7268
  • Sheltem
    #6699
    Jájj végre fullos a Borderlands 2- m megvan a hiányzó 2 headhunter dlc. Tegnap sikerült egy "normális" 3 fős brigádot kifognom akik nem csak boss-t farmoltak, hanem küldetések mentek.
    Asszem újra Border2 zök kicsit (68 as a Zeróm meg van egy 6os Gunzerkerem).
    Ideje "befejezni" őket :P
  • wantonly
    #6698
  • IMYke2.0.0.0
    #6697
    Idén biztosan.
    Remélem, nem bántottam meg senkit a válasszal.
  • Hitmanus
    #6696
    Hali! Mikorra várható a fordítás?
  • PeTakii
    #6695
    Én is így vagyok vele mindig, hogy majd a következőt magyarul, de valahogy mindig kezdünk 2-3-an egy újat:( Amúgy én sem értem, tömérdek fegyver van a játékban, 3x kijátszás, illetve op8 után meg aztán tényleg sok lehetőség már nincs, akkor minek kell ilyen "erős" cucc?
  • petrov144
    #6694
    Mi értelme a megpiszkált modoknak? Az ilyen játéknak pont a gyűjtögetés az egyik lényege... De majd a következő végigjátszást már magyarul :).
  • PeTakii
    #6693
    Azon kívül hogy pearlescent nem lehet class mod, csak fegyver és shield, tényleg nincs benne semmi fura..:D Persze, hogy kamu, modolt class mod.
    A Berserker alapból class mod, a The Bee meg ugye egy legendary shield.
  • petrov144
    #6692
    Tényleg így van, a pearlescent cuccok a legjobbak, esetleg pár arany felveszi velük a versenyt. De azt nem tudtam, hogy class mod is van ilyen... Milyen jó is volt UVH szinten farmolni a loot midget-es pályán ilyen világoskék cuccokat (az "állatrezervátum" vagy micsoda van ott).

    Ja + még a világos-rózsaszín, kristályokért vásárolható fegyverek/pajzsok is ütősek, de már azokat nem is emlékszem hol lehetett megszerezni.
  • sztmo
    #6691
    A türkizkék a legritkább és a legerősebb osztály, semmi fura nincs benne :D
  • NeoMaN
    #6690


    Omg, ez kamu vagy tényleg van ilyen?
  • GamesHarder
    #6689
    Óh köszönöm! :D
  • NeoMaN
    #6688
    főmenü-extráx-shift code
    ide kell bepötyögni (ctrl+v /+c)
    sanctuaryban nyithatod vele a ládát
    kódok itt:
    https://www.facebook.com/Borderlands2ShiftCodes

    http://www.ign.com/wikis/borderlands-2/SHiFT_Codes_and_Golden_Keys

    https://steamcommunity.com/app/49520/discussions/0/828934724163400631/?l=hungarian
  • GamesHarder
    #6687
    Sziasztok! Nem nagyon értek ezekhez az aranykulcsokhoz, hogy miként lehet őket 'kapni'. Valaki tudna útmutatást nyújtani? D:D
  • Diopapa
    #6686
    Jobb gear-re, okosabb skillekre esetleg jobb reflexre van szükséged, no meg lehetőség szerint olyan coop társra, aki jól kiegészíti a karakteredet.
  • sata75
    #6685
    de gondolom true szinten nem ultimaten játsszuk végig? mert ultimaten bármit csinálok sehová nem jutok.
    @sztmo: nyilván tisztában vagyok vele, hogy az egy hc szint, de ennyire:))
  • sztmo
    #6684
    sata75:
    Benne is van a nevében hogy ultimate az már egy hardcore szint, oda már nem elég az erős karakter, ide már badass irányító is kell :)
    Én bevallom őszintén soha nem voltam odáig a coop játékért. Jobban szeretem egyedül vinni a játékot. Persze kezdetben valóban nehéz volt de hamar bele lehet rázódni.
  • GamesHarder
    #6683
    Az Assault on Dragon Keep nagyon jó szintlépési DLC. 5 szintet tudtam feljebb vinni a karakteremen ami elég durva. :D Ajánlom neked, hogy ha van rendes fegyvered akkor vágj neki, hosszú és érdekes, (JA és a mellék küldetésekről nem is beszélek..).
  • NeoMaN
    #6682
    Mindegy a sorrend, mert TVHM-ben level 50 a küldetések maximum szintje. Úgyhogy most mindegyik 50-en lesz neked, amit még nem fogadtál el.
  • IMYke2.0.0.0
    #6681
    Én a megjelenési sorrendet ajánlanám - de amúgy mindegy, ha már eléggé erős karaktered van.
    Redditen például így furfangoskodtak a DLC-kkel kapcsolatban.
  • sata75
    #6680
    értem, köszi.
    még egy kérdés, hogy a DLC-ket milyen sorrendben csináljam meg? vagy az teljesen mind1?
  • NeoMaN
    #6679
    cooperativ
  • sata75
    #6678
    ez a multiplayer ez nem pvp ugye? mert attól herótom van..:)
  • NeoMaN
    #6677
    Ja, és elsőnek farmolj ki egy double penetrating unkempt haroldot Savage Lee-től, vagy a Torque Tokenes gépből a Torque DLC-ből, valamint egy legendary class modot a te osztályodhoz Terramorphous the Invincible-től.
  • NeoMaN
    #6676
    megoldás a MULTIPLAYER, de az is csak 60-as szinttől játszható normálisabban UVHM-ban /addig TVHM multi, farmolás, arénák, dlc-k/

    UVHM egyedül szinte játszhatatlan, Raid Boss-ok ellen pedig semmi esélyed
  • sata75
    #6675
    üdv megint
    végigtoltam mechával TVH szinten is lvl51-en fejeztem be. elkezdtem UVH-t is de bazz...
    karcolgatom a mobokat de azt is csak kicsit:) szóval mit tegyek? toljam végig a dlcket? és csak utána kóboroljak UVH szinten? vagy mi a megoldás? iszonyatosan nehéznek tartom már itt a játékot:(
    elnézést a láma kérdésekért de új motoros vagyok.
  • tynike
    #6674
    Oké
    Remélem működni fog majd :) köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #6673
    Időpont: még nincs
    Linux: nekem nincs, de szerintem ott is menni fog. Ahogy minden PC-s verzióval is. Csak szövegfájlok, ugyanis, meg a Splash kép.
  • tynike
    #6672
    Hali
    Én arra lenék kíváncsi hogy linuxos változatnál is használható?Elvileg mindkettő ugyanaz.
  • GamesHarder
    #6671
    Valami hír? :) Kíváncsi vagyok.
  • _N3xT_
    #6670
    Remélem az 5-öst vetted meg ...
  • Hunter of Deer
    #6669
    en is most megvettem a GOTY-t de addig jegelem. addig el leszek a GTA-val majd :)
  • petrov144
    #6668
    Azért a 100% és a zárt béta a honlapon már biztató. És igen, "mi pedig nagyon fogunk örülni neki".
  • _N3xT_
    #6667
    Szívessen Józsi .
  • IMYke2.0.0.0
    #6666
    Köszönjük Emese.
  • _N3xT_
    #6665
    Ilyet itt nem illik kérdezni , csendben várj és néha írj ide dörgölőzős dolgokat -meg hogy mekkora p@rasztok vannak , hogy folyamat érdeklődnek- kész lesz amikor kész lesz , a többi játékra is 4000 év alatt lett kész , amúgy meg világosan elmondták , hogy 97%-on van . Ha a fordító nem akarja , akkor nem csinálja meg (az ilyen emberek miatt akik , folyamat zaklatják , havonta durván érdeklődnek) . Tehát kész lesz amikor kész lesz , többet ne kérdezgessétek már , mert ez nagyon zavaró a fordítónak , meg a fórumtársaknak is . Köszönjük a munkáját a fordítónak , és még egyszer köszönjük , türelmesen várunk , és remélem ez a sok "idióta" türelmetlen láma ne veszi el a kedvét ,a fordítás befejezésétől . Ha majd kész lesz akkor majd ideírja hogy kész , mi pedig nagyon fogunk örülni neki -és majd akkor meglátjátok , hogy kár volt a folyamatos zaklatás . Nyugodtan csináld csak fordító a munkát és majd köszönjük , hogy kész lesz , a sok láma userral meg ne foglalkozz , nehogy a kedved vegye ez a durva kérdezősködés . Köszönjük a munkád , Te meg aki folyamatosan , mindenféle álnév alatt kérdezősködsz , játszd ki angolul .
  • Hitmanus
    #6664
    Hali! Mikorra várható Borderlands 2 magyarítás?:)
  • sztmo
    #6663
    Szerintem legjobb kezdő/betanuló karakter a gunzerker. Én egy mecromancert és egy sirent húztam idáig 72-esre most elkezdtem a guzerkerrel nyomni, hát mit ne mondja nagyon brutális. Megfelelő skill fával kirakva a legbrutálisabb, most 57es de úgy megyek át az ellenségen mint egy tank még UVH-ba is hogy csak lesek. De alapvetően minden karakternek megvan az előnye és a hátránya de minden a stratégián múlik hogy hogy osztod el a skill pontokat mert sok múlik rajtuk. Plusz a játék stilus van aki háttér harcos amivel jó fedezni a másikat mint pl Zero, Maya, Gaige, és vannak az élharcos faltörő kosok mint Salvador, Axton, Kreg.
  • Domasi
    #6662
    Szerintem a Commando egy kifejezetten jó kezdőkarakter. Jól boldogul a különféle fegyverekkel, és a képessége nagyon hasznos tud lenni húzós helyzetekben. Fedezéket nyújt, és a fejlesztésétől függően gyógyít, ellát lőszerrel, stb.
  • genndy
    #6661
    Segítője miatt jó a mechromancer is.
  • petrov144
    #6660
    A szirént szokták ajánlani, de én maradam a zeromnál ultimate vault hunter szinten is.