7268
  • xymano
    #6579
    Hát köszönöm a gyors választ.És ha nem zavarlak akkor még annyit megkérdezhetek, hogy sok munka lenne a State of Decay?

  • IMYke2.0.0.0
    #6578
    Borderlands 2: verziófüggetlen lesz, mert a 2. epizódban nem kell már *.upk fájlokat is visszaosztani.
    Nyilván, mindenki jobban jár, ha a lehető legteljesebb verziót veszi meg - GOTY előnyt élvez.
    WRZ-osok kíméljenek!

    State of Decay: elsősorban haveromnak készítettem volna, születésnapi ajándéknak (december), mert meg akartam neki venni a játékot, és ő egy kukkot sem ért angolul, de nem sikerült elkészülnöm addig a honosítással. Ráadásul, ő meg már az Infestations felé kacsintott.
    Majd még eldől mi lesz a sorsa.

    BUÉK neked is :)
  • xymano
    #6577
    Hello
    Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy melyik verziókkal fog működni a magyarítás?
    És lenne még egy kérdésem ami ugyan nem ide való de azért hátha kapok rá választ, szóval a state of Decay topikban láttam egy hsz edet amibe linkeltél egy képet a játékról amiben voltak mát lefordított szövegek, azt csak magadnak csinálgatod vagy azzal mi a helyzet?
    További jó munkát kívánok és kellemes új esztendőt
  • ManoNegra
    #6576
    Nekem 8, ráadásul úgy is megkérdeznék kétnaponta, úgyhogy mindegy is.
  • MerlinW
    #6575
    Ha a banner-ben lenne a 97% július óta, az mennyivel jobb nektek?:)
  • IMYke2.0.0.0
    #6574
    Bocs srácok, de emberből vagyok :)
  • ManoNegra
    #6573
    Bele kéne írni a bannerba a százalékot. :-)
  • Andrews2007
    #6572
    Sziasztok!
    A magyarítás már kész van? Júliusban 97 % körül volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #6571
    Szeretném, ha mihamarabb végeznék vele. Egyelőre ennyit tudok nyilatkozni :)
  • xymano
    #6570
    Esetleg látod már a végét?
    Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek
  • xymano
    #6569
    ok
    Már nagyon kíváncsi vagyok rá. Nem a munkádra az biztosan jó de angolul nem akartam bele kezdeni ebbe a játékba.
    További jó munkát kívánok .
  • IMYke2.0.0.0
    #6568
    Ha lesz, akkor nem fogok hallgatni :)
  • xymano
    #6567
    köszönöm, ezt láttam
    Csak gondoltam azóta van valami fejlemény
  • lalakov
    #6566
    #6547
  • xymano
    #6565
    Szerbusz kedves .:i2k:.
    Én csak érdeklődni szeretnék, hogy körülbelül mikor lesz letölthető a Borderlands 2 magyarítása?
    Válaszodat előre is köszönöm. És kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek
  • ManoNegra
    #6564
    Megtaláltam aztán, csak nem gondoltam, hogy van külön topikja, azt hittem érdektelenség övezi. Egyébként köszi neked is!
  • genndy
    #6563
    Szar a kereső, de ha kis kreativitással csak "sequel"-t írsz (esetleg "borderlands"-et), máris megvan... Pre-Sequel topik
  • ManoNegra
    #6562
    A pre-sequel-re nem dobott ki semmit, amúgy kösz.
  • MoRT2195
    #6561
    Én arra lennék kíváncsi, hogy először miért nem használod a keresőt, ezzel megkímélve magad attól, hogy válaszra vársz? Van külön topikja...
  • ManoNegra
    #6560
    Én arra lennék kíváncsi, hogy játszik valaki a Pre-Sequel-el, vagy van külön topikja, hogy senki nem szól hozzá?
  • genndy
    #6559
    Ha a készítője nem tud/nem akar, akkor szerinted ki mondana? Majd kész lesz. A százalékjelzőt meg fölösleges nézegetni, nem sokat jelent. Amúgy ha csak pár sorral lejjebb olvasol, már a kérdést se teszed föl.
  • _N3xT_
    #6558
    uhh , egy körülbelüli dátumot sem tud senki a magyarításra mondani ??? 4 hónapja áll 97%-on ... plízzz.
  • IMYke2.0.0.0
    #6557
    A 40 éves pali igyekszik :)
  • undY1ng #6555
    Hihetetlenek vagytok... De remélem csak viccelődtél. Légyszíves 4 kommentel ezelőtt írták..
  • Hitmanus
    #6554
    Hogy áll a fordítás? Jó lenne már tolni magyarul ezt a remekművet:)
  • StoneCold7
    #6553
    Na most kicsit feldobtad az estém :D
    Jó hogy nem szúrja ki a szemedet a válasz vazze.

    Utoljára szerkesztette: StoneCold7, 2014.11.02. 00:38:55
  • genndy
    #6552
    Ennyire nehéz lett volna 4-el lejjebb olvasni?
  • TheGeRgO
    #6551
    .:i2k:. csak azt szeretném kérdezni, hogy mikor lesz elérhető a BL2 magyarítás. Előre is köszi, és NAGY-NAGY köszi a fordításért! :D
  • NeoMaN
    #6550
    pre sequel felhasználatlan steam kód eladó
    ár: 6.000.-
  • undY1ng #6549
    imyke2000-et már az UT (ha jól emlékszem) magyarítása óta ismerem és biztos, hogy nagyon jó munkát fog vele végezni! Természetesen idő kell neki, ne "zavarjátok"! ;) Idézőjelet figyelembe venni!
  • Xkoti
    #6548
    köszöntem a választ :) !
  • IMYke2.0.0.0
    #6547
    Már nem a befejezés a kérdés, hanem a tesztelésem vége - otthon, esténként foglalkozom a dologgal, a tőlem telhető maximális odafigyeléssel.
    Időponttal továbbra sem tudok szolgálni. Bocs.
  • Xkoti
    #6546
    Ne haragudjatok hogy ide teszem fel a kérdést de ha jól láttam 97% tart a magyarítás az a maradék 3% mikor lesz befejezve ?
  • IMYke2.0.0.0
    #6545
    Én meg sajátmagamtól idéznék.

    "A Borderlands 2 teljesen átszövi a játékot - a szövegállományából a menürendszer és az általános játékszöveg-rendszer majdnem 1:1-ben átültethető volt [ezért magyar már a képen] - és gyakorlatilag minimális változásokkal operált.
    A dialógus- és történet természetesen más, de a "Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep DLC" stílusában folyó narratíva [értsd: bárkit is alakítasz a játékban, a többi karakter, nem egyszer kommentál (Lilith, Mordecai, Brick)].
    A levegővel és gravitációval való játszadozás nem rossz, de még túlságosan az elején vagyok ahhoz, hogy bármit is írjak a játékmechanikáról.
    Akinek tetszett a "Borderlands" és a "Borderlands 2", az lehet, hogy kicsit száját húzva, de attól függetlenül élvezettel folytathatja a kalandokat az Elpisen.
    Aki eddig se, az ezután sem fogja szeretni hőseinket."
  • Krysael
    #6544
    Erre a kérdésre egy másik személy véleményét írnám le neked.
    "A Pre-Sequel nem mondható teljesen új játéknak (kb egy nagyobb DLC), egy átlagos embernek egyáltalán nem éri meg ilyen ár mellett megvenni.
    Ugyanakkor, ha te úgy érzed magadon hogy rajongó vagy, játszottál az első, a második résszel (esetleg mind a kettőt többször végigvitted) akkor egyáltalán nem érhet csalódás"
  • IMYke2.0.0.0
    #6543
    "mindenki más véleményen van róla!"
    Még szép, hiszen emberekről van szó.

    Szerintem, érdemes megvenni.
  • danyi2
    #6542
    Szerintetek érdemes megvenni a Pre-Sequel - t?
    Nagyon gondolkozok rajta!
    Sokat olvasgattam mindenki más véleményen van róla!
  • tugyiti
    #6541
  • IMYke2.0.0.0
    #6540
    Nálam meg így néz ki: itt a kép
  • csikiscsiklo
    #6539
    Értem. Mondjuk nem a hozzászólások háttere szürke, ha nem a szöveget tartalmazó keret mögötti rész. Meg próbálok képet mutatni róla.
    Nálam ilyen az oldal.