16775
banner
  • Negritis
    #9203
    Miles Tost ‏@MilezZx 1 hr1 hour ago

    Want to know more about how the Bloody Baron questline was made? Take a look at this interesting read! http://tinyurl.com/q98oma6
  • bardocz
    #9202
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arra már nem emlékszek, szerintem csak dugtak szerelem nélkül :D
  • Evoluti0N
    #9201
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És amikor rávetted Trisst, hogy maradjon, akkor szerelmet vallottál neki és volt etyepetye, vagy valahogy máshogy vetted rá? Mert, hogy ha megcsináltad a dzsinnes küldit és ott szerelemet vallottál Yennek, Triss esetében pedig úgy érted el, hogy ne menjen el, hogy nem vallottál neki szerelmet (már ha úgy egyáltalán lehetséges maradásra bírni), akkor nem csodálom, hogy végül Yennel maradt Geralt. Valószínűleg nem vallottál mindkettőnek, mert akkor tudtommal végül egyikük se marad Geralttal. Van is videó róla. Úgy csinálnak, mintha belemennének egy hármasba, aztán hozzákötözik egy ágyhoz Geraltot és nevetve otthagyják. :D Meg aztán a végén az epilógusban sincs egyikükkel se.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.02. 15:26:08
  • Evoluti0N
    #9200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nincs mindenféleképp. Amikor Ermion laboratóriumába elmentek Yennel és legyőzitek a gólemet és utána jön a méreg, akkor mondja Yen, hogy gyorsan gondoljon valamire Geralt. Ha az elsőt választod, hogy meg szeretnéd csókolni, akkor van szex. Ha a másodikat, hogy gyorsan el szeretnél tűnni innen, akkor nincs szex, hanem direkt a mulatság területére teleportáltok vissza.
  • bardocz
    #9199
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az nekem nem vol, csak dzsines küldetés, szerelemvallással. Nem emlékszem már a hajó előtt mit mondtam Trissnek, de valahogy rávettem, hogy maradjon.
  • Prof William
    #9198
    Én úgy vettem ki hogy Yenneferrel

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindenképpen van egy szex amikor megérkezel Skellige-re. Amolyan "rég láttak, hogy vagy?" szex. :) De ha nem csinálod meg a Dzsinnes küldetést, vagy ott elutasító választ adsz, akkor nem vele jössz össze.
  • Evoluti0N
    #9197
    Azt meg hogy? :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akivel összejössz (szex, szerelmet vallasz), azzal lesz a végén az epilógusban. Első végigjátszásnál Trisst választottam, Yent hanyagoltam (mármint jófej voltam vele, de nem közeledtem hozzá romantikusan) és Triss volt a végén Geralttal együtt. Van egy rész, ha Trisst választod, ahol felajánlja, hogy amikor ennek az egésznek vége, akkor menj vele Kovirba, mert az ottani király szolgálatába akar állni. Belementem és aztán az epilógusban, ahol meséli Dandelion, hogy kivel mi történt, ott azt mesélte, hogy kicsit witcherkedtem Cirivel, majd letelepedtem Triss-szel.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.02. 15:07:09
  • bardocz
    #9196
    Nem csodálom :D Szóval a végén mégis a másodikkal lett együtt Geralt.
  • Evoluti0N
    #9195
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "aztán a végén mégis lett Geralt."
    Ezt nem értem. :D
  • bardocz
    #9194
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem gőzöm sincs hogy működik, Triss a világítótoronyban meg lett dugva, Yennefer seholse, aztán a végén mégis lett Geralt.
  • molnibalage83
    #9193
    Ez sanszosan így van. Amúgy is furán venné ki magát a jelenet, ha ez nem történik meg. Bennem fel sem merült, hogy ne tegyem meg...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.02. 14:01:11
  • molnibalage83
    #9192
    Nem.
  • MertHogy
    #9191
    Triss románc:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Javítsatok ki, ha tévedek, de ahhoz, hogy Trissnek szerelmet vallhassak, el kell csattantania a csóknak a bálon, ezt olvastam valahol.
  • DantesHUN
    #9190
    Az is érthető hogy nem nagyon hűségesek. Ügye, nemi betegséget nem kaphatnak el, immunísak. Gyerekük nem lehet, terméketlenek. Mindketten elmúltak 100 évesek, vagy közel ahhoz. Ha csak nem éri el őket erőszakos halál, akkor még jó párszor ennyi ideig élhetnének együtt, és ennyi idő alatt meg lehet unni ugyanazzal az emberrel. Jó jön a változatosság.
  • Evoluti0N
    #9189
    Jah, kb. így. Jól összefoglaltad a lényeget. :D
  • DantesHUN
    #9188
    Magyarán dugni lehet akárkivel, de szerelmet vallani csak egy embernek lehet. Ami érthető is, a könyvben se túl hűséges egymáshoz Geralt és Yen, de szerelmet csak egymásnak vallanak.
  • Kurfürst
    #9187
    Köszi a választ, valahogy én is így gondoltam.
  • Evoluti0N
    #9186
    Úgy tudom, hogy nem. Szerintem csak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az kavar be, ha szerelmet vallasz neki és megkéred, hogy maradjon. Az előtte lévő dolgok nem. Se a smaci, se az, hogy hogyan viselkedsz vele különböző helyzetekben.
  • Kurfürst
    #9185
    Románchoz egy kérdés....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Trisst lesmacizod a bálon de utána elküldöd , az akadályozza a Yennel összekavarást?
  • Daermon
    #9184
    Igen az "ikonikus" Hexer :DDDDD Még Sawpokski is elhatárolódott tőle.
    Reméljük a film jó lesz :)
  • Evoluti0N
    #9183
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem. Ha mindkettővel próbálsz, akkor a végén hoppon maradsz. A többi karakter, akivel össze lehet bújni egy etyepetyére (még a fontosabb NPC-k is, mint Kiera) nem befolyásolják a románcot Triss-szel vagy Yennel, de egyszerre mindkettővel ne próbálkozz.
  • Prof William
    #9182
    Már készült egy Witcher fim és sorozat is lengyeleknél de az enyhén szólva is nem ütötte meg a mércét.

    Pedig megfelelő odafigyeléssel olyan sorozatot lehetne csinálni belőle, ami Game of Thronest is simán kenterbe verné.
  • mate23
    #9181
    lehet mind a kettővel össze jönni mármint triss és yennel?
  • Daermon
    #9180
    Úgy egy volt hír, hogy a lengyeleknél készül Witcher film. Majd kiderül mi lesz belőle.
    http://www.gamestar.hu/the-witcher-film.html
  • xido
    #9179
    annyira "undorítóan zseniálisak" a jelmezek,hogy már fáj,hogy még semmi filmes terv :)
  • MerlinW
    #9178
    Az oldal alján ott egy FAQ.

    "What languages are the cards available in?

    - The cards are available in English."
  • RatBaG #9177
    http://imgur.com/a/DtGfp
  • DantesHUN
    #9176
    Amúgy lehet az lesz, megveszem a dobozost, a kártyáért, és a kódot tovább adom valamennyiért. Ha, lesz pénzem, és ha valakit érdekel majd ilyen megoldás.
  • DantesHUN
    #9175
    Az úgy jó lenne.
  • Evoluti0N
    #9174
    Azért, mert gondolom, hogy a második kiegészítőhöz lesz a másik két pakli. Xbox-szal pedig volt a CDPR-nek egy kis exkluzív szerződése és az alapjátékhoz jártak paklik. Emiatt a kiegészítők Xbox-ra csak digitálisan lesznek elérhetőek.
  • DantesHUN
    #9173
    Cd galaxisnál azt írták. Bár lehet, az csak az útmutatóra vonatkozik? Na mindegy.

    Másik dolog, miért csak ez a két fajta pakli lesz benne, szörny meg scoiatael? Azt hiszem, az Xbox-os verzióhoz is volt pakli, ők milyet kaptak?
  • Evoluti0N
    #9172
    Én is most néztem. Mindenhol magyar nyelvű útmutatót ír, de nem magyar nyelvű paklit. Gondolom, hogy ha az is magyar lenne, akkor kiemelnék a dolgot. Mégiscsak vásárlócsalogató.
  • genndy
    #9171
    Miért gondolod hogy magyar nyelvűek lesznek a kártyák?
    Amúgy meg vedd meg, a kódot meg féláron eladod, csomóan vannak akinek csak az kell.
  • Evoluti0N
    #9170
    Jah, ez igaz. Erre nem gondoltam. :D
  • DantesHUN
    #9169
    Aha, csakhogy gondolom itt nem magyar nyelvűt küldenének.
  • Evoluti0N
    #9168
    Van egy oldal, ahol lehet venni kártyát. Limitált és csak azok vehetnek, akik megvették a kiegészítőt.
  • DantesHUN
    #9167
    Az a problémám ,hogy ostoba voltam. Megvettem már a kiegészítőt, korábban, steam-en. Mondjuk volt is tán rá valami kedvezmény, így nem az a baj hogy több mint ha most a dobozosan venném meg.

    De a dobozoshoz jár kártya, és jó lenne a kézzel fogható kártyákat beszerezni. Bár, ahogy néztem, szörnyek meg tündés kártya lesz hozzá, nekem meg Észkaiak és Nilfgaard tetszik jobban.
    Hát most így nem tudom mi legyen.
  • Prof William
    #9166
    Látom a küldetésben éppen Yen-el kell talizni. Lehet hogy elunta a várakozást és nekilát szórakozni egy kicsit. :)
  • bardocz
    #9165
    Dehogyis, ez a tenger wild huntja :D
  • Evoluti0N
    #9164
    Újra és újra meg tud lepni ez a játék. És ide a bugokat is beleértem. Levegőben lebegő tengeri herkentyűk. :D