16775
banner
  • Myselor
    #12090
    hát értem.akkor sokat tolhattad a megjelenés után folyamatosan :) gratula
    te melyik páncélt választottad különben?nekem a medve jött be a vipera előtt nagyon.amúgy meg azt figyeltem nem sokkal jobbak ezek az újak mint a vipera és szerintem az néz ki a legjobban.nemtudom lecseréljem e.hmm xd
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.06.01. 22:59:54
  • Palinko
    #12089
    nekem megvolt a 20 óra, mellékküldisből a gwentes maradt, meg az erőd tisztítós, meg kincsvadászatból 3... de még el kell szaladgálni a kérdőjelekhez hátha lesz új küldi. a főszál 6 jelenetből áll plusz egy extra, ez az én felosztásom, de kb arra adtam egyet, mikor változott a helyszín és akivel kapcsolatban vagyunk a rész alatt. szóval úgy osszátok be, de ebben a 6-ban is benne van minden.
  • Palinko
    #12088
    vég spoiler ne olvassátok

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    igen, meséld el, bár úgy hiszem már olvastam, hogy az a lényeg ha nem megyek el a cipőpucolóhoz másodjára, akkor nem mehetek beszélgetni a toronyba és meghal mindkét testvér. sztem az nagyon nem jó, így is hogy mindent megpróbálunk, nem menthetünk meg mindenkit, utoljára a telltale trónok harcában volt ilyen :D ez a witcherre is nagyon jellemző meg semmi másra. ezért szeretjük ezeket a sorozatokat. ja és nem a vámpírnőhöz mentem hanem a mesevilágba, mert úgy gondoltam hogy megérdemli hogy találkozzon a vámpírral, ha már így a bolondját járatta vele, Regis garantálta volna biztonságát, tudtam ez nem sokat ér mert rohadt gyorsak a vámpírok és egy század másodperc alatt megölné a nőt... akkor feleltem volna a Henriettánál, de úgy voltam vele max elveszi a birtokot, meg elkerget mint a császár :D durva lett volna ha megölik Syannelt minket meg lefejeznek :D mondtad van még 3-4 végkifejlet, le tudod írni azokat is? mert gondolom videó még nem lesz 1-2 hétig.
  • Myselor
    #12087
    elég durva gamebreaking nálam ez az exe hibás kidobálás.a faszom bele tényleg megcsináltam annyi küldetést ma mint a fene midnenfele jártam már.semmi baj de ma már 2 helyszínen ha nézek egy irányba kidob exe hibával vagy 20x mire eljutok oda ahova akarok.ha emiatt nem lesz meg a kard felrugom az egészet tényleg a fenébe
  • Myselor
    #12086
    azthiszem rájöttem.igazából így rávan kicsit az ember kényszerítve az összes mellék küldetésre :) ha akarja a kardot.nembaj
  • FartingSquirrel
    #12085
    Nem, erről fogalmam sincs. :) Azt sem tudom, hogy a többit pontosan hogy kellett bizonyítani. De valaki már megcsinálta (talán Palinko)...
  • Myselor
    #12084
    szia te eltudnád nekem mondani hogyan bizonyítsam a bölcsességem?azért ezt vakon beadni az embernek elég vicces.elolvastam a köveket de nem értem.
  • FartingSquirrel
    #12083
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mennyire mentél vissza? Elmentél inkább Syannához? Ott még van egy döntés, ami egy teljesen más befejezést eredményez... :)
  • Prof William
    #12082
    Mennyire igaz...

  • TOMSILENT
    #12081
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vissza töltöttem a mentést, úgy mond happy ending lett...igen volt kurelás meg ölelkezés és mindenki boldog

    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.06.01. 21:40:36
  • MerlinW
    #12080
    Csak kód, és minden platformra regisztrálható. GOG, Steam, Origin.
  • genndy
    #12079
    Csak kód, csak doboz, csak pakli, Steames, GOGos...? Nem mindegy :)
  • Myselor
    #12078
    bölcsességről tud valaki valamit?hogy bizonyítsam? a többi megvan de ezt nem értem :)
  • MerlinW
    #12077
    Van egy Witcher 3: Blood & Wine-om 4k-ért, ha valakit érdekel.
  • Myselor
    #12076
    amúgy srácok csak nekem nem tetszenek igazán az új páncélok?és mocskos geci drágák. 40ezer volt a farkas páncél.mi a lófasz?:)
  • FartingSquirrel
    #12075
    Lemész a lépcsőn, és a szembelévő falra tolsz egy Aardot...
  • sztar007
    #12074
    Próbáltam, semmi.
  • Myselor
    #12073
    beszakítod az erőlökéssel
  • sztar007
    #12072
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az otthon édes otthon küldetésnél leküld az inas a pincébe valamiért, Geralt mondja is valami van az ajtó mögött, de nem találom. Azt írja kutassam át a titkos helyiséget, de hogy tudom kinyitni azt az ajtót?
  • Myselor
    #12071
    hát ez a bankos küldetés .befostam.mennyire igaz hogy ilyenek:) kurva anyjuk
  • xido
    #12070
    no..a teljes ost,akit érdekel :)

    https://www.youtube.com/watch?v=TRT3FOOk9ZI
  • Anonymus11234
    #12069
    Bankos küldetésnél én majd beszartam :D
    Már ott tartottam, hogy lemészárlok mindenkit :D
  • sztar007
    #12068
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki fejtenéd bővebben hogy mi az, mert engem érdekel? Kapunk a játék végén valami aréna szerűséget?
  • Prof William
    #12067
    Én inkább úgy gondolom hogy úgy dönts ahogy a szájad íze diktálja.

    Igazán üdítő hogy nem jeleni meg minden döntésem utána harsonáktól övezve a "Te most 1 pontot haladtál a jó/rosz irányba" - felirat. :)

    Én mindig úgy döntöttem ahogy gondoltam. Volt hogy a küldetés végére a történtek hatására egészen más véleményen voltam, mint az elején. És ehhez mérten döntöttem is.
  • Shep
    #12066
    Ja, én ezzel is elleszek vagy 1 hónapot :)
  • Madi92
    #12065
    Más, van ez az ínyenc/gourmet skill. Valamit elrontottak, mert 1 kajáért kapsz 20 perc Healtregent... kicsit OPé.
  • Shep
    #12064
    Szerintem a játékban nincsenek jó és rossz döntések, csak rosszak és kevésbé rosszak.. Persze ez is csak nézőpont kérdése.
  • Madi92
    #12063
    Én most újra kezdtem, a kiegészítő tiszteletére.
    Morális kérdés következik.
    Velenben a vérfarkasos küldetésnél szerintetek mi a legjobb megoldás? (egyszer már megcsináltam ezt a küldetést, szóval tisztában vagyok a részletekkel)
    Szóval, én most úgy csináltam, hogy elfogadtam a nővér ajánlatát és azt fogom mondani Nielenek, hogy Hanna vadállatok által halt meg. Ettől függetlenül tovább lehet kutakodni és ugye a kunyhóban megtudja Geralt, hogy Nielen a farkasember és, hogy ő ölte meg, de sajnos erről nem lehet beszélni vele. Kár, hogy így oldották meg a küldetést.
    De így legalább nekik nem kell meghalniuk, igaz, Nielen hazugságban él tovább.
    Tudom, tudom, ez csak egy melléküldetés, de szeretem beleélni magam. :D

    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2016.06.01. 17:14:29
  • Myselor
    #12062
    ezt nem értem én se.minimum 20 óra és akkor tegnap óta ennyit tolták itt sokan?:D tuti ez nem kivesézős hanem gyors végigjátszás volt.nem mondom hogy rohantak de ráfeküdtek szinte a főszálra szvsz
  • molnibalage83
    #12061
    Ilyen sok időtök van, hogy végig is toltátok?
  • Daermon
    #12060
    Én is mellékeket viszem inkább még :)
  • Daermon
    #12059
    Én is a Farkas gúnyát választottam.

    Tényleg. Mantikór szörnyel össze lehet akadni? Elég menő foght lenne és eddig csak említés szintjén volt az állatka a W2-ben.
  • Myselor
    #12058
    amúgy mindenki egyből a fő küldetésre ugrott rá ennyire és utána csinál meg mindent,csak én haladok másképp vagy ennyire rövid lenne a főszál?
  • DantesHUN
    #12057
    Az feltűnt ,hogy a mantikór grand master armor, pont olyan mint a Witcher 1-es öltözék?

    Azért szerintem, a farkas nekem jobban tetszik.
  • FartingSquirrel
    #12056
    Én szívesen beszélek róla. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor te elmentél Syannához beszélgetni a toronyba, nem? (A kihallgatás előtt.)

    Amúgy még van egy teljesen más befejezése is, ami csupán egy apró döntéstől függ. Ha kíváncsi vagy rá, elmondom.
  • bunny
    #12055
    Nálam ott volt instant exe exit, amikor felmentem a birtokra és körbejártam. De utána meg nem, szóval ... jön még szerintem patch mire stabil lesz. Volt pár grafikai bug is, pl. a lovagi tornán rögtön az elején az ijjászatkor az ellenfér ijja vibrált a felhúzott és normál állapot között. Van ez így, szerencsére -eddig- még a játék menetet nem befolyásolta.

    A lenti kérdésemre nincs válasz? #12024 a temetős küldi.
  • Palinko
    #12054
    lol már nekem meg pont az ellenkezője lett :D bár maradt bennem tüske (szintén ne nyisd le ha nem játszottad végig)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert ott voltam ugye a kihallgatáson, meg összemelegedtem Syannel, de ez egy pszihopata csaj, ha el kellett volna döntenem tuti lefejezést kérek. mondjuk hangsúlyoztam a tárgyaláson hogy megvolt az oka, meg védtem Henriettát is, de azt hittem több kérdéssorból áll majd. nem így lett nagy szercsi lávcsi ölelés. ezekszerint te nem a mesevilágba mentél, hanam a vámpírt ölted meg. én nem azt választottam, mert ő csak bele lett rángatva, igaz aztán az ő döntése volt a határidő, meg a város megtámadása, de sokkal intenzívebbek az érzései mint az embereknek és hát nem csodálom. szimpatikus volt, nem hibáztattam Syanne volt a szarkeverő, nélküle nem lett volna város támadás se, ha nem csavarja az ujjai köré a vámpírt.

    és ahogy én játszottam, kicsit olyan mintha Geraltot is az ujjai köré csavarta volna, de komolyan ha ítéletet is hirdettünk volna tuti a kivégzést javaslom :D bár akkor megint az van, hogy elhajt a királynő és "de szar ötlet volt witchert fogadni" mint sokszor ez lesz, mert nem látják, hogy nem mi vagyunk az oka a dolgoknak, sokszor csak sodródunk velük és a legjobb döntéseket is hiába hozzuk néha.

    hozzám nem Yen jött el, mert "édes hármasoztam", lényegében mindenkit végigkeféltem ha lehetett, szóval Ciri jött el, de őszintén jobban örültem neki mint Yen-nek örültem volna vagy akár Triss-nek, pedig New Game Plusban csak Triss-re fogok hajtani, most hogy már láttam mindent :D szóval nagyon kedvelem Triss-t de állatabb volt, hogy jött Ciri és dicsekedett mit vadászott le, meg kérdezgettem hogy megy a witcherkedés ott beszéltünk a fa alatt :) nagyon megható volt meg kellett ez a végére.

  • Palinko
    #12053
    befejeztem, 20 óra, de még visszamegyek majd később melesz itt a 30. ez a 20 óra a főszál, meg a mellékküldetések java. gwentezés nem volt benne, mert pocsék a paklim, majd new game plusban figyelek, meg sok alkimistáskodás sem, azt is meg kell tanulnom mert pl most valami meggy vagy mi kéne de fogalmam nincs hol van meggyfa stb. viszont ami mellékküldetés volt az megvan, igen AZ a kard is stb, de még van tenni való, enyhébb spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    játék vége után kapunk egy olyan dolgot ami még sok harcot feltételez.


    történetről, ki mit választott stb jó volna beszélni csak még nincs nagyon kivel gondolom :D az biztos hogy csavar is van benne, bár kitalálható, de bizonytalanságban tart a játék, meg a szereplőkhöz is úgy viszonyulsz, hogy valaki végig pozitív, valakit meg kedvelsz, nem kedvelsz majd megint kedvelsz :) nagyon jól fonódott a kettősség megint.

    mik a jövőbeni tervek? patch jön még ki a b&w-hoz? aztán meg gondolom most 4-5 év szünet.
  • Myselor
    #12052
    amúgy fantasztikusak a küldetések a lovagi tornás sorozat küldetés annyira tetszett.kár hogy a kis madarat nem kaphattuk el
    pedig én végig reménykedtem... na midnegy :D biztos lesz majd még akit igen sok ^^ különben a birtokunk nagyon pofás miután kipofozzuk rendesen.nagyon tetszik fel is díszitgettem.valaki esetleg tud olyan festmény árust vagy van olyan egyáltalán ahol női portrékat árulnak?
    csak ilyennel dísziteném a házam :D kiraktam pár páncélt fegyvert is jól néz ki.kész az egész.a küldetésekre visszatérve tényleg még részletesebbek mint voltak az összes mellékküldetés witcher megbízás nagyon ötletes annyira jók hogy csak na.persze még nem sokat csináltam meg .most az összes hirdetőtáblát körbejártam aztán elkezdem növekvő sorrendben csinálni a mellék küldetéseket.majd át térek a fő küldetésekre vagy közte csinálok párat de nem akarok gyorsan haladni.nem értem azt aki már a végére is ért.ahhoz rohanni kellett kurvára de az ő dolga persze:)
  • Myselor
    #12051
    már sikerült srácok.vicc tényleg ha egy adott irányba fordulva akartam haladni akkor mindig kibaszott exe hibával így másik irányba fordítva a kamerát haladtam és semmi gond nem volt.szerencsére más küldetés hibával és buggal nem találkoztam még.ha valaki így járna próbálja ki hogy abba az irányba ne nézzen amerre nézve kifagy a játék így mint nekem.ez a megoldás rá