9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • n000rbi
    #814
    Just preordered the limited edition from game.co.uk.
  • n000rbi
    #813
    Atom!
  • TDC Geronimo
    #812


    Cseppet over the top
  • n000rbi
    #811
    Látom a 3ds is elment. Lesz majd új modell, vagy végleg más hobbi után nézel? :)
  • n000rbi
    #810
    Na, egy normál méretű fehér gépet veszek is szépen.
  • TDC Geronimo
    #809
    Based on disassembly of certain sysmodules for code added/changed with in the 8.0.0-18 update, it appears that the "New 3DS" has the following changes:
    They extended FCRAM from 128MB to 256MB.
    They added another VRAM (?) of 4MB.


    ejjha magyarán 3ds 2.0. Új hw de mégse. Elég sunyi húzás.
  • Nirz
    #808
    jah ez tulajdonképp kötelező upgrade,pofátlan.
  • SlickAdam
    #807


    ha az ar marad, akkor nekem lehet kell majd.

    remelem azert a pc-s backup dolgot os-be teszik, azaz a regiek is megkapjak a lehetöseget!

    szerk.: Xenoblade Chronicles pedig atkoltozik 3DS-re? na de hogy...
    "A nem olyan jó hír: a játék kizárólag a (szintén) frissen bejelentett két új 3DS modellen fog futni, leginkább azért, mert az új gépek több más új funkción kívül erősebb CPU-val rendelkeznek majd."
    azert ilyet nem illik...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.08.29. 16:21:06
  • TDC Geronimo
    #806
    Javul a betekintési szög is



    Még egyet már nem veszek az biztos, mert mostanában játék se nagyon jött 3dsre, de ez tűnik az eddigi legjobb modellnek
  • TDC Geronimo
    #805
    Includes:

    - better 3D
    - second stick
    - NFC built-in
    - coloured buttons
    - more buttons
    - better battery (up to 7h)
    - now compatible with microSDCard
    - you can back up data on your PC via wireless.
    -browser improved, now works with HTML5
    - CPU improved, makes browsing Miiverse / eShop much faster.
    - can switch designs now (covers)

    Coming out on October 11 in Japan, 2015 in Europe (and probably NA).



    Ma volt japán direct.

    New themes for your #3DS Home menu arrive in October, bringing backgrounds, icons, folders, music and sound effects

  • n000rbi
    #804
    Semmi különös, Yoshi és ShyGuy-ból már lehet többféle színűt választani, amihez a kocsi színe is igazodik. (ez se az "előrendelés" miatt, hanem mert bundleben vettem meg) Röviden impulzusvásárlás volt, holott a tartalom még hónapokra van :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.28. 01:29:52
  • SlickAdam
    #803
    no de minek? van valami preorder jutalom?
    1. dlc november, az meg rendben is van. na de a masik 2015 majusa... loller. nem sietik el.:D
  • n000rbi
    #801
    Igen, elővásároltam :) Minden ott van már a roasterben, csak még nem lehet használni.
  • SlickAdam
    #801
    Megvetted? mivan? :)
  • n000rbi
    #800
    Én már meg is vettem, 2x8 pálya az nem semmi :) Egyébiránt a Mercedes-es dlc is tölthető, amihez egy v2.0 update is jár, ami jópár értelmes újítást tesz a játékba (pl. Stat menü, végre a a bajnokságok között a default gomb a Next Race, nem a View highlight reel :D)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.08.27. 14:15:01
  • TDC Geronimo
    #798
    :D
  • SlickAdam
    #798
    nem vagyok dlc fan, foleg nem nintendo platformon (tuggyukmiert), de ezek jöhetnek azonnal.:)
  • n000rbi
    #797
  • SlickAdam
    #796
  • SlickAdam
    #795
    a minap meghallgattam meloban a julius 25.-i NVC (Nintendo Voice Chat / IGN podcast) adast. ezuttal Nintendo-s urban legendakrol, lelött jatekokrol, ritka targyakrol volt szo. különösen tetszett, erdemes meghallgatni.:)
    (ugy latom a mult pentekiben is ritkasagokrol beszelnek, de ott meg nem tartok)

    innen tölthetök
  • Moby
    #794
    A 3DS és a ps4 marad. A WiiU és a pécé megy. Ezekkel még úgy-ahogy játszogatok amíg van rá kis idő. Amazok olyanok, ahol tervbevett pótlások lennének nagyrészt, amire néhány évig megint úgysem lesz időm. Bele kell nyugodnom, hogy ami prompt kimarad, annak a pótlása jelen helyzetben kivitelezhetetlen. Ez nem tudatos, tervezett döntés, egyszerűen úgy alakult, hogy hetek/hónapok óta nem játszottam már csak a 3ds-el, illetve most a ps4-el.
    Majd ha nagyobbak lesznek a gyerekek belepróbálok ismét :)
  • SlickAdam
    #793
    tehat PS4 is repül a Lasszo utan? :D remelem kis 3DS megussza egyelöre.
  • n000rbi
    #792
    Bezzeg KZ multira van idő, mi?
  • Moby
    #791
    Egyelőre igen. A videojátékhoz kötődő dolgaim nagyrészét felszámolom. Időm eddig sem volt semmire (mk8 óta nem volt bekapcsolva), de ezután még enyi sem lesz. De erről egyelőre korai lenne többet mondanom ;)
  • SlickAdam
    #790
    nos kedves Moby! ennyi volt?
  • n000rbi
    #789
    Köszi ;)

    A Link between worlds miatt már pár napja rágom as fülét, de nem akarja külön eladni. (holott úgy van meghirdetve)
  • SlickAdam
    #788
    kisfiu arulja cuccait PSC-n. van par ninty cucc is:
    katt
  • SlickAdam
    #787
    asssztakur...! :-O
  • n000rbi
    #786
    :O


    Bayo2 gameplay
  • n000rbi
    #785
    Végre!!! Ez olyan csendben jött, hogy észre se vettem eddig.

    The Wii U to Wii U system transfer feature, implemented with the system update released July 21st, 2014, allows you to transfer content from one Wii U to another Wii U. Content from the source console, including any users, Nintendo Network IDs, save data, and digital content, will replace that on the target console.
  • Moby
    #784
  • n000rbi
    #783
    3 db volt összesen, kicseszni se akartam a Wiigadós srácokkal, mert ott linkelte az egyikük (akinek már megvolt korábbról)
  • SlickAdam
    #782
    ha talalnal megegyszer ilyesmi aron, vegyed azonnal! meg postaval fritz-be is atom deal lenne. kapsz erte puszikat! :)
  • n000rbi
    #781
    Az hát :)
  • SlickAdam
    #780
    izé... tied is az :D
  • SlickAdam
    #779
    akkor gratulalok es hajjámeg2x!

    en a bontott (de tökeletes allapotu) peldanyomat valami 14-15e-ert vettem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    azzal nyugtatom magam, hogy ez sájni-tokos sammler (collector) edition
  • n000rbi
    #778
    Szállítással együtt 8970Ft.
    Ebből a Metroid 4990 !!!!!!!!!!!!!
  • SlickAdam
    #777
    folias Metroid!!!!4!! hajjámeg!
    nem tudom... lehet keveset, de valoszinubb, hogy sokat fizettel. aruld el hat!
  • n000rbi
    #776
    ph-s WiiU topikba bezzeg be tudtam tenni a képet
  • n000rbi
    #775
    Talán most...