19801
  • lac coo
    #146
    egyelőre ugyan olyan gagyi mint az előző :D
  • Alexease
    #145
    Ha mar ilyen heti frissites lesz, barkacsolhattak volna maguknak egy hasonlo file-rendszert, mint az iRacing-ben, es akkor nem kellene mindig letoltogetni, installalni az egesz batar cuccot;)

    Tudom, meg csak pre-alpha, de akkoris:P Jobban belegondolva, a extran mukodo hatter rendszer mellett, az iR elso verzioja is eleg alpha/beta volt, raadasul 156$-ert :)
  • Alexease
    #144
    Lattam, mar toltom;) Remelem, legalabb a menuvel kezdtek valamit, mert nalam kicsit hibas es bosszanto;)
  • lac coo
    #143
    Van új.
  • SirAlo
    #142
    De ha ki fog jonni Xboxra es PS3-ra is csak nem lessz olyan gepigenye mint amilyen most, DX9-el az en gepemen kb hogy futna?
  • GPx8
    #141
    Megvárjam, hogy kijöjjön Wii-re??? :)
  • SirAlo
    #140
    ha tenyleg bele szolhattok a fejlesztesbe akkor irjatok majd a fejlesztoknek a fizikaval kapcsolatban:)
  • lac coo
    #139
    azt valami buggy a második képen,
    az de jó lenne, CRC óta hiánycikk az ilyesmi ! :)
  • Alexease
    #138
    :)))
    Elvileg itt le van irva minden reszletesen de egyszeruen: http://wmdportal.com/wp-content/uploads/2011/10/CARS_Game_Design_Overview_v1.pdf
  • antgecc
    #137
    Na, most ketten kettő különbözőt mondtatok.. nofene :)
  • kifli
    #136
    havi, de nézd meg a táblázatot a weboldalukon, abba benne van minden :)

    Btw van benne valami utcai autó, esetleg olyan amivel a hill climb részen, le lehet úgy jönni, hogy kilincsel előre megyek bele a a kanyarba? :D
  • Alexease
    #135
    Egyszeri befizetes van csak, nem kell havonta ujra fizetni.
    Ket dolog miatt lehet/kell fizetni most erte:
    - kulonfele osszegekert, kulonfele mertekben "beleszolhatsz" a fejlesztesbe, ami most kezdodott el, es durvan 1 evig fog tartani, kovetheted a fejlemenyeket, tesztelhetsz stb.
    - miutan megjelent (ingyenes lesz a program!), es befolyik annyi osszeg (a tartalom eladasokbol), akkor a mostani befizetesek (tamogatasok) alapjan, aranyosan nyereseget osztanak szet (2-5-szorose a befizetett osszegnek).
  • antgecc
    #134
    Ez a legkissebb 10 eurós befizetés ez havi szinten megy, vagy egyszeri? Gondolom előbbi...
  • Alexease
    #133
    A mai update-ben (ha valoban lesz:P), lesz elvileg AI, uj palya (Test Track - Alpha) es nehany uj funkcio. Mindenki szamara elerheto lesz!

    A palyarol 1-2 "regebbi" kep (a tobbi a forumukban).




  • Alexease
    #132
    Sajnos, egyelore, a fizika a leggyengebb pontja;) Legalabbis, a jelenlegi beallitasok nem valami jok;) De azt irtak, ezen javitanak, mert egyelore (szandekosan?!) tul sok a leszoritoero. Van egy evuk piszklani;D
  • antgecc
    #131
    Nálam csak egy kérdéses pont van: fizika. Aki teszteli tud róla adni valami infót? Remélem nem Shift-es.
  • unrealnoise
    #130
    jaja. te havonta egyszer leszel pontosan képben a többiek meg többször. :)
  • kifli
    #129
    ha a 10 jurosra fizetek be, akkor én megkapom ugyanazt, amit a 25 euros fizetésesek? Csak én hó végén a legfrisebbet, őkpedig a heti legfrisebbet?
  • unrealnoise
    #128
    ez elég lenyűgöző. lehet mégis komolyan gondolják? :D adná az isten. az árak pedig nagyon jók... jah és köszöntem alex :)

    igazából most úgy néz ki, hogy ebben megkapnék mindent amit az iracingben nem. lehet gyengébb fizikával, viszont élményre ez nekem több lenne, már ha a fizika nem lesz azért rossz. :) még lehet az rfactor2 is kukában landol? mindenesetre nagyon ígéretes...
  • Alexease
    #127
    Backspace :)
  • mcmoha
    #126
    Infok angolul.
  • unrealnoise
    #125
    ennek felettébb örülök, csak áruld is el. :D
  • lac coo
    #124
    Megvan :)
  • unrealnoise
    #123
    arra én sem jöttem rá. viszont lol, hogy esc-vel kilép magából a játékból is... ha jól emlékszem holnap felkerül a friss cucc. a bejelentett új pályák zsírak, a lézer szkennelés megint csak.
  • lac coo
    #122
    ebben a debug menüben mivel lehet visszalépni ? :)
  • SirAlo
    #121
    vagy netKAR-hoz, csak az a kerdes hogy minden palyat es autot kulon meg lehet majd venni vagy egybe az egeszet (bar ha ennyire gepigenyes lessz lehet ki se probalom az en gepemmel:D)
  • mcmoha
    #120
    En igy ertelmezem.:)
  • kifli
    #119
    Inkább lfs-hez hasonlit a rendszer, csak ott az ingyenest demonak hivják...
  • Pitti
    #118
    A debug menu csak a dx9-es verzióban van, szóval szerintem ugyanazt a build-et használjuk.
  • SirAlo
    #117
    "The base game will be free-to-play, so no demo is required. Additional content (cars, tracks) will be paid content "
    Akkkor ingyenes lessz a jatek? Csak lessz par palya meg par auto alapbol ingyenesen es a tobbit meg kell venni ha hasznalni akarod mint iRacinba csak itt az alap ingyenes lessz?
  • Pitti
    #116
    én is team member vagyok 25 euróval, és az irányítás vacakol
  • mcmoha
    #115
    C.A.R.S. Frequently Asked Questions
    What is C.A.R.S.?
    C.A.R.S. = Community Assisted Race Sim. The game will be funded by and developed in close cooperation with the (sim) racing / gaming community. People can invest an amount of money up-front, entitling them to receiving profit and taking part in testing of weekly game builds. Depending on the magnitude of his/her investment, an investor has a bigger or smaller voice in what content will get into the game. The game starts as a base game with a few cars and tracks, and will be expanded from there depending on what the community decides.
    The game will be free-to-play, with paid extra content (microtransactions).

    How can I invest?
    Everything will be explained soon on the website www.wmdportal.com

    What platform will it be developed on?
    The game will be developed on PC, DX11, and back-ported to DX9 and consoles.

    Will it be a hardcore sim or arcade?
    In the end that will be decided by the community/investors, but the initial aim will be a full/hardcore sim with aids and adjustments to cater for the casual player as well.

    Will the game have surround sound?
    The game will use a 3D Sound system is using fmod so 5.1 and 7.1 are supported.

    What will the graphics engine look like?
    The graphics are DX11 including FXAA, depth of field, screen space ambient occlusion, motion-blur and shadows will be improved in DX11 initially, with appropriate back-ports to DX9 and consoles. The engine will use deferred rendering like in Shift 2.

    Are those screenshots really in-game graphics?
    Yes they are, they show the actual game rendering engine at work with the car in the pit/garage.

    What cars will be in the game?
    The game will provide a base car from each of the main types (single seater, endurance, historic etc, asphalt racing only) so the investors can feedback on input, handling FFB etc. After that, additional content will be decided on by the investors.
    As for the car brands that will be featured, this will also be depending on licensing (=money).

    What tracks will be in the game?
    TBA

    Will there be a demo?
    The base game will be free-to-play, so no demo is required. Additional content (cars, tracks) will be paid content.

    What will be in the first build, what graphics/wheels/sound systems/etc. will it support?
    It's a surprise. And it's a first build, so things will be missing or not working properly. That's where the community/investor testing and input comes in.
  • lac coo
    #114
    célegyenesben leesik 50 fölé kicsivel, máshol 70-alatt van kicsivel.
    amúgy jó, hogy szóltok, hogy ez imola, rá nem jöttem volna , igaz én eddig fordítva körözgettem :)))
  • Bullitt
    #113
    Emberek, ez egy fejlesztés alatt álló játék. Nyilván nem fog minden gépen hasítani. :D
  • SirAlo
    #112
    nehez lenne elhinni hogy ekkora gep kelljen hozza, szerintem csak az optimizalassal van meg gond
  • unrealnoise
    #111
    Hát ingyen biztos nem kapod meg, max valami kedvezményt kapsz. egyébként utána sem olvastam, ez akkor olyan lesz mint az iracing, csak kicsit más? mert az tényleg jó lenne. mármint folyamatosan bővülne mindenféle tartalommal meg etc, nem az lenne, hogy jajj, ebben az évben a francnak nem rakták bele a játékba ezt+azt a pályát/járgánt. még az rf2 fizetési rendszerére leszek kíváncsi...
  • unrealnoise
    #110
    nah én most nem hiszem már el. mitől ennyire lassú a game? Q9400 3,2 Ghz-en. 560Ti 1 GB. És imolában full HD-ben lemegy az FPS 26-ra, úgy, hogy pár beállítást levettem mediumra? Hááát normális??? CPU limit nincs, mert a GPU melózik rendesen. de hogy a picsába lehet ez kevés?

    Lac Coo: neked dx9-el végig 60 felett megy? Mert a te kártyád elvileg lassabb mint az enyém, viszont a procid erősebb. Mondjuk ezen kötve hiszem, hogy sokat optimalizálnak, ennek két VGA kell, ahhoz hogy fullossan mindennel menjen majd. esőben, hóban, ködben, 22 autóval előtted...

    Az a gond, hogy ez így játszhatatlan, 60 FPS-től jó és érezni egyedül a sebességet, azalatt kuka.
  • lac coo
    #109
    :)))

    Igen, fontos a hosszú előjáték ! :)
  • Alexease
    #108
    Menni meg nem nagyon mentem vele, eddig csak piszkaltam;)
  • lac coo
    #107
    Nálam is nullán van, de ha megcsúszik akkor valami okosságot csinál :)
    a lent videókban is látszik, milyen rángatást csinál az user pedig én ilyenkor szinte millimétereket mozdítok csak mégis ekkorát teker ...