19801
  • SirAlo
    #186
    hat ezt en nem tudom pontosan hogy van de az rFactor modderek biztos nem fizetnek senkinek jogdijjakat :D es azer egyedul is milyen jol le tudjak modellezni az autokat;) de van egy ingyenes jetek is (mar nemtudom pontosan mi a neve ) ahol elegge hasonlo autok vannak mint a forma1-es autok meg a festesek is hasonlitnak
  • bardocz
    #185
    Arról volt szó valahol, hogy lesz bétateszt.
  • unrealnoise
    #184
    Én sem értem miért nem bétáztatnak. :/
    Egyébként azt sem értem, hogy bárki berakhat bármit a játékába ha nem az eredeti logo-va névvel látja el? Mármint pályák teljes másolata, meg minden? És totál ingyen?
  • SirAlo
    #183
    hat nem csoda ha a jatekuk allitolag par honap mulva megjelenik es meg csak par kepet es videot adnak ki rola, nincs is mit irni a forumjukba , (nem is ertem mier nem adnak ott is ki egy betat, tobb emberrel hamarabb megy a hibajavitas)
  • unrealnoise
    #182
    nah ez viszont jó hír. :D így ha nem akarnak nagy felháborodást, és csalódott tömegeket, kénytelenek ránk hallgatni XD

    mindenesetre beszédes, hogy már most több ember van a fórumokon mint az ISI-én már mióta...
  • SirAlo
    #181
    azzal semmi gond sincs szerintem hogy nem licenselt ha ugyanolyan jol meg tudjak oldani a fizikat es a modelleket is (pl. ott van az RFT mod rfactorhoz , nagyon jol megcsinaljak a modelleket csak ranezesre ) igy lesznek az autok es palyak csak 2eurosak ;) 10-14 helyett :D
  • Alexease
    #180
    Ja, teljesen lenyegtelen, ugy sem tudjuk milyen az igazi;D Raadasul, amig az autok, a fizika mukodese is csak X%-os, addig meg foleg mindegy:) Ezekbe a programokba tokeletes a "kezimunka":)

    Akinek a full liszenszelt es millimeter pontos cucc a lenyeg, annak ott az iRacing. Termeszetesen az ara is eppen annyival tobb:)
  • SirAlo
    #179
    Engem az se zavarna ha nem lezeres a palya, nagyon jol meg lehetne csinalni azt lezer nelkul is, engem nem zavar ha nem centirol centire ugyanaz mint az igazi palya
  • Alexease
    #178
    Most elvileg senki nem tamogatja oket, legalabbis nem irtak errol semmit. Csak a sajat tokejukre es rank vannak utalva;D Nem EA jatek lesz, ez sajat kiadasuk. Irtak valahol a keszitok (valszeg weboldal, valahol a bemutatok korul vagy a forumban), hogy a hivatalos, liszenszelt, penzest cuccok egyelore kilove...

    De ha jo, akkor teljesen mindegy hogy hivjak a palyat, ha ugyan az, a lehetosegekhez kepest, akkor Bologna akkor is Imola lesz;D Autoknal ugyanaz.

    Itt senki ne szamitson arra, hogy komplett F1, F2, GT, WTCC vagy barmilyen liszenszek, sorozatok fognak belekerulni (legalabbis egy joideig biztos nem, de ez nem is errol szol).
  • Alexease
    #177
    Biztos beallitottal mindent rendesen?! :)
    Nalam teljesen jo a kormanyzas es az FFB, foleg ha a CARS_FFB.exe-vel inditom, akkor boven elvezetes is:) Igazabol, szinte semmi bajom vele.:P

    Teny, hogy a kimentett FFB-beallitasoknal (ha azokat hasznalja?!), a damper kesleltetve van (hogy nem rangasson kozepen), igy ugy tunik, mintha kesne. Es/vagy a beallitasoknal tul laza az elso merevites - de nem hiszem;)

    Es azis tuti, hogy a menukezelese egy fos:D Nem latni mikor lehet lejebb vagy feljebb gorgetni, mennyi menu van meg alul, az oldalso szurke sav hibas, az egeret hulyen hasznalja, a gorgot egyaltalan nem... Ha veletlenul elmozdul az alap kontroller beallitas, elbaltazza az egeszet.
  • unrealnoise
    #176
    nah én nem hinném egyébként hogy kamu dolgok lesznek benne. minden meg fognak venni... nem tudom ezt most ki támogatja? csak mi? ki van csukva. EA game lesz ez is nem? vagyis gondolom adnak bele pénzt vagy nem tudom. vagy sima mezei SMS projekt, akik használhatják a már felturbózott Shift 2 alatt is elég szépre csiszolt gmotor2-őt?
  • lac coo
    #175
    az F1 esnél jól megfigyelhető, hogy lebontott burkolatnál milyen tökéletes, működő felfüggesztés van ! :)))(Mondjuk a modellek részletessége elég brutálisra sikerült...ez jó is meg nem is )




  • lac coo
    #174
    Nekem nem késik, de ha gyorsan megyek akkor alig mozdítok a kormányon és a játékban tekeredik akkorát, hogy egyik széltől a másikig megyek :)))
  • unrealnoise
    #173
    nincs. sajna én nem tudom, nekem mintha késne kicsit minden, dehát ilyen FPS-ekkel nem tudok érdemben mit mondani a fizikára, csak azt, hogy nem áll tőle ketté elsőre a fejem.
  • lac coo
    #172
    Nekem még mindig gagyi az irányítás, nincs tippetek ? :)))
  • Alexease
    #171
    Azzal valoban nincs gond, hogy mindenre megjelenik, foleg a bevetelek miatt nem, mivel abbol fejlesztenek, bovitenek tovabb.

    A rengeteg auto es palya kerdeses, legalabbis a liszensztartalmak es a lezeres cuccok miatt - egyszeruen penzbekerul, ami jelenleg nincs;D Vagyis massziv liszenszek es szkennelesek csak akkor, ha mar befolyt valami osszeg:)

    OK, tervben van 4 Brit palya, szkennelve, de "otthon" vannak, es lehet hogy ingyenes:)

    Persze, auto es palya kerdesben, modellezesben meg elokerulhetnek a mar korabban megszerzett jogok, lehetosegek az elozo programokbol is. Ha nem is szkennelt palyak, de lehet hogy tucatnyival rendelkeznek mar most, meg a korabbi munkakbol, ha naluk maradhattak a jogok, anyagok, csak at kell nevezni valami fake nevu cuccra, leszedni a jogserto dolgokat, felturbozni, aztan mehet a kozosbe;) Hasonlo a helyzet az autokkal is, valszeg "maradt" naluk boven, itt-ott belepiszkalnak, atnevezik, aztan az is kesz van:)

    Vagyis a tartalommal nem lehet gond;)
  • unrealnoise
    #170
    azzal sincs gond ha minden szarra megjelenik, gondolom segítségekkel maximalizálva mindenhol játszható lesz mindenkinek. PC-s szimeseknek jó lenen ha bejönne a cucc, töménytelen mennyiségű autó és pálya szerepelhet benne idővel, csúcsminőségben. (Lézeres pályák ilyen grafikával + időjárással? OMG) Meg hát minden segítség kikapcs, aztán cső. Viszont jó lenne ha a PC-sek csak a PC-seket látnák, vagy be lehetne így is állítani a settingben, jó lenne ha aköridők toplistájánál be lehetne állítani, sőt alapból úgy lenne, hogy lesznek PRO pilóták nulla segítséggel, meg alatta is pár kategóriában a többi, attól függően ki mit használt és milyen időt ment. SHIFT2-től vártam kicsit azt, amit itt próbálnak, csak ott évente jelent volna meg a gamma, viszont ez sokkal jobban hangzik.
  • Alexease
    #169
    http://wmdportal.com/
  • Alexease
    #168
    Eppenhogy a SHIFT keszult a PC-s Forza/GT5-nek, sok auto, fun vezetesi elmeny es latvany.
    Ennek inkabb a szimesebb iranyba kellene mozognia, ha mar hasonlitgatas, akkor rF, GTR, iR stb.

    De az infok alapjan, ezt is portoljak majd mindenfele konzolra, amire kesz lesz es megjelenik, meg karorara is:D
  • SirAlo
    #167
    Ugy legyen!:) amugy tudtok egy linket adni arrol ahol be lehet fizetni a betara? meg annyira uj a jatek hogy a Google se nagyon talalja, a verdak 2ot hozza ki talalatnak:)
  • samsung123
    #166
    Fizkiát bőven lehet finomhangolni, úgy ahogy akarod, mert a motor nagyon rugalmas. És tuti hogy sokkal simesebb lesz, ettől nem kel félni.
    CSak támogassuk őket!!!!
    Végre egy csapat aki mer szembemenni az árral, megunta az EA hülyeségeit és olyan játékot csinálni ami tényleg PC-re van tervezve nem "konzolcasual" idiótákra!
    Szerintem végeredmény egy Forza4 és GT5 PC megfelelője lesz hiszen évek óta nincs ilyen játék ami bepótolná ezt az űrt, sőt nem is volt!
    Ez a tervük lett volna a Shift2 vel is, de az EA gondolkodásmódja, nyomása szétbarmolta az egészet, nem véletlenül hagyták ott őket!
    Végre egy csapat aki olyat fog készíteni amilyet kell!

    Remélem összejön nekik.
  • antgecc
    #165
    Tehát mondhatni, hogy a lényeg, a fizika, eddig szar. Hát azért reménykedem.... Shift 1 és 2-ben volt olyan, hogy egyenesen is nehéz volt menni az autóval, mert valahogy úszkált az autó eleje jobbra-balra. Itt is ilyen van?
  • unrealnoise
    #164
    a tegnap kiadottban van. aktív lett a race gomb.
  • lac coo
    #163
    Jah...
    kuplungot be lehet valahogy állítani pedálra? Mert nekem nem engedi vagy mi ...
  • lac coo
    #162
    Van benne AI, meg verseny ... ? :)))
    Úgy látom nagyon képben vagyok :)

    Nekem az irányítással van gondom továbbra is, olyan fura az egész, megy amerre akar, shift2 volt ilyen ( csak durvább...) mikor egyszer kipróbáltam .
  • unrealnoise
    #161
    most megnéztem, az első magot kicsit jobban leterheli min a többit, de a proci 3,2 Ghz-en nálam nincs totál leterhelve. a VGA viszont igen. Memória is lényegében elfogy, meg a GPU használat is a 100%-ot verdesi legtöbbször. MAjd talán egy új nvidia driver, némi optimalizálás után jobb lesz... Alexnél nem esik 60 alá. wow, az szép, bár nem tudom milyen grafikai beállítások mellett. viszont konzolon csúnyán le lesz ez butítva szvsz.
  • SirAlo
    #160
    Nah kiprobaltam a Shift 2-ot, Mindent High-re allitva kiveve az arnyekot 25-30 fps-em volt 5 AI-val, minden lowon pedig 38-43 fps kb annyira nem rossz szerintem
  • Alexease
    #159
    2,8GHz, nincs huzva, alapon hasznalom.
    Hogy mennyire fasza, nem tudom, de ha egyedul vagyok, 60fps ala nem megy. De valszeg nem lehet sokkal tobb, korlatozas nelkul sem;)

    Megneztem versenyben. 3 AI-val Watkins-en 50-ig esik le, Imolan 40-ig;) Vagyis mar nem az igazi, tobb AI-val es/vagy online, esoben tuti diavetites lenne:DDD
  • GPx8
    #158
    Ha egy "tiszta" rendszeren fut (pl. nem fut alatta 1000 rezidens progi), akkor nem csoda.
  • unrealnoise
    #157
    a te procid milyen órajelen van? alapon még mindig? az mennyi is? nem olyan sok. GTX285 meg kábé olyan erős mint az 560ti, +10/-10 százalék lehet, az meg nem kellene, hogy ennyit számítson. Érdekes, hogy neked faszán megy... :/
  • Alexease
    #156
    Nekem Q9550 proci van, GTX285-os kartya, 4GByte RAM, XP Eng. Pro 32bit, DX9, 1600x900px, vSync (60fps), minden max-on, es megy rendrsen. De nincs osszhasonlitasi alapom mas procival vagy ATI kartyaval..
  • Alexease
    #155
    Ha kihasznaljak akkor gyorsit es/vagy plusz effektek vannak. Hogyitt mire hasznaljak, az passz. A driver beallitasoknal lehet allitgatni (nVidia, CPU vagy auto).
  • unrealnoise
    #154
    hát kiv leszek. kicsit nem vagyok képben az nvidia physx-el kapcsolatban. ez lassít vagy gyorsít? :D lehet ki kéne kapcsolni, már ha lehet...
  • SirAlo
    #153
    felrakom en is es megnezem az en gepemen:)
  • RYO21
    #152
    Azthiszem a legalacsonyabb grafikán. Holnap feltelepítem újra és majd megnézem.
  • SirAlo
    #151
    hat az eleg keves:( milyen beallitasokkal?
  • RYO21
    #150
    Mivel a Shift 2 nálam kb 20-30 fps-el futott hasonló konfigon, ezért szerintem itt sem lesz jobb a helyzet.
  • SirAlo
    #149
    Az alairasomba levo gepen szerintetek hogy futna a jatek? Egy 10$-os befizetest lehet meggondolnak de attol felek hogy 20 fps-t se erne el a jatek:D ha a teljes jatekba kapunk 2-3 autot meg palyat majd ugy is megeri
  • Alexease
    #148
    Lehet hogy csak nalam ilyen, de miutan elinditom, visszadobja a taszkot a talcara, onnan kell "eloszedni", raadasul, atallitja a szep, fekete deszktop szinemet default Windows kekre:)
  • Alexease
    #147
    Az FFB-s exe nem olyan rossz, van kulonbseg az alaphoz kepest, mar az egyenesekben is, ahol egyeletlen az ut (latszik a kerekeken, a felfuggesztesen a fuggoleges mozgas), eleg jol "rangatja" a kormenyt;) Persze, a dev-menuben erdemes kikapcsolni a kamu dolgokat, a kerekveto razast az alapbol;)