7268
  • MoRT2195
    #6458
    Biztos csak egy Pre-Sequel feature. :D
  • lalakov
    #6457
    Találkozott már valaki azzal a buggal, hogy az Assassin karakter időnként hatalmasat ugrik? Van erre valami megoldás? Haverom általában meghal miatta. :(
  • lalakov
    #6456
    Már vagy 15-ször játszottam végig. :) Genndy azt írja, hogy az alapjáték kivégzése után érdemes menni.
    TVHM-ben már hozzánk skálázódnak, nem?
    És, hogy miért nem csinálom a mellékeket, mert azt szeretném, ha végig tudnék fejlődni. Nagyon kiábrándító, ha van még játék, de elértem a max. szintet és nem tudok fejlődni.
  • IMYke2.0.0.0
    #6455
    De mi a jó abban, hogy végigrohansz a sztorin [még akkor is, ha már betűről betűre ismered a történetet, mert végigjátszottad], beveted magad a DLC-kbe [ahol emiatt rosszabb loot kapható, hiszen alacsonyabb szinten várnak] és lesz a végén egy 3x-es karaktered?
    Az ilyen karakter kooperatívra is gyenge.
  • lalakov
    #6454
    Kizárólag a fő feladatokat teljesítve elmegyünk Sanctuary-ba, hogy az eridiumot el lehessen költeni, aztán irány a DLC-k.

    Ha a DLC-ket kivégezzük és visszatérünk a fő sztorihoz, a szintünknek megfelelő ellenfelek várnak majd?
  • IMYke2.0.0.0
    #6453
    Egyetértek a megjelenés szerinti sorrenddel. Az összes többi tartalommal is így érdemes [Headhunter].
  • lalakov
    #6452
  • genndy
    #6451
    Alapjáték kivégzése után. Sorrendnek nincs jelentősége, de a megjelenés szerinti a legjobb (Scarlet, Hammerlock, Torgue, Tina).
  • lalakov
    #6450
    Mikor érdemes a DLC-ket elkezdeni és van jelentősége a sorrendnek? Most fejeztük be haverral az első végigjátszást. Az lenne jó, ha a DLC-k a mi szintünkön lennének.
  • szomferi
    #6449
    akció van!

    plusz még ez a kód is érvényes, további kedvezményt ad: UKSEP15OFF

    ha 2K játékot vásárlunk, kapásból megdobnak még egy példány a BioShock 2-vel is
  • IMYke2.0.0.0
    #6448
    A számlálónak nem kell mozdulnia a közel 100%-ról.
    Helyette az átnézésnek, és az offline tesztelésnek kell folynia.
    Ezért írom mindig: nem tudom, hogy mikor kerül közkézre.
  • Fpocok
    #6447
    :D

  • bladex
    #6446
    A fordítótól kérdezném nagy tisztelettel. Folyamatban van e a játék fordításának befejezése? Jó pár hete figyelem a számlálót, de nem nagyon akar megmozdulni. Ez egy egyszerű kérdés nem kritika. Nagyon számítok a fordításra. Előre is köszönöm a választ.
  • lalakov
    #6445
    A Góliátokat nem kell lőni, csak hagyni kell hogy szétverjék a körülöttük lévő ellenséget, abból már sikerült egyszer a negyedik szintet elérnem, szép lootot adott. Na meg ezt az achievementet: "Goliath, Meet David"

    The Protector: A szemem láttára bábozódott be kétszer és érte el a harmadik szintet. ;-)
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.09.20. 15:26:27
  • Tusy
    #6444
    - amik nekem átváltoztak azok többnyire tűzsebzésre tették ezt (persze pont olyankor amikor legkevésbé akartam). Góliátokat azt hiszem elég csak lövöldözni azok idővel maguktól változnak
  • The Protector
    #6443
    A babázost előidézni csak küldivel lehet,az már szerencse dolga ha egy badass-al hoz össze s sors.Majndem minden ellenfélnek van több szintje.
  • lalakov
    #6442
    Utánaolvasva 5 (Ultimate Badass Varkid a max.)szint van, de nem írja mivel lehet rávenni őket az átváltozásra, csak azt hogy ez egyre több időbe kerül.
  • lalakov
    #6441
    Máshol is átváltoznak, a Caustic Caverns nevű pályán láttam 3. szintű dögöt.
  • genndy
    #6440
    Csak az egyik küldetés közben, ha a bábot megszúrod Hammerlock cuccával. Úgyhogy így is csak 3 szintjük van.
  • lalakov
    #6439
    A bebábozódó rovarokat, hogyan lehet rávenni a további átváltozásra? Egyszer az egyik 3-as stádiumba is átment, de onnan az istennek se akart tovább, később pedig csak max. 2-ig jutottak el. Itt is 4 szint van, mint a daginál?
  • MoRT2195
    #6438
    De ki van írva, már látom... csak nem épp úgy, ahogy kéne. "Sir Hammerlock vs. the Son of Crawmerax" Na de mindegy, akkor benne van.
  • lalakov
    #6437
    Ott van mind az 5, csak nem írták ki a teljes neveket.
  • MoRT2195
    #6436
    Az utolsó Headhunter DLC nincs benne. Legalábbis a felsorolásban biztos nincs.
  • szomferi
    #6435
    15$, és minden kiegészítőt tartalmaz, amit kiadtak hozzá

    és Steamworkös
  • MerlinW
    #6434
    Túlvariálod:) Mindhárom PC. Windows, Linux és OSX-et különböztetünk meg, tehát az oprendszert. Az hogy az OSX-es játékok működnek Windows-on az a Valve hibája, majd kijavítják egyszer.
  • MoRT2195
    #6433
  • szomferi
    #6432
    hát esküszöm, hogy legközelebb csak annyit írok, hogy Steamworkös, aztán arról mindenki tudja, hogy mit jelent :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6431
    Segítek lezárni a felesleges MoRT-védelmezést:

    "Nem, ennek semmi köze a gépeden futó operációs rendszerhez, vagy ahhoz, hogy Intel-Macintosh-od van-e..."
  • Laza
    #6430
    Akkor lehet velem van a baj, mert a #6421 -es hozzászólásból és annak előzményéből nekem egyértelmű volt miről beszél ... lehet értek MoRTul ... aminek remélem nincs köze a Fekete beszédhez :)

    Szerk:
    Ja igen, és a Steames megjegyzést is értettem, mert olvastam amit a másik topicba írtak:
    "(igen, a Mac-es jó Steamre!)"
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.12. 12:53:19
  • IMYke2.0.0.0
    #6429
    Látszik, hogy nem ismered MoRT gondolkodását :)

    Szerk.: Ja és persze rögvest jönni fog azzal, hogy de hát végig azt írta, amit most te...
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.09.12. 12:38:54
  • Laza
    #6428
    Jelenleg Te értetlenkedsz.

    Nem azt mondja, hogy nem a Steamen kell beregelni meg hasonlók.

    Azt mondja, hogy a MAC is ugyanolyan PC, mint bármelyik, csak más oprendszer fut rajta. Azaz nem MAC-et meg PC-t különböztetünk meg, hanem Windows PC-t és MAC-et. Ebből a szempontból a Steam kategorizálása is érdekes, mikor PC-t, MAC-et és Linuxot különböztet meg ... az összesítésbe meg azt írja 'bármely op rendszer', majd mikor meg ikonokkal jelöli akkor Windows logót, almát és pingvint szimbolizál.

    Tehát amit mondani akart, hogy a játék nem MAC-en meg PC-n megy, hanem MAC-en és Windowson ... PC-n egyértelműen, mivel mindkettő az, legyen bármilyen bullshit márkanév mögé is álcázva :)

    Hozzáteszem, a MAC márkanév már régen nem azt jelenti, mint amire kitalálták (olcsó, egyszerű számítógép).
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.12. 12:29:35
  • MoRT2195
    #6427
    Értem, és tudom is, mivel már tapasztaltam...
  • IMYke2.0.0.0
    #6426
    Tényleg ennyire nehéz a felfogásod?

    Megveszed a MAC kódot pl. a www.macgamestore.com-on, a STEAM-en regisztrálod EZT a kódot, és a KLIENSEDBEN ott lesz a "Borderlands 2 MAC" és a "Borderlands 2" is.

    Ne értetlenkedj már!
  • MoRT2195
    #6425
    Igen, kapsz egy PC-s kódot, amit használhatsz Windows-on, és Mac-en. Értem.
  • IMYke2.0.0.0
    #6424
    Átgondolhatnád néha mit írsz.
    A STEAM-ről van szó! A STEAM rendszerében a MAC kódokkal regisztrált Borderlands / Civilization (és bizonyára több) játékok esetében a STEAM ad egy PC-s verziót is a fiókodra.

    Nem, ennek semmi köze a gépeden futó operációs rendszerhez, vagy ahhoz, hogy Intel-Macintosh-od van-e...
  • MoRT2195
    #6423
    A PC az lehet Windows, Linux és Mac is. Ha azt mondod PC, az tág fogalom. Jelen esetben úgy értelmes, hogy a MAC kódok jók WIndows-ra is...
  • genndy
    #6422
    Az OS miatt nem.
    Viszont a Steames MAC-kódok jók PC-re is, mert Steamen egy kóddal mindkét változatot megkapod.
  • MoRT2195
    #6421
    Persze, hogy jó, mivel a Mac az PC...

    Szerk.: Windows az a szó amit te keresel (nem PC, és nem is Steam, mint a másik topikban :)),
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2014.09.11. 17:34:20
  • szomferi
    #6420
    akció van GMG-n, a Mac-es jó PC-re is!
  • Laza
    #6419
    Egyik legnagyobb hibája a játéknak, ezért sem leszek soha max szinten :)