9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #893
    jajjj tudtam, hogy mar melo alatt megirja valaki... :(
    csak erjek haza!
  • n000rbi
    #892
    Tölthető!
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.11.13. 10:11:38
  • zola2000
    #891
    Ja igen, még ott van az atlus.com, és a konamitól az atelier említésre méltó sorozat (off vége)
  • zola2000
    #890
    Vagy: írd be azoknak a játékoknak a címeit a metacritic keresőjébe, az elég jól megmutatja, melyik a jó.

    Értem hogy mindennel nem játszol, de a jobbakkal szerintem érdemes :)
  • n000rbi
    #889
    Mein Körper ist bereit!
  • SlickAdam
    #888
    60 fps. csütörtök.
  • SlickAdam
    #887
    persze. eeeeeees digitalisan amugysem vasarolunk nintendo cuccokat (max ha nagyon deal), mert GEPHEZ kötöttek a vasarlasok. igen, jol gondolod...
    regio-lock van.

    nintendo jatekok nagyon tartjak az arukat (1st party AAA cimek term.), szoval ha kesöbb lesz megjelenes, ami erdekel, nyugodtan veheted azonnal, mert nem lesz sokkal olcsobb hasznaltan se. de ez nem csak a kis magyar piacon van igy, most neztem nemet eBay-t, 3D World siman 10-11e-ert megy hasznaltan... ez normalis.
    mig PC-n rendszeresen agyalok, hogy megvegyek-e day1 25-30 ojroert valamit, addig pl Day1 huztam 40-ert a Fantasy Life-ot. kis "kakas" 3DS jatekot.
  • Totti5
    #886
    Xenobladet egy kicsit ismerem, a többiről kb most hallok először és utoljára is:)

    Azért mindent nem játszok, mezei casual jrgp-s vagyok. Vannak kitételeim:)
  • Totti5
    #885
    digit árak is ilyenek? lehet dodóban vásárolni? van régiólock? most UKn vagyok elvileg.
  • SlickAdam
    #884
    "1 éves játék és 12 ezer"

    isten hozott Ninty Land-ben!
  • Totti5
    #883
    Viszont csak baromi drágán van már ahol egyátalán van :( 1 éves játék és 12 ezer, már ha kapni... itthon a WiiU kínálat botrányosan gyenge, de mondjuk többek közt Zavvin sincs, s nem csak ez de pl LEGO City Undercover sem...
  • zola2000
    #882
    Jrpg? Nos, jövőre jön wiiura a xenoblade chronicles x, idővel shin megami tensei x fire emblem, na igen, jrpg inkább kézikonzolra és ps3ra jön szerintem kifejezetten sok.

    (nézz csak fel a nisamerica.comra és a risingstargames.comra, és az csak két kiadó, annyira halott,a jrpg, hogy én szinte csak azzal játszom, és nincs időm minden jrpgt kijátszani ami érdekel)
  • TDC Geronimo
    #881
    60 fps <3

  • SlickAdam
    #880
    csak mert ez a topik jobban "pörög"

    "The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D was actually in development almost immediately after we finished working on The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D, which was released in June of 2011. So although we’ve been working on the game for quite some time, we didn't want to say it was being developed until we were at a point where we could proudly say that this is not going to be just another remake and that it's going to be worth your time. For a while now, when fans from Japan and around the world would ask me if we were working on a Majora's Mask remake, I would silently plead in my heart, thinking, “Please wait a bit longer!” (laughs).

    We’ve spent a lot of time making sure the gameplay experience is smoother than in the original version without taking away from this unique world. I hope those that haven’t played the original game, and those of you that played it but gave up mid-way through will take this opportunity to give the new version a try.
    Oh, and I should mention that we haven’t removed the distinct look and feel that are unique to this game, so it should live up to this game's Japanese catchphrase, “this Zelda has a scary vibe.” Brace yourselves for what this world has to offer! (laughs)"

  • Totti5
    #879
    Azt ki nem hagynám.
  • TDC Geronimo
    #878
    3D worldot szerezd be mindenképp. Az alap minden Wii U tulaj számára.
  • Totti5
    #877
    Nem volt gondom a tablet irányítással, persze bele lehet kavarodni, de "újszerű élmény". Tetszett h használni kell.

    Most ott vagyok, hogy nem kell másik kontroller. Tökéletesen megyek a Bayonetta 2vel is.

    Sőt, bánnám most ha kiadtam volna 12 ezret pénteken rá. Inkább költöm játékokra.
  • SlickAdam
    #876
    Pikmin-nek nem nagyon van parja, az biztos. irtad, hogy elöbb-utobb majd Wii cimeket is akarsz potolni, amikez ugye kell a Wii-s kontroller. szerintem majd ugy idozitsd a Pikmin-t, hogy Wii kontroller is legyen otthon, mert ezt a cimet kivetelesen azzal a legjobb iranyitani. de komolyan. lenyegesen gyorsabb / kenyelmesebb azzal terelgetni a kis szarosokat, mint analoggal. erintokepernyos iranyitas meg gondolom akkor jo, ha a gamepad-en jatszol (nem probaltam meg, utolag lett belepöcsölve).
  • n000rbi
    #875
    Ha hamarabb csatlakozol, akkor MK8 mellé megkaphattad volna ingyen a Pikmint, mint én :)
  • Totti5
    #874
    Pikmin 3 demó megvett kilóra! Nagyon jó volt, kell!

    ZombiU-t viszont jó hogy nem vettem meg, a demó elég volt belőle. Nem az én játékom.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.08. 23:20:45
  • n000rbi
    #873
    Tényleg, az nagy csendben eljött eu-ba is. Ránézek majd :)
  • SlickAdam
    #872
    felig off:
    megvettem 3DS-re a Shovel Knight-ot. beszaras jo!
  • SlickAdam
    #871
    örülök, hogy tetszik, varhato volt. eddig mindenkinek bejött a kontroller, max elsöre fura. sajnos hamar merül, de a ps4 kontroller se birja sokkal tovabb... "TV" nelkul... hihi.:) szerencsere hosszu a toltoje.
    en ugy gondolom, hogy ha pl. SQJ-t sikerulne odarangatni egy valamilyen nintendo konzol ele, 5 perc utan ott lehetne hagyni felugyelet nelkul is, mert vigyorogva tolna a cuccost. csak hat sok a makacs cicus odaat.

    na majd meg meselj!
  • Totti5
    #870
    ÉnisÉnis! Első benyomás, hogy a tablet nagyon kényelmes. El nem tudtam volna képzelni hogy hama szokható és mint kontroller teljesen jól betölti a funkcióját. Az ember előítéletei, aztán amit előad, meg a tömeg és megy a fight egyszerűen mellőzhetőek lennének, mégpedig hogy addig ne mondja róla véleményt amíg csak yutubon láttad! Nem hülyék dolgoznak a Nintendónál sem, ki lett ez fejlesztve rendesen.



    Ez eléggé bejövősnek néz ki. Sajnos kurrens genen és már előző években prevgenen is halott volt a JRPG, és már nagyon hiányom van! The Last Story is kellene.



  • SlickAdam
    #869
  • SlickAdam
    #868
    :D remelem megveszik
  • n000rbi
    #867
    G365- ön megjelent az első bontatlan FP, 45-ért. LOL
  • SlickAdam
    #866
    first print megjött, de az mr. polcé. zavvi pedig meg mindig "awaiting despatch"-t ir, talan jovoheten megjön a jaccos peldany.:(
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2014.10.24. 21:35:44
  • n000rbi
    #865
    Majd hétfőn, ha egyáltalán kibontom :D
  • TDC Geronimo
    #864
    Na mivan kinél pörög a bayo?
  • SlickAdam
    #863
    1 nap
  • n000rbi
    #862
  • Laza
    #861
    Háát ... sajna ... marad akkor ez a játék PC-n, illetve néha majd emuzás Wii játékokkal ... a múltkor toltam emuval + X360 kontrollerrel a Mariot, és nagyfelbontásban tű éles képpel nagyon baba volt ... lassan kikukázom a Wii-t :)
  • Moby
    #860
    Semmit nem javít rajta.
  • Laza
    #859
    Szevasztok!

    Wii U -n a sima Wii játékok full ugyanúgy néznek ki, mint Wii-n, vagy valamennyire élesebb lesz? Ok, azt láttam a gép leírásában, hogy nem lesz HD, de semmit sem javít rajta?

    A kislányommal nyomjuk ezt a Disney Princess My Fairytale Adventure-st, de hát olyan homály tenger a kép, hogy borzalom, már nehezen bírom a Wii minőségét elviselni ... mondjuk sosem tudtam :)
    PC-re is megvettem, egy ezres volt a Tescoban, ég és föld a képminőség, kivágtam TV-re, a gyerkőc hirtelen azt hitte másik játék, olyan éles volt :D

    Még nincs WiiU-m, de filózom, mert lesz majd pár játék rá, ami érdekelne, meg megmaradnak a sima Wii-s játékaink is.

    Mondjuk az mókás, hogy egy fél szett Wii kell, hogy lehessen a U-n játszani, mert kell Wiimote meg szenzor is ...
  • SlickAdam
    #858
    en is. fuhh...
    elö is szedtem a meröszalagot.:)
  • TDC Geronimo
    #857
    Most toltam le. Elég beteg :)
  • n000rbi
    #856
    750mb körül.
  • SlickAdam
    #855

    mennyi kell neki? 8gigas a gepem :(
  • TDC Geronimo
    #854
    A semmiből jött :D