5627
10804749371368208052.jpg
  • PrasCo
    #5387
    Valóban, jó hosszú frontod van, nem lehet egy leányálom ezt védeni. :\ Mindenesetre pusztán így, térkép alaján nem tűnik kevésnek Kis-Ázsiában az a hét legio. Esetleg Athén alatt valamelyik flottádat nem tudod Afrikához átdobni? A part menti településeket támadva ha fordítani hirtelen nem is, de szépíteni talán lehetne.
    Személy szerint épp az elhúzódó frontok problémája miatt nem is foglalkoztam Ázsiával (Kis-Ázsia kivételével) addig, amíg Európát a pontoszi steppékig meg nem ettem. Afrikában emlékeim szerint Alexandria alatt két útvonal adódik, ott két jó sereggel megállíthatatlanul lehet menetelni, a Vörös-tenger felett pedig jó védekezési pont adódik, persze könnyen mondom, egészen más megcsinálni, ha nincs is miből megcsinálni. :) Azért behúzod még ezt bőven!
  • EM64T
    #5386
    Csak nem tudtam abbahagyni...



    Baktriát még csak-csak sikerül feltartóztatnom kelet felől, de közben kirobbant Rhodosz felkelése is meglepő erővel, bár már épp elfojtásban van, de fénykorában fél Asia az övéké volt, rengeteg erőforrásomat lefoglalta. Hosszú és véres harcok után sikerült nagy nehezen elfoglalnom Athént, de cserébe a görögök érzékeny veszteségeket okoztak nekem a Balkánon és Raetia vidékén. Afrikában sajnos egyelőre semmi nem állítja meg Egyiptomot, hogy szépen következetesen foglalgassa el a városomat, egyszerűen nincs felszabadítható kapacitásom. Abban reménykedem, hogy Rhodosz és Athén lenyomása után már csak két fő ellenfélre, Baktriára és Egyiptomra kell majd koncentrálnom. Illetve tetszene, ha a frissen felszabadított germán városok Makedónia ellen hergelődnének. Végül is az ő elnyomásuk alól szabadítottam fel a germánokat, érthető lenne. Közben északon a Germán szövetség, amely az énáltalam felszabadított városokból szerveződött, egyre növekszik, és valamiért furcsa mód notóriusan az ellenségének hisz engem, még a végén onnan is kapok egy meglepetés támadást.

    Azért azt gondolom, bármikor jöhet egy meglepetés, ami összeomlasztja a törékeny állóképességem. Íme, eljöttek a harmadik század válságai. A háborúk dúlta provinciák csak úgy ontják magukból az élelmiszer-mínuszt, mindennaposak a lázadások a "provincial instability miatt, muszáj kikapcsolnom őket az adózásból, ez pénzügyi válságot okoz. Fénykoromban majd 30 ezer volt az éves bevételem, most 5000-re küzdöttem föl nagy nehezen 3000-ről. Kicsi pénzzel csak óvatos reformokra telik, mert közben folyamatosan áldoznom kell a katonaságra is.

    Érdekesség, hogy Larissában a görögök megépítették a Parthenónt, az ilyen különleges épületeket sosem fogom lerombolni, annak ellenére, hogy (asszem) csökkentik a római kultúrát. Ennyi szín kell egy birodalomba.
    Utoljára szerkesztette: EM64T, 2015.02.13. 19:38:57
  • PrasCo
    #5385
    Igen, itt.
    Utoljára szerkesztette: PrasCo, 2015.02.13. 13:52:39
  • Hunor1
    #5384
    Hi. Az Attilának van már saját topicja?
  • EM64T
    #5383
    Azt hiszem ezt a játszmát feladom: mindenki támad, folyamatosak az éhínségek, egyszerűen nem bízom szusszal. Jó tanács a jövőre nézve: minden lehetséges diplomáciai eszközzel akadályozni az óriáskoalíciók kialakulását.
  • PrasCo
    #5382
    :DD Kétségkívül hozzáad az élvezeti értékéhez, igen.
  • sakkay
    #5381
    Úgyis sokakat idegesített ez a srác, gondolták kedveskednek egy kicsit a közönségnek..
  • sakkay
    #5380
    Én előrendeltem, de ez az általam leghidegebben várt TW. Aztán lehet kellemesen fogok csalódni, hamarosan kiderül.
  • PrasCo
    #5379
    Én befizettem a ringlispílre. Aligha gondolnám, hogy az R2-nél rosszabb lenne (már csak azért is, mivel lényegében egy modolt R2 :D), a spec. edition könyve pedig érdekel, a három rugós árkülönbözetet reálisnak is tartom egyelőre érte. Az mindenképpen követendő példa, akárhonnan is nézem, hogy fröccsöntött szarok helyett könyvet mellékelnek.
    ...csak ne azt a "regényt", amit ipari méretekben gyártanak most a címhez.
    Ja, és idióta videó.

  • EM64T
    #5378
    Ki tervezi megvenni az Attilát? Van, aki inkább kivár? Úgy nézem van benne valami családfa-szerűség :)

    Utoljára szerkesztette: EM64T, 2015.02.09. 22:53:30
  • Yag
    #5377
    A DEI egy igen érdekes mod. Kedvelem a fejlesztéseit mert mások mint a többi és tényleg a realisztikusságot erősítik. Ha jobban belegondolsz és láttál már pár kosztümös Rómás filmet akkor emlékszel, hogy nem csak Rómában rettegtek attól, hogy egy komplett sereg / légió költözzön vagy állomásozzon a városban de máshol se veszik jó néven, ha egy sereg él a településen. Főként azért mert az elfogadható zsold mellett a katonák inkább inni, szórakozni és zsákmányolni szeretnek. Főként a várható zsákmányból próbálták a bevételeiket növelni vagy csak a tiornyára valót előkeríteni. Ami mindig rendbontáshoz vezet ergó a közrendet valóban nem növeli hanem inkább csökkenti ha állandóan jelen van egy sereg egy városban.
    A hadvezért kémmel vagy bajnokkal lehet szerintem jól fejleszteni. Ha elküldöd a sereget járőrőzni, - de ne a határ mellé mert rátámadhatnak a szomszédből, - és rendelsz egy bajnokot a sereg mellé akkor járörözés közben : csökken egy egységgel az élelmezésük, növekszik kb 10%-ot a körönkénti bevétel, majd az adott tartományban legalább 5-10 ponttal javul a közrend. Amikor megépülnek a közrend javító épületek is, simán ott lehet hagyni a várost sereg nélkül. Béke és nyugalom lesz, nem kell külön sereg hogy a rend fennmaradjon. Ez nekem nagyon tetszik, mert akkor a sereg mehet hódítani, amit sokkal jobban szeretnek a katonák is hiszen nem városi őrséget akarnak adni hanem hóditani és zsákmányolni tehát a katonák morlája is rendben marad.
    Ha van olyan kémed ami +2 közrend javító morállal rendelkezik akkor a város mellé vive, a szem ikont aktiválva még rátesz egy lapáttal így a közrend még jobban helyreáll az adott provinciában.
    Ha kémet, bajnokot, politukust nem küldöd akciózni csak akkor fejlődik, ha a szem ikon vagyis az alap tulajdonságait bekapcsolva tud +10 egységgel fejlődni körönként. Ha sereg mellé van rendelve akkor autómatikusan fejlődik.

    A városban tartott katonák negatív hatásai kevésbé vonatkoznak a flottára. Ha egy flottát tartasz a városban akkor a flotta vezére fejlődik.
    A városra gyakorolt negatív hatása kicsi lesz. Legalábbi én így vettem észre.
    Egyetlen gondom a DEI moddal, a csaták - nálam legalábbis - zavaróan laggolnak. Ezért nem tudok annyit és úgy játszani vele amennyit szeretnék ... pedig a stratégiai részei az eddigi legjobbak.
  • EM64T
    #5376
    Ah, szorul a hurok... Makedónia kiszállt (nem maradtak jelentős területei), de Egyiptom és főleg Baktria nagyon szorongatnak keleten, ráadásul Noricumban lázadnak a rabszolgák, Athénnel még nem akarok békét kötni, amíg nem az enyém Athén városa, de bazi erős erődítmény, egy sereggel nem lehet bevenni -- és hát addig velük is számolni kell, mert kóborolgatnak fill seregei a vidéken... Nehéz a háborúskodás. Valahogy Baktriával kellene kicsikarnom a békét, gyűjtöm rá a pénzt, akkor felszabadult erőimmel darálhatnám be Egyiptomot. De nagyon makacsnak tűnik. Mi van, ha nem akar békét? Akár aláaknázhatják a birodalmamat.
  • Paladin
    #5375
    Ja, csak az a hátránya, hogy egy csoportot is csinál a kijelöltekből, ha jól rémlik.

    A kérdésre:
    Rövid távon én inkább a kurzornyilakkal küldöm előrébb a bandát, nem is tudom shifttel vagy ctrl-lal forgani is lehet a formációt.
    Másik megoldás, hogy kijelölöd mindet, és a kurzorral "megfogod" a bandát és oda húzod, ahová szeretnéd a formációt hogy megérkezzen.
    Ezeknek a hátránya, hogy default futva indulnak, és menet közben nem tartják a helyüket, de hasznos tud lenni azért. (Azt hiszem ha rögtön visszaváltasz sétára, akkor egyforma sebességgel menetelnek legalább.)
  • PrasCo
    #5374
    Ctrl+G adja a zárt formációt tartó kijelölést.
  • hooah
    #5373
    Valakinek sikerült már normális működésre bírni a csal Launcherig induló játékot?
  • chris jericho
    #5372
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a csatában ha már elrendeztem a seregem akkor hogy lehet az alakzatot "eltolni"? Arra gondolok hogy alakzatot tartva mozogjon a sereg és ne kelljen őket újra rendezni. A választ előre is köszi!
  • realik
    #5371
    igen, ráadásul ha a városban hagyom a sereget a kaját is zabálja, viszont ha csak a hadvezért, vezetőt hagyom a városban van valami jelentősége? valamelyik fórumon azt olvastam, a frakcióvezért érdemes a fővárosban állomásoztatni. próbálgattam, de nem vettem észre különbséget. vagy elég ha az adott területen hagyom és ha vannak bónuszai/kísérői akkor már az is használ? a kulturális konverziót tudom az épületeken kívül mással is befolyásolni?
    a csatákkal szerencsére egyenlőre nincs gond, viszont ez a lázadás dolog meglepett...

  • Hunor1
    #5370
    igen a lázadások gyakoriak, de van haszna is... mert ha a lázadókat levered akkor szerzel sok rabszolgát. és ha e mellé még használod a "sell your slaves" modot is akkor szép kis summák összejönnek, ami nagyon fontos a kampány első fázisaiban, amikor is szinte semmire sem elég a pénz .
  • Paladin
    #5369
    Hát nem megy egyik körről a másikra. Gondolom arra rájöttél, hogy DeI-nél ellenkező hatása van a városban hagyott hadseregnek, ezért küldöd őket őrjáratra inkább, amit jól teszel. (Nem viseli jól a nép, ha beköltözik egy hadsereg a falak közé :) )

    Ha a jó épületeket is építed, akkor csak a türelmet tudom javasolni. A hangulatjavítást adó épületeken kívül a konverzióra is figyelsz? A kulturális különbségből jön össze általában a legcsúnyább negatív módosító.
    Championt is célszerű mindig a frissen elfoglalt helyekre küldeni lelkesíteni a népet, ha azt nem tetted.

    Olykor hasznos hagyni hogy lázadjanak, aztán nőljön 1-2 körig a lázadó sereg, az felhúzza kicsit a közhangulatot (mert az elégedetlenek elmennek lázadónak).
    Ha jól emlékszem, szinte mindig le kellett verni egy lázadást is a hódításaim után. Na igen, a DeI nem könnyű :)
  • Although
    #5368
    DEI az egy hard mod :)
  • Although
    #5367
    Igen ez érdekes, az nekem is feltűnt nem azonosak a tapasztalatok. ami érdekes, és mondjuk nem is értem. Nekem 5 játékból 5x volt op spárta :) Kicsit untam is már :) Mondjuk mindig minor állammal indultam. Azért írtam a dlcket megjegyzésként, mert főleg a dlcnél éreztem aktuális trendek irányán halad. De persze nem extrém, csak látható. A CA nem tömegjátékot gyárt, tehát elgurul a gyógyszer szinttől nem tartok.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.02.03. 22:01:55
  • realik
    #5366
    üdv
    dei moddal tolom és romával vagyok, de valamit nagyon rosszul csinálhatok. 10 év alatt 2 települést tudtam elfoglalni, mivel ha elfoglalok egy települést az egész seregemet ott kell hagynom, hogy ne lázadozzanak. tudom milyen épületek kellenek, elküldöm a sereget őrjáratra, stb... de ez így nagyon nem okés. ez így van megcsinálva ebben a módban? ilyen sokáig tart pacifizálni egy elfoglalt területet?
  • Paladin
    #5365
    Már bocs, de ez marhaság :) (Tényleg no offense :) )
    Szerinted azért van, mert túl erősre balanszolják a helléneket?
    Szerintem meg azért mert rohadt nehéz úgy kialakítani a faction-öket, hogy egymás ellen is megfelelően viselkedjenek, és a megfelelő kihívást adják a játékosnak is, stratégiai, és taktikai szinten is. Ha hagyod őket elég ideig majomkodni, váratlan, és nem történelmi területeket hoznak össze. Elég ha egy kényes pontban egyiknek gurul jól a kocka, máris elindulhat az új Nagy Sándor. :) De máskor meg másik factiont lehet látni világot hódítani.
    Ha minden játékban mindig ugyanazok a népek bizonyulnak túl erős hódítónak: akkor igen, balance gond van. De még akkor se biztos, hogy azért, mert túl sok 300-at néztek ;)
    (Plussz a hellén falanx kiegyensúlyozása az amin amúgy is a legtöbbet nyüglődik mindig az összes dev és modder. Úgy rémlik ritkán láttam olyan patch notest, amiben nem volt valami tweak velük kapcsolatban.)
  • Although
    #5364
    Ez a dlc-s világ és a mai valóság ami tükröződik. Az eladhatóság még egy ilyen csapatnál is mint a CA.
    Nekem is hard sparta. Nincs olyan menet ahol ne gázolnák le a környezetet és ne gyűlne meg a bajom velük. :) tudod a 300 mert ők tényleg hősök voltak, tényleg. De az eredmény csak azért volt az ami volt mert olyan helyen álltak meg ahol nem tudták lesöpörni őket csak úgy :) De ez nem számít spárta az ma a 300-at a legyőzhetetlenséget a szuperhős világot jelenti, ebben élünk erről szól minden a DA2 után. Uh már attól is felállt a szőr a hátamon de aztán 2011 és a skyrim helyre tette a dolgokat. Azóta ez a világ van. :)
  • Hunor1
    #5363
    nagyon érdekes. spárta észak afrikában???? ilyet én még egy római kampányomban sem láttam! no mind egy várom az Attilát :)
  • EM64T
    #5362
    Nem, nincs mod. Teljesen be vannak sózva, de nem csak a hellének. Spártától kellett elfoglalnom egész Afrikát, szinte csak ott voltak birtokaik. Száz egynéhány évvel ezelőtt a gall szövetség tartotta még a kezében az északi barbár területek nagy részét, és Kis-Ázsiát. Érdekes módon a Makedónok és az Athéniek is álltak már a pusztulás székén, egy-egy tartománnyal. Egyiptomról száz éve még azt sem tudtam, létezik-e még, aztán egyszer csak övé a fél közel-kelet. Massiliával rengeteget szenvedtem a játék elején, Hispánia nagy részére rátették a kezüket. Gondolom ha egyszer erőre kapnak, arrafelé terjeszkednek, ahol kisebb az ellenállás... (nem is nagyon szeretem az ilyen nem túl történelemhű terjeszkedéseket, igazából a legjobb az lenne, ha mindenki ülne a seggén, és várna, amíg rájuk kerül a sor :D)
  • Hunor1
    #5361
    nabammeg! érdekes egy térkép! hogy a picsába húzódtak ezek a görögök és macedónok ehhyire északnak? Modot használsz?
    (szinte kedvet kaptam, de most már vissza fogom magam mert az Attilára gyúrok most már)
  • EM64T
    #5360
    persze :P



    Ahogy ezen a képen látszik, Európa nagy részét uralom, a Makedónokat kiszorítottam a törzsi helyeikről, és régóta második otthonukul szolgáló Kis-Ázsiából, már csak az északi és keleti népeken élősködnek. Germániában látható a tendencia, hogy fokozatosan szabadítom fel a barbár népeket a makedón uralom alól, és békét kötök velük -- egy későbbi, békésebb időben pedig szépen klienseimmé teszem őket. Egyelőre csak a klasszikus Római Birodalom határain belül akarok maradni, ennek szellemében nem hódítottam meg az Iceni törzset sem Britanniában, kliensek lettek. Minden hellenisztikus és keleti nép ellenséges velem, Makedónia, Baktria és Pergamon háborúban is állnak velem. Azt gondolom Makedóniában nem sok potenciál van már, ugye ahogy veszem el a területeit, úgy nem tudja majd élelmezni a csapatait. Ördögi kör. Látható, hogy a seregek zöme Asiában tartózkodik, illetve kisebb része a Duna mellett, Nyugaton szerencsére semmi szükség katonai erőre. Szerencsés ez abból a szempontból is, hogy egy esetleges támadáskor mind Baktria, mind Pergamon Asian keresztül fog betörni. Északon a barbár térségben két seregem található, ezek folyamatosan végzik a barbárok felszabadítását. Mint említettem, ezen területeket egyelőre nem szándékozom provinciává szervezni. (Ez talán logikátlan, de szeretném kiélvezni a játékot, minél több lehetséges néppel háborúzni.) A hadseregtoborzás áttelepedett régóta Galliába, ahol rögtön meg lehet a páncél fejlesztéseket is oldani, ráadásul Rómában kellett a hely a Pantheonnak és a Colosseumnak.

    Utoljára szerkesztette: EM64T, 2015.02.02. 21:12:16
  • PrasCo
    #5359
    Ha gondolod, a hangulat kedvéért bedobhatnál pár screenshotot is a kampányodról. :)
  • EM64T
    #5358
    A javamra fordult egy időre a háború. A három a Balkánra küldött seregéből a következő évben egyet visszavont, másik kettőre két seregemmel rácsaptam, egyértelműen letaroltam őket. Nagyon tápos seregeim vannak, mindig fullra tolom a fegyver és páncél fejlesztéseket, és veteránok segítségével örökké tréningelem őket, így egy átlag seregemben is minimum hármas tapasztalati szintű egységek vannak. Sajnos az utóbbi két évben bekapcsolódott Pergamon és Baktria is, főleg az utóbbitól tartok. De Makedónia megrendült, az most már biztos, kiszorult mind a Balkánról, mind Kis-Ázsiából.
  • PrasCo
    #5357
    Téged olvasgatva ugrott be egy egészen apró dolog, nevezetesen, hogy mennyire szerettem az eredeti Rome-ban a grafikonok menüpontot. Anno még írtam krónikát is az ERE-vel, illusztrációként - máig emlékszem - mellékeltem egy grafikont a saját-, és a szasszanid hadseregek erőiről. Gyönyörűen jelölni lehetett rajtuk az ütközeteket, városostromokat, lázadásokat, masszív haderő-építéseket, ilyesmiket. Ehhez képest a diplomácia-ablak erőarány-csíkja öliggé szerény.
    Persze, finoman szólva sem húsbavágó dolog, egészen apróság, mégis...
  • EM64T
    #5356
    Megmozdult kicsit az állóvíz: Makedónia se szó se beszéd betámadt. Na jó, erős költői túlzás, hogy se szó, se beszéd, ugyanis évek, évtizedek óta fasírtban van a kapcsolatunk, folyamatosan csak fasírozódik. Én igen hevesen zaklattam ügynök akciókkal és apróbb területi behatolásokkal Egyiptomot, abban a reményben, hogy egyszer megunja, és hadat üzen (és ilyenkor a szövetségeseik tapasztalatom szerint nem támogatják őket). Mindeközben Makedóniát, Baktriát, és még akit kellett évente súlyos pénzekkel traktáltam, hogy igyekezzenek szemet hunyni a dolog felett. De hát ki győzi pénzzel, a viszony meg csak romlott... és hát most itt tartunk. Hadat üzent, és szerencsére egyetlen szövetségese sem támogatja, még a kliense sem. Igen meggondolatlan lépés lehetett ez részéről, mert hadserege közel s távol nincs, így igen hamar rátettem a kezem a Balkán és Kis-Ázsia felére. Mert gondolom serege van, ha egyszer a diplomáciai ablak azt mutatja, hogy az ereje nagyobb az enyéménél. Pár év után összeszedte magát, és most váratlanul megjelent három full sereggel a Duna vonalánál, és feltehetően a Balkán felszabadítására igyekszik. Ez már korántsem tetszik annyira, ugyanis a csapataim Asiában vannak lekötve, évek, mire visszaérnek. Felismervén pillanatnyi előnyét, úgy néz ki a békére sem hajlandó. Két lehetőségem van: vagy beajánlom neki a békét súlyos pénzekért (nem tudom, erre egyáltalán hajlandó lenne-e, nem próbáltam), vagy pedig tűröm, hogy feldúlja a frissen megszerzett területeket, és rögtön elindítok három-négy sereget utána. Az utóbbi tűnik reálisabbnak, pláne, hogy pár év kellene még Asia teljes elfoglalására. Ami azért tetszene. Na, alszom erre egyet...
    Utoljára szerkesztette: EM64T, 2015.02.01. 22:39:10
  • Angelus1991ster
    #5355
    Medieval II-ben hagytam , hogy szétzúzzák a falakat . Elit egységekkel beálltam a szűk utcákban és mögöttük íjászok aprítottak. 1000 fő simán legyakta az ellen 2-4000-es seregét.
  • phylemon
    #5354
    Mindenkinek más az ízlése persze. Anno az Europa Barbarorummal a játékórám százas nagyságrendben volt mérhető. Heti több nap játék, hónapokig tartott. Eszméletlen sokáig tartott pacifikálni Hispániát pl. A taktika az volt, hogy elit egységeimet a falra pakolva ledaráltam a létrákon vagy a lerombolt falak résein benyomuló ellenséget. És mivel a cantabriiknak elég jó gyalogos elitjei voltak bizony megizzasztott így is. De így lehetett szisztematikusan haladni előre, városonként. Szépen lassan elvéreztek, kifogytak az erőforrásokból. Ez most így nem nagyon működik sajnos.
  • Yag
    #5353
    Szerintem keresgélj a MODok közt mert miket hiányolsz vagy jelenleg nem tetszik azokat pár MOD elég rendesen helyre hozza.
    Persze a provinciák továbbra is egy adókulcsban vannak de pl a technikai fejlesztésekre már vannak változtatások és komoly köröket kell pörgetni míg a techtree közepéig elérsz.
    Példa : Peloponnesiakos Polemos (P.P.) MODban évszakonként változó mennyiségű pénz folyik be az adóból, ami eleinte baromira zavart, mert hozzászoktam hogy minden körben vagy egyforma vagy egyre több pénzem lett .. de ebben a MODban figyelembe vették az évszakok változását és azt hogy télen nincs termelés és miből fizessen a paraszt ... persze ettől nehezebb is lett és a statégiát is hozzá kell igazítani.
    Vagy a DEI -ben komoly figyelmet fordítottal a történelmi vonatkozásokra, hadszereg fejlesztés, polgárháború, több párt rendszer stb.
    Pl vannak intézkedések amiket provinciákra ki lehet adni, és bizony benne van a rabszolgák számának csökkentése, eladása, vagy éppen azok számának növelése attól függően mire van szükséged. Ami összefüggésben van a csaták végén eldöntendő kérésről, hogy a legyőzőtt sereg foglyaival mit kezdesz. Elengeded, megöldö, vagy elviszed rabszolgának. Persze ezek mind előnnyel és hátránnyal is jár. Ez csak pár példa, hogy mi mindent meg lehet csavarni az alapjátékhoz képest már ...
    Lehet érdemes próbálgatni a MODokat, izgalmasabb és fordulatosabb lesz a játékod.
  • EM64T
    #5352
    Érdekes módon a Rome 1-ben rengeteget ostromoltam, szerettem is. Aztán jött az Empire, ahol az ostromoknál játszhatatlanra laggolt a játék, és valahogy leszoktam róla, még egyet nem csináltam a Rome 2-ben. Pedig talán ki kellene próbálni.
  • PrasCo
    #5351
    Na hja, nem elég, hogy rengeteg a településharc, még az hiányzik, hogy az összes városfallal is kerített legyen... :D
  • Although
    #5350
    Szerintem ettől csak érdekesebb lett.
  • DantesHUN
    #5349
    És Suleyman az középkor vagy gyarmatosítás? Valahogy nem jöttem rá.
  • Angelus1991ster
    #5348
    Remélem a következő Total War a középkorban vagy a gyarmatosítás kezdetén fog játszódni.
    Total War Suleyman vagy ilyemi.