19801
  • Alexease
    #226
    Milyen kormany? Be van allitva rendesen, mindenhol?
    Nekem G25 van, es igazabol, szinte semmi bajom az FFB-vel, kormannyal, Alapbol felismeri es mukodik (persze be kell allitani a kormanyszoget es egyebeket a programban, de az alap).
  • antgecc
    #225
    Szidhatjuk, mert ők csinálták a shift-et is, ahol ugyan ilyen problémák voltak. És úgy látom még mindig nem tudtak ezzel mit kezdeni.
  • SirAlo
    #224
    hat ezt meg nem szidhatjuk mert meg nincs kiadva de csak megtudjak oldani(remelem:D)
  • GPx8
    #223
    próbléma = probléma.
  • GPx8
    #222
    Nem egészen értem, hogy miért olyan nagy próbléma 2011-ban a kormány kezelés egy szimulátornál?! A normális szim.eknél (Lfs, IRacing, RBR stb.) egyből jó volt, nem ezzel kellett sz*rakodni. De, hogy még messzeb menjünk, már a GPL-ben is jól működtek a kormányok.
  • SirAlo
    #221
    Nah kiprobaltam es eddig az iranyitassal van nalam a legnagyobb problema, pont ez van nalam is hogy alig tudom egyenesbe tartani mert allati erzekeny a kormanymozdulatokra, remelem ezt kitudjak majd javitani
  • Alexease
    #220
    Ha meg varsz ~1 evet, akkor ingyen megkapod:)
  • antgecc
    #219
    Az menő, eddig azért nem fizettem be, mert úgy gondoltam ez havidíj. De így hogy csak 1x kell, így simán megéri sztem...
  • SirAlo
    #218
    egyszer befizetsz es havonta kapsz frissitest a jatekhoz vagy ha 25 euros csomagot veszel akkor hetente
  • antgecc
    #217
    Ez havidíj vagy egyszeri befizetés?
  • SirAlo
    #216
    Nah befizettem en is a 10 euros csomagra, csak most epp karbantartas van
  • unrealnoise
    #215
    Mondjuk a CARS-osok egy FB oldalt minimum indíthatnának, csak egyszerűbb a legtöbb embernek ott látni rögtön ha van valami... Meg hát marketing miatt sem ártana...
  • lac coo
    #214
    Én megnéztem autózgatni teljesen jó, főleg most már gyerekek is ide ülnek néha, de valami iszonyat a kormány egyenesen nem lehet menni vele :)))
    Ha tudtok okosságot a patchez szóljatok ! :)))
  • paj01
    #213
    igen shift 2 nekem is kimaradt, de azert mert sok ora baszakodas utan sem sikerult ffb t csalnom az elmeltileg tamogatott kormanyomba...
    Apropo ahhoz van mar valami mod vagy valami ami helyre teszi? thrustmaster ffb vel semmi ffb nem volt... semmi autocentering csak neha vmi kis razkodas eleg gatya volt, viszont ha van vmi javitas akkor adnek neki meg 1 sanszot.
  • unrealnoise
    #212
    Rohadjon meg, akkor már én is megnézem... :D Már csak azért is, hogy legalább lássam hogy megy optimalizáltam patchek után...
  • Alexease
    #211
    Most mar en is kedvet kaptam a SHIFT2-hoz, mert lazan kihagytam:) De most, elnezegetve az auto es palya kinalatot, foleg a DLC cuccal egyutt, azert anyira rossz nem lehet:D Foleg ha lehet piszkalni egykicsit. Nem kell hog verszim legyen, arra van mas, de legalabb autozgatni:)
  • lac coo
    #210
    a patch-hez van creck ? :))Én már csak kíváncsiságból is megnézném mit hoztak ki az ISI motorjából, de tényleg nem lehet egyenesen menni vele...
  • samsung123
    #209
    nekem ment egyenes az autó:) a Shift2 ben, de gondolom nem vártad meg a pachet!!! mert az javította a kormány lagot, ami azt eredményezte amit tapasztaltál. Már modokkal és patchekkel nagyon jó játék lett shift2
  • antgecc
    #208
    Shift-eket én akkor töröltem a francba, mikor egyenesen nem bírtam menni az autóval, mert hiába tartottam egyenesen a kormányt, az eleje jobbra-balra ringatózott, igaz enyhén, de nagyon zavaró volt. Állítani kellett kormány setupban deadzone és hasonló hülyeségeket, de akárhogy raktam, soha nem volt jó. Itt is hasonló a helyzet?

    Nem értem miért nem tudják megcsinálni úgy, ahogy GTR-ben is vagy akár a GT5 ben is: elindítod a játékot, és tökéletesen fut egyenesen az autó mindenféle kormány setup nélkül.
  • Alexease
    #207
    Igen, a legfrissebbet, mas nem is elerheto;)

    Egyelore nem tudom, hogy fogjak megoldani, hogy valaki hetente tolthet frissites es valaki csak havonta?! Mivel a forum fejleceben van a link, igy mindeninek elerheto. Bar lehet, hog piszkaltak valamit a forumon?!

    De allitolag, nemsokara, hamarosan, valamikor, beindul a sajat rendszeruk is (iR szeruseg), ahhol online tartjak nyilvan az emberekek, a tartalmakat, a koridoket, es onnan lehet majd frissiteni is.

    Valezg, elsodleges hogy beinditsak, mert ez a hetente letoltok 1Gb-ot es instalalgatom, nem valami modern modszer;)
  • unrealnoise
    #206
    oksa, akkor lehet így van. ez még jobb, mert akkor teljes erővel nyomhatják ezt. más kérdés, hogy az az 5 millió dollárt hogy akarják elérni, megszerezni. ez egy rohadt nagy projekt, tőke nélkül nem lehet. bár nyilván lesz belőle bevételük bőven, mert a grafika és körítés eladja majd magát. (mondjuk a továbbiakban kíváncsi vagyok képes lesz-e ilyen színvonalú grafika továbbvitelére, fejlesztésére - mármint hogy már nem dolgoznak az EA-nek.)
  • GPx8
    #205
    Ha most fizetek be (legolcsóbb), akkor a legutolsó állapotot kapom?
  • kemszi2
    #204
    szívesen befizetnék rá,de hát a gépemnek esélye sincs itt :)
  • samsung123
    #203
    Eheti bulild A.I-val
  • Alexease
    #202
    Akkor mashogy irom:D
    Nem, a SHIFT nem SMS jatek volt, ok csak osszebarkacsoltak:)
    Azt hogy nem az SMS csinalja a SHIFT3-at (ha lesz egyaltalan), azt tobb helyrol is "megerositettek" (pletyka szinten:P), allitolag az EA marad egy masik csapatnal, ami igyis-ugyis nekik dolgozik egy masik projecten (pl. Back Box).
  • samsung123
    #201
    Volt egy csomó hír róla hogy a shift 3 már mások készítik majd, mivel az sms otthagyta őket. az sms meg járja a maga útját a carsal.
  • unrealnoise
    #200
    Jézusom.. :D Mintha nem tudnám. A kérdés nem ez volt.
  • Alexease
    #199
    A jatek jogok a legtobb esetben a kiadonal vannak, ok valasztanak hozza fejleszto csapatot.
  • unrealnoise
    #198
    Honnan tudod, hogy más fogja csinálni? a Shift2 is SMS játék volt nem? Oké, hogy az EA belepofázott, de ők csinálták.

    Igazából viszont innentől kezdve a Simbinnek nagyon fel van adva a lecke. Amit ők hozhattak volna "újdonságként" GTR3-ban, az bizony itt mind meglesz/van. És ugye abból még mindig semmit nem láttunk...
  • samsung123
    #197
    Teljesen más csapat fogja csinálni Shift3-mat, hát én már nem reménykedek nagyon benne, de ez nem a fejlesztőkön műlik, hanem a EA-n hogy ő most is bele szól e.
    Mert látható hogyha szabad kezet kapott volna az sms, akkor sokkal jobb játék lehetett volna a shift2. Nekem most az SMS nagyott nőtt a szememben.
  • kifli
    #196
    lehet driftelni valamelyikkel, kb mint lfs-be?

    a pdf-be van Drift kategória, szóval gondolom lesz majd valami :)
  • unrealnoise
    #195
    Azt egyébként nem értem, hogy akkor jövőre a SHIFT 3-at kik csinálják? Megosztott erőforrások lesznek? Vagy már nem az SMS fogja fejleszteni?
  • lac coo
    #194
    amúgy tényleg mintha a rugó késne kicsit:)))Először fordul a kerék majd szemmel látható késéssel enged a rugó. Karambolnál mikor a levegőben van és a földre esik, ott is jóval utána ül bele az autó :)))
    És a gáz sem holtjáték, kicsit bajban van a hangokkal, hirtelen vált át előtte meg olyan buzis mintha nem is adnék gázt :)
  • Alexease
    #193
    Az hogy mit irtak a listaba, mit szeretnenek, az egy dolog;) Ilyen es hasonlo kivansag listam nekem is volt sok, de soha sem lett belole semmi:DDD
  • SirAlo
    #192
    ez mondjuk erdekes hogy ottvan az F1 is F1 neven , akkor csak lessz licensuk csak ezt a Codmasters engedi ?
  • Alexease
    #191
    Ez jo kerdes, valoban nincs sehol (ha jol nem lattam:D) semmi lista a tartalomrol:)

    Jelenleg autobol van: F1'67, F1'77, F1'86, F2, Radical S4 es V8, Audi A4 DTM es AUDI LMP1. Palya pedig: Imola, Watkins Glen es a Test Track.

    Terveznek mindent, teljes jatekmenettel, a gokarttol az F1-ig. http://wmdportal.com/wp-content/uploads/2011/10/CARS_Game_Design_Overview_v1.pdf

    Persze, liszenszelt cuccukat is, de az penztol fugg (de valszeg maradt azert liszensz naluk es vagy valami kapcsolat).
  • unrealnoise
    #190
    Hát igen, de minek? 3 hétre? Tim azt mondta nem biztos hogy nyílt lesz. Hülyék lennének nem kihasználni a lehetőséget, mondjuk 10E-ért itt is. Aztán kapnál mondjuk 5-10E kedvezményt a játékra, ők is nyernének vele, a fejlesztés is, meg mi is...
  • unrealnoise
    #189
    Ez oké, de az fekete is. Viszont ők eladják, pénzt keresnek vele. Ahogy egyes modderek is, mert hát van aki még támogatja is nagy ritkán őket.
  • kifli
    #188
    aktuális jármű listát hol találok? Illetve van, hogy mik lesznek?
  • Alexease
    #187
    Elvileg, ha jol lattam, jol hallottam, az rF2-bol is terveztek/terveznek nyilt beta-t (gondolom, fizetoset):)