7268
  • genndy
    #6418
    Elég a főszálat, de tényleg végig kell nyomni a játékot kétszer.
  • IMYke2.0.0.0
    #6417
    Végigjátszod Normálon = megkapod a True Vault Hunter Mode-ot.
    Végigjátszod a True Vault Hunter Mode-ot = megkapod Ultimate Vault Hunter Mode-ot.
  • Stief
    #6416
    Az ultimate módot hogy lehet elérni?
  • Béluska74
    #6415
    És tényleg! Mondjuk nem kérdezett semmit sem. Elindult a játék és a főmenüben ott virított a Gaige (alias Nyusza). Köszi a segítséget.
  • IMYke2.0.0.0
    #6414
    Felhőbe ment a játék. Emellett a gépeden is ott a mentés.
    Ha a helyi mentésed régi, vagy hibás, akkor a játék indításkor szólni fog, hogy a felhőben újabb verzió van, akarod-e azt használni stb.
  • Béluska74
    #6413
    Üdvözlök mindenkit! A tegnapi napot bedöglött a monitorom és bekaptam valami kártevőt is a gépem pedig átment a használhatatlan kategóriába. A monitor megjavítva a Windows újratelepítve. A Borderlands 2-őt is újratelepítettem. Van benne kb 170 órám,de még nem indítottam el. Ha elindítom akkor visszakapom a félvezetőzött 70-es szintű mechromancer karimat? A steam felhő szolgáltatás be van kapcsolva ennél a játéknál. Vagy hogy tudnám a felhőből visszakapni? (Persze csak ha lehetséges.)
  • IMYke2.0.0.0
    #6412
    Fogalmam sincs, miért Ultrára emlékszem mindig :)
  • genndy
    #6411
    UVHM = Ultimate Vault Hunter Mode, nem Ultra True :)
    UVHM-ben lényegében kötelező a coop, mert ott az a furcsa ha találkozol NEM OP ellenféllel, mind 2-3 szinttel van fölötted. Én mondjuk éppen egyedül, de trainerrel nyomom (just for fun), de ha véletlenül elfelejtem bekapcsolni, egy ütéssel veri le a legkisebb ellenfél is a milliós pajzsomat a milliós életerőmmel együtt, instant death
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2014.09.02. 14:41:46
  • IMYke2.0.0.0
    #6410
    A Normál nehézség tényleg alapozás, cserébe figyelhetsz a sztorira.
    Utána már a True Vault Hunter Mode és az Ultra True Vault Hunter Mode alatt vissza is sírod a Normált.
    Főképp, ha az utóbbi nehézségnél még találkozol Overpowered ellenfelekkel.

    Normál felett a kooperatív játék amúgy erősen ajánlott tud lenni.
  • genndy
    #6409
    Csinálj meg minden mellékküldetést minden DLC-ben. Ha megvan, akkor folytathatod TVHM-ben, akkor majd nehezebb is lesz.
    Vagy farmolhatsz bossokat (mondjuk a Warriort), de Normalon ennek nincs sok értelme, többet érsz ha magasabb szinten újrakezded/folytatod (tehát a játékot újrakezded, de ugyanazzal a karakterrel).
    Nehézségállítás egyéb nincs.
  • The Protector
    #6408
    Hali.LEnyomtam eddig a Sztorit és a Scarlet kapitányt viszont megcsömörlöttem 36os szinten.Mik azok a küldetések,dolgok amikért kaphatok xp-t bőven mert szeretnék még fejlődni.Ahogy elnézem MR T kampánytól sem fogok az egekbe menni.Ami még nekem gázos,hogy nagyon könnyű a játék.Pisztollyal mindenki 1 lövés,bossoknak 2őt odaeresztek rakétavetővel és azok is elterülnek.
    A nehézséget lehet esetleg feljebb nyomni így játék közben vagy újra kéne kezdenem.
  • sanya200
    #6407
    Megvan biztos helyen de vhogy sikerült megoldani,csinált egy új mappát inditásnál oda másoltam a régieket is kivéve a profilt így jó mostmár :)
  • genndy
    #6406
    Azon belül még van egy mappa a Steam profilod azonosítójával. Azon belül kell lennie a mentéseknek.
    mentés buzerálás előtt MINDIG eltesszük őket biztos helyre IS, de ezt ugye mondani sem kell
  • sanya200
    #6405
    Hali a mentéseket hova kell másolni?Csak mert ottvannak a my games/Borderlands 2\WillowGame\SaveData mappába hiába van ott nem látja a játék mikor elinditom. Leszdtem egy save editort megnyitottam vele a mentéseket majd elmentettem ugyanoda más néven és így se jó.Azért elég gáz mert ott a 39-es commando meg az 50-es szirén karakterem és ez nem 2 nap volt mire elértem.
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2014.09.01. 19:56:26
  • The Protector
    #6404
    Nekem is megvan VITA-ra,fejlődj aztán nyomhatjuk coopban.40es szintű vagyok és félek elszarnám a játékodat,az enyémben meg nem tudnál érvényesülni.
  • IMYke2.0.0.0
    #6403
    Bocs, azt hittem egyszerűen ignoráltad a választ, ezért reagáltam így
  • Stief
    #6402
    Szia! Megköszöntem volna csak mikor írtam 2 kérdésem még nem jelent meg a válaszod! Azért köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #6401
    Szívesen.
  • Stief
    #6400
    Vitára is fent vannak dlc-ék?
  • IMYke2.0.0.0
    #6399
    Arany Kulcsot játékon belül: sehogy.
    A fejlesztők, Facebook és más terjesztők osztogatnak kódokat, amik pár napig, vagy ismeretlen ideig érvényesek.
    A kódokat bírod a Főmenü - Extras - Shift útvonalon.

    Kódok pl.: Borderhideout.tumblr.com - Borderlands 2 Golden keys Shift code list (kezdetektől 2014.08.21-ig és tovább)
  • lalakov
    #6398
    Köszi. :)

    Stief: #6375
  • Stief
    #6397
    Hogyan lehet golden keyt szerezni egyetlen egy kulcsom van pedig egész játékot megvettem?
  • IMYke2.0.0.0
    #6396
    289 kulcsom van jelenleg. A 255 darabos határt már törölték.
  • lalakov
    #6395
    Van valami felső határa a Golden Key-ek számának ami nálam lehet?
  • Tusy
    #6394
    bl2 wiki
  • genndy
    #6393
    Multi: csatlakozol valakihez és nyomjátok. Nincs olyan ami csak multiban érhető el. Viszont nehezebb, mert ahogy a játék is írja: több játékos=nehezebb játék=jobb loot. Bossok ellen nagy előny (raid bossok meg lényegében le sem nyomhatók egyedül).

    Egy gyors kereséssel azért meglettek volna (itt a topikban):
    Captain Scarlett and her Pirate's Booty DLC
    Mr. Torgue's Campaign of Carnage DLC - nincs sok sztorija, leginkább arénaharc
    Sir Hammerlock's Big Game Hunt DLC - ez olyan trófeagyűjtős, sok történet ebben sincs
    Tiny Tina's Assault on Dragon Keep DLC - ez a legjobb szvsz, Tina amúgy is a legnagyobb arc

    Kulcsos oldalon nyugodtan nézd a régieket is, rengeteg van ami még működik (Expiration: Unknown ).
  • The Protector
    #6392
    A gépen sokkal de sokkal szebb.Elképesztően jól portolták a graf részét,majdnem ps3 szint,csak sajnos köztudott,hogy a ps3-as verzió messze a legrosszabb.
    Amúgy köszi a kulcsos linket.Ma néztem fel az oldalra,mindkettő mai kulcs működik.Így lett 11 db kulcsom.Párat ellőttem,csak sajnos snipert nem adott és minden lila cuccos.Szóval köszi a kulcsokat.

    A multi az itt,hogyan műáködik?Van olyan tartalom ami singleban nincsen és csak ketten lehet nyomni?Vagy vannak egyedi helyszínek amiket többen lehet kipakolni?VAgy bossok?VAgy konkrétan becsatlakozok valakihez és közösen csinálgatjuk az ő kampányát?

    Még közben eszembe jutott 2 kérdés,ne haragudj.
    A torgue DLC jó cumó?Mert a Scarlet-al lassan végzek és eléggé hosszú és tartalmas lett szerintem.
    A másik,hogy még hány van,és mi a sztori DLC-neve mert tegnap keresgéltem a harmadikat(ami ugye Vita-n nincsen) de videót néztem volna róla.
  • genndy
    #6391
    Kimondottan jók. Mondjuk itt jól is jön a rajzfilmes grafika, kevésbé észrevehető a leskálázás. De érdekes módon a karaktermodellek sem szögletesek egyáltalán. A fegyverek kicsit jobban, de nem zavaró (azt úgyse nézegeti az ember, hanem lő vele).
  • The Protector
    #6390



  • The Protector
    #6389
    Hoztam nektek pár képet.Borderlands 2 Ps vita.














  • IMYke2.0.0.0
    #6388
    Akinek nem lenne meg, és érdekli:
    Borderlands Franchise Pack
    * Borderlands 1 GOTY
    * Borderlands 2 GOTY
    67% off - 18,14 font
    Kód: Z4364W-7MR5WA-N5BCOO - NEM JÓ HOZZÁ.
  • lalakov
    #6387
    Küldtem privát üzenetet.
  • MoRT2195
    #6386
    Utoljára a nyáriban volt így leárazva. Szerintem az őszi leárazáskor lesznek legközelebb 67%-os, vagy nagyobb akcióban, de karácsonykor biztosan.

    Én a mostani leárazáskor szereztem be az összes Headhunter DLC-t, plusz a Collectors Edition extrákat, kártya pénzből gyorsan össze jött. :D
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2014.08.29. 09:22:26
  • danyi2
    #6385
    A Headhunter DLC - k milyen gyakran vannak leárazva?
    A mostani steames leárazásban nem sikerűlt megvenni őket.
  • jatiking
    #6384
    Köszönöm az infót!
  • IMYke2.0.0.0
    #6383
    Részletesen, és angolul: Digistruct Peak Challenge
  • IMYke2.0.0.0
    #6382
    A 2. szintnővelő DLC-nek köszönhetően a maximális karakterszint: 72
    Viszont, ugyanez a csomag behozta azt a lehetőséget, hogy összefuthass 80-as ellenfelekkel, akik közül a legkisebb ellenfél is egyedül gyakorlatilag legyőzhetetlenül nehéz.
    Ezzel pedig eljutott oda a játék, amiért sokan sírtak: van kihívás.
  • jatiking
    #6381
    Szia mindenki!Én erről az overpower-ről szeretnék felvilágosítást kérni tőletek.
  • genndy
    #6380
    Nem így van. A kulcsok a ládát nyitják. Az hogy éppen mi van a ládába az nem a kulcstól függ, egyszerűen szerencse.
    Rosszul is írtam egyébként, tehát: egy kódot csak egyszer tudsz aktiválni, de egy kód általában 3-5 kulcsot is ad, szóval olyan nagyon nem kell vele spórolni. És egy ládanyitás = egy kulcs. Találni nem lehet, csak a kódok adnak kulcsot. Írd be az összes élő kódot az oldalról, lesz vagy 100 kulcsod az tuti.
  • The Protector
    #6379
    Húha.Egy kulcsot csak egyszer....de ha egyet ellövök és szerzek másikat akkor megint tudok nyitni nem?
    MEnnyire gyakran találok pont jó kulcsot?Mert ha azért lehet találni akkor nem várok vele 50es szintig hanem most ellövöm és majd addigra talán lesz megint kulcsom.