16775
banner
  • FartingSquirrel
    #11890
    Nekem viszont szerintem az lesz. Sehova nem mentem még, és amúgy a Vipera páncélzat már megvan; a kardot nem fogom otthagyni. ;)
  • TOMSILENT
    #11889
    New game+-ban nem lehet beaddolni a kardokat, se a páncélokat...kár.
  • TOMSILENT
    #11888
    Már nagyon messze járok onnan. Egy kardért nem fogok vissza menni. Max ha van kiskapu, konzolos beaddolása esetleg...de nem vagyok híve ilyeneknek.
  • Daermon
    #11887
    Igen. Egy Vipera iskolás lvl39-es.
    Töltsd be ha van mentésed, 3 perc az égsz. :)
  • TOMSILENT
    #11886
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott egy witcher kard van nem? nem emlékszem hogy kihúztam volna én is vagy sem...
  • FartingSquirrel
    #11885
    Biztos nem olyan hosszú, mint nekem a 7 nap. :/
  • FartingSquirrel
    #11884
    Azt hiszem, úgy választottam. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg akartam menteni Olgierdet, és mondtam neki, hogy játsszunk. Aztán mondott egy rejtvényt, amit meg kellett oldanom, és a végén már egészen démoni volt.

    De basszus, most jut eszembe, hogy szerintem nem húztam ki a kardot a kőből.... először kihúztam, de meghaltam, és másodjára már nem mentem el érte. picséba...
  • bunny
    #11883
    Ha jól választottál a végén egészen kibontakozott a tükrökcsóka valódi énje :)
  • TOMSILENT
    #11882
    1 nap de még nekem nem volt ilyen hosszú 1 nap sosem
  • FartingSquirrel
    #11881
    Na, befejeztem a Heart of Stone-t...
    Király volt! A végére kezdett egyre érdekesebb lenni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...főleg az, ahogy O'Diemm karaktere kezdett egyre sötétebbé válni, Olgierd személyiségét pedig egyre inkább meg lehetett érteni.

    Valójában jobb volt, mint vártam. Na, de persze nem olyan jó, mint a Blood and Wine! :D
    Már várom, de sajnos egy hétig nem leszek itthon... :/ Viszont ezt már magyarul fogom játszani. :D
  • TOMSILENT
    #11880
  • Palinko
    #11879
    valóban, jobbak voltak az oblivionos, meg pláne a morrowindes küldik, de nem akartam "régen minden jobb volt" embernek tűnni. a morrowind akkor is a legjobb volt a modern TES-ek közül. az oblivion fő sztorija se volt jobb mint a skyrimé. egyébként a black handhez bekerülés talán a skyrimban volt a legizgalmasabb, viszont a tolvaj céh fejévé válás meg bazi unalmas repetativ miniküldetésekből állt amit egyszer végig is vittem, de nem érte meg :D pedig ismétlődő küldiket kellett tényleg elég sokáig vinni, meg figyelni hogy melyik régióban milyen meló akkor adta be, hogy megválasztottak főnöknek.

    régi TES-ekben volt összeférhetetlenség, pl ha tolvajok céhébe tartoztál, megvolt meddig léphettél be a zsoldosokhoz, ha már kicsit is ismertebb tolvaj voltál azonnal elkergettek, meg később kirúgtak ha haladtál a tolvajos küldetésekkel. ugyanez fordítva is. a skyrimban tényleg vicces hogy nem voltak ilyen összeférhetetlenségek, sztem 2-3 céh elég lett volna max és ilyen kombináció hogy tolvaj-black hand az oké, de tolvaj meg mágus már összeférhetetlen. persze kedvezni akartak ők is a játékosnak, hogy ne kelljen új karaktert indítani, ahogy írtad is praktikus okokból.

    az 1 hit tényleg unalmas lehet, de ez a játékoson múlik, nem kell legjobb cuccban szaladgálni és valljuk be a witcherben is jól esik, hogy 3 folytólidérc már nem okoz gyomorgörcsöt hanem két látványos csapás :)
  • Count Adyn
    #11878
    Engem az zavart a Skyrimben a legjobban hogy minden céhben te lehetsz a góré egyszerre:D Értem hogy praktikus okokból de számomra nagyon megtörte a hangulatot:) Egyébként jól elvoltam azzal is 200 óra felett:)
  • SzirmosSzisza
    #11877
    Mondjuk Oblivionhoz képest a céh küldik elég gyengék voltak. Amúgy a Skyrimben marha unalmas, hogy egy idő után mindenkit 1hitelsz, Witcherben benne hogy nem vagy egy halhatatlan gyilkológép (najó, a játékban picit igen, a könyvekben egyáltalán nem).
  • TOMSILENT
    #11876
    R mint Role, kész...nem értem miért kell ezen rágódni...
  • molnibalage83
    #11875
    A baj az, hogy a jelek szerint nem érted az RPG-ban az R szó jelentését...
    A Gohtic 2 meg minden idők egyik legkellemesebb játékélménye volt nekem is.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.05.29. 11:53:29
  • TOMSILENT
    #11874
    Akkor ezek szerint hétfőn patch, kedden meg B&W
  • Palinko
    #11873
    skyrimban mi a pláne? szerintem is a w3 a legjobb játék, legjobb rpg stb, ez nem is kérdés, de kezd már vicces lenni, hogy páran lehúzzák a skyrimet. skyrim erősségei, a belső nézet, harcrendszer stb, a fejlődési rendszer, nagyon jó hogy mint a valóságban ha sokat nyilazol jobb nyilas leszel és nem az van, hogy lenyilazol elég xp-t majd abból mondjuk a kétkezes kardot fejleszted... történetben nem a legerősebb, de elég jó lett, céh küldik mindig jobbak mint a főszál. az is nagyon hangulatos volt mikor jarlokkal tárgyaltál leültettek és úgy érezted neked is akkora szavad van a tanácsban, mint bárkinek és eldönthetted a világ sorsát.

    meg természetesen amiért máig népszerű az a modolhatóság, emígy 2-3 év után nem érdekelt volna senkit sem, de máig ez tartja fent.

    egyébként maga idejében nagy durranás volt az a terep, szép havas táj, megjöttek a sárkányok ami a legtöbbet kért dolog volt az mmo-sítás mellett (később ez is megérkezett). jó volt a skyrim, csak épp történetben veri a witcher. azt sem bántam volna ha w1 grafikával érkezett volna akkor is azt mondanám, hogy jobb a w3 mint a skyrim mert a történet annyira minden felett áll. meg hogy nem volt benne ölj meg 10 vaddisznót meg gyűjts össze 5 farkasfogat dolgok...
    szóval ez a grafikás véleményem arra is vonatkozik aki szerint minimum grafikával nem érte meg játszani, mélyen nem értek egyet, főleg megjelenéskor láttuk nincsenek olyan hatalmas különbségek min és max grafika között. nem olyan mint pl egy gta 5nél.
  • Count Adyn
    #11872
    Jah mifelénk +xp járt a karakterhű kreativitásra :D
  • Sith
    #11871
    Nem akarom folytatni a flamet de az rpg nek sosem a grind a statok vagy a karilap kéne adja az alapját.
    Az rpg egy történet ahol egy szerepet játszol. (Amiben a sanbox is lehet jó, de nyilvánvaló okokból ott kevesebb hangsúlyt fektetnek a történet kidolgozására és a szerepedet részben neked kell kitalálnod)
    Ha az asztali verzíóra gondolunk vissza akkor jóval több mint az hogy támadok d20+4 el és sebzek 3xd6 ot.
    Az igazán jó szerepjáték asztalnál is akkor kezdődött igazán amikor kombináltál kijátszottad és nem csak "dobtál meggyőzésre".
  • DantesHUN
    #11870
    Hát...nos igen. Én meg azt szeretem ha van egy jó történet, ha vannak jó karakterek.
  • DantesHUN
    #11869
    Én se tudok. Valószínűleg-elfogadható szinten- nem is fogok. Túl késő nekem második nyelvet tanulni, nem fiatalodok, időm sincs, és nem az angolt kezdtem el gyerek koromban. Na és ilyenkor szokott jönni ,mindig valaki aki megmagyarázza, hogy de ő aztán így meg úgy tanult meg...
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2016.05.28. 21:32:06
  • Madi92
    #11868
    Hadd döntsem el én, hogy milyen nyelven játszok, köszi. Most komolyan, annyit mertem írni, hogy nem magyar és ezért egyből le kell támadni, hogy mekkora suttyó izzé vagyok, 2016 ban nem beszélek angolul. Gratulálok. Amúgy, köszönöm, meg vagyok elégedve a jelenlegi angol tudásommal.

  • genndy
    #11867
    Persze. Fájlok ellenőrzése megoldotta.
  • Cobra21
    #11866
    Sziasztok.
    Én nemrég kezdtem játszani a w.3-al PC-n,de valamiért több küldetést nem lehet megcsinálni.
    Több esetben van hogy a legyőzendő ellen csak áll egyhelyben nem csinál semmit,és hiába szedem le az életét,állva
    marad.Így pedig a játék úgy veszi,hogy még élnek.Nem tudom teljesíteni a fürdőházas küldetést sem.
    Valaki találkozott ilyen problémával?
  • FartingSquirrel
    #11865
    :DD
    Hát, igen, annak is megvan a varázsa. De így van, ez más...
  • Mr_no_NaMe
    #11864
    Gyerekek, nem akartam én itt kirobbantani egy skyrim witcher flamet...arra kellett rájöjjek így közel a 30 felé, hogy teljesen átalakult a játékpiac és megváltozott az rpg fogalma is.

    Nekem a grindelős, hatalmas sandbox adta lehetőségek, millió fegyver + ruha + tárgy + craftrendszer jelenti az rpg-t, mert én abban tudok kiteljesülni. Mekkora már, hogy egy kis szakadt ruhájú csicskával kezdesz, a végén meg te lehetsz a legfőbb istenkirálycsászárharcos 25 cm vastag lemezvértben, és a kék isteni aurától sugárzó 67 kilós 3 méter hosszú sárkányölőkarddal, amikkel úgy hasítod ketté egy csapással a legerősebb ellenfelet - aki a játék elején CSAK rádnézett és meghaltál - mint kés a vajat. Ezt a jelenséget a Gothic sorozat éreztette leginkább, lásd az Ork harcokat. Nekem ettől dudorodik a nadrágom: beleölöd az órákat, és ha megmérettetsz, akkor megkapod a lehetőséget, hogy egy csapás legyen bárki, mert megdolgoztál érte. De csak akkor.

    Arra jöttem rá, hogy baromira bejönne ez a játék is, ha úgy konfolták volna fel nekem, hogy ez egy interaktív könyv ami szép, igényes és kalandos. De onnantól kezdve, hogy a fentieket vártam tőle, sajnos meghalt bennem minden remény. Kinek a pap, kinek a papné. Nekem a lányának a barotsnéje.
  • Myselor
    #11863
    persze :D vicces is lenne ha a heart of stone jött magyarul de ez nem jönne úgy :D
  • Zozo0122 #11862
    Egyébként az összes DLC és kiegészítő alapból jön magyarul? Azaz a most megjelelő kieg is?
  • genndy
    #11861
    Vagy fogod a szerkesztőt, és szépen lemagyarítod. A magyar játékosközösség is nagyon meg fogja köszönni.
  • Negritis
    #11860
    then play it in english
  • Madi92
    #11859
    Lol azért kell a magyaritás mert az egész játék magyar. Hallooo. Utálom mikor a kettő keverve van.
  • TOMSILENT
    #11858
    Látod.

    #11856: És van még most olyan kard ami 72-74-es szintű, persze lvl70 fölé nem tudok menni mert ez a max a HoS-ban a ng+-al. Na de majd a B&W
  • xido
    #11857
    Komolyan eddig kellett várni,hogy rájöjjenek,az automata kard elővétel/eltétel néha pont rosszkor jön? :))
  • Daermon
    #11856
    Az se rossz :D Bár én nem New game+al csináltam, bár gondolkodtam rajta. :)
  • Myselor
    #11855
    bw előtti napok vannak :d szerintem hétvégén befut max hétfő szerintem . vagy talán egyszerre jön ki a kieggel
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.05.27. 23:50:36
  • TOMSILENT
    #11854
    1.20-as patch mikorra várható? B&W előtti napokban?
  • molnibalage83
    #11853
    Az önkorlátozás nem változtat meg egy rakás olyan dolgot, amit a Roach mod igen. Pl. az I és II craft rendszerét, ahol nem alkoholos visszatöltés volt.
  • molnibalage83
    #11852
    Ez most valami vicc? Néhány stat és egyéb változáshoz neked magyarítás kell? Azért tanuljunk már meg ennyire angolukl a 21. században. Ilyen szinen nem beszélni ma angolt az gyakorlatilag olyan, mintha süket lennél...
  • TOMSILENT
    #11851
    lvl 70 és 58k gold...már nagyon várom a blood and wine-t