16775
banner
  • Madi92
    #11970
    Köszönöm, pontosan erre gondoltam.
    Tisztában vagyok azzal, hogy amit itt kaptunk, az manapság ritka/ha nem egyedül álló dolog és amint úgy állok, anyagiakkal is kifejezem majd a "tiszteletemet" a fejlesztők irányába.
  • cylonflatus
    #11969
    Srácok lenne egy kérdésem, -ha esetleg van olyan elvetemült rajongó, mint én, hogy új végigjátszást indít, most hogy teljes lett a game- konkrétan, hogy a Fool's Gold küldetés bugos-e még (a disznóvá vált parasztok a faluban). Olyan volt a bug, hogy a parasztnak amikor segítesz lenyomni a gazembereket, akik megsütötték a malacát: a rosszarcokat nem lehetett megölni, addig pedig nem indul az azt követő script, ami továbbengedné a küldetést. A Skellige's Most Wantedre pedig van megoldásom, de ehhez sehol nem találtam semmit. Most abban bízok, hogy újrarakom az egészet, mert újból végig akarom tolni az elejétől, most, hogy teljes lett a játék, és talán a legújabb 1.21-nél már fogja produkálni, bár a Hearts of Stone-ra is elvileg már orvosolva lett (a changelog illé a fixlist szerint) a Skelliges Most Wanted farkasember bugja, nálam (és sokaknál) ugyanúgy produkálta továbbra is, de ahhoz legalább találtam megoldást, de a Fools of Goldhoz semmit. Remélem most már nem bugzik semmi,
  • AntiHero
    #11968
    Semmi szaladgálás. Lvl 40en kezdtem. Így viszonylag hamar megvolt minden boss. 1nél halltam meg, de az bug miatt.

    3 órába nalam vagy 40 perc kartyazas volt. :D Van már 11 skillege kartyám. :)
  • FartingSquirrel
    #11967
    Jaja, kb. addig prologue, ahol tartotok. Onnan kezd érdekessé válni.

    Kíváncsi vagyok, ki hogy dönt bizonyos pontokon. :D ...és hogy hogy reagál a fordulatokra. :D
  • Palinko
    #11966
    nem szalad szerintem, az eleje tényleg tömve van, már én is elmentem mellék küldizni, hogy egy kicsit lazítsam :D
  • Palinko
    #11965
    de ez nem hülyeség, sztem maga a kiegészítő egy nagyon jó példa, hogyan csináljon az ember egy 5x5-ös rpg-t. úgy értem a térkép eléggé négyzet alakú, egy egységnyi helyen és mégis annyi tartalom, hogy 5 órával nem jutottam tovább mint AntiHero 3-al, igaz áttértem a mellék küldetésekre, de abból is 2-t csinálhattam max meg pluszba, és nagyon prológus érzésem van, hogy ez volt a bevezető, majd most jönnek csak az igazi fejezetek. a 30 óra tuti meg lesz eddig sem hazudtak a készítők extra óraszámot amit nem tartottak be.

    szóval visszatérve tényleg mint egy új játék és mindenkinek példát mutat, hogy 1, esetleg 2 év alatt is mit lehet fejleszteni, igazságtalan vagyok, mert megvolt a játék alapja, motorja, legtöbb tárgya, sok modell, meg az összeszokott csapat, de akkor is elég gyorsnak kellett lenni, mert rengeteg dolog nem volt benne... meg ha beleveszem az előző kieget is, oda is kellett ám történet, szóval 1 év alatt szinte 2 játékkal előállni... ami mégsem kelti a futószalag hangulatot. durva na. egy ideig biztos nem írok, mert magával ragadó a világ tényleg. meg elég drága, régen csak pislogtam mikor Skelligére bemondták az 1000 orenes árat, most meg simán otthagyok annyit a kovácsnál javításokra :D
  • Prof William
    #11964
    A jövő héten már nekem is meglesz. :)
  • FartingSquirrel
    #11963
    Jaa, vágom. És ez mind három órában? Gyorsan végigszaladsz rajta. :D
  • AntiHero
    #11962
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az óriás, a bruksza, az arenaba az a kő valami, a hazba a fogocska utan, a vampir
  • FartingSquirrel
    #11961
    4 boss 3 óra alatt? Akkor remélem, még nekem is lesz benne újdonság. (Nekem csak kettő jut eszembe.)
  • AntiHero
    #11960
    PS4-en:

    Na tegnap 3 órát beletoltam a Witcher 3 B&W-be.



    Tetszik!! 3 ora alatt 4 boss is volt. Mind különböző!



    Helyszínek baromi hangulatosak és ez a zene. :)

    Kártyázgattam is mert azt imádom. Most az új skillege pakliz gyűjtögetem, mert csak azzal lehet a versenyre benevezni.



    Grafika szép. Bug van sajnos. Nem egy uc4 (most mar sajnos mindent ehez hasonlitok :( ).



    De meg van eddig benne a Witcher hangulat.

    A térkép szép nagy! Meglepően nagy. Lesz itt dolog bőven. :)



    Aki imádja a Witchert az ki ne hagyja!
  • FartingSquirrel
    #11959
    Amúgy majd várom a beszámolókat róla. ;)
  • FartingSquirrel
    #11958
    Ja, és amúgy már fent van az új szexjelenet YouTube-on. :D
    Szóval, ha valaki nagyon nem bírja kivárni... De természetesen spoileres. (Viszont nem minden szálon adatik meg a lehetőség.)
  • FartingSquirrel
    #11957
    Amúgy ha ajánlhatok valamit: Ha találkoztok egy alvászavarokkal küszködő, szellemeket látó remetenővel, akkor segítsetek neki!! Tetszeni fog. ;)

    Itt egy videó referenciának. (Az NE kattintson, aki szereti a meglepetéseket!)
  • FartingSquirrel
    #11956
    Blood and Wine*
  • molnibalage83
    #11955
    A new+ helyett én azt kérném, hogy akinek ennyi ideje van, akkro az School of Roach modot próbálja ki.
  • molnibalage83
    #11954
    Úgy érti, hogy maga a Heart of Stone módosít-e valaimt az alapjátékban. Tehát ott lesz új inventory, UI fejlesztések, balansz, stb. Nem a kieg fikázásáról volt szó és annak tartalmáról.

    Szerintem a nagy 1.21-es patch az, ami sanoszan ezeket a fejlesztéseket adaptálja az alaphoz is.
  • MrAndree
    #11953
    New game+-t próbálta valaki, van bármi értelme? Most, hogy kijött minkét DLC gondoltam nekiállok előlröl újra, van egy 35ös karakterem. Csak nem tudom mit ad a new game+. Ami skilleket akartam azokat már kitanultam, így az nem vonz, hogy megtanuljam azokat amik úgyse kellenek. Az érdekelne vannak-e új ellenfelek, vagy olyanb magasabb szintű cuccok amik miatt érdemes felmenni magasabb szintre. Illetve, hogy mennyi a szintlimit? :)
  • genndy
    #11952
    Ezért is nevezi a CDP is őket "kiegészítőnek" (Expansion)... A DLC-k voltak a kicsi ingyenesek.
  • Prof William
    #11951
    Egy új területet és egy kb 20-30 órás új történetet.

    A régi idők kiegészítőire emlékezet, amikor még majdhogynem teljes játéknak számítottak a kiegészítők, nem pedig mai "Új páncél + ló = 1500Ft" stílus volt a menő.
  • bélanéni #11950
    STEAM-en minden 2. ember arról ír, hogy kb olyan mint egy új játék. Ami nyilván kissé túlzás, de egy full új helyszín + 30 óra játékidő az más kiadóknál néha 2 új játékot jelent
  • Myselor
    #11949
    hogy érted ezt?ez nem egy hülye 2órás dlc.20-30 óra játékot ad egy teljesen új helyszínt és igen a patch tartalmaz újításokat az alapjátékhoz is na és amit itt szerzel használhatod az alapjátékban is főleg new game+-ban
  • Madi92
    #11948
    Alapjátékhoz ad valamit a kieg?
    Most nincs rá pezó, de amúgy sem vagyok még közel a 40-es szinthez, szóval, ha nem muszáj nem warezolnom le, csak akkor, ha az alapjátékhoz is ad valami +-t. Bár gondolom ezért is jött a patch külön.
  • Myselor
    #11947
    nekem kötőhártya gyulladásom van szóval éjjel örültem hogy aludni bírtam.talán majd ma megnézem de sokat sajnos nem játszhatok így
  • Daermon
    #11946
    Nekem sajna meló... De beletudtam nézni, hát adja a hangulatot és az új hely is szép és nagy :)
  • TOMSILENT
    #11945
    38 perc és nálam is lent van végre. Utána sajnos el leszek tűnve
  • Myselor
    #11944
    jaja.oké hogy nincs rajta védelem de erre azért nem számítottam xd
  • AntiHero
    #11943
    Aki akarja nézheti itt. :)
  • FartingSquirrel
    #11942
    Komolyan? Az gyors volt.
  • Myselor
    #11941
    virágboltban már szedhető . :D
  • Myselor
    #11940
    na?:D
  • bunny
    #11939
    Aham. Na azt nem olvastam el :)
  • molnibalage83
    #11938
    Az össszes free dlc-t újra manuálisan le kell szedni a GOG-os változattal? Triss hair MOD-ot vajon hazavágja?
  • rage
    #11937
    Csak a patch végén, amit leokézol, hogy kész, abban írta, hogy tegyem fel ezt is
    Amúgy elindítva a játékot működik teljesen jól így is.
  • bunny
    #11936
    Nálam semmi extra nem volt, csak feltöltam a patch-ot. Lehet az már tartalmazta a kieg patch-et is? A menü azt mondja, hogy telepítve, és a runagödény előtt állok és ott van, szóval működik is.
  • rage
    #11935
    Nálam is működik tökéletesen, de szerintem ahogy a 16 dlc-nek, az első kiegnek is lehet 1.21-es verziója.
  • FartingSquirrel
    #11934
    Nekem mindig ilyen volt. Nadragot soha nem huzta vissza, aztan egy ido utan eszrevettem, ahogy kivillant a vadlija...
  • Daermon
    #11933
    Na végre hazaértem. Nálam a GoG-on a patch hibátlanul működik. Csak legyen már holnap :D

    És végre itt a "szentírás", csodás munka :)
  • molnibalage83
    #11932
    A W3 is sandbox, csak érdekes módon soha nem vált monotonná...
  • DantesHUN
    #11931
    A Steam mikortól tölti a kiegészítőt? Este/holnap?