7249
  • sata75
    értem, köszi.
    még egy kérdés, hogy a DLC-ket milyen sorrendben csináljam meg? vagy az teljesen mind1?
  • NeoMaN
    cooperativ
  • sata75
    ez a multiplayer ez nem pvp ugye? mert attól herótom van..:)
  • NeoMaN
    Ja, és elsőnek farmolj ki egy double penetrating unkempt haroldot Savage Lee-től, vagy a Torque Tokenes gépből a Torque DLC-ből, valamint egy legendary class modot a te osztályodhoz Terramorphous the Invincible-től.
  • NeoMaN
    megoldás a MULTIPLAYER, de az is csak 60-as szinttől játszható normálisabban UVHM-ban /addig TVHM multi, farmolás, arénák, dlc-k/

UVHM egyedül szinte játszhatatlan, Raid Boss-ok ellen pedig semmi esélyed
  • sata75
    üdv megint
    végigtoltam mechával TVH szinten is lvl51-en fejeztem be. elkezdtem UVH-t is de bazz...
    karcolgatom a mobokat de azt is csak kicsit:) szóval mit tegyek? toljam végig a dlcket? és csak utána kóboroljak UVH szinten? vagy mi a megoldás? iszonyatosan nehéznek tartom már itt a játékot:(
    elnézést a láma kérdésekért de új motoros vagyok.
  • tynike
    Oké
    Remélem működni fog majd :) köszi
  • IMYke2.0.0.0
    Időpont: még nincs
    Linux: nekem nincs, de szerintem ott is menni fog. Ahogy minden PC-s verzióval is. Csak szövegfájlok, ugyanis, meg a Splash kép.
  • tynike
    Hali
    Én arra lenék kíváncsi hogy linuxos változatnál is használható?Elvileg mindkettő ugyanaz.
  • GamesHarder
    Valami hír? :) Kíváncsi vagyok.
  • _N3xT_
    Remélem az 5-öst vetted meg ...
  • Hunter of Deer
    en is most megvettem a GOTY-t de addig jegelem. addig el leszek a GTA-val majd :)
  • petrov144
    Azért a 100% és a zárt béta a honlapon már biztató. És igen, "mi pedig nagyon fogunk örülni neki".
  • _N3xT_
    Szívessen Józsi .
  • IMYke2.0.0.0
    Köszönjük Emese.
  • _N3xT_
    Ilyet itt nem illik kérdezni , csendben várj és néha írj ide dörgölőzős dolgokat -meg hogy mekkora [email protected] vannak , hogy folyamat érdeklődnek- kész lesz amikor kész lesz , a többi játékra is 4000 év alatt lett kész , amúgy meg világosan elmondták , hogy 97%-on van . Ha a fordító nem akarja , akkor nem csinálja meg (az ilyen emberek miatt akik , folyamat zaklatják , havonta durván érdeklődnek) . Tehát kész lesz amikor kész lesz , többet ne kérdezgessétek már , mert ez nagyon zavaró a fordítónak , meg a fórumtársaknak is . Köszönjük a munkáját a fordítónak , és még egyszer köszönjük , türelmesen várunk , és remélem ez a sok "idióta" türelmetlen láma ne veszi el a kedvét ,a fordítás befejezésétől . Ha majd kész lesz akkor majd ideírja hogy kész , mi pedig nagyon fogunk örülni neki -és majd akkor meglátjátok , hogy kár volt a folyamatos zaklatás . Nyugodtan csináld csak fordító a munkát és majd köszönjük , hogy kész lesz , a sok láma userral meg ne foglalkozz , nehogy a kedved vegye ez a durva kérdezősködés . Köszönjük a munkád , Te meg aki folyamatosan , mindenféle álnév alatt kérdezősködsz , játszd ki angolul .
  • Hitmanus
    Hali! Mikorra várható Borderlands 2 magyarítás?:)
  • sztmo
    Szerintem legjobb kezdő/betanuló karakter a gunzerker. Én egy mecromancert és egy sirent húztam idáig 72-esre most elkezdtem a guzerkerrel nyomni, hát mit ne mondja nagyon brutális. Megfelelő skill fával kirakva a legbrutálisabb, most 57es de úgy megyek át az ellenségen mint egy tank még UVH-ba is hogy csak lesek. De alapvetően minden karakternek megvan az előnye és a hátránya de minden a stratégián múlik hogy hogy osztod el a skill pontokat mert sok múlik rajtuk. Plusz a játék stilus van aki háttér harcos amivel jó fedezni a másikat mint pl Zero, Maya, Gaige, és vannak az élharcos faltörő kosok mint Salvador, Axton, Kreg.
  • Domasi
    Szerintem a Commando egy kifejezetten jó kezdőkarakter. Jól boldogul a különféle fegyverekkel, és a képessége nagyon hasznos tud lenni húzós helyzetekben. Fedezéket nyújt, és a fejlesztésétől függően gyógyít, ellát lőszerrel, stb.
  • genndy
    Segítője miatt jó a mechromancer is.
  • petrov144
    A szirént szokták ajánlani, de én maradam a zeromnál ultimate vault hunter szinten is.
  • sata75
    Sziasztok,
    nemrég szereztem be a játékot, szóval nem sokat konyítok hozzá, kezdőnek melyik karaktert ajánljátok?
    Sniperrel kezdtem de igen csak nehéznek érzem vele a játékot, már itt lvl18-on is.
  • Domasi
    Megnyugtató, hogy értelmes emberek is várják a magyarítást. Amilyen stílusban írtak egyesek már azon se lepődnék meg, ha ki se akarná adni a készítő..... :/ Én is türelmesen várom már évek óta a fordítást és számomra egy cseppet sem von le az értékéből az idő. Így volt ez a Morrowindnél, a MassEffect3-nál és még nagyon sok játéknál is aminél úgy döntöttem ,hogy inkább magyarul játszanám.
    Szóval jó munkát a készítő(k)nek a hajrára! Meghálálni ugyan kevéssé tudom, de a megbecsülésem és a köszönetem a legkevesebb a munkájukért!
  • GamesHarder
    Én is csak akkor kezdem el végigvinni mikor meglesz hozzá a cucc. :D NAGYON VÁROM!
  • Hunter of Deer
    meg is vettem :) most addig jegelem amíg ki nem jön a magyarítás és akkor végigtolom az egészet megint :)
  • krisztajo
    Szia Imi!
    Köszi én azt nem tudtam, hogy lehet oda feljutni, de már megvan.
  • IMYke2.0.0.0
    Itt a megoldás videó.
    Elég az elejét megnézned.
  • krisztajo
    Help! A The Great Escape küldit hogy lehet felvenni Sawtooth Cauldrom-ban?
    Nekem piros a lift hívógombja amivel felkellene menni és le sem jön vele senki.
  • Hunter of Deer
    aki esetleg nem látta most is 9€ a GOTY steamen meg 22 oran at.
  • krisztajo
    Köszönöm szépen a válaszokat, a helyet én is tudtam.
    Ezek szerint csak nincs szerencsém, de akkor majd próbálkozom még.
    Egyébként én úgy tudom nyolc kell belőle nem is négy, én eddig még csak háromba futottam bele.
  • MoRT2195
    Ebben a videóban 0:13-0:30 között beszél és mutagot róla, hogy hol vannak.

Ebben pedig 0:18-nál mutatja meg hol is van.

De elméletileg véletlenszerűen bukkannak fel ezen a pályán.
  • Alexzel
    Próbáld meg még párszor. 'Rare enemy', ezért sajnos kiszámíthatatlan mikor jelennek meg. Ha szerencséd van akár 2-3 is lehet, de az is hogy semennyi. Nekem múltkor pl. a 'slagged spore' volt a probléma, sokszor kellett újra belépnem, mire megtaláltam a szükséges 4-et.
  • krisztajo
    Hol találok pink borok-okat?
    Már végeztem az egész DLC-vel és eddig csak hármat találtam a nyolcból.
    Tudom, hogy a Scylla's Grove felé vannak borokok, de ott nálam nincs pink csak simák meg páncélosak.
  • krisztajo
    Köszi szépen, ez jó hír. Nem kell tovább kínlódnom gyengén a DLC-kkel.
  • petrov144
    Kedves Kriszta! Tapasztalatom szerint ha a sztori szerinti végigjátszás kész, automatikusan nem emel át magasabb szintre.
    A menüben a karakter váltásnál kínálja fel hogy normál, true vault hunter, esetleg ultimate vault hunter módban szeretnéd "betölteni" a karaktered. Normál módon csinálhatod tovább akár a mellékküldetéseket az összes feloldott pályán, nyilván magasabb szinten újra meg kell nyitni ezeket.
  • krisztajo
    Help! Én még csak normál nehézségen játszom és még nem jutottam a játék végére.
    Ha legyőzöm a játék végi főellenfelet, akkor tovább játszhatok ezen a nehézségi szinten vagy a stáblista után automatikusan újra kezdődik a játék a nehéz fokozaton?
    Vagy a vége után esetleg én döntöm el mikor kezdődjön újra a játék?
    Azért kérdem, mert még van két DLC amit nem fejeztem be normál szinten (még túl gyenge vagyok hozzá) és a váltás előtt mindenképpen szeretném.
  • MerlinW
    Ne nekem írd, te kérdezted :D
  • NeoMaN
    Picit le kell görgetni.

itt

és

itt
  • NeoMaN
    Kösz!
    Megvettem, elkezdtem, találtam is vagy 40db kulcs-ot hirtelen. :)
  • MerlinW
    Szoktak:

FB
    WIKI (lap alja)