16775
banner
  • Negritis
    #11810
    hááát, nem fogok belemenni
    de a rengeteg küldetés nagy része eléggé egy kaptafa, emellé a karakterek középszerűek
    a történet gyenge, igen GYENGE

    ha nem sárkányokról szólna akkor fele ennyi pontot nem kapott volna
    és modok nélkül kihalt az egész és unalmas
  • Anonymus11234
    #11809
    A modok csak opcionális lehetőségek, de a játék akkoris ugyanúgy zseniális marad, ne túlozzunk már, hogy középszerű, akkor nem dobogós helyen lenne a metacriticen :) És még a játékos értékelések se rosszak nála.
    Rengeteg küldetés, rengeteg felfedeznivaló helyszín stb, küldetések is ismétlődnek, rengeteg időt ugyanúgy belelehet ölni.
  • Negritis
    #11808
    nem, a skyrim egy homokozó a modderektől lett zseniális
    önmagában középszerű
  • Anonymus11234
    #11807
    Azért egy 4 évvel korábbi játékhoz hasonlítgatni a Witcher 3-at elég merész :)
    A Skyrim is ugyanúgy zseniális alkotás lett mint a Witcher 3, attól még, hogy valakinek ez nemtetszik ez ígyvan.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.26. 21:50:10
  • MerlinW
    #11806
    Szintén zenész. Sosem értettem mi a pláne Sykrim-ben. Egyszerűen minden rossz volt benne - számomra - a zenén kívül:)
  • molnibalage83
    #11805
    Én ugyanezt kérdeztem a Skyrimtől...
  • MerlinW
    #11804
    Witchernek sosem a karakterfejlődés volt a lényege, hanem az út, a kaland a célig. Ne úgy tekints rá, mint egy RPG-re, hanem mint egy kalandjátékra és merülj el a történetben. Ess neki a főszálnak, ne grindelj. Aztán ha elkap a gépszíj, örülsz, ha meg nem, akkor sincs baj, nem a te játékod. No problem.
  • Mr_no_NaMe
    #11803
    Köszönöm az őszinteséget...nekem ez a játék maga az unalom tengere :/ Próbálom elkergetni a gondolatokat, hogy megértsem mi a jó ebben.
  • DantesHUN
    #11802
    Ah. Zoltan-al lesz egy kis közösködés. N a jó nem Zoltan-al. Csak egy szakállas törp asszonnyal.
  • TOMSILENT
    #11801
    Neeee csak előkerül megint egy szokkubusz? vagy kettő? ne mond el ...ezt ne spoilerezd el kérlek
  • Dante73
    #11800
    NA!
    Csak összejön az az édes hármas?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne válaszold meg, nem akarom tudni, majd megtudom, magam!
  • Zegi Norbi HUN
    #11799
    Én is benne reménykedem

    FartingSquirrel: szuper, már alig várom
  • FartingSquirrel
    #11798
    Annyit talan elmondhatok, hogy ilyen szexben szerintem meg Geraltnak sem volt resze, mint ami ebben lesz. :D
    (Bar lehet, hogy tevedek, mivel csak a W3-mal jatszottam, de mindenkeppen utni fog.)
  • TOMSILENT
    #11797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem ez az Anna Henrietta köztük van mert ha nem akkor irgum burgum, bár amit említettek hogy Fringila Vigo is előkerül, és a játékban is van utalás rá, egy kis karakter leírásnál lehet hogy gerinces lesz a boszi

    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.05.26. 16:20:29
  • Zegi Norbi HUN
    #11796
    Kedd szinte már itt is van :D Aztán végre elmehetünk egy kis szabira Toussaintba :D

    Arra kíváncsi leszek, kivel kerül ezúttal közeli viszonyba Geralt :D
  • Zegi Norbi HUN
    #11795
    Jó kérdés :D

    Amúgy én a Hearts of Stonehoz járó paklikból is hiányoltam Olgierdet, a békát meg a többit. Nem tudom, miért nem fért volna bele az a pár darab kártya :)
  • bunny
    #11794
    Ez a pár napot csak kihúzzuk már valahogy, én direkt nem is keresek semmi infót, nem nézek képet, videót stb. Legyen meglepetés :D
  • TOMSILENT
    #11793
    Beszarás.
  • genndy
    #11792
    Nem adják oda. Ellenben meghívtak egy csomó YouTubert, akinek volt 3 órája játszani vele meg videót készíteni róla (én pl. Gopherét néztem). Ezért ennyi már most a review.
  • TOMSILENT
    #11791
    Minden boldog / boldogtalannak oda adták akik azt mondják magukról hogy újságíró? Tele van a Youtube is ilyen olyan Review meg preview meg anyám kínjával...
  • Daermon
    #11790
    Hát, de hol van Cerys? :D
  • DantesHUN
    #11789
    Plusz két kép a sekillge gwent pakliról.

  • DantesHUN
    #11788
    Akarjátok látni mekkora a térkép? Óvatosan teszem be, hátha valaki nem akarja még lelőni a poént.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    57 másodperc körül

    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2016.05.26. 14:17:10
  • MertHogy
    #11787
    Illetve a karakter leírásoknál saját magáról E1 személyben beszél, a kettőben is így volt, az első részre nem emlékszem.
  • xido
    #11786
    Főleg,hogy már az 1.rész óta így narrál az öreg D :)
  • molnibalage83
    #11785
    Ja, így már logikus.
  • Zegi Norbi HUN
    #11784
    Gondolom azért nem egyforma, mert ezt Dandelion idős korában meséli el, addigra az embernek kicsit megváltozik a hangja általában :)
  • molnibalage83
    #11783
    Ez Dandi hangja.
    Leszarom, hogy mi a szövege a videónak, hol egyezik meg a két hang? Sehol...
  • bunny
    #11782
    És ezt megteszi minden térképváltásnál, betöltésnél stb. Engem egy idő után roppantul idegesített, főleg a 2. végigjátszásnál. Nem mellesleg az amúgy se gyors töltési idő is gyorsult így. De persze izlés kérdése.
  • erasmus4
    #11781
    Én csak azt a modot tettem fel amivel nem kell menni útjelzőhöz a gyorsutazáshoz, bár asszem a Hearth of Stone telepítése, vagy valamelyik nagyobb patch után baj volt vele, azt már anélkül toltam, de lehet jött fix a modhoz.
  • FartingSquirrel
    #11780
    A töltés alatt D.-nek a hangja van. Többször is utal magára, mint a kalandok résztvevőjére.
  • FartingSquirrel
    #11779
    Szerintem nem uncsi. Én inkább nézem azt, mint a tippeket. Főleg az intrót; azt kb. minden második indításnál végignézem. :D
  • Negritis
    #11778
    nekem ilyen gondom nincs :D a raptr méri általában h mikor mivel mennyit játszok :D (kivéve ha olyat játszok ami nincs az adatbázisában pl tale of wuxia)
    és akkor az se számít h van-e vagy jó-e a belső órája
  • molnibalage83
    #11777
    A töltés alatt nem D. hangja van. Egyébként meg szerintem rohadt hangulatosak.
  • molnibalage83
    #11776
    A Skyrim miféle összefüggést mutat a többi ES résszel? Ja, hogy a világ azonos. A W I-II-III meg egy elég szép ívú történetet mesél el...
  • endorphinz
    #11775
    Ez engem is zavar, szimpla parasztvakítás feature. Teljesen jelentéktelen, hogy beimportálod-e az előző több száz órás végigjátszásodat vagy sem.. de legalább van
  • xido
    #11774
    mikor töltés alatt Dandelion elmeséli az addig történteket festett kép kíséretében..sokadjára mocsok uncsi :)
  • FartingSquirrel
    #11773
    ?? Miért kéne bármilyen videót is deaktiválni? (Melyek azok a storybook videók?)
  • molnibalage83
    #11772
    Te most fulltba tolod...?
  • bunny
    #11771
    "Disable intro and storybook videos" a leghasznosabb :)