16775
banner
  • mate23
    #11770
    Valaki tud ajanlani par jó modokat?
  • FartingSquirrel
    #11769
    Most én is lecsekkoltam.
    83 órát ír az in-game statisztika és 94-et a GOG. (De amúgy 94-nél is több van benne, mert volt, hogy GOG nélkül indítottam a game-et, és akkor nem számolta.)
  • Prof William
    #11768
    A számláló semmit sem ér. Nekem 27 órát mutatott pedig kb egy hónapon át minden nap minimum 2 órát játszottam vele.

    Szerintem a végén olyan 70 órám lehetett benne. Nem húztam el túlságosan, de nem is siettem...
  • lwb
    #11767
    Kozmetikai példa, de ha a 2-ben nem szedeted le a tetoválást a nyakadról Flotsamban, akkor végigkísér a 3. részben is. Egyébként meg ha megnézed a szimulált mentés résznél a kérdezz-felelek játékot, akkor kb választ kapsz, hogy mely döntéseket importálja be a játék a mentésből. Azokat. A tetoválás meg pont olyan, amit csak importálással tudsz megszerezni, máshogy sehogy. Letho nem ilyen.
  • DantesHUN
    #11766
    Te nem figyeltél? Vagy féltucatnyian írták le, hogy az a számláló nem mér jól. Miért nem lehet elolvasni amit a többi ember mond? Mégis ,mit mondjak arra aki csak vitatkozik és ellenkezik folyton és oda se figyel arra amit a többiek leírnak.
  • Anonymus11234
    #11765
    Tévedtem, nem 50 hanem 65 óra alatt volt meg minden, a mellékküldetéseket nemtudom érzékeltetni, hogy mennyi van meg, de elég csak megnézni azt a görgetőt mellette, hogy milyen kicsi, és elég sokidő lemenni az aljára is. De ezzel én be is fejeztem ezt a vitát.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://imgur.com/kiOJQ96
    http://imgur.com/8YcNnNs
    http://imgur.com/LKg2TR6
    http://imgur.com/jart6PN
    http://imgur.com/50M52Ku
    http://imgur.com/Jt3GWFS


    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.25. 20:46:41
  • DantesHUN
    #11764
    Szerinted? Például az összes többi ember téved, hogy nem lehet 50 óra alatt végigvinni kiegészítővel mellék küldetésekkel együtt, de neked igazad van. Ja nyilván.
  • FartingSquirrel
    #11763
    Így van, számomra is. :)
    A Witcher a játéktörténelem gyöngyszeme. Én valamiért nem hiszem, hogy a Cyberpunk majd ilyen magasságokba tud emelkedni, de remélem, tévedek. Ha mégis, akkor a CDPR vitán felül a legjobb a szakmában. (Bár talán már most is.)
  • Anonymus11234
    #11762
    Nem trollkodok, vagy az már trollkodás ha nálam semmi sincs úgy mint a többi embernél? :)
    Vagy már azis trollkodás, ha nem dicsérem agyba főbe mint itt egyesek, hanem kiemelek néhány hiányosságot?
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.25. 20:17:18
  • DantesHUN
    #11761
    Te direkt trollkodsz ide? Nem hiszem el. hogy nálad semmi nem úgy van mint az összes többi embernél.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2016.05.25. 20:15:13
  • Anonymus11234
    #11760
    Mondj már néhány példát Letho-n kívül, aki csak cameozik egyet, hogy miben lett más ha importálom a mentést.
  • DantesHUN
    #11759
    Igen, veled van a baj :)
  • Anonymus11234
    #11758
    Nekem csak a harmadik helyre tudott felkerülni történetileg a Witcher trilógia a ranglistámon :D Leginkább azért mert a mentés importálásnak semmi jelét nem éreztem, lehet velem van a baj, vagy már elfelejtettem, de semmi utalás nemvolt arra, hogy az előző részben lévő döntések kihatnak a jelenlegi játékra.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.25. 19:58:27
  • bélanéni #11757
    Nem mintha engem befolyásolna, de azért ígéretesek az eddigi tesztek:

    IGN 9/10
    PCGames 94%
    Eurogamer "Essential"
    Videogamer 9/10
    Destructoid 9/10
    Gamepressure 10/10
    Gamesradar 4.5/5
    Shacknews 9/10
    Gamereactor 9/10

    A CDPR az első számú fejlesztőcsapat jelenleg számomra, alig várom hogy a HoS és a B&W kiegészítőket egyben végigtoljam Az alapjáték fenomenális volt, élveztem minden percét, és voltak olyan momentumok is benne, ami örök klasszikussá teszik, pl. a 3 erdei "asszony", Véres báró, Ciri és a 7 törpe, Novigrad-ban történő barangolás... Minden idők egyik legjobb PC játék pillanatai. Remélem a Cyberpunk is ebbe a magasságokba kerül. Ami (jó)pár éve még a Blizzard volt számomra, az most a CDPR.
  • FartingSquirrel
    #11756
    Megértem, a története tényleg jó.
    Mikor nekem volt szar gépem, akkor én inkább hanyagoltam is az olyan játékokat, amikben legalább a felbontást nem tudtam feljebb állítani. ...mondjuk a legtöbb alapból el sem indult rajta... :D
  • Anonymus11234
    #11755
    Nekem minden játéknál a történet az elsődleges szempont, minden más csak utána van, hát lehet minimumon nem éri meg, de nekem ígyis nagyon tetszett a története miatt,de na, erre futotta :D
  • FartingSquirrel
    #11754
    Mondjuk szerintem minimumon nem éri meg, mikor az egyik fő erőssége a szépségében van.
    Nem csak a környezetben, ami van olyan lenyűgöző néhol, mint a valóság, hanem az átvezetővideók is nagyon élvezetesek a kidolgozott textúrákkal, stb... Legalábbis én sokkal jobban beleélem magam, ha valószerűbben néz ki (már akármelyik játék úgy általánosságban).
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.05.25. 13:56:49
  • genndy
    #11753
    Nem. Azt mondja, hogy nem zavarta hogy nála nem volt szép, mert kénytelen volt minimumon játszani.
  • molnibalage83
    #11752
    Ezzel azt akarod mondani, hogy a W3 nem szép....?
  • bunny
    #11751
    Szerintem tuti rosszul mér, én egy nyarat játszottam végig a w3-mal, és 20 órát írt, ami röhelyesen kevés. Simán volt, hogy egész nap toltam, mert én is szeretek kirándulni, nézelődni, felfedezni. Egyébként offtopic, de én most a far cry 4-et játszom (tudom, nem mai de most lett érkezése), ott is van játékidő rendesen meg lehet túrázni, bóklászni, nézelődni.
  • Anonymus11234
    #11750
    De mondjuk engem a grafika sosem érdekelt annyira, akkor nemjátszottam volna végig most se a Witcher 3-at.
  • molnibalage83
    #11749
    Anno és med-hi között játszottam, most már hairworks is van és majdnem minden fullon.
  • Anonymus11234
    #11748
    Hát én nemnagyon álltam meg bámészkodni, ennek egy oka volt, teljesen minimum grafikán játszom a játékot, és minimum felbontásan, és igy, hát mondjuk ugy nemnagyon éri meg, és még igyis néha beszaggat a gépemen, mondjuk a nagyvárosokban.
  • FartingSquirrel
    #11747
    Nem is a játékban eltelt időre gondoltam, hanem a valós időre, ami a játszás alatt eltelik. :D
    De mindegy, ha nem, akkor nem.
  • molnibalage83
    #11746
    Nem mondom, hogy mindenhol bámészkodtam, de anno a Gothic 3-ban is imádtam túzárni és bejárni a térkép eldugott zugait. A W3-ban is néha percekig csak álltam és gyönyörködtem a tájban. Ettől viszont azért nem nő az 50 óra 100 órára. Nekem pedig az első végigjátszás kb. ennyibe telt úgy,, hogy 30. szintű ha voltam a végén és a térkép cirka 1/3-án soha nem jártam.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.05.25. 13:10:45
  • genndy
    #11745
    Nem, a játék futásidejét számolja, csak sokaknál rosszul. A játékban nincs nyilvántarva az idő, nem látsz sehol dátumot, ha egy küldetés időhöz kötött, akkor is csak max "reggel"/"este"/"hajnalban" legyél ott ahol kell, ezért lehet bármennyiszer oda-vissza hajókázni Skelligére, stb.
    Azt meg külön leprogramozni, hogy mikor 'játszol' és mikor vagy 'csak menüben', értelmetlen.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2016.05.25. 13:11:14
  • experto11
    #11744
    Nekem az első deus ex volt 12 óra
  • Anonymus11234
    #11743
    Hát ezzel énis ígyvagyok, Mass Effect 1 is a beépített mérőn 10 órát mutat, pedig ottis elég sok mellékküldit csináltam és az is hosszabb játék lenne, de nemtudom, valahogy én gyorsan haladok mindenhol :D
  • experto11
    #11742
    Én is gyorsan végigviszem a játékokat.Nekem a Dark souls 3 is 30 óra volt
  • Anonymus11234
    #11741
    Hát volt anno egy szabad hétvégém, péntek szombat, vasárnap, kis túlzással vasárnap délutánra, úgy, hogy majdnem egésznap nyomtam és kicsit csaltam is benne, mert ha lehetett elővenni kardot akkor ezüstnél gyorsstílusba gyorsabban futott :D
  • molnibalage83
    #11740
    Minden nehézségi szinten az. Az alap Fecskével erőlködés nélkül végigtolható legnehezebb szinten a gamma. Mondom, próbáljátok ki úgy, hogy csak banditáktól és a természetből lootoltok, és nem a mindehol, ahol a játék engedi, pedig az lopás lenne vagy ökörség a realizmust nézve. Legnehezebb szinten. Izé... A pénznek hirtelen lesz értéke és talán a craftolásnak is. A SoR modot ezért fogom majd biztosan kipróbálni.
  • experto11
    #11739
    Ha emlékszel rá akkor anno neked mennyi ideig tartott végigvinni a Witcher 1-et vagy a 2. részt?
    Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.05.25. 12:52:26
  • Anonymus11234
    #11738
    Igen, a szükséges dolgokat elkészítettem magamnak amire szükségem volt, azt a 4-5 potit, de a craftolással nemannyira, mert mindig találok jobb cuccokat azoknál. De az a 4-5 poti az mind kiváló volt, legalábbis addig fejelsztettem őket, bár kitudja lehet még lehet tovább is.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.25. 12:48:36
  • FartingSquirrel
    #11737
    Bár nem biztos, de felteszem, hogy az in-game statisztikákban a játékidő arra vonatkozik, hogy mennyi idő telt el a játékban, tehát leszámítva azt, amikor a menüben/Inventoryban/Glossaryba/stb. voltál. Csak azt számolja, amikor mentél, tehát a játékban is telt az idő.

    Persze lehet, hogy nem, és egyszerűen csak szar a számláló.
    De mondjuk javaslom, hogy csekkold inkább Steamen/GOG-on, már ha eredeti.
  • experto11
    #11736
    Craftolással is foglalkozol meg főzetkészítéssel is foglalkozol a játékba?
  • Anonymus11234
    #11735
    Normálon tolok mindent
  • MertHogy
    #11734
    Azt ne is nézd, nem jól mér, több fórumon is említik, hogy random nullázódik, de volt akinek sokkal többet írt mint amennyit játszott.
  • experto11
    #11733
    Milyen nehézségi fokozaton tolod?
    Legkönnyebb nehézségi szinten nagyon nehéz meghalni benne.Azon a nehézségi fokozaton a főzetek készítése meg a craftolás felesleges
  • DantesHUN
    #11732
    Akkor rosszul méri, ennyi.
  • Anonymus11234
    #11731
    Délután, ha hazaérek küldök képet majd, hogy ez tényleg igyvan, mint mondtam, Skelligén kívül nemhasználtam gyorsutazást sehol, mert a mellékküldetések legtöbbje útmellett van és csak igytudtam megtalálni. Valamint a párbeszédeket se nyomtam el, csak akkor ha már elolvastam és még sok volt belőle hátra. A witcher 3 beépített mérőjén néztem, hogy eddig mennyit játszottam, karakter statisztikánál.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.25. 11:58:06