16775
banner
  • Myselor
    #12010
    vannak láttam videóban legalábbis 1-2t ami tetszett már .fegyvereket várok én jobban én is a vipera cuccokkal nyomulok amúgy eddig 42level vagyok mindjárt .még nem sokat haladtam csak felfedte magát előttem a gonosz...és egy picit körülnéztem utána egy pár kérdeőjelet felderítettem belemerülök majd most jobban amég a szemem bírja mert ugye gebasz van vele de majd pihentetem is:)
  • Shep
    #12009
    Az igen, remélem van valami jól kinéző is. Jelenleg a viperásat hordom, az néz ki a legjobban.
  • Myselor
    #12008
    vannak páncél szettek több is színezni is tudod őket:)
  • Shep
    #12007
    Hát úgy kb engem is, azért írtam ,hogy pár :)



    Ú de brutál nagy az új helyszín és milyen rohadt jól néz ki. Van új páncélszett a kiegben?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.05.31. 23:00:49
  • molnibalage83
    #12006
    A Last of Us-on kívül soha egyetlen PS játék sem érdekelt. Talán az Uncharted széria, de abból is legfeljebb a 2. rész után.
  • bélanéni #12005
    Az előző hozzászólásod félreértelmezhető volt, elnézésedet kérem. Kicsit kevesebb arroganciával szimpibb lennél!
  • bunny
    #12004
    Szinte biztos, hogy lövésed nincs miről beszélsz. Tudod, amikor 5x futsz neki valaminek akkor már nem nézed végig újra és újra és újra. Okos.
  • bélanéni #12003
    Ez a játék szinte biztos, hogy nem neked való
  • FartingSquirrel
    #12002
    Miért kell azokat átugrani? Azokat a jelenetek meg beszédsorok a játék lelke.
  • bunny
    #12001
    Ááááá, de idegesítő, amikor 5 perces folyamatos és kiléphetetlen jelenet és beszédsor van. Szegény szóköz gomb :D
  • FartingSquirrel
    #12000
    jaja, az lesz az, baloldalon, középen.
  • DantesHUN
    #11999
    Sejtem- Itt egy teljes térkép, de ennek meg kicsi a felbontása. térkép

    Ja. Spoiler-es, rajta vannak az erőhelyek
  • FartingSquirrel
    #11998
    Pont nem látszik az a rész. :D ...vagy talán félig.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A déli térkép tetején, bal oldalon van egy tó, annak a közepén egy minisziget. Ha jól emlékszem, ott lesz.

    A neve valami Aerondight (vagy valami ilyesmi).
    Azért a legerősebb, mert tartósan meg tud nőni a sebzése (ami alapból kurvanagy). Nem tudom már, mi a feltétele annak, hogy megnőjön, de ha megszerezted, majd megtudod. :D
  • DantesHUN
    #11997
    Egy képre nem fér ki...tessék, kép képben a térkép.

    Észak


    Dél

    Milyen kard?
  • FartingSquirrel
    #11996
    Van benne egy küldetés, amivel (szerintem nem túlzok) a játék legerősebb ezüstkardját lehet megszerezni. Ha valakit érdekel, és ad egy screenshotot Toussaint térképéről, akkor megmutatom, hol. (Google-ben így hirtelen nem találtam.)

    Azért is érdemes elkezdeni minél hamarabb, mert (ha jól értelmeztem) nincsenek konkrét helyszínei a mapon a sub-questeknek, hanem véletlenszerűen teljesíted őket, szóval eltarthat egy ideig, míg végzel vele...

    (Bocs, nem válasz akart lenni...)
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.05.31. 20:46:01
  • DantesHUN
    #11995
    Áh, de sok minden van a kieg-ben. Azt se tudom mihez fogjak, épp csak belekezdem+ a gwent küldetés van meg, és volt vagy 5 óra. A kérdőjelek nagy része nincs felfedezve. És akkor ott vannak még a új páncél szettek...meg egy rakás mellék küldetés.
  • MerlinW
    #11994
    #11983

    Ott írja, melyik küldetés után kezdődik.
  • Myselor
    #11993
    de azt már letudtad? a heart of stone-t?érdekes különben nekem egyből beadta.nem kell új játékot indítani ez biztos
  • jocika
    #11992
    Érdekes, nekem a Heart and Stone jelenik csak meg a küldetések között, pedig most raktam fel a az újat. Remélem nem kell új játékot indítani...
  • Myselor
    #11991
    ha felraktad egyből beadja főküldetésnek és kijelzi
  • jocika
    #11990
    Menet közben kapom valahol a kieg kezdő küldijét?
  • Shep
    #11989
    Ps-el én is így vagyok van pár játék ami érdekelne de annyira azért mégsem :)
  • bélanéni #11988
    Hát igen... kb fél évente azért sajnálom, hogy nincs PS4-em. Most értem egy újabb ilyen fél éves periódushoz (az előző a Last of Us-nál volt, na jó az kb 2 éve volt)

    És hát a W3 meg annyira páratlan, hogy miután végigjátszottam 2015. augusztus környékén, 2 hónapig nem volt kedvem PC-n játszani mással. Azóta is kb csak Rocket League, mert az valami kegyetlen (csak teljesen más sportág)
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.05.31. 17:23:20
  • Shep
    #11987
    Ezt szépen összefoglaltad. A maga nemében mindkettő páratlan (jelenleg).
  • FEARka
    #11986
    Ezért: "Gwent

    Quest titled Collect 'Em All is now marked as failed if player does not succeed in collecting Milva, Vampire Bruxa and Dandelion gwent cards during gwent tournament in quest titled A Matter of Life and Death."
  • bélanéni #11985
    Shep: 100%-ig igazad van. Más is hasonlította már az UC4-el össze, ami eléggé felesleges, ugyanis a W3 egyrészt 1 éve jelent meg, másrészt teljesen "open-world" játék, míg az UC4 (végignéztem egy WT-t, PS4 híján) "fake open-world", vagyis az érzet az olyan, de teljesen csőjáték, kb konstans 1 lehetséges haladási iránnyal. Ha összevetjük a két játékot, az UC4 szebb, de ha az előbbit figyelembe vesszük, szerintem a W3 nagyobb technikai bravúr. Arról már nem beszélve, hogy UC4-ben kb még egy inventory sincs, míg a W3 azért elég mély RPG. UC4 is nagyon tetszett nekem, bár azért a játék 90%-a falon ugrálás, with full respect

    A HoS és B&W kiegészítőket alig várom hogy egyben végigjátszam, már mindkettőt megvettem GoG-on

    Nesuten: köszi a képet, pont gondolkoztam azon, vajon a B&W-t hogy kell elkezdeni egy korábban mentett állást folytatva.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.05.31. 17:15:56
  • bunny
    #11984
    Mert már nem érhető el az a személy, akitől a hiányzó lap megszerezhető, így sose fogod tudni befejezni.
  • Nesuten
    #11983


    ez olyan jól néz ki
    eszméletes milyen élmények vannak bennem az elmúlt kalandokból



  • Shep
    #11982
    Szerintem a ps4 azonnal elfüstölne, ha a W3 úgy nézne ki rajta, mint az Uncharted 4 ami azért mégiscsak egy lineáris játék, jó sok átvezetővel.
  • AntiHero
    #11981
    En Trisst valasztottam. Annyira lelkes volt mindig mikor látott. :) Remélem sok küldetés lesz közösen vele.
  • Anonymus11234
    #11980
    Nekem egyből sikertelenre dobta a patch a "Gyűjtsd össze mind küldit" ez miért van?
  • Myselor
    #11979
    egyetértek.és bejön a kemény stílusa is a kemény seggén kívül :D a hangja is nagyon kellemes.remélem megtudom borítani a szőlősbe a leányzót
  • bunny
    #11978
    Igen, az a levél. Én végül egyiket se választottam, Jennek beintettem, Trisnek meg nem vallottam szerelmet amikor kihajózott, így maradtam örök agglegény, ahogy egy Witcherhez illik :) De akkor ezekszerint függ az előző választásodtól, na tessék, itt egy ilyen, valaki nagyon hiányolta a játékból.
  • TOMSILENT
    #11977
    Formás popója van ennek a hercegnőnek, remélem geráltó botra húzza
  • molnibalage83
    #11976
    Az általános segítségkérő topikban is érdemes megkérdezni, hamar szoktak válaszolni.
  • cylonflatus
    #11975
    Off: bocs, nem ide tartozik, de gyanítom itt hamarabb kapok választ. Szóval olyan kérdésem lenne, hogy vacillálok nagyon, hogy valami wireless fejhallgatót vegyek, mert a tököm tele van már a tipikus vezetékes problémával, hogy a mostani huszonezres Sennheiseremnek is ugyanúgy tönkremegy (röcsög, majd egy idő után csak az egyik oldal szól) a dugónál a kábel, mint a legócskább fülesnek. Főleg az érdekelne, hogy meddig bírják ezek üzemidő szempontjából a bluet. miatt. Pl egy 8-10órás folyamatos használatot kibír? Ja még annyi, hogy amikor a pchez használom akkor vennem kell egy külön bluetooth adaptert a géphez, amin keresztül kommunikál az eszköz a géppel, vagy a füleshez gyárilag adnak valamit? Bocs az amatőr kérdésért, de nem volt még bluetoothos, wireless fülesem. Köszi előre is.

  • AntiHero
    #11974
    Melyik levél? Amit a saját (csaj) hangján olvas fel?
    Mert akkor nekem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Triss írt. Megpedig, hogy latogassam meg. Kapok egy feladványt hol találom
  • cylonflatus
    #11973
    Nem spoilereznél semmit, már végigtoltam már a játékot még tavaly nyáron, és akkor nem bugzott. A második végigjátszásnál romlott el, de akkor rá is hagytam, és megcsináltam csak a Herts of Stonet, úgy döntöttem, hogy a komplett végigjátszást elhalasztom a Blood and Wine-ra. Szóval most kezdek egy új játékot, hogy föl van most már telepítve a legutóbbi pöcs, az 1.21 és a B&W is - amilyen aprólékosan játszok gyanítom az új kiegből majd valamikor júli vége-aug. elején látok is valamit :D
  • bunny
    #11972
    Van 1.21-es patchelt DLC is, azzal nekem lement a vérfarkas is és a malacos is. Utóbbi egyébként egész jó kis sztory, egész másra számítottam ,de nem spoilerezem el.

    MÁS. Én Jennek a dzsinnél azt mondtam nem érzek semmit, most a levélben pedig "barátom"-ként ír. Aki esetleg Őt választotta, érdekelne, hogy a levél is más hangnem vagy se? Nincs jelentősége, csak kíváncsiság.

    Szép az új terület, bár volt egy csúnya kilépésem még az elején, de újraindítás után ment tovább, azóta semmi.
  • Myselor
    #11971
    ámulok ezen a kiegészítőn eddig annyira fantasztikus :D és én ugye végig hűséges maradtam yenneferhez de most elbizonytalanodtam Anna Henrietta nagyon bejön :D remélem lesz alkalmunk közelebbről megismerni majd