19801
  • lac coo
    #346
    Az Arielt mikor lehet kipróbálni ? :)
  • Alexease
    #345
    http://www.bsimracing.com/





  • csige791
    #344
    Volt a netkarhoz ugyanolyan rendszer mint iRacinghez. Én voltam az egyik aki csinálta.
  • lac coo
    #343
    Nekem elveszett a jelszavam netkar-hoz, írtam a fickónak de visszaírt, hogy ez az email cím nem szerepel nála a listában :(((
  • SirAlo
    #342
    nekemis nagyon tetszik a netKar , csak a demot probaltam de jo volt, ha lenne egy ilyen iRacing fele rendszer hozza vagy ligak mint rFactorba biztosan megvennem, csak ugy halotttam hogy 1 magyar liga sincs netkarral sajnos:(
  • GPx8
    #341
    Ne legyen igazam, de ezt a C.A.R.S. engine-t is alapokról kéne újra írni, mert lehet maszírozni még a kormányzáson meg FFB-n, de ez attól még nem lesz szim... :(
  • Alexease
    #340
    A netKar-ert nagyon kar, mert amugy nagyon profi. Fizikara, kezelhetosegre, gumira toppon van. Meg grafikara sem lenne annyira gazos, legalabbis a gyari palyakon, de azert erosen latszik, erezheto, hogy sajnos nem mai darab az engine. Az alapoktol kellene ujrairni, ezt meg is mondta Kunos. De sajnos se toke, se tamogato, se olyan nepszeruseg, amivel lehetne kezdeni valamit.
  • Alexease
    #339
    En nem lazadok ennyire az iRacing ellen, pedig fizettem erte boseggel es meg nem is hasznalom (online):) De azz a reszet, hogy nem lehet offline (szerver eleres nelkul) haznalni, azt mar a kezdetektol fogva gusztustalannak tartom.

    Mert lehet, hogy mostanaban, akciosan, atlagban, a havi szervereleres "csak" 1200-1600 Ft, amiert a het minden napjan, napi 24 oraban biztositanak szervezett futamokat, es akore epitett komplett rendszert (ami szerintem tokeletes, annak aki valoban kihasznalja a rendszert), de valoban gazos, aki megvasarolt mar jonehany cuccot, de eppen nem versenyezne, nincs ideje, lehetosege vagy csak eppen nem erdekli, es ott all a gepen, hasznalhatatlan, elerhetetlen a cucc:/
  • csige791
    #338


    Az iRacing egy undorító politikával rendelkező cég. Ha most levinnék az árakat 90%-al akkor sem vennék tőlük soha többé semmit, bármennyire is jó szimet csináltak.
  • lac coo
    #337
    Havidíj még ok, de akkor ne kelljen megvenni a cuccokat külön-külön! Vagy egyik vagy másik. :)Ami meg még jobban idegesített, hogy amit megvettem azt sem tudom otthon használni, offline egyedül körözgetve, mert az biztos fájna nekik !
    Úgyhogy emiatt én egy fillért sem fizetek többet oda, akármilyen szuper dolgot is csinálnak:)))

  • csige791
    #336
    Kéne nekik írni, hogy valahogy cooperáljanak Kunossoal.

    Kunos fizika+CARS graf+amit igértek a közösségi szinten a legjobb szimet adná nekünk. Szerintem Kunos beszállna, netKar pro hiába a legjobb (szerintem) ha egy db programozó nem tudja úgy felfutattni mint ahogy azt egy nagyobb banda megteheti.
  • SirAlo
    #335
    +1, 80%os árengedmény es havidij nelkul:)
  • lac coo
    #334
    Vagy pénztárcáé :)
  • santibi
    #333
    Nézőpont kérdése.....
  • lac coo
    #332
    az IR legfőbb hiányossága egy 90 %-os árengedmény :))))
  • santibi
    #331
    Persze Alex. Vágom én. A hozzászólásomban kissé viccesen fogalmaztam. De tényleg legyen jó. Legyen jó az rf2 is. Az csak jó nekünk. Az ir legfőbb hiányossága a jó gumifizika ami elvileg hamarosan megjelenhet. ki tudja. De majd dumcsizunk ezekről a dolgokról. Ezek a képek istenien néznek ki csak az a baj velük, h nincs olyan konfig jelenleg senki szobájában ami ezeket normálisan életre kelti. Amugy miért nem jössz ligába Alex.? Hétfőn is kb. 40 fős mezőny lesz Spában.
  • lac coo
    #330
    rF2 sose jelenik meg, nem tudtad ! :DDD
  • Alexease
    #329
    Az attol fugg, melyik szinvonalat szeretne elerni:) A CARS grafikaban elegge beerositett, az eddigiek alapjan ez es a hangulat lesz az elsodleges a fizika es a kezelhetoseg mellett (real/sim kezelhetoseget szeretnenek).

    Igazabol teljesen mas vilag, nem lehet osszehasonlitani, szerencsere nem is kell. A lenyeg, hogy most van egy csapat, aki egy mar jo mukodo, latvanyos, engine-re akar epiteni, a kozosseg bevonasaval, valami szemesebb dolgot.

    Bar igazabol, a CARS amitol olyan amilyen (kinezetre), az a sok-sok shader, ami nem nagy szam alapbol, igy az rF2 sem nehez, hogy igy vagy jobban nezzen ki, es annak az alapjait mar reg elkezdtek, es valoban a verszim vonalon.
  • samsung123
    #328
    Majd lesz ilyen
    szerintem még jobb is
  • Alexease
    #327
    Jo lenne, de meg messze van:) Amugy szep probalkozas:D
  • samsung123
    #326
  • samsung123
    #325

  • santibi
    #324
    Én drukkolok ennek a gammának. De kicsit utána nézegetve a dolgoknak stb. Sztem ez akkor fogja az iRacing színvonalát elérni, mikor az én seggem nyulat lő.
  • lac coo
    #323
    amúgy G27-nél mit kellene piszkálni, hogy a beállított max kormányszögnél izomból lefogja a kormányt az FFB ?
    A DFGT-nél atomerősen bekeményedett a határon ennél meg elég hurkalé :)))
  • lac coo
    #322
    a teljesség az ami bejön, motorcsavargatás, üzemanyag spórolás, új gumikon kínlódás, fantasztikus időjárás , stb .... elég élvezetes egy 100 -os verseny !
    Mondjuk szarrá ver az AI ezen a csökkent tapadáson, szerintem ők madzagon mennek, de ez ugye minket nem érdekel, ha jó a verseny, nem bánom én azt sem ha 20. vagyok :DDDD
  • Alexease
    #321
    Toltam azzal is, eleg hasznalhato. De az az "egy" auto meg az unalomig ismert palyak, mar nem az igazi;) Akkor mar inkabb Shift2, rengeteg autoval es palyaval;)
  • lac coo
    #320
    Maradok az F1 2011-nél, ha már lazább játék .... :)
    Van ahoz is tapadás csökkentő mod elég jó, nekem tetszik :P

    Sfist-ben én még a setup részt sem találom :DDDd
  • Alexease
    #319
    Ja, es emelett erdemes meg allitgatni ezt-azt;)
    A driverben erosebbre venni az ffb-t (110-120%) es adni neki alapbol damper-t (20-40%), hogy ne hintazzon annyira kozepen a kormany;)
    A jatekban, autonkent (!) a garazsban mindegyiknek maxra allitani a kormanyzarat (steering lock) es a castert. Talan meg a camber es a toe emelese is segit, de az elso oldaso merevites biztos.

    Igy sem lesz az igazi, de nem annyira szar es talan mar hasznalhato(bb).

    Mentem nehany versenyt, eleg jo lenne, de inkabb mar az a bosszanto, hogy kilokdosnek a palyarol:D
  • Alexease
    #318
    Persze, a szimes javitas idezojelben ertendo;P

    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=33857
  • lac coo
    #317
    Az a nem hivatalos szimes javítás hol található ? :)
  • Alexease
    #316
    Ok azert elsosorban szim programozok/keszitok (GTR es tarsaik), ez az NFS cucc kiadas csak jo lehetoseg volt szamukra a penz es az engine fejlesztesre. Ha ugy nezzuk, most van egy kesz, latvanyos, funkciokban gazdag, multiplatform engine0juk, amit lecsupaszitottak, es azt honapokon keresztul tudjak adagolni nekunk, minden egyes funkciojat egyenkent kiadva, atvizsgalva, optimalizalva, ujragondolva stb.

    Az utobbi nehany napban, mentem jonehany versenyt a Shift2-vel, ami alapbol eleg szar, de a patch, a nem hivatalos szimes javitas, az ffb felhuzasa es az autok allitgatasa sokat segitett rajta, szinte mar teljesen elvezheto:) Erezni, hogy alapbol nem lenne annyira rossz, csak hat a "mindenkinek/mindenhova" stilus miatt, erosen butitva van, foleg az autokezeles.

    A CARS egy az egyben ugyan az az erzes, mukodes. A komolyabb valtozas csak az ffb-s exe hasznalhataval jon elo. Akkor lesz latvanyosan jobb, ha helyre rakjak a tapadasokat, leszoritoeroket, lhete majd setup-olni es komolyabban kormanyt allitgatni. Ez talan meg (az igeretek alapjan) 2-3 build.
  • Alexease
    #315
    Amig nem lehet az autokat setupolni, addig sajnos nincs mas megoldas;)
    Nalam talan, fixen a 650 fok jott be, de szinte csak a '77-es Lotus-szal mentem eddig.
  • lac coo
    #314
    Hát ém ezt nem értem :))))
    Addig állítgassam ingame a kormányszöget míg egyszer csak jó lesz ?
    68-as f1-et mire lőtted be, nálam az az autó a legélvezhetetlenebb ?
  • csige791
    #313
    +fav

    én is fizettem 10eur-t.

    eleinte nem akartam mert nfs programozóktól nem vártam. hogy valóban szimet csinálnak, de nagyon kellemesen csalódtam.
  • Alexease
    #312
    CTRL-P-vel lehet kapcsolgatni a postprocess effekteket, van beloluk vagy 30;) Fekete-feher, alul- vagy tulszaturalt, keretes, pixeles, blurozott, elesitett stb. Van kozte ami eleg jo. CTRL-SHIFT-P-vel lehet kikapcsolni.
  • bardocz
    #311
    Én akkor szenvedtem vele, amikor a linearitást lehúztam 0-ra, hogy driftnél 900fokot tudjak használni, mert akkor minden autóhoz át kellett állítani driverben, de ezt megszüntettem, amint leesett, hogy miért van így. Elég hasznos, ha így kezeli a program, és nem kormányzárat kell állítgatni, mint rF-ben meg simbin-es cuccokban. Főleg akkor rossz, amikor be van lőve a kormány 900°-ra, és az autónak mondjuk a max steeringlockja 24, lehet kilépni, és állítani a driverben.
  • Pitti
    #310
    Na, ez pont így működik a cars-ban is, csak nekem úgy rémlett, hogy lfs-ben nem így van, este megnézem.
  • bardocz
    #309
    Jaja.
  • kifli
    #308
    nem, mivel nem fordul 900 fokot a kormánya a formula bmw-nek. Ha 5 centit tekerem jobbra a kormányt, akkor a játékban is 5 centit fordul a kormány. De hiába tekerem 2x körbe, ha az autóban amit vezetek, nem fordul annyit a kormány.

    Ha viszont olyan autóra váltok aminek 720-at forog a kormánya, akkor énis 720 fokot tudom tekerni a kormányt. Miközben driverben 900-on van...

    Ha jólemlékszem, ha tovább tekerem, ott megfogja a kormányt a játék, erővel lehet tovább forgatni, de hiába mert nem történik semmi...
  • Pitti
    #307
    Én úgy emnlékszem lfs-ben ez nem így működik, azaz így nem jó ahogy mondod. De nem vagyok benne biztos baromi régen használtam már az lfs-t.