16775
banner
  • Daermon
    #11850
    No meglett a lvl40 és van 33k goldom. Jöhet a kieg :)
  • DantesHUN
    #11849
    Fasza. Csak az a probléma, hogy van kártya amit nem tudok soha megszerezni. Ugyanis, amikor Triss-el bálba kellet menni, ott nem kártyáztam, és van lap ami csak ott szerezhető meg. Ú
  • MertHogy
    #11848
    Igen, megmutatja, hogy a hiányzó kártyákat hol tudod beszerezni, ezzel hozzá segítve a "Gyűjtsd össze mind" nevű küldetés teljesítéséhez, vagy a prológusban szerzed meg a tudóstól, akivel először játszhatunk, vagy Novigrádban a St. Gregory híd közelében lévő kereskedőtől.
  • DantesHUN
    #11847
    Ha jól értettem, lesz valami könyv, ami megmutatja a kártyák lelőhelyét?
  • DasIsFuck
    #11846
    Hát az újkori Beth játékokra ez úgy általánosan igaz.
    Nagyon jó sandbox játékok, de rpg-nek elég gyengék.

    Imádtam felfedezni a skyrimba, de a questek nagyon semmilyenek a történettel egyetembe.
    Én a főszálba pár küldetésen túl soha nem is jutottam, illetve modok nélkül kb játszhatatlan a játék.
  • Prof William
    #11845
    Akkor én a 37-es szintemmel még túlképzett is leszek. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.05.27. 19:14:07
  • MertHogy
    #11844
    Már nem kell sokat aludni az új kiegészítőig, előtte érkezik az 1.20-as patch, changelog. Hivatalos, hogy 34-es az ajánlott szint, és pár kép a paklis verzióról:

    Még több kép.
  • genndy
    #11843
    Persze hogy lehet, miért ne lehetne. Csak legyen meg a szinted (40 asszem).
  • AntiHero
    #11842
    Az új dlct lehet folytatni a heart utan? Vagy most, hogy fogják megoldani?
  • Prof William
    #11841
    Én is igyekeztem reálisan játszani. Nem lootoltam mindenféle hülyeséget, ami olcsó volt és 12 egy tucat az inkább eldobtam stb. + aludni(meditálni) mindig csak este aludtam és lehetőleg úgy hogy volt tető a fejem felett. :) Az én Geraltom szerette a kényelmet, szóval mindig a legjobb fogadókba mentem. :)
  • Myselor
    #11840
    én sem értem ez is a szerepjáték része.mindenki kitalál szerintem magának nehézségeket + dolgokat játék közben ami érdekesebbé teszi és izgalmasabbá.ezt is megteheti midnenki hogy saját kikötéseket hoz nem kell mod hozzá szerintem sem:) senki nem kényszeríti rá az embert ugye :D
  • MerlinW
    #11839
    Neked nem mod kell, hanem akaraterő:)

    Nem veszel fel mindent, nem adsz el semmit, csak fix helyeken meditálsz, ilyesmik. sosem értettem miért egyeseknek aktív korlátozás valamihez, amit egyébként is minden további nélkül megtehetnek.
  • Madi92
    #11838
    Roach mód még nem magyar, meg ahogy olvasgatom kicsit el van most hanyagolva. Külön meg nincs.
  • TOMSILENT
    #11837
    Nexus-on nézz szét hátha van ilyen, kivéve ha ezek mind benne vannak abban a Roach módban.
  • Zegi Norbi HUN
    #11836
    Gyönyörűek
  • Madi92
    #11835
    Nekem lenne igényem pár módra. Pl gyérebb loot, kevesebb neves kard, kevesebb pénz eladásokból. Meditálni csak tűznél lehet, evés ivás. Ilyesmik.
  • TOMSILENT
    #11834
    Mély nyomot hagytak bennem is nyugi...
  • FartingSquirrel
    #11833
    Bazdmeg Tomsilent, itt ulok a buszon, es ezek a videok... :'(

    ...kurvajok
  • TOMSILENT
    #11832
    Szerintem sincs szükség különféle modokra. Maximum ha nagyon akarnák és lenne hozzá komoly config akkor a grafikai módokat és a 4k-s cuccot kipróbálnám...
  • TOMSILENT
    #11831
    Hát mik ezek a videók te jó isten...

  • Prof William
    #11830
    A Alapjáték és a Hearth of Stone végigjátszás után úgy érzem, hogy nem igen van szükség, modokra ehhez játékhoz. Így is gyönyörű és praktikus.
  • TOMSILENT
    #11829
    "Farewell"
  • genndy
    #11828
    - Bekucorodni a sarokba és csöndben sírdogálni.
    - Alaposan elolvasni a mod leírását. Milyen játékverzióval megy, kell-e neki valami másik mod, ütközik-e valamivel, mivel kompatibilis, mivel nem.

    Ember, te most komolyan azt akarod, hogy a 0 információs minimálkérdéseidet találgassuk ki és válaszoljunk rájuk? Legalább a mod nevét írd már le. Meg egy kicsit pontosabb leírást a problémáról, ez a "meg akarja csinálni de csak félig" ez valami elképesztően totálisan semmitmondó.
  • Daermon
    #11827
    Ne használd a modot.
  • mate23
    #11826
    Üdv!
    letöltötem pár modot és a közül egy kettő félig mukodik mármint meg akarja csinálni de csak félig és nem teljesen !
    ilyenkor mit kell csinalni?
  • Negritis
    #11825
    igen csak amiről te beszélsz az egy mmorpg, ahol a világban valamit szeretnél elérni
    csak mellé a világ kevés, megvan hozzá a lehetőséged de nem attól lesz valami rpg hogy lehetsz bármi

    a skyrim világa igenis sivár, az npc-kkel való beszélgetések középszerűek ("took an arrow to the knee")


    de mind1, én tartom hogy a skyrim alapvetően nem egy jó rpg, de egy jó sandbox alap ami a modokkal kiemelkedő
    csak önmagában kevés
  • molnibalage83
    #11824
    Az RPG lényege nem statokból és marhaságokból áll. A R szóra tessék fókuszálni.
  • Madi92
    #11823
    Én sajnos már megszoktam a 60fps-hez, bár a gépem már nem mai termés, de nem nagyon játszok olyan játékkal aminél nincs meg, szóval hozzászoktam. Így viszont a Witchert nem érzem teljes élménynek addig. : (
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2016.05.26. 22:40:44
  • Count Adyn
    #11822
    Szerintem a félreértés tárgya az itt hogy nekünk vén faszoknak az rpg szó pont nem ezt jelenti, hanem hogy teljesen bele tudod magad élni egy szerepbe, egy Baldurs Gate hez még mindig közelebb áll egy Witcher mint egy Skyrim ami nem baj csak nem ugyanaz a kategoria:)
  • Myselor
    #11821
    én is így játszottam végig és hatalmas élmény volt több mint 100órát beletoltam csak az alapba és még hozzá vesszük a kiegészítőt:)
  • Anonymus11234
    #11820
    Én full minimumon nyomtam végig, minimum felbontáson, átlag 27 fps-el, városokban 10-el, és kb 5 perces töltőképernyőkkel, hátigen, a 4 GB ramot már a menüben megeszi
    Nemárt neki dupla ennyi, vagy 3x ennyi, mert zabálja.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.26. 22:24:17
  • Madi92
    #11819
    Szerintem a két játékot nem kellene összehasonlítani.
    Skyrimben kapott az ember egy nagy homokozót, amiben azt játszhat az ember, amit és akit akar. Személy szerint nagyon rá voltam zsongva anno, viszont a magyarításra vártam sokat, aztán kijött és már valahogy nem fogott meg a dolog. Csomó modot leszedtem hozzá, mert szeretem az ilyen túlélős cuccokat. (Frostfall, basic need etc etc) De aztán valamiért nem jött össze, mert kifagyott nagyon sokat és meguntam.

    Ezzel szemben Witcher 3-al az a bajom, hogy nem bírja a gépem 60fpsele futtatni, az alatt meg nem szeretem :D Szóval most arra várok, hogy szerezzek egy jobb vga-t. Bár most megint elkezdtem, belőttem 45 fps-re és valahogy majd megszokom. Rájöttem, hogyha kikapcsolom a hardveres egeret akkor valahogy nem kap el a rosszullét 45 fps-nél sem.
  • Anonymus11234
    #11818
    A Skyrim jobban RPG-sebb, sokkal nagyobb választási lehetőséged van, mi akarsz lenni, mágus, harcos, tolvaj, íjász, magad alakítod ott a saját karaktered, míg a witcher-be csak formálni tudod, a fejlődési rendszere is nagyobb és szerteágazóbb sokkal több lehetőséggel, többféle fajjal lehetsz és még sorolhatnám.
  • Negritis
    #11817
    KM külön sztorija többet ér mint a skyrim főszála, és az 1
    a városi "jótevő" szál még 1
    több most nem jut eszembe hirtelen de biztos van még, a skyrimmal kb 50 órát toltam de ott nem tudott érdekelni se egy idő után az egész csak mentem felfedeztem és kész
  • Negritis
    #11816
    számomra az npc beszélgetések voltak a legrosszabbak

    nem mondom hogy rossz játék lenne, de modok nélkül tartom hogy egy középszerű homokozó
    mondjuk azt nem értem h a fallout 4et ki gondolta komolyan tavaly év játékának ... ami még szörnyűbb
  • Myselor
    #11815
    ha jól emlékszem te vagy az aki úgy játszik hogy midnen játékban elnyomja az átvezetőket és a beszédeket csak menni akar harcolni stb haladni ugye?mondjuk így aztán semmi értelme ennek a játéknak.ha tévedek bocsi de ha nem akkor tényleg hagyd ki ez nem erről szól hogy agyatlanul megyek előre és ölök .
  • Anonymus11234
    #11814
    Nananana, én is szeretem a witchert, de ne legyünk már ennyire elfogultak :)
  • Myselor
    #11813
    nekem a zene a legfájdalmasabb benne xd olyan savanyú lelombozó a fable zenéi is mind ilyenek.besavanyodnak xd nem szeretem
  • Negritis
    #11812
    nem, sokkal inkább nem RPG-sebb, a Witcher inkább rpg
    ehhez érteni kell hogy mit jelent a role play
    nem azt hogy "took an arrow to the knee" ...


    tartalom terén meg, köze sincs a 2nek egymáshoz a witcher 3ba lévő mellékszál mennyiség és minőség brutális, jrpgket szégyenít meg
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2016.05.26. 22:08:52
  • Anonymus11234
    #11811
    Az Elder Scrolls játékok soha nem a történettel drukkoltak elő, hanem a mennyiséggel, a sok cuccal, meg a sok felfedeznivalóval, ez valakinek bejön valakinek nem, meg inkább RPG-sebb mint a Witcher és lehet azért nemtetszik sokaknak.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.26. 22:05:34