16775
banner
  • Micsu
    #9003
    ez videójáték, nem életszimulátor
  • molnibalage83
    #9002
    A címből ítélve. Nem tűnt fel ennek a szerencsétlennek, hogy minden, ismétlem minden RPG-ben a főszereplő félig "csicska" a quest rendszer miatt...?

    Mindenki téged míg meg mindennel, miközben a legtöbb játékban még akörnyezet sem változik. Ha hússzor nem mondtam el RPG-s topikokban, akkor egyszer sem.... A quest rendszerrel is legalább addig el kellene jutni, hogy n+1 quesethez a megbízó is ad erőforrást, vagy megy veled. Ezzel a "csicska" értzek csökkennek.

    Mutasson már egy kivételt, ha kérhetném, mert 20+ év játékos tapasztalattal én egyet sem láttam. Full dinamikus világú RPG szerintem még mincs és nem is lesz, mert a háttér dinamikusság egyszerűen képes lenne megborítani az egészet, ha nem raknak bele korlátokat.

    Végignézem a videót, de szerintem csak az agyamat fogja felbaszni. Valamiért sok ember azt hiszi, hogy neki komoly kritikai érzéke van, mikor a legalapvetőbb játéktechnikai elemek sem szúrják ki neki a szemét. Vicc...

    Csak a 6. percnél vagyok, de már a grafikánál is szegény butaságokat mond. Csak annyit kellene tennie a 60 FPS-en ultrán, hogy a hairoworks-ot leveszi. és kész. Nem full ultra? Az lehet. Viszont a cutscenek kivételével (a főszereplők kivételével még ott sem) szinte alig látható a difi, az ára meg hatalmas. A táj a lényeg és a minden más. Hairworks ki és száguld és 3 lépésnél távolabb semmilyen szereplőnél nincs difi. A 4 éves 200k-ért alulméretezett procival futó, már akkor középkat gépemen tudta így 30-35 FPS-t. Ha ez valakinek "magas gépigény" akkor szegény szerintem be van rúgva...

    A térkép méretében sem vagyok biztos, hogy páratlan. Lehet, hogy őkori a grafika, de a Might & Magic VI-nak hatalmas térképe volt... A 130 km2-et hogyan számolta ki? Az alap térkép nincs 10x10 km és még az is "csak" 100 km2. Az első helyszín és KM-en meg alig 4x4 km. Ezzel talán kijön meg Skelligével, cska éppen a szép nagy vízfelületeket talán ki kellene vonni.. Hát izé...

    Még arra sem képes ez a nagy kritikus, hogy a duma és a háttérben futó zene hangerejét belője sok helyen...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.09.20. 21:30:22
  • DantesHUN
    #9001
    Érdekes egy vélemény a Witcher 3-ról.
  • TBTPumpa
    #9000
    Igen, nekem is feltűnt ez a hiba:

    Valamilyen módon jelezi kellene a CD Projektnek. Biztosan javítanák/átdolgoznák, hogy jó legyen, mert nagyon barátságos és jófej srácok ezek, nem úgy, mint a "nagy" fejlesztők, akik le sem szarják a kisembert.

    Emellett rettentő gyönyörűek az egyes ruhák/páncélzatok a játékban. Még közelről is ki vannak dolgozva, nem homályos pacák, mint a legtöbb játékban:




    Nameg a pályadesign és a táj kidolgozottsága. Gelencsér Péter kis csapata (pályadesign) fantasztikus munkát végzett. A Steam-en van néhány nagyon szép élethű kép 4K-ban (a napfelkelős és naplementés képek gyönyörűek).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.20. 19:53:16
  • Evoluti0N
    #8999
    Tökre tetszik Ciri DLC-s rucija, de olyan bosszantó, hogy amikor az van rajta, akkor a nyakánál van egy kis rész, ahol nem csatlakozik a nyaka rendesen a testéhez. Van egy rész, ahol van egy kis hézag. Emiatt inkább visszamentem az alap cuccra. :(

    Szerk: Igazából emellett az ilyen egyéb grafikai bugok az egyedüli zavaró dolgok a játékban. Gondolok itt az egymásra lógó dolgokba. Főleg karakterek testén. Geralt haja átlóg a fülén, amikor fúj a szél, Zoltan szakálla belelóg a testébe, amikor úgy áll a feje, Dandelion sáljánák (vagy mi az a nyakán) a két szára egymásba lóg, bizonyos karakterek karja átlóg időnként a rucijukon, vagy a rucijukon található tárgyakon, stb. Eléggé illúzióromboló tud lenni. Mondjuk Geralttal megoldottan úgy, hogy a copfos frizurát használom, Ciri esetében meg az alap rucit, ahogy az előbb említettem, de a többi esetben nem nagyon tudok mást tenni, mint elviselni.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.09.20. 19:23:05
  • AnuluWork #8998
    Azért ehhez ész kell, hogy a steamest javítják a saját GOGost meg nem. :)
  • genndy
    #8997
    Sajnos a GOG-os verzió ismert hibája, tudtommal azt a mai napig nem javították. Semmi probléma, mert a Steamest igen, és valami jótét lélek fölrakta a fájlokat:
    Skellige's Most Wanted GOG Werewolf Fix
  • TOMSILENT
    #8996
    1.8-as Patch, New Game+ és bugzik ez a küldi. Skellige Most Wanted. Próbáltam mindenféle opciót, mentek majd visszatöltöm de ugyan úgy bugol, mindegyik meghal (most arra mentem rá) de az a kurva vérfarkas életben marad és bugol, mentek és betöltök akkor olyan történik hogy gondol egyet és meghal, de az életerő csíkja ugyan úgy marad. Valaki találkozott már ezzel a buggal?



  • Rita79
    #8995
    3 db fülnél is lehetnek küldetés levelek.....
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.09.17. 23:16:59
  • MrPredator
    #8994
    Nincs ott, állítolag bugos. De betöltöttem egy előző állást amikor még nem volt meg és majd figyelek. Azt se tudom hol kaptam azt a küldit :)
  • Evoluti0N
    #8993
    Az inventoryban a harmadik fülnél találhatóak a küldetés tárgyak. Kidobni tudtommal nem tudsz küldetést.
  • MrPredator
    #8992
    Van egy "Mocskos jövedelem" nevű küldetés. Azt írja olvassam el a levelet amit találtam. De sehol nem találom a levelet.

    Amúgy küldetést hogy dodhatok ki?
  • Rita79
    #8991
    Majd lesz 5/5-ös főzeted is, az már ütős azért :)
  • MrPredator
    #8990
    Akkor csak az alkoholt tartom meg (oktatás is ez a game). Most még mindent kilootok. Gondolom később már nem fogok :)
  • molnibalage83
    #8989
    Ez nálam akkor sem fordult elő gyakorlatilag amikor HC módban toltam legnehezebb szinten saját loot korlátozással...
  • Negritis
    #8988
    nem, akkor nem fog
  • MrPredator
    #8987
    Ha nincs nálam semmilyen alkohol vagy spiritusz akkor meditációnál nem fog újratöltődni a potikészlet 3/3-ra?
  • kasa85
    #8986
    Jó ez igaz :(
    Igazából kerestem ezer helyen ezt találtam.
    Volt egy Angol fórum csak egy a Magyart is töröm rohadt diszlekszia.
    Illetve Angolul nem tudok.
    Onnan vettem volna igazából.
    Tényleg sok volt az ára,de valahogy úgy érzem jó a nyakamba lennie :)
    Ha gondoljátok tudtok segíteni abban,mert szeretnék ott pólót,pulóvert venni.
    Gondolom Magyarul hiába írok oda.
    Meg egy kulcstartót veszek onnan.
    3 poló,egy pulcsi kapucnis,és egy kulcstartó medál.
    Mindegy most rá basztam örül a srác,és csöndben van,de legközelebb fel keresem a csoportot itt több ember több lehetőség
  • molnibalage83
    #8985
    Látom nem érdted. Ennyi pénzért lehet, hogy valami mini öntödés, ha adsz 3D modellet jobban megcsinálja. Nem az a téma, hogy mi másra baszod el a pénzt, hanem ennyi pénzért szebb medált kaphatnál. A cél ugyanaz, a minőség magasabb. Ferrari áron kaptál egy Trabantot. Ha ez neked jó...
  • PeeTeR
    #8984
    ha megse akkor veszunk neked cigit meg piat
  • kasa85
    #8983
    Szarok a negatív kritikára,és ki kit baszott át fanatikus rajongó vagyok igen.
    Inkább ez mint 30 ért cigivel zabáljam teli magamat,vagy alkoholra el költsem.
    Ez még tíz év múlva is egészséges állapotomban a nyakamban lesz erről ennyik ! :)
  • kasa85
    #8982
    Lehet drága volt,de nem bántam meg :)
    Inkább veszek ezt mint sok dohányos tüdőrákos ki adjon cigizésért havi 30 ezret.
    Na azon nem akad meg a szeme mennyi a cigi,és az egyéb szórakoztatási eszköz.

    Nyaklánc
  • molnibalage83
    #8981
    A nyaklánc az formája miatt ér többet a puszta ezüst árnál, de tény, hogy neveségesen túlárazva vette, mert a minőségi kidolgozottsága meg lófasz. 25k-ért fémtisza, tükröződő fémlfelületet várnék el sorjamenetesen hibátlanul. A képen levő szutyok nyaklánc kb. 2 ezer HUF-ot sem ér. Ahogy írtad, kb. falusi vásár lövöldében esetleg.

    20k-ért ennél szebb minőségű felületet várnék el...
    http://www.automotivated.ca/wp-content/uploads/2014/02/Vintage-Jaguar-car-emblem.jpg
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.09.17. 15:35:56
  • Myselor
    #8980
    és soha nem tud elfogyni mert mindi találsz mindenhol :D
  • genndy
    #8979
    Feltéve, hogy van nála alkahest... vagy hasonló jó minőségű nagyon erős alkohol (vagy hogy a francba hívják, a mahakami, cintrai, redani... cuccokat), de a törp spiritusz még nem az.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.09.17. 13:27:19
  • Negritis
    #8978
    kepkezelo.com műxik asszem
  • Rita79
    #8977
    A fecskefőzetet egyszer kell megfőzni, az nem fogy el soha, újra generálódik, ha elfogyasztottad a limitet, egy meditációval. Tehát nem szükséges sok törpszesz.
  • jarlaxxe
    #8976
    Van az sg-n saját gallériád ahova képet tölthetsz ha eddig nem tudtad volna...
  • bajgunar
    #8975
    Elírtam való igaz. Spojler-ba írom, a srác inkább NE olvassa el! :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem akartam beletaposni a lelki világába... így nem is tudtam, hirtelen mit írjak. Személy szerint ahogy megláttam mennyiért vette, meg is sajnáltam szegényt, de rofl is. De ha valakinek megér ennyit, és ennyi esze van? S megérte neki, akkor elnézést! Basszus, 115 Ft-ot adnak a sterling ezüst grammjáért. Az lehetne ~20dkg, akkor SE érne annyit! De nincs még 5 gramm se ami ezüst benne! Aztán nincs bevonva Ródium réteggel amitől nem koszolódik, sötétedik, hanem fényesebb, fehérebb lesz. Pont tegnap vettem egy gyűrűt páromnak szülinapjára ezüstből! Nem kicsit, nem vékonyat, 2 bazinagy cirkónia kővel. Ismerős álltal, (bolti eladó) + kedvezmény, + beszerzési ár, bla-bla, kaptam meg az ár töredékéért.! A ~15k-es gyűrűt. Ő megvette ~21k -ért a nagy semmit. Mondjuk HA fanatikus, rajongó. Akkor annak minden pénzt megér. De hogy én még kétpálcás lövésre se fizettem volna be érte a búcsúban, az tuti. De mind1. Inkább meg se szólalok. Használja egészséggel. ;) Jah, és ugyanezt máshol, 1/3 áron megkapta volna.


    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.09.17. 11:18:06
  • kasa85
    #8974
    Csak nem bovli.
    El vittem ékszerészhez ezüst a bevonata.
    Van súlya.
    7000ft találtam nyakláncot nagyon fasza.
    Mindjárt meg nézem,hogy lehet ide képet rakni,mert ez a mocsok nem engedi,vagy be rakom,és az URL be be másoljátok.
    Hogyan tudok képet felrakni mert ez a gheciiiii mágnespicsájú nem engedi a képfeltöltések oldalról fel rakni vicc.
  • genndy
    #8973
    Szerintem bajgunar az ékszerészt értette eladó alatt.
  • Voltan
    #8972
    Épp ezt akartam írni.

    Sajnos, tartok tőle, hogy bóvlit sóztak a srácra, illetve csúnyán átejtették az árral.
    Tömör ezüst medál kerülhet kb. ennyibe szerintem.

    Igaz, ha valami limited edition cucc, akkor akár még korrekt is lehet az ár, de vannak kétségeim.
  • MerlinW
    #8971
    Biztos azt mondta volna az eladó, hogy "10 ezret ér a medál, de neked odaadom 20 ezerért". Milyen kérdés ez már?:)
  • bajgunar
    #8970
    Nem kérdezted véletlen az eladót, hogy mennyit érhet a medál?
  • Zozo0122 #8969
    Na akkor most már kérünk egy képet :) Nyaktól lefelé vagy valami, ha nem szándékozod felfedni kiléted. Tényleg érdekel, hogy hogy áll valakinek a hétköznapokban :D
  • MrPredator
    #8968
    Ja megvolt. Azt hittem megdughatom azt a csajt :)
  • kasa85
    #8967
    Nekem ez a szintlépés hiányzik.
    Röhögök a háromban mikor két csapásból egy folytólidérc leterít.
    A kettőben,vagy az egyben meg fél németórszágot ki írtottam egy kardcsapással.
    Kicsit fusztráll ez a hányas színtel kezd a küldetést.
  • Evoluti0N
    #8966
    Most így, hogy rögtön a Witcher 1 és 2 után újrakezdtem a 3. részt, rájöttem, hogy mi hiányzik belőle baromira. Az, hogy ha valami belső területen vagyok, mondjuk barlangban, akkor a nagy térképen is a barlang alaprajzát mutassa. Szeretek mindenfelé szétnézni és belső térképpel egyszerűbb volna megállapítani, hogy hol voltam és hol nem.
  • molnibalage83
    #8965
    A gyógynövényes csaj adja azt, hogy a madár által megtámadott tininek a Fecske hátha segít. Legnehezebb szintenmeg kell a fecske...
  • MerlinW
    #8964
    Ha lvl2 vagy, akkor nem is kell neked még spiritusz:)