16775
banner
  • Kurfürst
    #11730
    Emberfüggő. 120+ órám van benne a steam szerint de még mindig csak az első Kaer Morhennél járok, magyarán kb. a fősztori 1/2-2/3-nál. Persze igyekszek közben majdnem mindent megcsinálni.
  • DantesHUN
    #11729
    286 órám van benne. Igaz, kétszeri végigjátszás, + az első kiegészítő. A 100 óra nem túlzás egyszeri végig játszásra. Az a túlzás, hogy 50 óra alatt, kiegészítővel, mellékküldetésekkel? Minden kérdőjel? Kizárt dolog. Ez lehetetlen. Max. minden párbeszédet eltekerve, rohanva, mindig mindenhova gyors utazással, de még úgy is kevés. 50 óra az kizárt. Nem tudom honnan szeded ezt. Vagy rosszul mérted, rosszul írja ki a játék, a lejátszott óraszámot, vagy olyat mondasz ami egyszerűen nem igaz.
  • experto11
    #11728
    Nekem a fősztori 45 óra volt.
  • Anonymus11234
    #11727
    Szerintem meg erős túlzás az a 100 óra amit egyesek mondanak egy egyszeri végigjátszásra. Nekem 50 órát nemérte el a teljes végigjátszás kiegészítővel együtt, ugy, hogy a mellékküldetések többségét megcsináltam és minden kérdőjelet, kivéve egyet Skelligén amit egy olyan griff őriz amit nemtudok leölni :D
    És mondom én nem siettem sehova, egyedül Skelligén gyorsutaztam, mert utáltam hajózni, csak a kérdőjelek miatt csináltam.
  • DantesHUN
    #11726
    5 óra alatt. A történet egy negyedét. Melyik univerzumban? Ne kábíts már.
    Ja, meg egyébként is a Witcher esetében arra hivatkozni ,hogy milyen gyorsan végigviszi valaki, az olyan, mint azzal dicsekedni hogy fél perc alatt elélvez ha nővel van...
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2016.05.25. 11:29:20
  • Anonymus11234
    #11725
    Persze, csak annyi, hogy 5 óra alatt a főtörténet 1/4-ét meglehet csinálni legalábbis nekem 20 óra volt a főtörténet ugy, hogy nem nyomkodtam el a beszélgetéseket meg nem is siettem annyira, vagyis nem gyorsutaztam.
  • MertHogy
    #11724
    Egyet kell értsek veled, ez a zene nekem se gyere be, sokkal jobb lett volna, ha megmaradnak a klasszikus vonalnál, bár mostanában divat olyan zenét rakni az előzetesek alá, ami kicsit elüt a témától, talán a Suised Squad Queen-es trailere indította el ezt a trendet, de ez most nagyon nem jött át nekem.

    Amúgy Mr_no_NaMe már eljátszotta ezt egyszer, szerintem hagyjátok. #9980
  • DantesHUN
    #11723
    Mindenki jól megmondta a magáét...amúgy rengeteg cucc van hozzá, nagyon sok féle kard, nagyon sok féle páncél. Csak a witcher felszerelésből van vagy 5 fajta. Persze csatabárdot soha nem foga kezébe vagy komplett lovagi lemezvértet, a szereplő egy witcher ez behatárolja, és így nem fog villámokat szórni vagy íjászkodni sem.
    De.
    4-5 óra? Komolyan? 4-5 óra alatt a prológus se megy le. 4-5 órát beletettél, és megállapítottad, hogy nincs benne elég páncél meg felszerelés? 4-5 óra alatt semmit se látni a játékból.
  • bunny
    #11722
    Igazad van, de most mit lehet arra mondani, ha valaki az alapján ítél meg egy RPG játékot, hogy hányféle módon skinezhető a kard? Mintha a repülőszimulátor jóságának mércéje az lenne, hogy felrakható-e a saját logód a szárnyra vagy sem.

    Online játék esetén még érthető, hogy az ember -ahogy a való világban is- szeretne kitűnni, máshogy kinézni mint a többiek. Én is igyekeztem a LOTRO karaktereimet egyéni megjelenéssel felruházni. De ez kb. a huszadrangú szempont volt a játékélményt tekintve, és nem ez alapján döntöttem el, hogy a gáma jó vagy rossz!

    Az pedig bájos naivitás tőled feltételezni, hogy manapság a gyerekek szoktak olvasni :) De a könyvek ismerete nem is kritérium, én is mint ahogy sokan először a játékkal ismerkedtem meg, sőt nálam a sorrend a w3, w1-2, végül a könyvek 1-5 volt. És őszintén megmondom, lehet ha a könyvekkel kezdek, nem tetszettek volna annyira, mint így, hogy a játék után már ismerős szereplők előéletét ismertem meg.
  • Daermon
    #11721
    Skyrim :DDDDD
  • TOMSILENT
    #11720
    Én inkább amondó vagyok. Ha kell nem hasonlítanám a két játékot ez ebben jó, az abban jó. De a Witcher-hez közelebb húz a szívem, jobban tudtam vele azonosulni és az a bizonyos "történet/cselekmény" ami benne van, azt jelenleg számomra semmi nem ütötte még meg.
  • Daermon
    #11719
    Van ilyen talent a Gyors stíluson. Felülről a 3. asszem.
  • xido
    #11718
    Azt néztem...és marhára hiányzik alapból..hogy ebben a Roach modban újra szerepel a köríves vágás,ami az 1.részben benne volt,ha sokan voltak körülötted...a hivatalos kieg.trailerben meg észrevettem újra a bargeszeket,vagy hogy hívták azokat a lidérckutyákat..remélem lesz értelmük is,miért hoznak vissza sok szörnyet az 1.részből..
  • experto11
    #11717
    Ahhoz képest hogy a witcher 1 2007-es még mindig jól néz ki vagy csak én gondolom így?
    A 3. részhez képest a szörnyvadászat viszont elég unalmas.



  • experto11
    #11716
    Nagyon várom már a kiegészítőt de előtte újra végigviszem mind a 3 részt.
    Remélem hogy tényleg igaz hogy 30 órás lesz a játékideje a kiegnek és egy ütős főgonosz lesz benne.

    Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.05.25. 06:16:15
  • xido
    #11715
    Cinkelés helyett inkább azt írnám a srácnak,hogy csüccs neki a könyveknek,ha az megfogja,akkor máris nyomhatja utána a játékokat sorrendben...és sokkal nagyobb élményt kap,mint a Skyrimmel
  • bunny
    #11714
    Egyébként szerintem a mod-olásnál körbe lehetne nézni, biztos van textúra mod-is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A "gyerekeknek" csoportban kéne nézni, a ott kezdődik a csillámpónis textura képnél ;) Hihetetlen, hogy ebben a játékstílusban van akinek az a mérce, hogy hányféle textúra van a fegyverre ...
  • Myselor
    #11713
    így van ahogy írod :) pontosan
  • FartingSquirrel
    #11712
    Nem is csak a változatos világ és a történet miatt jó. Leginkább amiatt, amilyen részletesen alkották meg a világot, és amilyen módon elmesélik a történetet. Egyrészt mesteriek a karakteranimációk, az átvezetővideók rendezése meg a legjobb filmekével vetekszik, másrészt itt tényleg befolyással lehetsz a történetre, sokszor úgy, hogy észre sem veszed.

    Nincsenek benne ismétlődő unalmas küldetések (Öld meg a vaddisznókat!; Szedj gyógynövényt!; Öld meg azt!; Szedj őröket!; Öld meg a bogyókat!; stb.), hanem szinte minden egyes küldetésnek megvan a maga hangulata. Kis túlzással azt lehet mondani, hogy nincs benne két ugyan olyan küldetés.

    Elképesztő az a rendkívül sok tartalom, ami benne van; még a legutolsó, legkisebb mellékküldetésben is vannak egyedi karakteranimációk...

    (Ezt most nem is neked írtam, Selor, hanem annak, aki hiányolja a fegyvertextúrákat.)
  • Madi92
    #11711
    Ne is erőltesd, nem bántásból, de ez a játék számodra nem fog semmit nyújtani.
  • Myselor
    #11710
    a történet a lényeg elsősorban és képzeld el vannak egyedi páncélok és annak fejleszthető verziói amik megint máshogy néznek ki.a fegyverek pedig eltérnek nagyon is.markolat díszítés tok.ne azt várd mint egy másik rpgben ez végülis egy witcherről szól.leginkább witcher felszerelések vannak egy acél és egy ezüst kard. a történet pedig és a helyszínek a szörnyek karakterek midnen elég változatos és érdekes ahhoz hogy egy fantasztikus játék legyen:)
  • FartingSquirrel
    #11709
    Lol, attól jó egy játék, hogy hányféle fegyver van benne? :D (Ha találgatnom kéne, azt mondanám, hogy CS:GO-ban már több száz órád van.)
    Ez egy kicsit több fegyvertextúráknál...
    Amúgy meg lehet benne fejlődni, és a skillek sem haszontalanok, hogy ha tudod őket használni. ;)
  • molnibalage83
    #11708
    Kb... A Skyrim ehhez képest egy rakás szar volt. Végigvittem, de a sztorijából kb. arra emlékszem, hogy volt valami múltidézés, meg felmentem a hegyre és a végén csontokból volt valami nagy épület. A Witcher II és III sztoriját meg most is bármikor fejből idézem, pedig mindkettőt egyszer toltam eddig csak végig...
  • molnibalage83
    #11707
    Ismerem, az összes videót megnéztem, de abból azért olyan sok nem derült ki.
  • wedge31
    #11706
    Ha neked a skyrim az etalon hagyd ezt a játékot ne foglalkoz vele mert ez nem a fegyvertextúrákról szól.
  • Mr_no_NaMe
    #11705
    Sziasztok!

    Nagyon ajnározzák ezt a játékot de sosem tudtam 4-5 óránál többet jászani vele. Az összes páncél és fegyver nagyjából ugyan úgy néz ki, mintha semmit nem fejlődnék előre, a skillek is elég hasztalannak tűnnek. Jöttek már esetleg olyan patchek, esetleg unoffical csomagok amikkel már 3-4 fegyvertextúránál többet is lehet találni a játékban? Tetszene a játék, csak nagyon kevés. Ha legalább annyi cucc lesz hozzá mint a skyrimhoz, akkor biztos megér majd egy misét.
  • FartingSquirrel
    #11704
    És íme magyar felirattal az előbbi trailer. :)
  • Myselor
    #11703
    nemtudom.szerintem jobban visszaadná a hangulatot a witcher zene és amúgy durva lesz alig várom már hogy jöjjön :)
  • FartingSquirrel
    #11702
    Szerintem nem olyan rossz. Szokatlan, de jól kiemeli a sztori sötét oldalát, durvaságát.

    Amúgy van benne egy-két durva jelenet. Pl. a legutolsó; nem tudom, ki figyelte meg. Az egy elég badass karakter lesz... ;)
  • Myselor
    #11701
    kurva szar zenével.hol a jó kis witcheres zene?mért kellett ez a szar?nem értem
  • TOMSILENT
    #11700
    Persze.

  • Palinko
    #11699
    hát szerintem a youtube segíthet ebben kb:
  • FartingSquirrel
    #11698
    Még egy trailer (érdekes háttérzenével):


    (0:23-nál van Geralt új birtoka.)
  • stuka85
    #11697
    Hali!

    Köszönöm a válaszokat, ezt a videót be tudod linkelni?

    Üdv.: stuka85
  • molnibalage83
    #11696
    Próbáld ki és mesélj róla.
  • mate23
    #11695
    üdv valaki tud ajánlani valami jó mod?
  • molnibalage83
    #11694
    Ha sikerült feltenni valakinek, akkor kérem azért posztojon be pár képet róla.
  • Madi92
    #11693
    Igen, csak lusta voltam telefonon rányomni a válasz opcióra. : )
  • FartingSquirrel
    #11692
    A mod.
  • molnibalage83
    #11691
    Mármint a MOD?