16775
banner
  • TOMSILENT
    #11930
    "Although it’s available to pre-download on all platform for those who own the expansion pass, or have pre-purchased it standalone, the content stays locked until tomorrow (or midnight today)."


    Xbox One-osok is tölthetik már...
  • Count Adyn
    #11929
    Jah lol ezért nem volt szinte sávszélem nem vettem észre hogy a steam szipkázik sunyiba:D
  • TOMSILENT
    #11928
    Nálam is jó. Apropó hajnali 1-től lehet tölteni elvileg
  • rage
    #11927
    Nekem is GoG verzióm van.
  • MertHogy
    #11926
    Akkor passz, én gog klienssel frissítettem.
  • rage
    #11925
    Érdekes mert a patch végén azt írja, hogy telepítés sikeres, s legyek szíves töltsem le a Heart of Stone 1.21-es verzióját is s tegyem fel azt is.
  • MertHogy
    #11924
    Nem, azt nem kell újra tenni.
  • rage
    #11923
    Feltettem a patchet, jól értelmezem, hogy a Heart of Stone kieget újra fel kell tenni?
    Van belőle 1.21-es verzió?
  • MertHogy
    #11922
    Na méni próba után, tényleg vannak hasznos változtatások, a felskálázás tetszik a legjobban, 42-es vagyok, a 21-es óriásból, csinált 44-est, most már ha lenyomjuk a tabot nem belassul az idő, hanem megáll, így nyugatabban lehet választani a tárcsán,de a gwynt könyv csalódás, igazából, csak azt mondja meg, mely tartományba(Velen,Skellige...) mennyi kártyád tudsz még összeszedni, ami nem sok segítség, főleg ha már nem lehet valamit megszerezni, én azt hittem megmutatja azt is mely kártyák nincsenek meg.
  • gibson9
    #11921
    Ezt kinéztem már magamnak én is. Vélemény? Szép, igényes?
  • MerlinW
    #11920
    Patch 1.21 (30 May 2016)

    Improvements

    Adds book titled 'A Miraculous Guide to Gwent' which displays number of gwent cards missing from player's base-game collection and information on where to find them, thus facilitating completion of achievement titled Collect 'Em All. Tome in question can be obtained either from gwent playing scholar in Prologue or from merchant near St. Gregory's Bridge in Gildorf district of Novigrad.
    Adds option to display herb names above available interactions.
    Adds option in Options/Gameplay to enable enemy level upscaling. If foes are too easy to defeat due to level difference, upscaling will render them a challenge. Change will not affect experience point gain, loot, or quest rewards. Option can be enabled or disabled at any time, even during combat (however, Vitality/Essence of foes is then fully restored).
    Adds option in Options/Gameplay to disable automatic drawing and sheathing of sword.
    Increases incidence of, and thus chances of finding, several monster-based ingredients required for crafting high level alchemy formulae.
    Improves Player Statistics panel, adding maneuverable Geralt model. Improves visuals in panel for better readability.
    Adds new functionality to books and scrolls. When first collected, they can be read immediately using single button without need of navigating to Inventory panel. All found but not yet read books and scrolls are stored in Quest Items and Other categories. Once read, books and scrolls can be sold as their content is saved in Books section of Glossary.
    Improves overall visuals in Character Development panel.
    Improves Inventory whereby items are divided into additional subcategories within their grids: weapons and armor; oils, potions and bombs; quest items and others; food and equestrian gear; crafting and alchemy. Additionally, introduces redesign of tooltips enabling their resizing with single button. Also, item comparison is easier than ever given addition of summary of changes in stats.
    Improves Inventory navigation when using gamepad. Slots are divided into sections and right stick can be used to jump between them.
    Improves Crafting panel in merchant shops. Adds option to purchase missing diagram components directly from Crafting panel when talking to merchant, as well as clearer descriptions and option to resize item descriptions.
    Introduces redesign of Repair panel in merchant shops. Adds single button enabling players to repair all equipped items.
    Improves Remove Upgrade panel in merchant shops.
    Improves Quick Access Menu whereby it can be accessed in one of two modes, with action either paused or slowed depending on button used.
    Adds functionality whereby crossbow bolts can be switched via Quick Access Menu rather than being equipped from Inventory.
    Adds counter for bombs and crossbow bolts to Quick Access Menu.
    Improves region maps by adding pin filtering, more intuitive quest tracking, and a region overview for faster navigation.
    Adds three new custom pins allowing players to mark areas for future reference.
    Improves Adrenaline Bar which better displays number of stored Adrenaline Points and their status.
    Improves display and behavior of Buffs, displayed in more intuitive manner showing time left, strength percentage, stacks, charges, or permanence where applicable. Buff icons now blink for approx. 10 seconds before expiration. For improved visibility, names and exact expiration times for all effects are only visible when Quick Access menu is active.
    Changes icons for decoctions, rendering them recognizable at first glance.
    Changes icons for oils, rendering them recognizable at first glance.
    Changes gwent card icons in shops, rendering factions recognizable at first glance.

    Changes icons for mutagens.
    Adds feature whereby equipment exceeding player character level can be previewed on character.
    Improves sorting in Journal whereby active quest tab is always open and tracked quest is at top of quest list.
    Improves quest item visuals so that Hearts of Stone and Blood and Wine quest items are now tagged with blue and red exclamation points, respectively.

    Gwent

    Quest titled Collect 'Em All is now marked as failed if player does not succeed in collecting Milva, Vampire Bruxa and Dandelion gwent cards during gwent tournament in quest titled A Matter of Life and Death.

    Visual

    Fixes PC-specific issue whereby there was no change in appearance between Nvidia Hairworks 3-day beard (stage 2) and full beard (stage 4).
    Fixes issue whereby Geralt's clothing was not properly restored after sex scenes.
    Fixes visual issue whereby guards holding torches would have inverse kinematics when animated.
    Fixes PS4-specific visual issue whereby texture of water puddles would not fade properly.

    Gameplay

    Updates description of Superior Blizzard potion. Potion now slows time for a short period whenever an enemy is slain. Additionally, during this period actions do not deplete Stamina if 3 Adrenaline Points are available.
    Fixes issue whereby indicator for Oil charges would appear incorrectly in New Game Plus mode.
    Fixes issue whereby Flood of Anger skill could endlessly increase Sign intensity.
    Fixes issue whereby Ciri could be missing her scabbard in certain situations.
    Fixes issues whereby damage from Northern Wind bombs could be calculated incorrectly.
    Fixes issue whereby pool of experience points would invert to negative value when player reached level 70 cap or used Potion of Clearance.
    Fixes PC platform-specific issue whereby only the 'E' key would open Stash chest despite user manually changing relevant key binding.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.05.30. 17:27:35
  • TOMSILENT
    #11919
    190 óra. Méri ez most már faszán.
  • Kurfürst
    #11918
    A Skyrim meg főleg az Obliviont az elején nagyot ütött (a TES szériából nekem az volt az első), hihetetlen nagy és grafikailag nagyon aprólékosan kidolgozott világ. Aztán ahogy az ember belemélyedt egyre inkább az jött elő, hogy sekély az egész, és hogy kár érte. Aztán eluntad. Az Obliviont a felénél és az 5000. random generált barlangnál és a 20. tökugyanolyan oblivion kapunál abbahagytam, ugyanaz ismétlődött és ami a legrosszabb, látszott hogy a játékmechanika sem volt átgondolva nagyon sok ponton (ellenfeleken elvásó fegyverek, egyenvarázslatok, képzettség anomáliák). Fallout 3 dettó. A Skyrimben a legidegesítőbb dolgokat kijavították, de a mellék küldik többnyire verték a fősztorit, ami ott is inkább abból állt hogy néha elmentél egy új helyre, rögtön hősként üdvözöltek, amit egyébként tök ugyanolyan volt mint az előző három. A sztori egy gyenge klisé és ugyanolyan gyenge az elmesélése, a lore felejthető tucatfantasy, ráadásul az egész világ valahogy üres volt, alig pár tucat egy kaptafára épülő karakter mászkált benne. Sandbox játéknak nagyon jó, de engem valahogy nem kötött le sokáig. Fallout 3 dettó, a 4-et pedig valahol a karaktergenerálásnál eluntam. A maguk korában ezek nagyon jók voltak, rengeteget toltam én is és és ámultunk-bámultunk, vannak szép emlékek róla, de így utólag nézve alig fejlődött valamit az a sorozat.
  • DantesHUN
    #11917
    Ja, és sajnos-bár tudtam- buktam a gwent-gyűjtsd össze mind-et, mert a nemesek partiján amikor Trissel voltam nem kártyáztam. Sajnos, az viszonylag az elején van...de egyszer emiatt újra kell kezdeni, hogy meglegyen a teljes pakli.
    De azt hiszem holnapig már nem tudnám kijátszani.
  • DantesHUN
    #11916
    Nálam nem. 40., szinten, szinte minden küldetést meg csinálva, + kiegészítő, és 23 órát ír. Lehetetlen.
  • bunny
    #11915
    Úgy néz ki a játékidőt is javították, most 168 órát ír, ez reálisabb picit mint a huszonX ami volt. Fura kicsit az új inventory, a főzeteknek elég sovány a 3 oszlop, lehet külön fülre jobb lett volna, na majd a következő patch :)
    Más. A DLC-kből is kijött a javított verzió, GOG-ról szintén húzható, ha valakinek volt bugos DLC küldije, megérhet egy kört.
  • Prof William
    #11914
    Ez még a való életben sem sikerül mindig. Jó jogy erre gondoltak a játkban. :)

    Az vajon javítva lett hogy az Első Yenneferes szexnél Geralt hirtelen a default frizurájában találta magát?

    Mellesleg olyan nincs hogy ne nőjön vissza a szakállunk?
  • TOMSILENT
    #11913
    Nevetsz, de nekem kajak volt ilyen.
  • Voltan
    #11912
    Fixes issue whereby Geralt's clothing was not properly restored after sex scenes

  • bunny
    #11911
    Changelog
    Szép lista, győzze végigolvasni az ember :)
  • Zegi Norbi HUN
    #11910
    Jaja, nekem is most szedte le. Egész jó lett ez az új inventory, sokkal jobban átlátható szerintem :) Meg végre meglehet nézni, hogyan fest a karakteren egy páncél :)
  • molnibalage83
    #11909
    Meg egyes NWN MOD-ok, pl. a Tortured Hearts. A Gothic nem véletlenül volt a maga korában egy istenkirály játék hiába volt TES III. Azt 16 óra után meguntam a francba hiába volt n+1 tárgy és nagyobb világ. Egyszerűen emberi útjelzőtáblák voltak benne, a Skyrim is csak szebb és nagyobb volt nála, de nem volt több...
  • MertHogy
    #11908
    Nálam már van, 1.21-es patch 4.5 giga, most szedi.
  • TOMSILENT
    #11907
    Másnál sincs még semmi gog-on?
  • Kurfürst
    #11906
    Én toltam gyerekkoromban papíralapú RPG-t, utólag belegondolva már ott is megvolt ez a törés, volt aki a karakterét "tápolta" inkább, a harcra koncentrált, volt akit inkább a történetmesélés kötött le. Tulajdonképpen már itt is megvolt a történetalapú illetve az MMO-s, grinder játékostábor közötti különbség, de ezeket egyazon rendszerben élték meg, ami nem is tett rosszat a játékélménynek. Azóta akkora lett a piac hogy megéri kifejezetten egyik vagy másik igényt kiszolgálni.

    A harc persze mindig is része volt az RPG-knek, de mostanában a számítógépes RPG-k leggyengébb pontja pont ez, hiszen egy kicsit is szabadabban bejárható világban többnyire olyan levelling rendszerek vannak hogy többnyire csak hozzád mért ellenfelekkel találkozol, akiket a játék során tulajdonképpen végig egyforma nehéz így leverni, nincsen meg igazán fejlődés vagy sikerélmény, a rengeteg felszerelés, fegyver szükségszerűen alig tud különbözni egymástól, nem fűződik különösebb élmény egy ritkább, durván erős tárgy megszerzéséhez. Eddig talán a Gothic tudta azt csak megoldani, hogy a kezdeti nagyon kemény ellenfelek utóbb rém könnyűvé válnak.
  • Zegi Norbi HUN
    #11905
    Akkor sikerült :) Egyébként szerintem ezzel sikerült neked is additem('EP1 Viper School silver sword') :) Ha új játék+-t kezdesz, akkor asszem elé kell írni azt hogy NGP, legalábbis a többi páncélnál meg ábránál kellett.
  • Daermon
    #11904
    Nem jeleniti meg :/
    Itt a link: Link
  • Daermon
    #11903
    Megjött :D
  • FartingSquirrel
    #11902
    Nekem GOG-on egy oraja meg semmi nem volt (meg a patch sem).
  • TOMSILENT
    #11901
    Preloadban nem lehet már szedni? Ps4-en mar reggeltől lehet...
  • Myselor
    #11900
    nekem is megvannak a vipera cuccok szerencsére megtaláltam magamtól mindent nagyon jó kis cuccok szinte sehova nem mozdultam csak kijöttem arról a helyről ahol vége lett a kiegészítőnek:) éjféltől lehet már nyomni amúgy ?
  • bunny
    #11899
    Akkor minden jó, ha jó a vége? Én a kardot is felnyaltam , kifosztottam a barlangot és még úgy is kényelmesen beértem. Jó, kell hozzá pár kör, hogy az ember memorizálja az útvonalat, de ez van :)
  • TOMSILENT
    #11898
    Most meg oda adta, csak szimplán beírtam. Nem értem néha :D
  • FartingSquirrel
    #11897
    Illetve talán szóköz helyett _ kell
  • FartingSquirrel
    #11896
    Amúgy lehet, hogy rosszul emlékszem, de szerintem olyan parancs is van, hogy addsword
  • TOMSILENT
    #11895
    Fejből írtam hirtelen. a School kimaradt

    "additem('EP1 Viper School silver sword')" Viper Silver Sword

    de mondjuk a mennyiséggel nem próbáltam.
  • FartingSquirrel
    #11894
    Lehet, hogy mennyiséget is meg kell adni, tehát: additem('EP1 Viper Silver Sword',1)
    sőt, asszem azt is meg lehet, hogy felszerelje-e

    Amúgy biztos, hogy ez a kódja (EP1 Viper Silver Sword)?
  • TOMSILENT
    #11893
    Nekem nem adja be... :/ additem('EP1 Viper Silver Sword') , felső vesszők nélkül nem adja be, próbáltam egy párféle képen, de semmi.
  • Zegi Norbi HUN
    #11892
    Pedig be lehet :) A Vipera nekem is kimaradt akkor, de nem volt közeli mentésem, szóval konzol paranccsal oldottam meg.
  • Daermon
    #11891
    Én is ebben a cuccban várom a holnapot :)