16775
banner
  • TOMSILENT
    #12050
    Nekem a lovagi tornán bugolt. Ezt a vadászidényest még nem csináltam meg, elképzelhető hogy ott is fog akkor. Apropó valaki próbálta már kirakni a Vipera páncélt az állványra? - az se fog sikerülni legalábbis nekem nem jeleníti meg (ez is egy apróbb bug,játékélményt nem ront)
  • gibson9
    #12049
    Hát nekem biztos nem dobott fel erről semmit, mert mivel nincs meg az összes kártya, nyilván vártam már erre a könyvre :D
  • Daermon
    #12048
    Nem rossz ez a Skellige pakli, bár nég csak a minimum van meg. De kinkeservesen bár, de bajnok lettem vele. De jó pakli lehet belőle.
    Lóverseny van? Mert bunyó és gwent kész, de lovasat nem takáltam eddig.
  • Madi92
    #12047
    Az hagyján, de kieg utáni első belépés után, még a játék is leírja egy felugró ablakban, ha jól rémlik.
    Link
  • gibson9
    #12046
    Ez a gwynt lapok helye könyv merre van? Bocs ha írtátok már, de nincs most időm visszabogarászni.
  • Shep
    #12045
    Nyomtál már galaxyn belül ellenőrzést a fileokra?
  • AntiHero
    #12044
    Ujra telepítés esetleg? Vagy driver csere?
  • Myselor
    #12043
    kicsit kezd felbaszni most .eddig semmi baja nem volt a játéknak és se az alap se a másik kiegészítő nem csinált ilyet de itt van egy vadászidényes küdletés és már 20kibaszott exe hibával közben.mintha az egyik irányba nem nézhetnék de komolyan ha más fele nézek és úgy futok ebbe az irányba semmi gond.átnézek arra kibasz a picsába exe hibával.nem értem
  • tom2004
    #12042
    A gyűjtsd össze mindet küldetés miért lett teljesítetlen? Lehet idő limit van? más mellék küldetést csináltam.
  • molnibalage83
    #12041
    Igen, az 1.21 patch újdonsága, hogy a játék több kihívást jelentsen.
  • TOMSILENT
    #12040
    Van ilyen opció? nem is figyeltem...
  • TOMSILENT
    #12039
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az is külön tetszett, nekem legalábbis amikor az őshöz igyekezünk és oriannának vagy kinek segítünk és mikor megcsapolja a kisgyereket, geráltó megjegyzi neki hogy egyszer még eljövök érted, de nem most egyből beugrott a cinematic trailer
  • jocika
    #12038
    Jól látom, hogy a menüben be lehet állítani, hogy a játék feszintezheti az ellenfeleket a játékos szintjére?
  • TOMSILENT
    #12037
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ja, őshöz mentem egyből, a kis csajszival nem is beszéltem csak a végén hogy ki lett volna az 5.-ik célpont...így már érthetőbb...megnézem majd YT-n de már azért nem töltöm vissza, max ha egyszer elkezdek egy 3.-ik végigjátszást talán úgy csinálom
  • FartingSquirrel
    #12036
    Csak akkor. El kell kezdeni. (De már le volt írva.)
  • Prof William
    #12035
    Ha az egész játékot elkezdjük a legelejéről a Birtokunk akkor is csak akkor lesz meg ha már elértük a 35-ös szintet és megyünk a Blood and Wine küldetésekre?

    Mert nem lenne rossz, ha már az egész játék alatt lenne egy házikónk. :)

    Bár Dandelion, Novigradi szórakozóhelye valami hasonlónak számít mert ott van a ládánk...
  • FartingSquirrel
    #12034
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bad ending nem attól függ, hogy megölöd-e Detlaffot.

    Mielőtt elmész a végén az ünnepségre, előtte elmehetsz beszélgetni Syannához. Azt is csak akkor, ha előtte elmentél Regisszel a cipőpucolóhoz, és rájöttök, hogy ki lett volna Syanna utolsó áldozata. Akkor után lebeszélheted Syannát a dologról. Viszont szerintem csak akkor tudod lebeszélni, ha még korábban Syannát keresed meg és nem a Láthatatlan Őshöz mész.

    Amúgy 3-4 teljesen eltérő befejezése van. :)

    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.06.01. 10:50:47
  • FartingSquirrel
    #12033
    Tudom, én mondtam. Az 5 lovagi erénynek kell megfelelni. És akkor nem tévedtem; nincsenek adott pontok a térképen, ugye?
  • TOMSILENT
    #12032
    Igen.
  • DantesHUN
    #12031
    Melyik a legritkább iskola? A mantikór?
  • genndy
    #12030
    A HoS a Hét Macska fogadónál lévő hirdetőtáblánál indul, a B&W vagy csak úgy, vagy vmelyik Novigradinál asszem.
    Viszont küldetés-és/vagy szintkorlátja is van mind a kettőnek.
  • DantesHUN
    #12029
    Nem kell külön indítás, betöltöd a legutolsó mentést.

    MInd a kettő esetében kapsz egy witcher-felhívást egy hirdetőtáblán. Odamész felveszed, megy a buli.
  • TOMSILENT
    #12028
    !!!CSAKIS AZ NYISSA LE AKI MÁR VÉGIG VITTE A B&W KIEG. FŐSZTORIJÁT. ERŐS SPOILER VESZÉLY!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tetszett a B&W fősztorija. Igaz bad endinget kaptam mert meghalt Anna és Syanna mert megöltem Dettlafot, de az a boss fight gyerekek, hát eléggé bele kellett nyúlnom az inventoryba a sok főzetért meg olajért. Tetszett! Yennefer a végén eljött és kicsit cseverésztünk igen, az anti-gravitációs szexjelenet kimaradt mivel a bad endigre mentem rá. Egy buggal találkoztam amikor segíteni kell a lovagi tornán, a tréningnél a lovas résznél egy helyben állt roach és meg sem mozdult, kénytelen voltam kihagyni azt a részt. Találtam a fősztori vége felé egy elég baszó ezüst kardot 700-1000dmg-ja van asszem, de még egy valag mellékküldi hátra van + witcher contract. Összeségében nagyon tetszett megint egy komoly alkotást hoztak létre ezek a lengyel arcok

    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.06.01. 10:21:23
  • molnibalage83
    #12027
    Ha nem külön indítással akarod elérni a két expansiont, akkor a térképen gyorsutazással vagy kin keresztül lesznek elérhetőek?
  • Daermon
    #12026
    Van minden iskolának Nagymesteri, ami lvl40-es és jobb mint a HoS-os Vipera. Valamint a legritkább iskola cucca is megszerezhető.
    Viszont. Én úgy vettem észre a kieg lvl34-42re van belőve. Ami azért fura mert én azt hittem lvl40 minimum kell majd. De mivel a Nagymesteri cuccok lvl40, így gondolom jobb nem nagyon lesz.
  • hun atlas
    #12025
    Én is a vipera felszerelést hordom, az a jelenlegi legjobb witcher felszerelésem. Nekem a farkas jobban tetszik a bőrmellénnyel, de "sajnos" a viperának jobbak a statjai.
  • bunny
    #12024
    Ja, hogy nem a szörny trófeákat lehet kirakni? Még nem próbáltam, de akkor nem is erőltetem.

    Más. Van az a küldetés, amikor zaj van a temetőben, és ki kell nyomozni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ti kaptatok kártyát? Én először a nőt dobtam ki - naná - aztán kiderül a fickó csak hamukált, újra kezdtem, és a fickót dobtam ki. Ezután elmentem a kertbe, meg is találta a szerencse lapokat, de nem igazán jelezte, hogy felvett volna bármit is. Mondjuk való igaz nem néztem előtte milyen lapjaim vannak, ezért kérdem, hogy ki hogy tapasztalta.
  • Daermon
    #12023
    A trófea itt nem szörny trófea lesz ;)
    Képet nekem se engedte kirakni, csak az újat. Bár nem olyan baj.
  • bunny
    #12022
    Trófeákat sajnos buktam, báááár ... ez sem igaz, mert ott vannak az NPC-nél, csak meg kell keresni épp melyiknek adtam el. Lehet rászánok egy kis időt, a többségét a cuccoknak úgyis egy-két fix helyen sóztam el (elég gyorsan ki lehet fosztani az átlag npc-t) :)
    A páncélokat meg legyártod újra, nem kell hozzájuk semmi extrém, és ki tudod pakolni.

    Viszont ha már kecó, megtartottam egy képet az előző kiegből, festmény de nem engedi kirakni a falra. Remélem az ilyesmit javítják előbb-utóbb, hiszen ha már kép, miért ne?
  • Daermon
    #12021
    El kell kezdeni a kieget, és haladni a fősztorival úgy kb 1 órányit.
  • xido
    #12020
    akartam korábban is kérdezni már és asszem nyíltan is tehetem,hiszen szó volt róla már előzetesben is,hogy ugye lesz saját rezidenciánk..ezt vajon csak akkor tehetem magamévá,ha már elfogadom az első küldetést és beléptem a blood and wine világába..avagy ha újra kezdtem a teljes játékot és még épp csak átléptem a szabad világba,már átmehetnék oda és lefoglalózhatnám a telket,ha elég pénzem lenne,hiszen mekkora flash lenne az iskolák cuccait vtirinbe rakni,vagy bármelyik korábbi trófeát :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2016.06.01. 06:39:07
  • Daermon
    #12019
    Na nagyon jó ez a kieg :)
    Egyenlőre fősztoriban nem haladtam sokat, inkább mellékküldetéseztem, kincs és szörny vadászat és hasonlók. A
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    birtokom már fullra kész is
    :)
  • krisztajo
    #12018
    Sziasztok! Két kérdésem lenne.
    Felraktam az új patch-et és azt írta ki fel kell rakni újra a Hearts of Stone-t is az új verziószám miatt.
    Most akkor kell vagy nem?
    Illetve egy előbbi hsz-ben be lett másolva a dlc indító ablak.
    Ha folytatni szeretném a játékot onnan ahol abbahagytam melyik lehetőséget kell választani?
    Kissé elbizonytalanodtam, a kezdetektől teljesen új játékot jelent előröl?
    Illetve a tölts be egy állást meg azért nem értem, mert elvileg az új patch után régi mentést már nem lehet betölteni, mert nem kompatibilis.
    Legalább is az eddig patch-eknél mindig erre figyelmeztettet a játék.
  • AntiHero
    #12017
    Azt a kardot nem olyan könnyű megszerezni. :) 5 feltételt kell teljesítened. :)
  • jocika
    #12016
    Hát igen, csak figyelmesebben kellett volna elolvasni... Ez a küldi(költő) még nincs felvéve.
  • Shep
    #12015
    d3d9.dll amit keresel, ugyanis továbbra is működik a sweetfx.
  • AnuluWork #12014
    Mostanában nem játszottam vele, de a BaW miatt feltettem a patchet és a kieget, viszont jól látom, hogy most nem támogatja a SweetFxet és 2715x1527es felbontás meg elcsúszik, amit eddig nekem nem csinált?

    Saját dxgi.dllje van, amit anno ki lehetett játszani, csak már nem emlékszem, hogy hogyan. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.05.31. 23:45:11
  • Myselor
    #12013
    annyi midnent lehet csinálni nemtudom mibe fogja bele :D
  • Shep
    #12012
    Húha, jól hangzik.
  • Palinko
    #12011
    de még milyenek vannak... sőt tornán kapsz egyet teljesen ingyen, meg van küldetés 5 witcher nagymesteri páncélszettre is... minden iskolából.