38447
  • stork13
    #910
    A német alap géppel (HE-51) semmit nem érek utol. :)
    Nem kevés szenvedés mire az ember beleülhet a következőbe (CR-42). Ez is papír, gyenge fegyverzetű de legalább gyorsabb.
    Az orosz ehhez képest sétagalopp volt.
  • Szpecnyaz
    #909
    Kb semmit se ér az a 2db fegyver. Mire az agyon páncélozott ruszki csatagépeket leszedem vele beleőszülök. Az Hurricane meg pillanatok alatt leszed bármit az égről.
  • QuentinT
    #908
    Nekem is úgy tűnt, a német ág a 4-es szint eléréséig, kissé talán alulfegyverzettebb, mint a többi nemzeté. Bár annyit még nem játszottam, hogy pontosan le tudjam mérni, a Hurricane 8 db 7,7 mm géppuskája a hatékonyabb, vagy a német ágon lévő olasz vadászok 2 db 12,7 mm-ese.
  • Szpecnyaz
    #907
    Ma alaposabban rászántam az időt erre a játékra én is. Csak szerintem nagyon ótvarok a low tier német gépek? Egy fél év mire lelövök velük valamit azzal a 2 géppuskával. Megnéztem a Hurricant is, az bezzeg osztja a halált azzal a 8 géppuskával.
  • Lianor
    #906
    ez bizony igaz
  • QuentinT
    #905
    A nagy magasságú bombázással csak az a gond, hogy az alacsonyan támadó gépek képesek kiszedni pont azokat a célpontokat, amikre már másodpercekkel azelőtt kioldottad a saját bombáidat. Velem legalábbis nem egyszer előfordult már ilyen.
  • foxbat88fx
    #904
    He-111hez meg kell a német 4es szint asszem :) abból meg csak 3as vagyok, angolból 4, oroszból 3, usa 1 :D
    majd belehúzok, köszi a tanácsot... wot után fura ez a game nagyon :S
  • bgabor
    #903
    Szerintem hagyd a küldetéseket, menj arcade battlet, és RU szerveren indítsd. Orosz, német ággal nagyon melléfogni nem lehet. Csak a Stukát kerüld el messzire. :D Használd inkább a He-111/Ju-88 vonalat, nagy magasságból bombázva, bombacélzó nézettel.

    Ha megtanulsz jól bombázni, dőlni fog az XP és a kredit, és akkor már lesz háttered a vadászgépezést elsajátítani.
  • foxbat88fx
    #902
    pl. milyen magasságból zuhanjak rá? milyen sebességgel? :S Stuka nagyon nem akar feküdni nekem :S földi bombázások jobban mennek :)
  • Amaymon
    #901
    Nagyon nem lehet ötletet adni ott, támadó féklap ki, meredek szögben rázuhanni és nagyon precízen kiejteni a bombát.
  • foxbat88fx
    #900
    üdv all! na én még új vagyok itt, de tuti találkozok majd pár ismerős arccal :D
    game-ben még kezdő vagyok, megyeget viszonylag, de egy sinle missziónál el akadtam :S
    amikor Stuka-val kell menni britt szállító hajókat kiszedni, és előtte jön pár angol gép is.... (hurracane-ok asszem.) ezzel a résszel nincs is gond.... de a hajókat nem bírom kiszedni :D valaki valami ötlet? :)
  • pirdi
    #899
    Valaki betenne egy képet a beállításairól, akinek van joystick-je de néha egeret is használ? Nekem az egér Y tengelye fordítva működik és ha átállítom, akkor a joy fordul meg.
  • Jeffjohnson
    #898
    Hát ha még hétvégén lenne nekik a karácsony :D nade ne legyek telhetetlen. Egyébként csinálhattak volna nekünk is ilyen eventet mert a szilveszteri dupla xp nekem bulizás/másnaposság miatt csak 3 repülés erejéig tartott.
  • rudii
    #897
    Kossz, vegre valami hasznot is huzunk beloluk. :D
  • rudii
    #896
    Huu Glo jo, hogy irod. En 2012.10.30-an regisztraltam elotte 2hettel kuldtem jelentkezes closed betara. Typhoon me'gse kaptam. :/ Egy Tu-2 kaptam az eggyik pacht utan.
  • gstup
    #895
    Pravoszláv karácsony jan.7-e.
  • Jeffjohnson
    #894
    Jan 7 van az orosz karácsony gondolom nem véletlenül időzítették kicsivel utána.
  • rudii
    #893
    Na na na! Ez tenyleg jol hangzik. Viszont csak en erzem ugy, hogy van benne valami csali? Egy kedd-szerda nap, hetvege telleg nem lenne jobb. :/ Vagy valami unnep nap lesz csak muveletlen vagyok ennyire?! :ASD Na, de azert becsuljuk meg ha telleg lesz ilyen.
  • Glo
    #892
    3 játék mód van, lehet válogatni.

    Az Arcade az alap vérpistis, egérrel, elétartás jelzővel, full alap repmodellel, cockpit nélküli ökörködéssel, nagy repülés segítéssel (lezuhanni lehetetlen, ha nem repülsz neki a földnek), légi újrafegyverzés, annyi élet ahény repcsid az adott nemzettel van.

    A Historical Battle már komolyabb: érzékenyebb repmodell, 1 élet, felszállás mission elején, utántöltés csak leszálláskor, van szél, van dugóhúzó és átesés, de itt is lehet cockpit nélkül repülni, a gépeket/földi célokat itt is kis pöttyel jelzi h saját/ellenség, egérrel úgy ahogy irányítható.

    A Full real battle: ez az igazi szimulátor, csak joy-al lehet menni, a cockpit-ot nem lehet leszedni, a célokat nem mutatja h saját/ellenség, fullos repmodell.

    Igazából én a HB-t szeretem (sörben is), kicsivel jobb a reward mint az Arcade-ban, ezt még elfogadható mennyiségű ember játssza, nincs olyan hosszú várakozás mint FRB-ben.

    Próbáld ki mindet, egérrel elsőre az Arcade nagy élmény, főleg az alap gépekkel, ott még az MM is működik úgy-ahogy :)
  • MitsuMishi
    #891
    Bah... én meg már akkor a verem a seggem a földhöz örömömben ha 2-3 repülőt lelövök... Tényleg nem nekem találták ki a repülést... Na majd a csatahajó-tank...
  • gstup
    #890
    Jól hangzik.Mennyire szimulátor?Én il 2 sturmovikkal toltam régen.Ahhoz viszonyíva?
  • Glo
    #889
    Joy nélkül lehet csak igazán pro-n irányítani.. Az egeres irányítás überfasza lett, sokan el is dobták a sarokba a joy-t emiatt. Asszonyopajti egérrel 8-10 gépet lő egy csatában, pedig annyit tanult repülni amíg engem nézett..

    Szal gondolhatod :)

  • gstup
    #888
    Értem.Köszönöm a válaszod.Egyenlőre csak elméleti síkon van tervbe véve a játék.Nem tudom hogy lesz-e időm rá.Kedvem lenne.Valószínű a napokban(hétvégén) letöltöm és belenézek milyen.Joy nélkül mennyire lehet pro-n irányítani a gépeket?
  • Glo
    #887
    Rudit keresd meg, ő szedegeti össze lelkesen a magyarokat TS-re.

    AMúgy megint lesz dual xp event, január 8. 21:00-tól 9-én 21:00-ig, Moszkvai idő szerint.
  • gstup
    #886
    Értem.Akkor mindenki magányosan tolja.No teamspeak stb.?
  • Jeffjohnson
    #885
    A játékba még nincs benne a "klán" funkció. Ha benne lesz sem hinném, hogy a magyar játékosok nagyon egy helyre tömörülve játszanának, viszont lesz sok kis klán amiből majd lehet válogatni kinek mi tetszik.
  • gstup
    #884
    Húh..javítok.Kcisit fáradt vagyok.Szóval: Van egységes magyar "repülőszázad"?
  • gstup
    #883
    Sziasztok!

    Egységes magyar "repülőszázad" van?

    Üdv,
    G
  • vajakos21
    #882
    A He 162-t próbálta valaki? (már a német jetes kérdésre visszatérve). Még játéban nem találkoztam vele...szerencsére nem sok jettel.
  • Glo
    #881
    Mondjuk a Global beta átverés, mert az a Global Closed Beta-t jelenti, mint kiderült..
  • Glo
    #880
    Elolvastam a Tester fórumot, aki a Global Beta-ban szerepel az egy Tu2-est kap. Aki CBT-ben volt az pluszban egy Typhoon-t, aki az alfában is volt az egy Dora-t is kap(ott).
  • Lianor
    #879
  • Glo
    #878
    Akit lelőnek és nem tud elérni a reptérig leszállni az haljon meg.. punktum..

    Az kéne még, hogy ha rommá sebzek egy gépet azt a maxos szerelői 10mp alatt fullra megjavítsák..
  • Lianor
    #877
    Már az is elég fura, hogy a reptéren, amit 2 másodperce foglalt el a csapatod, le tudsz szállni és az ellenségből hirtelen saját katona lesz és elkezdik javítani a gépedet :)

    Levegőben még durvább lenne.. :)

    Bár arcade-ban lehet hogy a játékosszámnövelés miatt belerakják, hogy elég csak fölötte elrepkedni, bár akkor már nem egy nagy kunszt leszállni :D
  • Glo
    #876
    Levegőben sztem maxon se javít. Épp elég a légi újrafegyverzés :) Szinte látom a technikusokat ahogy az 500 kilós bombákkal másznak a pörgő-forgó gép szárnyán, és próbálják elkerülni az alászálló lőszeres hüvelyeket

    Bár ehhez képest egy villáskulcs valóban kisebb teher lenne

    Tisztára mint a Nagy Durranás-ban mikor tartja két kézzel a gép szárnyát :D
  • rudii
    #875
    Bocsanat ugy elolvastam amit irtam "kifejlesztem" helyett kifejlesztettem olvastam. :/ Igazabol en meg nem tapasztal ilyet. Es nagyonmegse tudom nekef mondani mire jo az. :D De remelem hamar valaki eztis megvalaszolja itt nekunk. :P
  • rudii
    #874
    Kifejlesztetted? Akkor ezt most nem kerdezni kenem, hanem nekunk elmondani, hogy telleg igyvan-e?! :O :D En meg nemvettem eszre, hogy egy piros motor megjavult volna vagy egy piros szarny. Inkabb villogni kezd majd feketen villog es megadja magat az a modul. :(
    Illetve en ugyosztom el xp ponitsot, hogy a leg kevesebb xp pointsert kaphato 1 crew level szintet lepjek. Magyarul probalom egyenletessen eloszotani igy hamar basicre kepezhetem a legenyseget, ami nagyon megeri! +30 pontott kapsz Keen Vision, Visibility, Fire Accuracy, Fire Precision, Repair Speed, Repair Rankhoz.(Ebbol en Reload Speed emelnem ki)
  • rudii
    #873
    Lesd meg a nemzeteknel oket adatok abbol azert kilehet venni nagyreszet. Javitasi ar, kanyarodas, emelkedes, tuzero fokent amit elsosorba nezzel. Nemetknel nemsok valasztasod van. Me262 valoszinu nem eriutol Mig15,Sabre de pont ezert 19es nem 20rank. Me163B(comet) viszont utos kis do"g csak esszel kell mert ramegy a gatyad. :)
  • santibi
    #872
    udv fiuk. melyik sugarhajtasut erdemes megvenni? nemet vonalon vagyok.
  • pirdi
    #871
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, ha kifejlesztem a repair rangot maxra, a levegőben is javítja a gépet?