7268
  • IMYke2.0.0.0
    #6619
    Mint látható, nem is neked céloztam a válaszod. Ne sértődj be gyerek módjára.

    S még mielőtt jönne a riposzt, meg egy "de": _N3xT_ fanyarkodó hozzászólása váltotta ki belőlem. A korábbi hozzászólásom továbbra is él, s nyilvánvalóan - ezt talán említenem sem kéne -, hogy nem azoknak szól, akik nem cselekednek úgy velem szemben.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2015.02.05. 17:54:48
  • xymano
    #6618
    bocs ha megsértettelek nem siettetni akartalak csak érdeklődni. És szerintem én nem követelőztem.
    Mellesleg neked ez a hobbid másoknak pedig mondjuk a futás edzés és ha megkérdezik egy hobbiból futótól, hogy -ma mennyit futottál? Akkor nem azt fogja mondani, hogy ez az én hobbim semmi közöd hozzá.
    Én sem baszogatni akartalak, csak érdeklődni.
    De inkább hagyjuk, további jó futkosást, egyszer talán majd célba is érsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #6617
    Így van. Pont.

    //Harapós vagyok ma. Szóval: nem kell ám a fanyar humor, Hobbiból, ingyen és bérmentve készül... Tessék ennek fényében követelőzni, humoroskodni, és követelőzni.
    //Pont.
  • _N3xT_
    #6616
    kár feltenni a kérdést , választ érdemben úgyse kapsz rá . majd kész lesz ha kész lesz azt hali .....
  • xymano
    #6615
    Hello
    Sok tesztelni való van még?
    Nem siettetni akarlak csak érdeklődök.
    Mostanában csak a Borderlands el foglalkozol, vagy esetleg van más is?
  • tonyr #6614
    ja bocsi akkor elértettem a beszólását :)
  • petrov144
    #6613
    Tonyr, inkább "like my soul" de persze királyság a Claptrap úgy ahogy van. Tudom hogy csak motiválni akartad IMYke fordítási- vagy már lektorálási munkáját :)

    Utoljára szerkesztette: petrov144, 2015.01.26. 12:15:29
  • tonyr #6612
    legjobb karakter, imádom :)
    Coffee black, white my soul :P
  • IMYke2.0.0.0
    #6611
    Borderlands 2 - Claptrap/Dumagép :)
  • tonyr #6610
    :)
    Stairs ? NOOOOOOO :P
  • IMYke2.0.0.0
    #6609
    Descipable Me :)
  • tonyr #6608
    Nekem is bejön, de 140k-tól árulják ebay-en, hát ennyiért már nem kell... sajnos ...
    De olyan cuki, hogy belehaloooook ;)
  • xymano
    #6607
    https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&feature=player_embedded&v=m0m_vIFi9zk&x-yt-ts=1421914688
    Hát ez tuti
  • MBP Schaefer
    #6606
    Hello!
    Szerintem nem lett rossz, bár én az irányítást nem komázom, nekem picit nehéz, mivel nem játszom más konzolon csak pc-n.A játék maga ugyanaz mint a pc-s,verzió, a grafika nagyon király, néha kicsit megröccen, de nem vészes szóval összességében a mérleg nálam pozitív, az átirat véleményem szerint jó lett.
  • Alexzel
    #6605
    Kíváncsiságból kérdezném, hogy PS Vitán játszott valaki vele? Gondolkoztam rajta, de nem tudom PCs verzió után mennyire tetszene - a hordozhatóság előny, de a játszhatóságot/irányíthatóságot nem ismerem (eddig csak PC-s FPS-t irányítottam abból is szinte csak a Borderlands verzióit), és érdekelne egy valóban első kézből származó vélemény, nem újságleírás.
  • Diopapa
    #6604
    A linkelt wikin oda is van írva az EVO-hoz, hogy csak ultimate-ben fog esni ha esik, vagy lehet farmolni a kristályt. A terramorphusos shield meg kb csak a Kriegnek jó, hogy tudjak vele ilyen kicsiket ütni :) De vannak sokkal jobb shieldek is mint a regenesek szvsz. (akár az emlegetett bee is)
  • jocika
    #6603
    Igen, de azért annyival egészítsük ki, hogy az egyik pajzsot csak kristályért(seraph guardian-t kell legyőzni érte) lehet venni, vagy potyog Hyperius-tól, de nem nagy eséllyel; a másik meg egy raid boss-nál(Terra) van, és ott sem potyog mindig. 25. szinten lévő szirénnel inkább skilleket és/vagy transzfúziós gránátot nézzen.
    Ha már szirén és pajzs, akkor Bee a rádióstól, ha még nincs ott a story-val, akkor rövidesen ott lesz, a szintje alapján legalábbis.
    Szerintem.
  • Diopapa
    #6602
    Van hp regenes shield, ne hallgass a tudatlanokra. ;)

    Mondjuk ezt jobban szeretem.. :)


    Utoljára szerkesztette: Diopapa, 2015.01.12. 10:05:44
  • krisztajo
    #6601
    A skillről én is tudok, egyébként sirénem van.
    De láttam a youtube-on egy videót ahol annak aki készítette elég volt félrehúzódni a harcban és rögtön töltődött vissza az élete magától.
    Nem csinált semmit és mégis ment fel a piros csík.
    Talán valami cheat, bár azt nem hiszem, de ha nincs hát nincs, köszi.
  • Marinecorps
    #6600
    Legjobb tudomásom szerint nincs ilyen pajzs. Talán class modok között van ilyen tulajdonságú, és volt már "életszívó" gránátom is. Nem tudom hogy milyen karakterrel vagy, de mindenkinek van 1 vagy több skill-je amivel tudod magad gyógyítani.
  • krisztajo
    #6599
    Help! Hányas szinttől jelennek meg azok a pajzsok amik vissza tudják tölteni az életet is?
    És mi a nevük, hogy keressem őket?
    Bocs, ha nagyon blöd dolgot kérdezek, de lev. 25-ös vagyok és még egyet sem láttam.
    Vagy csak elkerülte a figyelmemet?
  • SweeneyTodd
    #6598
    Oké
  • _N3xT_
    #6597
    Tudok olvasni . Te meg értelmezni tanulj meg 2 mondatot ...
  • SweeneyTodd
    #6596
    Sál ,sapka
  • MoRT2195
    #6595
    Így van, menjetek ki, és sárgolyózzatok egy jót így este 8-kor az eső után. Nincs is annál jobb program így tél közepén. :)
  • SweeneyTodd
    #6594
    Ne legyetek már értetlenek, nem akar szart kiadni a kezei közül... akiknek meg ki lett adva tesztelni , valószínüleg van élete és nem folyamatosan ezen fáradozik. Tehát majd érkezik hamarosan ezt a kis időt féllábon is ki lehet húzni... addig mennyetek ki a szabadba , úgyis jó idő volt ma.
  • IMYke2.0.0.0
    #6593
    A fordítás már rég kész van!
    Olvashatnál is néha itt vagy a Játékmagyarítások fóruma hasábjain.
    A tesztelés és javítás folyik.
  • _N3xT_
    #6592
    Kétnaponta nézek fel kész van-e már de egyenlőre nincs , a honlapon hónapok óta 97% van , egyszer megkérdeztem itt kb mégis mikor ?? 1 hét egy hónap egy év ??? jól lecsesztek hogy majd kész lesz ha kész lesz ... úgyhogy álmodozzunk együtt .
  • MoRT2195
    #6591
  • xymano
    #6590
    Azt álmodtam, hogy kint van a magyarítások portálon a magyarítás :D
    És egyszerre jött ki a State of Decay el.
  • krisztajo
    #6589
    Köszi válaszoltam.
  • jocika
    #6588
    Küldtem üzit.
  • krisztajo
    #6587
    Hű, én nagyon tájékozatlan vagyok, mert most nem vágom miről beszéltek.
    Most akkor jól értettem, a story küldetésekre akkor érdemes menni amikor elérem a kezdő szintet?
    Előbb jó eséllyel meghalok viszont később meg semmit sem fejlődők.
    A Headhunterekbe meg akkor megyek amikor csak szeretnék és hozzám szinteződnek a szörnyek?
    Vagy nem így van?
    Gondolom akkor érdemes minél későbbre hagyni hogy jó kis fetyókat szerezhessen be az ember?
    Azt tudom hogy 72-es szint a max. de van valami végső hely ahova az ember még elmehet megcsinálni a dlc-ket mielőtt a végjáték elkezdődik és átvált a játék a nehézre?
    Erre ad a játék figyelmeztetést vagy ha nem melyik küldit ne kezdjem el addig?
  • jocika
    #6586
    Mi van fordítva? Nem az UVHM a legmagasabb fokozat? Ott hozzád igazodnak. Nemrég csináltam OP6-on a Crawmerax dlc-t, az átlag ellenfelek 78-ok voltak, a végén az a dög 80-as. OP6-os karakter 78-as szintű.
  • IMYke2.0.0.0
    #6585
    Én meg úgy tudom, hogy fordítva.
    Sőt, az Overpowered* szintek feloldásával ez brutálisabb is lehet.

    * = ahol te döntesz.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2015.01.02. 13:19:19
  • jocika
    #6584
    UVHM-ben a szintedhez igazodnak, alatta max. a te szinted+2. Én így tudom.
  • MoRT2195
    #6583
    Én úgy tudom, hogy ott a te szintedhez vannak igazodva. Lehetsz, 20-as, vagy akár 50-es, ők is hasonló erősségűek mint te. De ha nem így van, majd kijavítanak. :D
  • krisztajo
    #6582
    Segítsetek kicsit! A story dlc-knél megtaláltam, hogy hányas szinten kell lenni a kezdéshez.
    De a Headhunter-eknél nem, pedig gondolom itt is van minimum szint.
    Letudnátok írni nekem melyiknél mennyi?
    Előre is köszi.
  • xymano
    #6581
    Remélem akkor egyszer lesz kedved hozzá, láttam lostprophet is csinálja de ő neki meg van valami hivatalos fordítása és csak utána tudja folytatni.Na de további szép napot.
  • IMYke2.0.0.0
    #6580


    A születésnapjáig nem sikerült. Lassabb tempóval, munka és más hobbi mellett, teszteléssel meglehet kb 1 hónap alatt, ha nekiveselkedek.