9161
    http://imgur.com/M9B6MWj
  • sluqR
    #9160
    Áh értem, tehát több játékos van, mint elnyerhető lap(tényleg rémlik is). A könyvárus viszont kimaradt, úgyh jó is, h írtátok, ha neki kezdek harmadjára ng+al, kieggel, akkor erre is figyelek :)
  • Rita79
    #9159
    Egy idő után elfogynak a lapok és a kereskedők már nem adnak lapokat, még ha először is kártyázol velük.
  • DantesHUN
    #9158
    Sok árussal lehet. Akivel van párbeszéd lehetőség, nagyrészükkel lehet, és adnak egy lapot is.
  • sluqR
    #9157
    Lehet a könyvárussal is kártyázni? Na ez nekem kimaradt :D Pedig megvan a "gyűjtsd össze mind" küldetés, akkor ez hogy lehet?
  • DantesHUN
    #9156
    Jó tudni, így már érhetőbb.

    Ha már kártya, beneveztem a Novigradi versenyre, az a piszok törpe vagy hobbit vagy ki, lazán szarrá aláz. Nagyon durva paklija van. Azért na, egymás után kijátszik 3-4 ilyen kém kártyát, ami után húzhat magának + kettőt, mindig van 2-3 feltámasztós kártyája, legalább 2 trombitája, ami növeli a egységek sebzését, minden leölő lapja, 15-os kártyái, 10-es kártyái.

    Az a bosszantó benne, nekem is vannak ilyen lapjaim, több is, de ha ezzel a piszok alakkal játszok, nekem mindig csak a vacak lapjaimat sorsolta ki a gép. Neki persze mindig jókat sorsol ki? Hát legyen már neki is pár rossz lapja. Vele szemben soha nem kapom meg a jó lapjaimat.
    Ez kicsit unfair, csalás szagú dolog. Most milyen már, kijátsza ezeket a kém vagy milyen lapokat( ami után húzhat kettőt) és 15 lapja lett.
    Nekem is van a paklimban három ilyen kém, de és? Nem kapom meg vele szemben.
  • molnibalage83
    #9155
    Teljesen egyértelmű a leírás, csak értelmezni kell. Ennyi.
  • bardocz
    #9154
    A magyar fordítás rossz, többen is panaszkodtak már rá. Az egyik ilyen kártya leszedi az összes legerősebb lapot, a másik meg az ellenfél térfelén csak, a közelharci közül, ha az összegük több mint 10. Ha jól emlékszem ezeket keverik meg nem értik azok, akik magyarul játszották.
  • Negritis
    #9153
    igen, ha mind2 térfélen van 16os lény és azok a legmagasabbak akkor mind2 térfélen megöli őket
  • DantesHUN
    #9152
    Hm, mert nem igazán egyértelmű a leírásban, tehát mindegy ki játssza ki, a legmagasabb egységet megöli.
    Oké, és az hogy van, a gép kijátszotta, és két kártyámat vette le? Vagy mert azok egyszintűek voltak? Tehát, 8-as a legmagasabb, van két 8-asom, akkor megöli ezt a kettőt?
  • Rita79
    #9151
    Mert független attól, hogy ki játssza ki a Felperzselés lapot, a legerősebb lap(ok) hullik az asztalon.
  • bardocz
    #9150
    Mert a te egységed volt a legerősebb.
  • DantesHUN
    #9149
    Az hogy van kártyánál, van egy ilyen dögvész, vagy mi a fene kártya, ami megöli a legerősebb lapot. Aha. Kijátszottam, és megölte az én! egységemet.
    De ha a gép játssza ki, akkor is megöli az én egységemet. Most mi van ilyenkor? Miért az én egységemet öltem meg, ha én játszom ki?
  • Evoluti0N
    #9148
    Akkor nagy szerencséd van, mert azért akad pár még az 1.08-as patch után is. :D
  • HeadHunter86
    #9147
    Már meg is van. Csupán rossz helyre visz a térkép, kb. 100m-rel arébb megtaláltam. Elment az öreg a tengerpartra nézelődni. Sose találkoztam még buggal a játékban amúgy...


    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.09.29. 18:10:14
  • Evoluti0N
    #9146
    Szokásos bug a nem lespawnoló NPC-k. Meditálj egy órát és tán megjelenik.
  • HeadHunter86
    #9145
    Ilyenkor mi van? Sehol senki...


    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.09.29. 18:06:14
  • Evoluti0N
    #9144
    Nem "kell", de ajánlott. Ahogy a könyvek elolvasása is. Így a teljes Witcher élmény 1/11-edét kapod csak meg.
  • Rita79
    #9143
    Sztem nem "kell". Én sem vittem végig az 1-2-t, aztán ezt meg kivételesen élvezem.
  • Zozo0122 #9142
    Na, ennek örülök :D Nekem még előbb végig kell vinnem majd a 2-t, mielőtt ebbe belekezdek :D
  • HeadHunter86
    #9141
    Teljesen maxon, kivéve Nvidia hair. 50-60 FPS stabilan.
  • Zozo0122 #9140
    Hogy fut nálad? Szinte ugyanolyan gépünk van :D
  • HeadHunter86
    #9139
    Újra elővettem a játékot. Mert Mad Max-re meg MGSV-re ráuntam.
    Elég fél órát játszanom a W3-mal és már be is szippant. Skellige nagyon ott van a szeren.
    Jöhet Fallout 4, ezt lehetetlen lesz megverni. Egyszerűen tökéletes, még 60 óra után is csak ámulok, hogy lehet valami ennyire szép, meg hangulatos. Annyira élő az egész.
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.09.29. 14:29:41
  • MertHogy
    #9138
    És egy korai menü, olyan kiköpött W2, tetszene, ha lehetne különböző menük közül választani, lehet rosszul emlékszem, de Crysis 2-ben volt ilyen, vagy csak a szín sémákat lehetett változtatni, nem emlékszek pontosan
  • molnibalage83
    #9137
    Természetsen nem a kirajzolára értettem. Az most is opcionális. Egyébként meg jól néz ki. A Witcher nem egy szimulátor...
  • genndy
    #9136
    Modderek lehet hogy megcsinálják, Oblihoz/Skyrimhez is jópár térképmod készült.
    Sőt én azt sem találom ördögtől valónak, hogy CDP kiad olyan anyagot a moddereknek amik készen/majdnem készen van, de nem az került be a végleges játékba - akár ez a térkép. Nexusosoknak is korábban odaadták a fejlesztői eszközt, hogy a Mod Managert hozzá tudják igazítani, szóval úgy tűnik tényleg vásárlóbarátok meg figyelnek a közösségre.
  • wedge31
    #9135
    Jobb a mostani szvsz, de a legjobb az lenne ha egyáltalán nem volna, rajzoljon mindenki magának egyet, az a igazán valósághű.
  • molnibalage83
    #9134
    Szerintem is jobban néz ki.
  • Evoluti0N
    #9133
    De jól néz ki a térkép. Maradhattak volna ennél.
  • MertHogy
    #9132
    Nekem legjobban egy összetettebb térkép kezelés hiányzik, ha több küldetést is meg lehetne jeleníteni a térképen, főleg kincsvadászatnál.
    Illetve ez a korai térkép szerintem sokkal jobban illet vonal a játékhoz, hogy is mondjam, korhűbb ábrázolású:
  • Evoluti0N
    #9131
    A hajós gyorsutazás érdekes dolgokat tud produkálni. :D

  • Prof William
    #9130
    Ha tényleg olyan nagy játékbeli szabadság lenne akkor Geralt kinyírhatná a könyves palit és attól kezdve sosem veszítene. :)
  • genndy
    #9129
    Ha a bal oldali alsó szövegre gondolsz, akkor az a konzol miatt ilyen (meg PC-n ha gamepadot használsz. Ha egeret akkor csak akkor írja a tulajdonságokat ha ráhúzod a kurzort... meh, hülye megoldás, ez jobban tetszene minden esetben). Az Enchanting fül viszont szerintem új, azért is lehet furcsa az inventory.
  • DantesHUN
    #9128
    Most találkoztam az eddigi legnehezebb dolgokkal a játékban. Kártyáztam a novigradi könyvárussal. A központi térnél lakik. Előtte, megcsináltam az összes küldetést, hogy szerezd meg ezt meg azt a kártyát, mármint ami Novigradot és környékét illeti. Na mondom poénból játszok vele.
    Aha. A szart.
    Ilyet. Gyakorlatilag úgy szorta a 10-es , 15-ös lapokat. Még volt bőven lapja, és 100 felett járt az össz pontja. Meg az is érdekes, hogy neki mindig jó kártyái vannak a pakliban? Nekem meg valahogy soha nem akarta úgymond osztásnál a jobb lapokat kisorsolni. Például osztásnál volt egy 4-es lapom, és lehetett cserélni. Na, cseréljünk hátha valamelyik 10-es lapomat megkapom...erre adott egy másik négyest. Ügye kettőt lehet cserélni, cseréljünk ismét: erre kaptam egy még hasznavehetetlenebb lapot. És minden alkalommal.

    Furcsa, mert bezzeg más kereskedővel leálltam kártyázni, ott bezzeg megkaptam az erősebb lapjaimat.

    Úgy nyertem csak, hogy nekem volt 9 lapom, neki hat, és...véletlen folytán most nem voltak nagyon erős lapjai. Másfélórán keresztül szarakodtam vele. És nyertem tőle egy hasznavehetetlen vacak kártyát. Megérte.
  • Evoluti0N
    #9127
    Kiegészítő fícsörként írja, de lehet, hogy valamelyik patch-csel is jönni fog. Láttam screenshotot a főmenüről, ahol a kieg is fent van már és ott már 1.10-es játékverziót ír.
  • molnibalage83
    #9126
    Az 1.08 is fent van. Akkor azt kéne látom, mint a 2. screenshoton?
  • Negritis
    #9125
    1.07
  • molnibalage83
    #9124
    Melyik? Mikor?