7781
  • soundsonic
    #378
  • Running
    #377
    Hát remélem, mert ha ilyen marad, akkor bele sem fogok kezdeni. Nem azért mert nem tetszik, mert pár óra után megszokja az ember, hanem tényleg elfog a rosszullét az ilyen kameraremegésektől és effektorgiáktól. Battlefield 4-ben sem bírtam már ezt, ott is nagyon trendi volt, hogy mindentől billegett a fejed, meg remegett a föld. Tudom megöregedtem. :)))

    GW2-ben a két év alatt érkezett annyi kontent, amely más játéknál max fél év alatt. Ha valakinek ez elég, azzal sincs gond, de sokaknak azért nincs kedve 2 hónap után tétlenül pörögni a főtéren, mert nincs mit csinálni. Nem vagyok mmo kocka, van életem is, de GW2-ben azért 2 hónap alatt még én is kitoltam mindent amit lehetett, elolvasva a küldiket, normális játékkal... aztán csak vártunk még 4 hónapot hátha történik valami a skinezésen, meg az agyhalott tömegeseményeken kívül, hát nem... de legalább azóta sem (living story-t nem sorolom ide, az vicc, nem kontent).

    ESO, havidíjas, 8 hónap után is van mit csinálni, és vannak bőven hibák benne, meg fejleszteni való, de 2 havonta csak érkezik mindig valami, amivel el lehet szórakozni. Szóval részemről inkább havidíj.
  • soundsonic
    #376
    Hú én szívesen venném az olyan b2p rendszert mint a gw2-nél.. Sajnos ez a kamera effekt ami a harcoknál van, nekem sem jön be zavaró, de írták azt is, hogy a játék most sok ráncfelvarráson fog átesni mire a nyugati játékosokhoz kerül. Koreában mások az elvárások mint nyugaton és ezt Ők is tudják. Erről is írtam visszább olvasva a fórumban. Remélem én is hogy kikerül. Én még a harc hangjait is túl ázsiaiasnak tartom, de az valószínű nem változna..
  • soundsonic
    #375
    Igen ez az egyik probléma a játékkal, hogy 2016 a nyugati megjelenés
  • soundsonic
    #374
    Igen a pearl abyss azaz a BD fejlesztői készítették a C9 mmo-t is és itt is ilyen lesz, de tovább fejlesztve.
    (ha pár oldalt visszább olvasol itt a fórumon akkor több infót is megtudhatsz ezzel kapcsolatban, ha érdekel)
    A questek valóban kérdésesek, de pl itt úgy is kaphatsz q-et:
    Bemész egy faluba és teljesen kihalt lesz mert a földeken dolgoznak. Neked kell majd kapcsolatokat kiépítened a helyiekkel. Őj adhatnak normál és nagyon ritka küldetéseket is.. Szóval azért nem biztos, hogy annyira rossz lesz. Hogy ez a játékban hogy működik meglátjuk ,de leírva jól hangzik nem?
    Utoljára szerkesztette: soundsonic, 2014.12.10. 16:15:40
  • Running
    #373
    Egyébként a harc csak nekem tűnik kicsit túleffektezettnek? Úgy remeg a kamera, hogy pár perc után már szinte rosszul voltam.
  • Running
    #372
    Ha a játék megvétele után nem szeretnél értelmes tartalmat a fejlesztőktől, akkor kiváló választás a b2p, lásd GW2.
  • TomStorm
    #371
    Én csak a B2P-t kedvelem.A fizetős és F2p játékokat utálom már
  • Carmang
    #370
    Én inkább attól félek, hogy klasszikus "koreai" módon állnak a jétákhoz, vagyis 30-as szint környékén erősen elkezd belassulni a fejlődés, 40-es szinttől meg még erősebben. És aztán vegyél havonta 5k HUF környékén exp booster-t meg hasonlókat :)
    At Archeage-el nekem inkább az volt a bajom, hogy küldetések, meg egyáltalán a játék dögünalmasak voltak.
    A videók alapján ha ez viszont olyan irányítási rendszerű lesz, mint a C9, akkor aszt hiszem elleszek vele egy darabig :D
  • nxs
    #369
    "Apparently, the information we got from PA is wrong. Daum just told us that 2016 is still the scheduled year for the release."

    Úgy néz ki még egy bő évig kár remegni érte,bár mindig jobb mintha valami hulladék p2w cég logójával jönne...Aeria,PW,stb.
  • soundsonic
    #368

  • soundsonic
    #367
    Persze én is jobban örülnék, ha complete fee lenne, de ha olyan f2p lesz mint az archeage akkor ingyenesen rengeteg funkciót nem fogunk elérni. Ha olyan mint a guild wars, hogy scak kosztümök stb lennének fizetősek, hát hallelúja.. de ez mégiscsak egy koreai játék..
  • Vicodine
    #366
    Havidijas model nem eletkepes mar sehol, a regi nagyok is amik meg megmaradtak csak ido kerdese, hogy mikor alnak at, mivel tul nagy lesz a kinalat. Sok jatek kezdte fizetoskent, nagy nevek, nagy cegek, de par honap, es ment is az f2p vagy p2wbe..:D
  • soundsonic
    #365
    Egyenlőre f2p -ként ismert hangsúlyozva, hogy nem paytowin. Én sem zárkóznék el a havidíjtól látva pl az archeage-t ahogy mondod, vagy a többi mmot
  • Running
    #364
    Mindenképpen kipróbálós lesz, de remélem havidíjas lesz, nem fog úgy járni mint az Archeage, meg a többi f2p, b2p fos.
  • AnuluWork #363
    Jó lesz ez.
  • soundsonic
    #362
  • soundsonic
    #361



    Mount Features
    -Wild Horse Taming
    -Mounted Combat
    -Various Skill System for Horse
    -Horse Breeding (Exchange Skills and Unique Color Outcome)
    -Various Horse Armor Pieces
    -Horse Auction System
    -ELEPHANTS!

    Culture and Life Features
    -Trade System
    -NPC Trade System and Manual Labor Delivery
    -Farming Mode
    -Wild Life Gathering
    -Hunting
    -Leather Skin Hunting
    -Mining
    -Wood Chop Mode
    -Cooking
    -Armor Crafting
    -Alchemy
    -Black Smithing (Weapon Repair)
    -Medicine
    -Ok, I lost count...

    Water and Sea Features
    -"Nice Boat" System
    -Big Boats? Briefly Shown at 3:50
    -Harvesting
    -Classic Fishing Mini Game
    -Spear or Crossbow Fish Hunting
    -Hidden Islands with Treasure Hunting
    -Hunting
    -Naval Combat
    Housing System
    -Instanced and Non-instanced Houses
    -Furniture System
    -Intractable Furniture
    -Custom Housing

    Pet System
    -Cats
    -More Cats
    -Really Cute Cats
    -Dogs
    -Pet Emotes
    -Falcons (Discover Hidden Areas)

    NPC Interaction
    -Relation Ship Points
    -Reward Players with Special Items
    -NPC Favors
    -Stealing from NPC's (Increases your Karma)
    -NPC Linking System
    -New Player Emotes
  • SweeneyTodd
    #360


    Jó félje... a teljes cikk ITT
  • soundsonic
    #359
    Azért én arra kíváncsi lettem, volna, mert scifi fan vagyok és bár űrhajós mmoból sok van swtorhoz hasonló ámbár újabb és jobb nemnagyon van :(
  • Meridian
    #358
    na, ez jó lesz majd a Blizzard Titánja helyett... :)
  • soundsonic
    #357
    player customization
  • TomStorm
    #356
    Raft-al nem kell majd sietni sehova
  • Edifyce
    #355
    Keleten most megy az utolsó zárt béta?
  • a.carkey
    #354
    Menő.
  • soundsonic
    #353
  • soundsonic
    #352
    A nyugati bétákról még nincs hír sajna. Talán 2015
  • kalif
    #351
    A grafika nagyon ott van.De azért az nem minden. Kíváncsi vagyok a játékra.CBT-ről van már info ?
  • soundsonic
    #350
  • a.carkey
    #349








  • soundsonic
    #348
    http://massively.joystiq.com/2014/08/05/black-deserts-korean-version-is-80-finished/
  • Shibelion
    #347
    Én is jártam már azon a rahongói oldalon, de a GYIK-ot valahogy elkerültem... Mindezt egybevetve viszont akkor észveszejtő egy játék lesz.
  • soundsonic
    #346
    black-desert.com faq:

    Black Desert FAQ
    How long has the project been in development?

    Black Desert has been in development since September 2010.

    How does the combat System work?

    Black Desert will be an MMORPG action game that uses WASD keys, mouse controls or combination of both, for example:Left click: normal attack (eg. fighter swings his/her sword)

    Right click: auxillary attack (eg. fighter attacks with shield)

    W+L-click: thrust attack

    S+L-click: charge attack

    There will also be a hotbar to put skills, but Pearl Abyss has expressed the desire to offer a greater variety in combat beyond hotbars. In Black Desert, the timing of attacking, dodging, and blocking are extremely important. Pearl Abyss has developed the game so that players must have quick reactions to their enemies and play in a real-time manner.

    How many races will be available?
    There are 3 confirmed Races so far. Humans, Elves and Giants.

    How many classes will be available?
    There are eight confirmed classes at this point. Fighter, Predator, Blader, Tamer, Sorcerer, Wizard, Valkyrie, and Ranger.

    How many factions will be available?
    Black Desert has two factions: The Republic of Calpheon and the Kingdom of Valencia

    Will the faction matter?
    The Republic of Calpheon and the Kingdom of Valencia are different in climate, environment and culture. The two factions are in an endless war, but this is for story purposes. Players do not choose factions during character creation.

    Does each class have a party role?
    Actually, yes. But there will be no healing class in game.

    Will the classes be gender-locked?
    The classes will have balanced counterparts for each gender. They may vary in skills, but the concept for each class is the same.

    What type of mounts will Black Desert include? Will there be flying mounts?
    Thus far, we have seen different types of horses, elephants and tamed dogs as mounts. Pearl Abyss has stated that flying mounts will most likely not be implemented into the game.

    What is a sandbox game?

    Sandbox is a style of game in which minimal limitations are placed on the gamer, allowing the player to roam and shape the world at will. In contrast to a progression style game, a sandbox game emphasizes freedom and the task of what to do first is left entirely up to the player. Instead of featuring segmented areas or numbered levels, the player has access to the entire world from start to finish.

    What’s the maximum level a player can achieve?
    There is no level capacity, but once a player reaches level 50 they may find it very difficult to gain additional levels.

    How does the leveling work?
    Rather than gaining experience points from quests like most MMORPGs, experience comes primarily from killing monsters. Quests give separate beneficial rewards.

    How does the mount system work?
    On your mount, speed is greatly increased. You are able to jump and roam the area freely. Mounted combat is in place, meaning you don’t have to get off your trusty steed to defeat enemies!

    Are there dungeons in Black Desert?
    Yes. Black Desert will provide open world dungeons. Open world dungeons do not require any loading times.

    Can you swim?
    Yes, you will be able to swin.

    Can you do PvP in the open world?
    Yes. You will be able to kill other players in the open world, as well as disable it if it doesn’t suit you.

    What are castle sieges?
    You will be able to attack other guilds’ castles by bombarding the gates or using ladders to scale the castle wall. On the defending side, you must destroy enemy artillery and prevent players from invading.

    What are the advantages of owning a castle?
    Players who own homes must pay taxes to the guild who owns the castle of that area, bringing in a lot of income for large guilds.

    How many castles are there so far?
    Your guild can capture up to 4 castles at the moment.

    Can you farm materials?
    Yes, Black Desert will feature a typical MMORPG farming system.

    Can you improve your relationships to NPCs?
    Building relationships with NPCs is a crucial part of Black Desert. An NPC may require you to kill a mob or help with a task to gain favor with them. In turn, they can grant you access to dungeons or give you beneficial items.

    When will this game launch?
    There is no release date yet. Most likely 2014 in Korea and 2015 in EU/NA.

    Will there be a Beta?
    The third korean Beta will start this Summer. There is no information about the western Beta yet.

    What game engine does Black Desert use?
    Black Desert is using its very own game engine.

    What are the PC requirements to run Black Desert?
    There is no information about the requirements yet, but you should use a Mid-High End System to be able to run Black Desert.

    Who will publish Black Desert in Europe/North-America?

    Daum will publish the Game in the west.
  • soundsonic
    #345
    Most néztem meg a weboldalukon az item shop-pot és nekem olybá tűnik, hogy csak skin-eket lehet kapni a c9-ben. Ezzzel a gw2 félee modellel nagyon kibékülnék! Igaz
    a c9-et webzen működteti.
  • soundsonic
    #344
    Már annyi játék fordítása van a fejemben, hogy nem emlékszem mit olvastam fél évvel ezelőtt. Mégis az lebeg a szemem előtt, hogy azt igérték nem lesz paytowin.. ,de ne vegyünk rá mérget. Jó lenne ismerni a daum-ot közelebbről és talán a c9 mmo f2p modelljét. Akkor talán jobban következhetnénk. Az Arche Age is f2p sandbox mmo, de információim szerint free-ben rengeteg funkció nem elérhető. Remélem nem lesz hasonló rendszere..
  • Shibelion
    #343
    Valóban, köszönöm. Viszont a trailereiben is látni ahhoz hasonló karaktereket, de szerencsére a kreálóban nincs arra korlátozva. Szeretjük a japánokat. :)

    Az F2P modellre én is kíváncsi vagyok, remélem sikeül jól összehozniuk. Gigászi csalódás érne, ha ebből is egy P2W kerekedne ki. :(
  • TomStorm
    #342
    Kiváncsi leszek a Daum féle F2P modellre.Bár már előre félek az egésztől..
  • TomStorm
    #341
    Inkább Kína meg Korea.Az ő játékaikban nem lehet egy elfogadható karaktert se készíteni:)

    Japánok tudnak nagyon kreatívak lenni,mint mindenben.Ez Japán játék,nem hinném,hogy itt ilyen lesz amit említettél
  • Shibelion
    #340
    Jól van na, szeretek elszórakozni a karakter készítővel. :) Egyébként a japánok azok, akik azokra az aránytalan testalkatú, dömperlábú töpörödött felsőtestű törpefejű térdigérő karokat lóbáló női karakterekre buknak?
  • TomStorm
    #339
    Én mindig hagyok mindent normál testalkaton a magasságot úgy 3/4-ig húzom,női karakter,fekete haj fehér bőr,szem szín mind1.Kész szoktam lenni 3 perc alatt a létrhozással:-)