38447
  • foxbat88fx
    #1030
    bannoltak már elég helyről a 88 miatt XD
  • foxbat88fx
    #1029
    majd várjá... átjön a fél wot-os topic akkor majd nézhetsz napi több 100 hozzászólás :D
  • rudii
    #1028
    Eloszor is bannolnak mert a 88 a nevedbe nem tetszik...Na jo nem csak viccelek. :DD
    Szep eredmeny, amugy Hurricane I nekem jobban bejon mint II-es igaz 4el kevesebb geppuska, de jobban emelkedik es kanyarodik az pedig ott 1-2 kis gepeknel fontos.
  • rudii
    #1027
    Velunk erdemes menni. :) Szivessen segitetek alapokban. Amugy igen oroszon foleg ha most kezdted mivel ott joval jobban mukodik MM mint EU-n. (Magasabb ping EUnal de nem laggolsz siman jatszhato)
  • Glo
    #1026
    Nem rossz, én az előbb csináltam HB-ben egy 30K xp-t :)

    Srácok, lejjebb volt róla szó, hogy a képeket tegyük [ spoiler] jelzőbe, hogy ne töredezzen szét a fórum.
  • twi452
    #1025
    Elvileg a barátaiddal tudsz vele együtt repülni, gyakorlatilag néha átrakja a barátaidat a másik csapatba is XD

    tankosok.. na itt bujkáljatok a házak mögött..:D
  • Glo
    #1024
    Tudsz squadot csinálni 4 főig. Mondjuk a 4 főshöz a squad alapítónak prémium kell.
  • rudii
    #1023
    Create Squad = Szakasz barataiddal tudsz eggyut jatszani ha meginveled oket. (Bar egy kicsit me'g szarul mukodik)
  • wervos
    #1022
    Üdv!
    Az orosz ág tényleg könnyebb! :)
    Az alap gépekkel több kill van mint a német hármas tierrel..
    A SU-2 meg durva gép:)
  • Malarki
    #1021
    Mert megjöttek a tankosok
    Egyébként ez a Create Squad mit takarna? Ha rá megyek nincs ott semmi.
  • twi452
    #1020
    hűha eddig 1 hét alatt nem volt annyi hozzászólás mint most egy fél nap alatt..:D
  • vajakos21
    #1019
    próbáld az F2..stb gombokat
  • bgabor
    #1018
    belső nézet - F2
    külső nézet - F3
    Hátsólövész nézet- F6
    bombacélzónézet bombázón - F7
    szabad kamera - C lenyomva tartva

    Arra rájöttél már hogy a kis kétfedelűid sokkal jobban fordulnak mint a tier4es egyfedelű vadászgépek? :D
  • Malarki
    #1017
    NA jó, de én is bombázóval voltam, azzal meg nem olyan könnyű ám manőverezni :D plusz ugye az idióta géppuskásom össze vissza lőtt.

    Ha nincs türelmed várni, akkor jó a ruszki szerver is, nincs lagg, legalább is nálam eddig nem volt. EU szerverre is mehetsz, de ott többet kell várni hogy csatába rakjon, mert kevés a játékos.

    A lövészek lőnek maguktól, de te is irányíthatod őket az F7 lenyomásával.
    Ha nyomva tartod a C-t akkor az egérrel tudod forgatni a kamerát. Külön gomb erre szerintem nincs.
  • Torzonborz
    #1016
    jelentem 6 perc és lent van a cucc :D

    akkor ruszki szerverre érdemes menni ? nincs nagy lag ?
  • flashpointer
    #1015
    Kipróbáltam én is, két gyorsat kérdeznék is: nincs olyan billentyű ami csak hátranézetbe vált? Mert a V-t használom de az sorba megy, mindent váltogat. A hátsó lövész lő magától is?
    Kicsit illúzióromboló hogy a 4-es gépek hogy alázzák meg a kis kétfedelűimet :/
  • foxbat88fx
    #1014
    ez már nem olyan rossz ugye skacok? :)

    Jó ez a Spitfire Mk I, Hurricane Mk II, Beaufort, Blenheim négyes :):)
  • Glo
    #1013
    Érnek persze, de van h 2 raketta kell egy tankra. A puha céloknak meg elég mellé lőni attól is elpukkannak.

    A H6K-t úgy kellett volna leszedned, hogy eltávolodsz tőle kicsit, aztán egy-egy rácsapásból szépen megszórod. Az egy nagy tehén, egy bálna.. lassan repül és nagy, kiváló célpont :)
  • Malarki
    #1012
    A rakéták érnek valamit a földi célpontok ellen?
    Egyébként az előbb volt egy vicces jelenetem, T2-es angol bombázóval mentem, nem tudom mi a neve, talán Blenheim, és szembe jött egy H6K. Ha már ott vagyok gondoltam megszedem kicsit, szép kis párbaj lett belőle :D Nem nagyon ismerem még a gépeket, de szerintem nekem több lövegtornyon volt, szépen lesebeztem, aztán egy vadász leszedte. Érdekes volt, vagy 5 percig keringtünk egymás mellett, alatt, felett. Még lebombázni is megpróbáltuk egymást, de nem jött össze :D
  • Glo
    #1011
    Javaslom a Joy-al repkedőknek, hogy "Simplified controls"-t válasszák felül, akkor Joy-nál is van instruktor, és nem engedi átesni/dugóba esni a gépet, és hasonlók.
  • ikarus44
    #1010
    köszönöm
  • vajakos21
    #1009
    Mondjuk a németek nem nagyon nyernek. 10 meccs ma. 5 angol 5 német oldalon. 10-0 az angoloknak. (tény németeknél sok a 4- os tierü. Angoloknál 15 ből 10 baufighter.)
  • Glo
    #1008
    NEm, mindig váltogatják pár naponként. Nemrég német-orosz volt.
  • ikarus44
    #1007
    a historicalban mindig csak német-angol gépekkel lehet menni?
  • Krodha
    #1006
    köszi. amúgy ezt szoktam a fighterekkel is néha, mindenbe belelövök ami jön, ha fighter akkor megpróbálom leszedni
  • foxbat88fx
    #1005
    a gameben szerzett free exp-t csak átváltani lehet? :S
    már van 182k de csak a profilomban látom amikor a convert xp-re megyek
  • vajakos21
    #1004
    Van 250 es bomba is 8 db csak menj rá a lőszer ikonra. Úgy már jobb. 1: Ha odaérsz a célhoz mielőtt lelőnének...2 Ha odaérsz a célhoz mielőtt lebombáznak mindent. A HE 112 B0 se rossz a maga tierjében csak nagyon hamar veszít sebességet...De azért a huszas ágyú sokat számít ezen a szinten
  • Szpecnyaz
    #1003
    Próbáld úgy a Bf110et ahogy pár poszttal lentebb írtam.
  • Krodha
    #1002
    milyen taktikával nyomod a bf110-et? mert én azzal nem igazán tudok nyomlni, nehezen lehet vele forgolódni, igaz erős tűzerőben úgy nagyjából, meg bombázni is lehet vele, bár a páncélzata meg gyenge ahhoz :S

    a he111 az eléggé fos, mert csak 50kg-s bombái vannak, lomha, szóval mire én azzal eltalálta volna bármit is, addigra leszedtek. nagyon pontosnak kell lenni vele.

    mc200 az nekem is bejön, nagyon jól mozog, igaz tűzerőben nem valami erős.

    bár összességében biztos velem van a gond, mert én örülök ha 2 gépet leszedek, egyszerűen hiába lövöm őket nem tudom hogy mivan :S pedig piros a célkereszt, de mégis semmi.....
  • santibi
    #1001
    nekem a 17-es szint lett meg. Me 163b-t és TA-152 H1-et megvettem
  • foxbat88fx
    #1000
    na végre megvan a német 4es szint :D
    ez a BF 110 tényleg vad :D igaz szar csatát fogtam ki vele de simán leszedtem vele 4 gépet :)
    M.C. 202 is zsír :D már csak a HE 111-et kell kipróbálni :)
  • vajakos21
    #999
    A géppuskásokra teszek én is, bár nem vettem észre különbséget az 50+30 pontos ME410 B1 és a 25 pontos ME410 A1 lövészei között. Nem mondom hogy szedjen le mindenkit,de hogy ne is sebezzen..Igaz a németeknek szánalmasak a géppuskásaik.Egyedül JU88-nál ér valamit. Azzal elég sok gép lepotyogott.
  • Nohab
    #998
    Szerintem a G-tolerance meg a stamina a fontos a vadászgépnél. Bombázónál meg a lövészek fejlesztését nyomom meg. Másra nem kattintok.
  • Szpecnyaz
    #997
    Én is vettem Bf110et. Én azt szoktam vele csinálni hogy a fontosabb célpontoknál körözgetek és várom hogy menjen rájuk valami bombázó vagy csatagép. Aztán ha jön a veréb akkor rázuhanok és egy pár sorozattal le is szedem. Mivel elég lomha, de a fegyverzete táp, erre pont megteszi szerintem.
  • rudii
    #996
    Igen mindenre. Me'g a gunnerra is mivel sose tudhatod mikor lesz azon garazshelyen bombazod illetve telleg igytudod gyorsaan felvinni. Figyelj kicsit belejosz nagyon is lefogsz szalni hidd el foleg mikor 10k felett lesz egygep javitasod. :)
  • MrFika
    #995
    Üdv! Nemrég kezdtem a war thundert, s alábbi kérdések merültek fel bennem:
    1. Angol bombázó ágról milyen vélemények vannak? (Wellingtontól kezdődöen, baufighterem van)
    2. Repülőteret hogy lehet lerombolni? Gyakorlatilag eddig bármennyi bombát dobtam reá, nem sok minden történt.
    3. Repülőgép hordozók és csatahajók elsüllyesztéséhez mennyi torpedó kéne, 2-3 ugyanis nem szokott nagyon ártani nekik.
    Egyenlőre ennyi lenne, köszönöm előre is a válaszokat!
  • Malarki
    #994
    Na mennyi wotos jelent meg itt is :D
    Amúgy úgy tűnik megtaláltam a nekem való gépeket. Eddig a Stukára esküdtem, de ez a Bf110-es romboló nagyon bejön. Az a 8 bomba nagyon finom, csata elején a konvojt megszórom vele, min. 6 kill meg is van vele, aztán visszafelé megszórom kicsit a lassabb gépeket, még a gyorsabb gépekre is rámegyek, mert olyan durva fegyverzete van hogy 1 másodperc alatt leszedek bárkit.
  • foxbat88fx
    #993
    de mire kire? mindenre? pilóta? lövész? földi szervíz? sose szállok le csak holtan :D
  • Kronos79
    #992
    Kösz! Az életben nem jöttem volna rá.
  • rudii
    #991
    Egyenletessen oszd el. En legalabis igy csinalom. Oda adj pontott ahol a legkevesebb xp pointstert tudsz egy crew level szintet lepni. 1ek kell hoza nyomogatod ra amint 2 lesz masiknal nyomod ra ahol 1 van. Legalabis en igy csinalom igy szepen no crew level es gyorsan tudom basic kikepzes adni ra ami kapasbol add reloadra 30pontott me'g melle', ezt irtam 1-2napja pont ide.