16775
banner
  • DantesHUN
    #12130
    Melyik a legjobb páncél a játékban? Azt hittem a nagymester witcher cucc, erre miután összegyűjtöttem mindent ami kell hozzá -jó drágán- találtam egy páncél leírást ami 20-al jobb . Érdemes-e megcsináltani, vagy lesz mégerősebb?
  • Myselor
    #12129
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon szépen köszönöm ezt a fantasztikus leírást jólvan akkor nem igazán tudom elbaszni ,mert különben is így terveztem a dolgokat :) köszi
  • FartingSquirrel
    #12128
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, szerintem tökmindegy, hogy megmented-e vagy sem.

    Akkor lesz Happy End, ha Syannáért mész a mesevilágba, és ott elveszed a Gyufaáruslánytól a szalagot. Talán Syannával is jól kell kijönni (nem tudom, lehet-e rosszul). Ha nála van a szalag, akkor Dettlaff nem tudja megölni. Ekkor Dettlaffot, azt hiszem, mindenképp meg kell ölnöd, mert ő fog rádtámadni idegességében. A végén, mikor a szabónál Regisszel beszélgetsz, akkor menj el vele a cipőpucolóhoz és a csövesekhez; így rájöttök, hogy Anarietta lett volna a következő áldozata. Ez után el tudsz menni Syannához beszélni a dologról, és jóesetben lebeszéled róla, hogy bosszútálljon a húgán. Ez a happy end.
  • FartingSquirrel
    #12127
    Ahogy bemész, jobb oldalt van egy másik kisebb.
  • DantesHUN
    #12126
    Ilyeneket isl lehet azzal az asztallal? Hogy? A pincebeli asztallal csak mutagéneket tudom szétszedni.
  • Myselor
    #12125
    szia tudnál nekem kicsit válaszolni pár kérdésemre?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    először is az érdekelne hogy megmentettem a kanalas nőt az átoktól lesz ennek valami előnye vagy hátránya esetleg?
    a másik.úgy érzem dettlaf eléggé nem tehet a dolgokról oké nem fasz hogy gyilkolászik de megpróbálom ledumálni majd róla és ilyen irányba haladok.de próbálom majd megérteni az indokait is aki emögött áll és őt is leállítani békésen ha lehet.gondolom amúgyis nyomós oka van a dolgokra.ezzel ugye nem tudom elbaszni a játékot?és hogy a főküldetés közben opcionális lesz hogy elmehessek a cipőpucolóhoz megint?semmiképp nem akarok bad endinget.próbálom ésszerűen játszani eddig az alap és a kiegészítő is sikerült a jó véggel remélem itt is fog de azrét ez jóval bonyolultabbnak tűnik.megtudod határozni nekem hol kezdődnek azok a részek ahol vannak a döntések amivel el lehet rontani?jelenleg a játékboltban voltam dettlaf után nyomoztunk és megyek beszámolni a hercegasszonynak a dolgokról.
  • FartingSquirrel
    #12124
    A pincében egy régi alkímistának/tudósnak a rejtekhelye van. Van ott egy asztal, amivel tudod növelni az öveden hordható bombák, stb. számát.
  • FartingSquirrel
    #12123
    Van, kicsit olvass vissza.
  • sztar007
    #12122
    Én felújítottam a házam, kiírta hogy vége a küldetésnek, de nem úgy néz ki mint egyes videókban :D Minden kb olyan mint volt, meg hordók textúrái belelógnak a fegyver-pencél állványba. De csak jön majd rá valami patch. A titkos ajtóba amúgy mi van a pincénkbe? mert nekem az is bugos, hiába nyomom az aard jelet nem nyitja ki.
  • Madi92
    #12121
    Valakinek van kieg kódja, amire nincs szüksége és eladná?
  • TOMSILENT
    #12120
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    guilom gyerekre meg vivienre...mivel mind a kettőben kihagytam ezt a kuldit a vampir tamadasos ejszakán, a ket dontes kozul barmelyiket valasztod, ott lesz meghalva...de hogy ha vegig csinalod a probat akkor a vegen a csajszival jobban fog törődni...
  • FartingSquirrel
    #12119
    lol, lehetett volna az is. :D Gondolom, verebet sem sűrűn farkal meg :D
  • Palinko
    #12118
    hát ha megnyered emlegetnek itt ott, meg falravaló díszkard :D meg persze a madárkánk, először azt hittem vele lesz sex scene mikor írtad régen, hogy Geraltnak olyan szexuális élményben lesz része amiről úgy gondolod még nem volt része.
  • FartingSquirrel
    #12117
    A lovagi torna mire van hatással?
  • TOMSILENT
    #12116
    De szerintem visszatöltöm még egyszer, mert azt a lovagi tornásat meg akarom csinálni, kihatással van sok mindenre.
  • Palinko
    #12115
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    borháborúsban kellett a több helyszín, hogy kiderüljönek a dolgok és ha nem csináltad meg mind a tizet, nem jössz rá a cselre. igaz aztán elég gáz volt, hogy birtok megszerzése után is ugyanúgy virágirtás. igaz a másik lovagos is gyűjtögetős, de jó, hogy lehet fejvadászkodni és elutasíthatók a küldik, ha nem bejövős. bár nagyon nem szeretném én sem, ha ilyen irányba haladnának

    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.02. 09:28:32
  • Anonymus11234
    #12114
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PL a 3 Borháburús quest, ahol 3x5 kérdőjelet megkell csinálni azt megvagy, vagy a mindenre kapható lovag quest ahol 15 kérdőjelet kell megcsinálni, a qwent gyűjtés is jobbvolt az alap játékba és még nekem felvan véve 2 de azoknak nemtudom a nevét, pl ezek, szerintem ezeket nyugodtan kihagyhatták volna
  • Palinko
    #12113
    így hirtelen nem tudom mire gondolsz. azért ez távol nem ölj meg 10 farkast, majd aztán kapsz egy hozz 5 farkasbőrt quest...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a szoborépítéses egyáltalán nem ilyen, először is első felében van egy korrekt bányás quest, aztán elárulják ezt az 5 helyszínen játszót, amiből nem is mind harc, volt hogy keltegetni kellett a munkásokat stb...

    a páncélgyűjtés meg 15 helyszínen megy, de nem is sima küldi, hanem kincsgyűjtés az eddig is ilyesmi volt.

    vagy mi volt szerinted grindelős? lehet elfogytak már az ötletek vagy nem tudom, azért is kell most pár év még újra összeszedik a dolgokat.
  • Anonymus11234
    #12112
    Kicsit elkeseredtem, hogy bekerültek olyan küldik, hogy csinálj meg 5 kérdőjelet stb küldik, eddig tök jól megvoltunk az ilyen grindelős küldik nélkül, kihagyhatták volna azt a párat.
  • Palinko
    #12111
    hmm nálam mintha vörös lett volna a páncélja színe, de így is jó. egyébként az ő páncélja is nagyon jól sikerült. meg mennyire jót tettek a színek a játéknak. oké a kopár kő-fa házaknak meg aztán a virágos színes mezőknek is megvolt a varázsa, sőt realitása, de ezek a kifestett házak, mindenfelé virágok, élénk színek a ruhákon is, nagyon feldobta a főváros. na meg ugye a kastély.... szerintem még soha sehol nem láttam ilyen részletes, aprólékos modellt.
  • Myselor
    #12110
    tudom már megszoktam :D
  • RatBaG #12109
    http://milligan-vick.tumblr.com/post/145269838759/the-witcher-wild-hunt-ciri-toph-as-ciri-photo-by
  • Palinko
    #12108
    hát ez a witcher világa, ritkán van csak tündérmese és nem fog mindig minden igényed és elvárásod kielégíteni, pont ettől valósághűbb minden mágia meg szörnyek ellenére, mint egy másik játék amibe semmi ilyesmi nincs, csak mész lősz és tündérmese :D
  • Myselor
    #12107
    na megvan közben a kard nagyon fasza gyönyörű :D és felbukkant egy ismerős is.nagyon jó volt ez a küldetés is:) kicsit szoptam az exe hibával de megoldottam hátrafele futva xd amúgy ezt a favágósat nem nagyon értem jó kimenetel nem nagyon van.nem is törtem magam túlzottan megpróbáltam mindkettőt majd maradtam annál hogy a boszi szabadítsa ki a csajt .jó lesz ez
  • Palinko
    #12106
    megnéztem, sajnos nincs mentésem a környéken, órákkal előbb van mikor mondja a játék, hogy mentsek :D onnan meg még messze van. majd valaki talán elárulja ha odaér
  • FartingSquirrel
    #12105
    Persze, de még jó, hogy nem úgy bánik a testvérével, mint akárki mással... de.... most, hogy belegondolok...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De van, hogy szigorú a testvérével (most eszembe jutott). Ha elmondod neki a kitűntetésed alatt, akkor szerintem ad neki valami bűntetést. Viszont akkor lehet, hogy Syanna megöli attól függetlenül, hogy beszéltél-e vele előzőleg vagy sem - ezt nem tudom.
  • Palinko
    #12104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    igen hősként jövök ki, csak a másik pólus nincs meg. tehát van
    nem tudom mi lesz velünk, de gondolom semmi jó és meghal mindkét nő
    börtöntöltelékek leszünk, valszeg ki is végeznek majd és meghal Seyanne
    hősként fejezzük be és Dettlafon kívül mindenki happy
    nincs olyan, hogy hősként fejezzük be, de Henrietta nem csak a népével szigorú, hanem a testvérével is...

    mert tényleg nem lett volna túlzás könyörületesség hiánya miatt megölni, mindenkit elég jól oszt :D aztán jaj nővérem, család nagy szeretet és más elbírálásba esik. gondolom érzed te is, hogy ha bárki más lett volna a tettes azonnal el lett volna ásva...
  • FartingSquirrel
    #12103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha börtönbe kerülsz, akkor is tudod bizonyítani, hogy mit akart Syanna, csak Anarietta nem akarja majd elhinni...

    Ha megmondod a kitüntetésed alatt, akkorsem változik semmi.

    Hát, szerintem azzal, hogy kapsz egy kitüntetést, eléggé hősként jössz ki, nem? :D
  • Myselor
    #12102
    az lesz az :D akkor figyelek erre nagyon köszi kell az a kard kurva ég :D
  • Palinko
    #12101
    sztem ez magyarul az üsd vágd nem apád, ha a barlangos az, akkor meg is vagyunk. de nekem magyar volt nem biztos. hát ott is elkél a bölcsesség, simán menni fog azzal is gondolom :)
  • Palinko
    #12100
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja értem, egyetlen gwent partim és volt akkora mázlim, hogy pont ez :DDD bírom hogy mindig összejött a jó befejezés, pedig látod ilyen tudatlanul ráéreztem mi kell nekem :D igen elég értelmetlen a börtönös befejezés, bár már alig várom a videót róla :D mert nem tudod bebizonyítani, hogy Henrietta lett volna az 5. célpont.

    egyébként akkor mikor átveszed a kitüntetést és megmondod Henriettának hogy meg akarta ölni a tesó? mert én nem akartam elrontani az ünnepélyt ezzel :D aztán mikor ott ölelgették egymást végig szorongtam, hogy előkerül egy tőr :D
    egyébként az őrparancsnoknak mondtam természetesen mi a helyzet, csak Henriettának nem.

    nagyon nem okés, hogy nem lehet valahogy úgy, hogy hősként jövök ki, de Seyanna is meg lesz büntetve. mert most totál az a helyzet, hogy valaki elengedi a kutyát az megharap valakit a kutyát elaltatják, de a gazdát felelősségre se vonják, sőt jólétbe kerül ami szinte jutalom :D jó lett volna egy outro, hogy ha túlélte is, akkor is megbüntették, vagy sétált az utcán és egy valaki fia megkéselte, mert a háborúért őt okolták (Jogosan) és meghalt mondjuk a családja. vagy valami ilyesmi. bár igaz az se volt, hogy nem történt meg, a fantáziánkra van bízva :)
  • Myselor
    #12099
    oh értem köszi.:)
  • FartingSquirrel
    #12098
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem. Ha Syannát nem öli meg Detlaff, és beszélsz a csajjal a tárgyalás előtt (miután megtudtad a csövesektől, hogy ki lett volna a következő célpontja), akkor nem akarja megölni a húgát. És természetesen nem vagy börtönben. Az a happy ending.
  • Myselor
    #12097
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és ahhoz hogy ne legyen bad ending mindenképp elkell engedni a vámpírt és börtönbe kerülni igaz?
  • Myselor
    #12096
    én most találtam egy másik opciót ezt írják sok helyen hogy jó lesz hozzá de még nem próbáltam meg majd nemsokára.erre nem emlékszem hogy csináltam e ilyet amiről beszélsz . :) de azért köszi a tippet father know worst angolul a küldetés neve magyart nemtudom.most ezt fogom kipróbálni a többit én is tudatlanul teljesítettem mrá csak ez kell:)
  • Palinko
    #12095
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    úgy bizonyístd a bölcsességed, hogy megnézed milyen küldik vannak a környéken, látsz majd egy felkiáltójelet elég közel lovagolj el, ott egy favágó. mássz fel a hegyre, a boszorkány kunyhójába rögtön a medve prémet nézd, mert ha lopsz könyvet, nem adja be az opciót, meg olvasd el a könyvet amit kapsz a favágótó, akkor alázkodj meg előtte, meg adj neki hajtincset, és fejezd be a küldetést, nekem erre beadta a bölcsességet, már csak az kellett kardig :) mert a többit e szerint tudatlanul teljesítettem a többi mellék küldivel.

    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.01. 23:09:36
  • FartingSquirrel
    #12094
    Szerintem van már videó. :D Egy csomó B&W-s videó van már YT-on.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem még 3-4 befejezés van, hanem összesen van annyi. :)

    2 az, amit te is mondtál: kibékülnek, vagy meghal mindkét csaj.
    3. az, hogy Syanna hal csak meg:
    [spoiler]Ha elmész a mesevilágba, és a Gyufaárus lánytól nem veszed el a szalagot – ami Syannát hivatott megvédeni –, akkor Detlaff megöli, mikor találkoztok vele. Itt ugye még van lehetőséged elengedni avagy megölni. Nem tudom, hogy van-e különbség a két döntés között, mindenesetre, ha nem ölöd meg, akkor mindenképpen börtönbe kerülsz...
    Szerintem amúgy ez nem túl népszerű változat, mert miért ne akarná valaki megszerezni Syannának a szalagot?

    Több befejezésről nem tudok. Illetve talán a harmadikat ketté lehet szedni a fent említett döntéstől függően; nem tudom, van-e eltérés.

    Szóval, 3 vagy 4. :)[/spoiler]
  • Myselor
    #12093
    hát az biztos hogy kibaszottul össze lett rakva :D hatalmas.most éjjel én is sokkal többet tolom.:)
  • Palinko
    #12092
    köszi, nem nagy érdem de legalább segíthetünk páraknak. hát igen nem vagyok túl kipihent :DDD de tudtam ez lesz, mert a kedvenc játékom és nem lehet abbahagyni, minden pillanatban egy easter egg, egy visszatekintés, egy könyvből valami stb. össze lett rakva rendesen.

    páncélokat kérdezted korábban, igen sztem az eddigi legjobb páncélok, kettőben voltak még jó dlc páncélok meg az ellenfeleken, de most ránk is, a farkas nagymesteri szettet csináltam meg, befestettem zöldre, kesztyűt barnára, cipőt szürkére és nagyon jó volt. ráadásul pont úgy lett kész, hogy mentem Henriettához és mintha egymáshoz öltöztünk volna mert rajta is zöld estélyi volt :D
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.01. 23:05:21
  • Palinko
    #12091
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kapsz egy dobozt, ha megölsz szörnyeket, vagy embereket x ölés után ad egy mutagént. nagyon kell itt a mutagén, mert majd meglátod miért :D szóval ez nagyon jó, de ugye akkor kaszálnod kell ha fel akarod, hogy töltődjön, ezért gondolom van még tartalom, hogy legyen kit megölni és nem feltételezem, hogy azt gondolta a játék majd szaladunk és grindelünk. meg remélem megmarad a new game plusra is.