6291
banner
  • hykao #5085
    Jackie megmentése...
  • hykao #5084
    Nézd, ha van mivel játszanod, illetve kibírod, hogy várj, szerintem abból baj nem lehet. :) Csak jól járhatsz, ha később esel neki. Ha csoda nem is várható, de a hibajavításokkal kevesebb idegeskedés, az ingyenes és egyéb DLC-kkel pedig talán kevesebb hiányérzet társul majd. :)
  • lwb
    #5083
    Elvileg ez az elfordulok és más spawnol, ez ki lett peccselve az 1.2-ben. Az AI ugyanakkor ostoba, mint a tök. Szerintem ne várj vele, fókuszálj a játékra, a történet(ek)re, a karakterekre, mint egy rpg-ben és nem fogod megbánni. Tényleg nem.
  • PiszkosFred
    #5082
    Melyik karácsonyra? :) Mert idén ebből még nem lesz semmi...
  • Although_
    #5081
    Igen immersion breaking bugs.
    Na ez nem bug hanem random generator ahogy a W3-ban is volt. Csak sokkal sokkal nagyobb méretben. És szembetűnőben a lényegesen nagyobb generált mobs miatt.
    Minket sokakat nem érdekel mert a világ élő része érdekel és nem a háttér. Azért ez érthető mivel a piac szempontjából pont fordítva várták az emberek kevesebb energiát a tartalomba többet a háttérbe, a felszínes látvány életszerűségébe ami fontos persze.
    Tényleg hihetetlen, hogy így döntöttek számomra :) Még most sem hiszem el.
  • BladeW
    #5080
    Hát a franc se tudja, én még várok vele. Prolog után hagytam abba kicsivel, nekem leginkább az immersion breaking bugok tettek be (kedvencem: jön egy kocsi a kereszteződésben, elfordulok majd vissza, és másik kocsi van ott. Ha egyáltalán van ott valami). Én azért bízom benne, hogy valamennyire mégiscsak összerakják, hiszen a cég erre tette fel a jövőjét. Gondolom olyan lifecycle-t szánt neki, mint a W3-nak. Ha rossz az alapjáték senki sem fog DLC-t vásárolni. És sztem az is cél, hogy visszakerüljön a PS store-ba. Így vagy úgy, idén karácsonykor újra nekifutok.
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2021.04.07. 13:48:53
  • lwb
    #5079
    Ezzel még nem találkoztam. Mondjuk mással igen.
  • Although_
    #5078
    Halálfejes területeket pucoltam ki very hardon néha. Hardon meg az volt a kedvencem.
    A játék sokféle útvonalat biztosít még a GIG-ben is a célhoz. Úgy ahogy mondták sokan itt is. El nem tudtam volna képzelni AA kategóriás játék ilyen régi feelinget adjon :)
  • Although_
    #5077
    ? Elkeserítő ha így látod. Very Hardon kényelmesen haladtam valóban van egy szakasz amikor kicsit kell grindelni de megoldható.
    Igen ellenben a GTAval itt nem ügyesség kell, hanem gondolkodás magas fokozaton pont ezért szeretjük sokan.
    Valóban vannak úgymond "könnyebb classok" amivel egyszerűbb haladni és van amivel nehezebb.
    Minden jobb rpgre igaz ez. itt is nem egy topic van amiben megy a mi a legjobb build mivel egyszerű. Ez is egy megközelítés.
    Másik elképzelsz egy karaktert és elfogadod ez most nehezebben megy mint az előző.
  • Irgum76
    #5076
    azért amikor nyomod a fegyver váltás gombot és ötödikre (se) reagál az elég dühítő tud lenni
  • lwb
    #5075
    Szerintem nem a lövölde vs nem lövölde itt a kérdés. A játék SP akció-rpg-nek már jelenleg is teljesen jó. A küldetések változatosak, egy rakás opcionális, többféle befejezéssel stb, ahogy egy rpg-ben kell. Ezek készen vannak, nekem ezek számítanak, a játékmechanika ennél számomra kevésbé fontosabb.
  • lwb
    #5074
    Melyik 4? Összesen 5 van ha jól emlékszem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Corpo - devil, sun - nomádos/panamos, star - ebből van kettő (rogue él vagy nem, előbbi a titkos befejezés), fejbelövés.
  • Kotomicuki
    #5073
    A normál fokozat a lövöldözős játékokkal most ismerkedőknek is túl unalmas lesz egy idő után, pont az ellenfelek és a küzdelmek kihívásnélkülisége miatt. Viszont, ahogy növeled a nehézséget, úgy lesznek egyre fájóbbak és kiábrándítóak azok az "egyszerű, kis" hibák, amik ilyenkor mutatják meg, hogy hol is tart a játék a belső finomítás, összecsiszoltság terén -> ez még mindig alfa-béta állapot, sajnos.
    Sz'al, ha nincsenek elvárásaid, akkor azokat tényleg maradéktalanul kiszolgálja a játék a mostani állapotában, de, ha az n+1. lövöldénél többet szeretnél, akkor azért még bőven lenne mit bütykölni rajta.

    Igen, az ubi-t, meg a többit is uígy rugdalnám hátsón, uezekért, mert manapság senki sem tud befejezni, késszé csinálni egy PC-s játékot sem!
  • jofer
    #5072
    155 óra, a 44 achi és 4-féle befejezés után vége lett a kalandnak. Voltak bosszantó hibák, alapvető hiányosságok, de összességében elégedett vagyok azzal, amit kaptam. Nem vagyok óriási rajongója a Cyberpunk világnak, de sokszor maradt tátva a szám. Tanulság: nem vagyok egy fanatikus előrendelő, a CyberPunk előtt a Test Drive Unlimited 2-t vettem meg előre - az meg talán 2009-ben volt. Szóval, előrendelés kizárva! Egy esetben teszek kivételt, ha a The Witcher 4 jön... Várjunk csak, na a CDPR megint megfogott... :D

    Újrajátszás? Nem az én asztalom. Ha sztori DLC jön, azt letolom, egyébként meg az új implantos/techdokis/külső átalakítós/fodrászos/ruhás/lópáncélos DLC-k hidegen hagynak. A 60 Eurós kezdőár talán borsos volt, de 35-45-ért már bőven megéri. :)
  • McFrost
    #5071
    Értem, köszönöm!
  • PiszkosFred
    #5070
    Spoiler nelkul: amikor veget er a prologus es a "mozi" utan ujra V-t iranyitod, akkor mar nincs lockdown (ertheto okok miatt) es szabad a palya. Addig/azelott viszont ezzel a lezarassal korlatozza a "tutorial" reszre a jatekost a rendszer, ezert nincsenek gigek, nem erheto el sok varosresz, stb.
  • Irgum76
    #5069
    ha jól emlékszem semmilyen kihatással nincs a további eseményekre
  • PiszkosFred
    #5068
    Második.
  • McFrost
    #5067
    Mégegy hülye kérdés: az elején a zárlatnak mikor lesz vége? X idő eltelte után, vagy a történet előrehaladása által?
  • lwb
    #5066
    Még egy rakás másban lehetne jobb a játék, de nem hiszem, hogy lesz. A játék most is játszható, ha nem akarod a rejtett befejezést, akkor simán végig lehet vinni kényelmesen, nem kell min-maxolni, normalon minimál kihívás lesz a játék egy átlag játékosnak.

    A don't fear the reaper endinghez meg elég kb 44-45. szint is, ami kihozható simán a gigekből, side mission-ökből, nem kell grindolni.
  • Kotomicuki
    #5065
    Hát a loot-szintezés-tárgykészítés lehetne egyedi és nem egy diabló-klón-szerű(t sem elérő) vmi, aztán kész is van a remekmű.
    Mert most csak az 50. szint eléréséért hajtasz, hogy végre normálisan tudjál játszani és a történetre figyelni.
    Az rendben van, hogy vannak az aktuális szintednél sokkal erősebb ellenfelekkel "lezárt" területek, de az, hogy néha találsz egy-egy tárgyat, ami 10-12 szinten át is használható marad, mert annyira OP, míg a sajátkészítésű cuccaid a kanyarban sincsenek és 2-3 szintenként inkább mindig újat gyártasz belőlük, csakhogy használható eszközöd is legyen...
  • lwb
    #5064
    Felesleges itt nagyon várni bármire is. A játék teljesen játszható, csak tudomásul kell venni, hogy ez nem GTA, nem is lesz GTA soha. Az összes quest végigjátszható, a legzavaróbb bugokat javították, ami maradt, az inkább vicces, mint játékmenetromboló. A police rendszer ilyen, mint a W3 városőrei, ezek sem fognak üldözni minket, ezek is a semmiből spawnolnak be, kicsit kevésbé látványos most, de ha valaki direkt erre vadászik, az észre fogja venni patch után is.
    Nem hiszem, hogy ezen nagyon változtatni fognak már. Az AI-t itt-ott még csiszolhatják, de szerintem itt sem lesz jelentős változás.

    A játék nem egy GTA vagy WD vagy ilyen GTA-klón. Ez inkább egy deus ex csak nyílt városban, nem pályákra elhelyezve. A város csak háttérkép, mint pl. Prága a Mankind Dividedban. Ez egy lineáris single player akció-rpg, nem skyrim, nem GTA, nem watch dogs. Ha ezt tudomásul vesszük, akkor egy nagyon jó játékot kapunk, ami 40-50 órára le fog kötni egy átlag játékost.
  • McFrost
    #5063
  • BladeW
    #5062
    https://www.pcgamer.com/if-you-were-waiting-for-cyberpunk-2077-to-be-fixed-before-playing-it-keep-waiting/
  • Irgum76
    #5061
    bármilyen kocsit el tudsz rabolni még a zsarukét is
    de egy idő után elveszted
    amik lehívhatók maradnak azok igen küldetésekből szerezhetsz vagy megveheted őket
  • McFrost
    #5060
    Ha felszámolok egy bandát, akik körözés alatt állnak és a végén elhozom az autójukat, az az enyém marad? "Magamévá" tudom tenni valahogy? Vagy autó majd küldetésből, kereskedőtől jön?
  • szomferi
    #5059
    ó, még csak most jött össze a keybindings? megmondom őszintén, hogy nem is néztem rá a patchnotes-ra, csak láttam a méretét, és mondom ezt biztos nem tudom letölteni, az előző nagyobb sem ment már fel :(

    ha van felhős szinkronizálás, megmaradnak a kontrollbeállítások is, nem? most jutott csak eszembe, lehet amúgy sem kellene mókoljak semmit az irányítással
  • Irgum76
    #5058
    itt egy videó róla:
  • MerlinW
    #5057
    Semmivel. Nem akadsz el kocsival, tudsz bind-olni billentyűket, 50 méterrel távolabb spawnolnak a rendőrök, meg pár quest bug fix. Minden más ugyanolyan fos.
  • nordan
    #5056
    összetudná valaki foglalni mi új, mivel ad t9bbet most a játék mint amikor kijött és végigvittem?
  • MerlinW
    #5055
    - Elvileg megoldották a keybinding-ot az 1.2-ben (a patch notes alapján).
    - Multi lesz, nem biztos hogy idén, külső cég csinálja.
    - A kis DLC-k elvileg már mind készen vannak, de gondolom azokat is patch-elni kell majd az alapjátékhoz.
    - Expansion-ök, meg jönnek amikor jönnek, gondolom ezek az utolsók a listán (technikai okokból kifolyólag).
  • PiszkosFred
    #5054
    Megvettek egy kanadai multikra szakosodott studiot, azok fogjak csinalni a jovoben a CP-s es a Witcheres multit es live servicet, nem a fo CDPR csapat.
  • caps lock
    #5053
    Remélem multi nem lesz, értékes időt és energiát venne el hasznosabb fejlesztésektől. Annyira maradandót sikerült alkotni az alapjátékkal hogy 5 hónappal a megjelenés után már erőltetni kell magamat hogy fel tudjam idézni a főszál eseményeit. Ellenben a W3 történéseire még 5 év után is emlékszem. Egy kisebb csapat csinálja a DLC tartalmakat meg foltozgassa ezt az izét, de mindenki mást állítsanak rá az új witcherre, akkor talán még megérhetjük hogy 2025-re elkészülnek. Úristen, akkor már 10 éves lesz a W3!
  • szomferi
    #5052
    sziasztok!

    a keybinding problémája patch-elve lett már? az elején nem lehetett bizonyos billentyűket beállítani, valamelyik ini fájlban kellett megtenni ezt manuálisan, ha jól emlékszem... annyira le vagyok maradva a frissítésekkel, hogy inkább törölném és visszaraknám a játékot helyhiány miatt, de nem akarok megint szenvedni a billentyűzetkiosztás mókolásával :/
  • mumoka 2012
    #5051
    ok
  • Irgum76
    #5050
    még ezt írták egy másik verziónál:

    Make sure you have 60GB+ free space in your Windows TEMP dir or the patch will fail

    de van egybe 1.2-es is ha minden igaz egyszerűbb újra rakni az egészet
  • mumoka 2012
    #5049
    köszi a válasz nem telepitetem fel elment a kedvem tőle 396 gb tetem szabaddá neki de nem elég neki így sem letöröltem a patch inkáb melózok otthon .
  • Zsoltee_a_bator
    #5048
    brutal magas wearinget eredmenyez ez az egesz korulmenyes folyamat
  • Irgum76
    #5047
    "383 gb kell ennek a foshalmaznak hogy feltelepüljön. Élhetetlen. Nem hittem a szememnek amikor megláttam ezt a számot, azt hittem meghülyültem de nem."

    "Csak hogy miért kell neki ez a sok hely:

    Először is kitömöríti magát a patch valahova, ez többnyire a játék mappájába történik, hogy a rendszer tempbe ne szemeteljen, mivel az sok esetben SSD-n van, ne nyomja fel a wearinget.

    A már feltelepített játékfileokhoz nem nyúl, hanem csinál egy másolatot. Ezt a másolatot kezdi el módosítani (patchelni) úgy, hogy menet közben kell neki temp hely (a windows működési módja miatt). Amikor kész, folytatja a következő file-al, amíg az összeset meg nem csinálja.
    (...)
    telepíthető akár külső merevlemezre is, majd átmásolni belső SSD/HDD-re. Updatenél pedig a külsőn megcsinálni az patchelést, majd a fileokat belsőre átmásolni és onnan játszani"

    remélem segít (vagy már fel is raktad azóta)
  • hykao #5046
    Lófaszt, nehogy már... Te vagy a Blade... Blade Runner... :) Szóval a lényeg, hogy nem csak a Csiberepunk bugos, hanem itt sg-n a mobil módban elkövetett kód szerkesztés is... :) Először nem értettem mire gondolsz, de aztán megnéztem asztali gép módban, és javítottam, mert mobil módban hibátlannak tűnt, és kattinthatónak...