7781
  • Torzonborz
    #218
    nextgen vagy sem baromi hangulatos az egész. csillagos ötös a world desinger teamnek.
  • Susarc
    #217
    ezt hívják nextgen-nek :)
  • a.carkey
    #216
    Ez nem fair a többi mmoval szemben! :)
    GW2 óta nem nyomtam mmoval, de ez veszettül jól néz ki.
  • soundsonic
    #215
  • soundsonic
    #214
    Az alábbi linken a világot bemutató videót érhetitek el... :) Elképesztő!

    Videó
  • Kata
    #213

    topic fav
  • soundsonic
    #212
    még most sem nagyon hiszem el, hogy ez egy f2p Kóreai játék.. Annyi újítás van benne a mostani mmo-khoz képest, hogy szerintem meghatározó szerephez fog jutni a megjelenés után.
  • TomStorm
    #211
    Vagyis nem számítottam ennyi mindenre..
  • TomStorm
    #210
    Hogy mik lesznek ebben a játékban,hihetetlen:O
  • Susarc
    #209
    OMFG!!!
  • soundsonic
    #208
    és ezt teccett e már látni? :))
  • Susarc
    #207
    azóta szedegetem az állam a padlóról :P
  • TomStorm
    #206
    Csak ezt a blur-t vagy homályosítást/minek nevezzem:) kell kivenni és úgy már sz.tem sokkal jobb lenne.
    De az a Ranger combat nem semmi
  • Susarc
    #205
    Instant epilepszia! :D

    de kegyetlenül odabasz! feladja a leckét az összes piacon lévő MMO kombat rendszerének az kurvaélet! ,ég akkor is ha ezzel ilyen kamerarázással meg effekt mennyiséggel kb 5 percig bírnék játszani utánna kidobhatnám a szemem meg az agyam :D
  • TomStorm
    #204
    Jó a Combat rész,legalábbis nekem nagyon tetszik így első ránézésre
  • #203
    Lehet, hogy csak "be kell törni". :)
  • TomStorm
    #202
    2:20-nál meg szamárral mentek el mellette lol:D
  • TomStorm
    #201
    Ez direkt bénázik vagy tényleg ilyen nehéz lesz a mount:o
  • Susarc
    #200
    egyetlen kérdés elmegy-e a 3 éves akkori felső közép kategóriás gépemen.....
    ESO az maxos,de ez durvábban néz ki
  • Susarc
    #199
    fél évvel ezelőtt kb. jelentkeztem bétára is már:P
  • soundsonic
    #198
    Azért is fav nálam ez a játék mert még tényleg elviselhetően ázsiai mmo.. Mikor jön EU-ba? Hát, a nagyobb portálok azt ígérik 2014-ben ,azaz idén már kilép a béta fázisból. Ja és a facebook oldalukon már kerestek német és angol nyelvű GM-eket. Szóval van esély..
  • Susarc
    #197
    szerencsére még épp elviselhető mértékben "ÁZSIAIS":P úgyhogy valószinüleg megvevős:P lesz:)) mikor jön ez EU ba?
  • soundsonic
    #196
  • soundsonic
    #195
    Igen, itt sokkalta látványosabb.


    Egy kis horgászás:

  • Susarc
    #194
    az effektek nagyon jól átadják ,hogy éppen mi történik a harcban
  • Susarc
    #193
    pontosan ezt hiányolom az ESO kombatból.....itt van "súlya" az ütéseknek a spelleknek! érzed ,hogy ütsz varázsolsz és ,hogy betalál a spelled vagy suhintásod! rendben van!
  • soundsonic
    #192
  • soundsonic
    #191
  • soundsonic
    #190
  • Torzonborz
    #189
  • soundsonic
    #188


    A Game Haunt az év játékának választotta a BS-t. Részletek ITT . Ami még fontos lehet, hogy német és angol nyeleven is elkészült, vagy félig kész a játék. Nem olyan rég game moderátorokat kerestek, kiváló nyelvtudással. Szóval úgy tűnik, hogy nem kell 2015 -ig várnunk majd a játékra..
  • soundsonic
    #187
    2015 körül.. :( AZ Archeage meg a "nagy" érdeklődésre való tekintettel Oroszországban fizetőssé akart várni, de a rajongók bekeményítettek.
  • Susarc
    #186
    sose játszunk ezzel bakki:((((
  • BEAST #185
    A legutolsó hír, amit ezzel kapcsolatban olvastam az volt, hogy örülnek a nyugati játékosok érdeklődésének és nem felejtenek el minket sem.
  • Torzonborz
    #184
    Arról van már vmi info hogy mikor jön EU-ba vagy csak továbbra is annyi hogy vmikor jövőre...már ha jön ( lásd ArcheAge , az sincs még sehol :( ).
  • BEAST #183
    A karaktereken remélem még dolgoznak. Feltételezem, hogy nem csak ennyi variáció lesz. Meg ugye eddig a legtöbb kasztból csak egyfélét láttunk, de azt már írták, hogy a predator és a tamer kivételével egyik sem lesz gender lockolt.
  • soundsonic
    #182



  • soundsonic
    #181
    Már elég sok videót láthattunk, de nekem egy két dolog feltűnt. Ugye azt már említettük, hogy a karakterek testreszabása még nagyon minimális, ez be tudható a bétának talán, de a másik, hogy minden kaszt egyforma ruházatot visel. Továbbá a mikor-tranzakcióról még mindig semmit nem tudunk. Mik lesznek vajon a fizetős tartalmak? különböző sikn-ek tán?..
  • soundsonic
    #180
    PVP videók:







  • soundsonic
    #179
    Mindösszesen 1 hét most a CBT1.

    October 17th - Quest System
    October 18th - Black Desert Story Quest?
    October 19th - Housing System
    October 20th - Guild System 1st Siege
    October 21st - Contribution Life Skills Maybe
    October 22nd - Market Trade System
    October 23rd - PvP System 2nd Siege