7268
  • IMYke2.0.0.0
    #6538
    Nálam is fekete a háttér. Viszont a hozzászólások rendben vannak.
  • genndy
    #6537
    Nem, teljesen jó, SG.hu dizájn (Imy majd mindjárt szúr be képet is :) )
    A megoldásra mondjuk ötletem sincs. Nincs erre valami globális Win beállítás, és amiatt?
  • csikiscsiklo
    #6536
    Nálatok is fekete a topic háttere, + a hozzászólások háttere is szürke?
    Már hosszú hónapok óta ilyen, gondoltam most már csak meg kérdezem miért ilyen!
    Próbáltam Internet Explorer, Google Chrome, Fire Fox böngészőkkel, de minden hol ugyan úgy töltődik be! Érdekes hogy a warez topic viszont rendesen betöltődik. Mint ahogy a többi is! Hiába kapcsolom ki az Adblock-ot, engedélyeztem a Flash-t, semmi változás!
  • IMYke2.0.0.0
    #6535
    Nagyon szívesen :)
  • undY1ng #6534
    Értem, köszi a kibővített választ! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6533
    A 43-as szint már nem alacsony :)
    Akkor érdemes, amikor először eljutsz a Sanctuary-be, és van elég pénzed ahhoz, hogy próbálkozz - még hozzá sokszor.
    Ugyanis, a játék elején még nem dúskálhat az ember a nagyon jó fegyverekben.
    A pénznek már nem lesz jelentősége később, mert az ellenfelek elleni harchoz nem tudsz elég erős felszerelést vásárolni Marcusnál.
    *** Helyette érdemes a Főellenfelektől, a Sanctuary-ben lévő ládából megpróbálni beszerezni azt, amivel hathatósabb lehetsz.
    Mindezt: Normál, első végigjátszásnál.

    A True Vault Hunter Mode és az feletti végigjátszások során meg már érdemesebb kooperatívra gyúrni. S persze *** továbbra is érvényes.

    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.10.21. 15:21:37
  • undY1ng #6532
    Alacsony szint mit takar? Lv 43 Siren még annak számít? Ha igen, meddig érdemes? Később a pénznek lesz még jelentősége?
  • IMYke2.0.0.0
    #6531
    Érdemes hazárdírozni, igen. Főképp alacsony szinten.
    De után már a Főellenfelek jobb megoldásnak bizonyulnak.
  • undY1ng #6530
    Mánit Jackpotra érdemes elhasználni? Csak, mert múltkor havernak 3 B jelt beadva kapott egy naranja szinű fegyót.
  • IMYke2.0.0.0
    #6529
    Ide is:
    Offline cucc - így sokakat nem izgat majd, de érdekesség: Osztott képernyős mód a Borderlands 2-höz és a Borderlands: The Pre-Sequelhez

    Bővebb infó
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.10.19. 18:23:46
  • IMYke2.0.0.0
    #6528
  • xxdani
    #6527
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt már csak spoiler-ben merem megemlíteni, hogy én azt hittem ez egy DLC a 2. részhez, de most látom már, hogy ez teljesen független játék :) , na se baj ma is érdemes volt felkelni
  • IMYke2.0.0.0
    #6526
    " innentől vált szinte biztossá, hogy csak ráizgultam arra, hogy kipróbálhatom a Pre-sequel-t"

    Senki sem ítélhet el azért, hogy ekkorát tévedtél - főképp a játék hivatalos megjelenésének napján. :)))
  • xxdani
    #6525
    Áhh sejtettem, hogy én vagyok a hülye :) Így mindjárt világos. Igen a goldenkey-eket megkaptam rendben innentől vált szinte biztossá, hogy csak ráizgultam arra, hogy kipróbálhatom a Pre-sequel-t . Köszi szépen! :)
  • genndy
    #6524
    Rosszul értelmezted. Azt a kódot a Pre-Sequelhez kaptad, és csak az első 7 napban működik. DLC-ől nincs szó.
    Az igaz hogy a Border2-höz is van kód ugyanott, Golden Keyeket ad (#6509), azon nincs korlát.
  • xxdani
    #6523
    Mailba kaptam egy shift kódot a Borderlands 2 höz miszerint az új DLC-t 7 napra kipróbálhatom ha jól értelmezem, de az istennek se akarja elfogadni, de miért? Ma jelent meg , elméletileg mennie kéne nem?
  • lalakov
    #6522
    Az orc király.
  • jocika
    #6521
    Nem az orc király vagy törzsfő az? Nekem az volt a törpe bányában. Normális. Én is sokat szenvedtem vele, de győzhető.
  • lalakov
    #6520
    Normális az, ha UVHM-ben 5 szinttel magasabb ellenfél jön(Tina DLC / Forest)? Megsebezni se tudom.
  • _N3xT_
    #6519
    Ebben az esetben nagyon köszönöm a munkád , és türelmesen várom a fordításodat ..
  • lalakov
    #6518
    Én úgy fogalmaznék, hogy a TVHM élvezhető nehézségű két embernek. Az első 3 DLC jó volt, de a negyediknél valamiért 35-ös szintű feladatok vártak, az ellenfelek velünk egy szintűek. Lassabban fejlődünk most 50-es szint felett. A Headhunterek remélem már velünk egy szintű feladatot adnak.
  • danyi2
    #6517
    legendary itemeket meg sárga fegyvereket hol dobálnak?
    Mert amiket néztem yutubon azok nekem semmit sem dobtak!
  • IMYke2.0.0.0
    #6516
    Nem állt meg (miért állt volna). A letisztázás, ellenőrzés és tesztelés folyik otthon, esténként.
  • _N3xT_
    #6515
    Tudtok valamit a magyarításról ? Megállt a projekt ??
  • undY1ng #6514
    Én még mindig a Dragons Keepel szenvedek, jó pár napja.. úgyhogy számomra eléggé az! :D
  • Stief
    #6513
    Egyet értek ami nem is lenne gond ha kinyírt ellen dobna valamit. De mikor szó szerint 30 perc kinyírni és dob két zöld szart akkor eldurran az ember agya. Amúgy true vault hunterbe DLc jók ,van kihívás?
  • lalakov
    #6512
    Ez az Ultimate mód játszhatatlanul nehéz. Még warezban csak-csak ment ketten a haverral, de most az első bosson nem jutottunk túl. :(((
  • Stief
    #6511
    Ez nem igaz pont evvel küzdünk a kihívás ultra erős egy egy ellenfél több mint 30 perc golyó zápor, letörik az ujjad mire vége. Loot meg semmi!! Abba is hagytuk gammát mert nem volt semmi értékes amiért megérné kinyírni egy egy bosst. Diablóba ez sokkal jobb ott az ember legalább kap egy két jó cuccot!
  • Stief
    #6510
    Na végre én is erről beszélek ahhoz képest hogy vaultról szól az egész kurva gagyi cuccokat lehet össze szedni!!!! Ráadásul ultimate true valult hunt-erről van szó. Ahol kész katasztrófa legyőzni egy nagy ellenfelet. És ha még is sikerül, semmi. Pár zöld fegyver vagy fehér azt ennyi.
  • genndy
    #6509
    Én pl. most kaptam hírlevelet, amiben promózzák a Pre-Sequelt, és abban még "ennek örömére" voltak kódok Border2-höz. Aztán lehet hogy a PS megjelenésével szépen el is felejtik a 2-t (vagy adnak valami ultimate kódot, amit akárhányszor be lehet írni, és dob mondjuk 5 kulcsot).
    Be is másolom, végülis nem titkosak
    Xbox 360: K35TJ-6395F-TXFBX-56TJB-ZZ33S
    PlayStation 3: K35TJ-6399B-XZBCT-93WJB-ZZ35K
    PC/Mac: CJKT3-WRK9S-6TJ33-JJJJJ-5XJZZ
  • lalakov
    #6508
    Remélem a shift kódok nem állnak le az új rész megjelenésével. Sajnos nélkülük csak gagyi fegyverek esnek. :(
  • undY1ng #6507
    Nekem elég nehézkesen ment lvl 38-on a tiny tina assaultos dlc.. a csontvázakat alig tudtam megölni.. bár lehet azért, mert nem volt explosive-os fegyóm, de na... egyébként solozható minden DLC? S afölött a UTVH meg ezek..
  • Krysael
    #6506
    Hello!
    Ha jól emlékszem, akkor te jó pár szinttel felette vagy a TVH Mód kezdőszintjéhez, majd a játék során beáll, de szerintem te elég jól elhúztad a Normal módot :D, nem mellesleg az igazi kihívás UTVH meg az OP módokban keresendő, véleményem szerint :)
  • NeoMaN
    #6505
    Szevasztok!
    Én csak nem rég kezdte,m el játszani vele, úgyhogy sry a hülye kérdésért.
    Az normális, hogy elkezdtem a TVH-t (37-es hunterral), és mindenki 1 lövés pisztollyal, az első boss, meg 5 lövés és 5 másodperc???
    Azt hittem jön a kihívás meg a brutál drop, de semmi.... :/
  • Diopapa
    #6504
    Vagy végigviszed a DLC-ket is háromszor mint pár függő pl én :D
  • undY1ng #6503
    Értem, köszi mindenkinek! :)
  • genndy
    #6502
    Vagy azt is lehet, hogy TVHM-ben csak végigrohansz a főszálon, és UVHM-ben tolod végig a DLC-ket. Ekkor biztosan megmarad a kihívás, mert UVHM-ben az ellenfleket és a lootot is hozzád szintezi, TVHM-ben 50 a max. szint.
  • MerlinW
    #6501
    Szerintem butaság. Akkor játszol a DLC-kkel amikor akarsz. Nagyjából hozzád szintezi a játék. Ami meg esetleg még nem menne azt meg látni fogod és max visszamész később.
  • undY1ng #6500
    Írtátok, hogy a DLC cuccokat csak első végigjátszás után érdemes megkezdeni.. Nos én elkezdtem másodszor is ugye True Vault Hunter módban de még az elején járok a kampánynak és most néztem meg az egyik DLC-t.. Inkább vigyem végig most már másodszor is a kampányt aztán kezdjek bele a DLC-be? Mert ugye szintben így megint lemaradok a kampányos küldiktől...
  • jocika
    #6499
    Megtudnád mutatni Maya build-ét és a skill kiosztását? Amivel mentetek OP-n. Úgy is jó, hogy általánosságban, illetve OP-ra átformálva.
    Esetleg ha nem a tied, akkor a társadat megkérnéd?
    Megköszönöm.