7268
  • KryFuu
    #6739
    Tudod én azt is elfogadom ha azt mondja , hogy még 2 év a kiadásig ... Komolyabb csapatot igényelne egy ilyen játék ... Nyilván kész lesz majd a korrekció , de ez már kutyavacsora .....
  • MoRT2195
    #6738
    Azért i2k-nak van neve magyarítás téren, ha ő azt mondja, hogy kész van, akkor én el is hiszem, hogy kész van. Mondjuk ezt a projektet biztos emlegetni fogják még sokáig a kiadása utána is, mondván, hogy milyen lassan készült el, és a többi fordításnál se számítsunk másra.
  • ego1951
    #6737
    Én megcsináltam a magyaritást már vagy egy éve. majd kiteszem "Messziről jött ember azt mond amit akar"
  • KryFuu
    #6736
    Aha Igazad lehet .... de hol a válasz , erre a korrekt érdeklődésre ???
  • genndy
    #6735
    Nem, ilyen válaszok a "mikorleszkész???!!!" kérdésekre szoktak érkezni. Ez még egy korrekt érdeklődés szvsz.
  • KryFuu
    #6734
    o-o vigyázz , itt nem illik ilyeneket kérdezni . Majd ... lassan ... nemsokára .... később .... egyszer ....
  • jiji
    #6733
    Üdv! Tiszteletre méltó i2k egy kis hírmorzsát, hogy halad a tesztelés ?
  • danyi2
    #6732
    Hali!

    Az mitől lehet hogy minden itemem eltűnt az egyik karimtól és még a pontokat is újra kell osztanom? Csak a szintem maradt meg!
    Ilyenkor mit lehet tenni?
  • Travelos
    #6731
    Ó, de király lenne, ha a téli szünetre meglenne a magyarítás, szétjátszanám az agyam az alatt a 2 hét alatt :))
  • MerlinW
    #6730
    Sosem kap emelést aki várja:) Azért tenni kell, és nem mellesleg kérni:)
  • MarNemVarok
    #6729
    Hello!

    Én is szeretném már magyarul látni... de olyan fizetésemelés feelingem van..csak várja az ember..
  • petrov144
    #6728
    + a Deus Ex HR is kész van, el lehet tölteni az időt azért
  • KryFuu
    #6727
    Majd , egyszer kész lesz . Wolfenstein - The New Order már kész van ..... és ne érdeklődj , megsértődnek ....
  • petrov144
    #6726
    Engem is érdekelne. Azt tudjuk h idén. Mondjuk októbert belőve nagyjából, előtte v utána? Már biztos unalmas a sok kérdés de talán ezt még nagyjából lehet tudni. Köszönöm én is
  • Hitmanus
    #6725
    Hali!
    Mikorra várható fordítás? előre is köszi a választ
  • ntex
    #6724
    G2A-nál mostanában gyakori ez az eset... reklamálni kell náluk
  • KryFuu
    #6723
    Az gáz , pedig onnan én is szoktam vásárolni ..
  • Joob81
    #6722
    Most kaptam egy levelet a Steam-től, hogy valami hiba történt így a játékot törölni kényszerülnek a fiókomból egy hónap után! G2A.com-ról vettem közel egy hónapja.
  • NeoMaN
    #6721
    55
  • petrov144
    #6720
    Gratula, lehet nem hiába farmolós helyszín a wildlife preservation UVHM-ban, de furcsa hogy így is dobálja a game a cuccokat. Milyen szintű a karakter?
  • NeoMaN
    #6719
    Nem tudom mi történik, de 1 óra TVHM single játék alatt 1 legendary, 2 pearlescent, +1 rózsaszín relic esett :D. Wildlife preservation, nem farmolás csak megyek Bloodwiinghez.
    Tegnap 30perc multi: 1 seraph fegyver + 2 legendary fegyver.
    Eddig beletett 300 órám alatt nem láéttam ennyit talán összesen. :P
  • Joob81
    #6718
    Sziasztok!
    A nyári leárazásnál vásároltam meg a játékot, illetve az első részét. Így túl nagy tapasztalatom még nincs de ennek függvényében játékostársat / társakat keresnék.
    Steam nevem: joob81

  • Sheltem
    #6717
    így van, de nagyon nem zavart, normálon nem veszítek annyi lóvét, hogy "tönkremenjek".
    Meg van 208db aranyláda kulcsom, kiveszem aktuális szintre a lila fegyvereket és úgy kicsit kevesebbnek tűnik a 4 szint különbség(természetesen fedezékből lövök).
  • Sheltem
    #6716
    Nem baj, este újra felveszlek.
  • NeoMaN
    #6715
    26 és 22 egy partiban? Az utóbbinak az nagyon gáz. :)
    22-ként kell 26-os ellenfeleket ölni. :)))))
    Úgy van skálázva a játék, hogy azonos szintűek (+/- 1) tudnak normálisan játszani.
  • RRJ
    #6714
    Nem látlak a barátlistámban se a felkérések között (lehet hogy nem engem vettél fel?)
  • Sheltem
    #6713
    Én meg már felvettelek 2-3 napja amikor írtad először. Nálam sose voltál még online azt írja valami 8 napja voltál utoljára.
    Gondolom nem fogadtad el a felkérésem? (Joco_77)
    Téged vettelek fel meg rumkólát pluszban, rumkóla szépen meg is jelent a listámban.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.06.26. 12:45:27
  • RRJ
    #6712
    Köszi, elküldtem a steam nevem privátban.
  • Sheltem
    #6711
    Küldd el privátban a steam elérhetőségedet.
    Mi esténként toljuk GLIPX el én 22 es vagyok ő 26 ha jól emlékszem.
    Este 18 tól általában addig amíg nem kábulok be(20-22).
    Sajnos mivel rengeteget melózok inkább a korábbi...hétvégén viszont többet leszek.
  • RRJ
    #6710
    Sziasztok

    Nemrégiben kezdtem újra és szeretném kooperatívban játszani (jelenleg egy lvl 19-es mechromancer-em van ). Ha valakit jönne velem küldetésekre akkor küldjön steam nevet és felveszem barátnak.
  • Sheltem
    #6709
    Sziasztok

    Srácok ez a Tales from the Borderlands hogy van? Mármint minden epizódot meg kell venni külön? Hány része lesz összesen?

    Köszi
  • NeoMaN
    #6708
    azért jó a főszálat előbb megcsinálni, mert anna befejezése után hozzád szinteződnek a mellékküldik és az értük kapott cuccok is
    amúgy nekem mindegy, pláne normálon
  • Sheltem
    #6707
    Egyébként mi neked a normális ? Összes mellékküldetést is toljuk le vagy normálon csak a főszál? Tegnap nem beszéltük meg ami jött azt toltuk , nem válogattunk, nem mentünk arra hogy minden meglegyen.
  • Sheltem
    #6706
    Mi toltuk este GLIPX el ma is fogjuk(lvl 16-18 tini tina tea partija után vagyunk :) ). Küldd át privátba a steam elérhetőségedet és este felveszlek (18-18:30 után). Én esténként kb 21-22 ig vagyok.
  • NeoMaN
    #6705
    Én kb. 2 hónapja este 8-tól reggel 5-ig nyomtam párban egy sráccal :)
    Ez volt a rekordom.

    1 hónapja nem játszom már, de benne lennék normális multizásba, mi a steam accod?
  • szomferi
    #6704
    épp most akartam linkelni én is :D
  • ntex
    #6703
    Humble Borderlands Bundle :O

    Ez is megérte a bundleba kerülést... Habár 1-2 fontos dlc hiányzik, de így is jó vétel azoknak akiknek még mindig nincs meg tán :D
  • Sheltem
    #6702
    írtam privátot.
  • GLIPX
    #6701
    +1
  • Sheltem
    #6700
    Ma este valaki coop 13 as Gunzerker társaságában? Tegnap kifogtam egy "jó" társat. Szépen mentünk végig a questeken kb 2 órán keresztüé. Ritkán van ilyen, jó volt.
    Kicsit "lootninja" volt a srác, de lvl 13 on még ezt elnézem neki :)