38447
  • Malarki
    #830
    Megmondaná valaki, hogy a gépet hol lehet, ha lehet, átfesteni? Nem a matricákra gondolok, hanem a gép alapszínére.
  • ktm99
    #829
    Koszonom a valaszt, most mar tiszta, a hetvegen mindenkepp kiprobalom.
  • twi452
    #828
    be lehet állítani, hogy mire akarod használni az egeret, lehet csak körbenézésre is

    viszont van az alap egeres irányítás amikor amerre "nézel" oda irányítja a gépet mint egy robotpilóta
    ezzel pofon egyszerűen és hatékonyan lehet irányítani persze bele lehet segíteni bill-el is ha kell én is bele szoktam amikor nem teljesen úgy forgatja gépet ahogy én szeretném :)

    olvasva biztos nem jön át, majd kipróbálod és meglátod milyen :)
  • ktm99
    #827
    Koszonom a valaszokat, ha jol veszem ki, akkor az egerrel korbe nezest lehet kontrollalni, nem pedig magat a gepet(ami jo).
  • twi452
    #826
    be lehet állítani full billentyűzetre is de akkor garantálom, hogy nem lesz semmi sikerélményed vele :)

    egér + bill-el viszont kifogástalanul lehet játszani szerintem historical battle-ben is
  • Amaymon
    #825
    Egér + bill elég. Egér nélkül lehetetlen folyamatosan körbe nézni merről támadnak, miközben a völgyek mélyén kergetőzöl.
  • ktm99
    #824
    Hello. Meg nem probaltam ki a jatekot, egy(lama) kerdesem lenne: egeres, joyos iranyitasokrol olvastam, ahogy atfutottam a topikot, a kerdes az, hogy full billentyuzettel lehet-e?
  • Amaymon
    #823
    Hmm gyorsabban kellene jönnie lefelé, valami hiba lesz nálad.
  • rudii
    #822
    Szedhteted nyugottan launcherrel es bezarhatod toltes kozbe, ujra megnyitod onnan fogja folytatni.
  • stoppos
    #821
    Jónapot uraim. Most kezdtem el letölteni a játékot és egy nagyon láma kérdésem lenne:
    Ha a launchert használom, ott nem látok pause-t. A torrent viszont kb csak 14-gyel jön. Én vagyok marha másnapos és van pause a launcherben, vagy várjak két napig, amíg lejön a torrenttel?
  • twi452
    #820
    le tud szállni igen
    a javítás szerintem itt is csak akkor megy ha anyahajó közelébe "begurulsz" :)
    nagyon rég volt már olyan pálya historical-on azóta nem is próbáltam
  • Amaymon
    #819
    A hidroplán le tudd szállni vízre, hogy megjavítsák?
  • twi452
    #818
    De igen ez duplázós volt, gondolom este 6kor lőtték be úgyhogy még belefutottam egy ilyennel :)
    De tényleg a létező leggenyább időpontra tették :D Ha valaki benyomta még az 1 napos prémet akkor szerintem jó sok seggeléssel és farmolással fel lehetett húzni egy két nemzetet nagyon magasra könnyedén ilyen exp-el.
  • rudii
    #817
    Azta kurva te nem vagy ember!!!! :DDDD Most igyszilveszterbol haza erve reggelogy erpssss! hallodde eu nem a dupla kredit xyp miatt vanan?! O De minden estere nafgyon szep redemeny! grattt! ;))))
  • ikarus44
    #816
    többször is
  • ikarus44
    #815
    nekem nem működik, próbáltam.
  • Amaymon
    #814
    Hogyne lenne, a tutorialokban az egyik feladatban befog.
  • ikarus44
    #813
    a repülőgép-hordozón miért nincs fékezőkábel?
  • twi452
    #812
    Na innen kívánok boldog új évet nektek.

    És akkor elbújtatom az évbúcsúztató körömet :$ :D
  • lammaer
    #811
    Hát tény, tankkal nehéz lezuhanni :D
  • Amaymon
    #810
    WoT casualabb game. Azt egy 10 vagy 70 éves ember reflex nélkül aggyal spotolva játszhatja. Ehhez, azért kell skill is sokkal több. Nem mondom, hogy a WoT-hoz nem, de aki próbálta ezt sejti a különbséget, hogy miről beszélek.
  • rudii
    #809
    Hat remeljuk, hogy mire kijon veglegessen (ami azert tobbhonap sztem) addigra ennek is szepen megno kozonsege. :P
    En WoTal mar alig jatszik tegnap szedtem le 8.2 patch csak. Telleg nagyon jo jatek meg minden csak en kicsit meguntam. :) (Hadd ne ecseteljem melle me'g az artykat... :D )
  • lammaer
    #808
    Nagyságrend... ha összeadom a kettőt az 15k... ez sehol sincs a tankos játék több 100k-s closed béta közönségéhez.

    Mondom, csak érdeklődtem, rég felfogtam és elfogadtam hogy repülősben ez jobb :)
  • rudii
    #807
    Igenis a WT konkurencia. Mindketto orosz, repulos, xp-kredit rendszer, techtree a'gas, betaba futi jatek. A magyar WOWP sg forumon is tobbet beszelnek WT mint WOWP en is onnan tudtam jatekrol.

    10K sztem igenis lenyeges ha csak azt nezem 1-2 honapja max 5-6 ezren voltak fenn. WOWP megse kozeliti ezt. (Jojo tudom az zartbea ez meg mar nyilt, de ha valaki ezt elkezdi tetszik nemolyan biztoa, hogyat megy arra:)
    Tankos azaz a WOT-ot nem vedd egykalapba repulosokkel meg annak eleg kemeny multja van mar.

    Igazabol mindenki azzal jatszik amelyik neki tetszik. Kiprobaltam mind2ot es nekem ez jott be ennyi. :)
  • lammaer
    #806
    Felteszem a listára, biztos bekukkantok majd egyszer. Mondjuk én most kezdek rászokni a konzolos kontrollerekre (van egy PS2-esem, annak a controllerét használom PCn :) ), mert rendes joyokat már nem nagyon lehet kapni, a 10 éves wingmanom meg kicsit már kopott és a centert nem tarja rendesen.


    A tankos (de még inkább a hajós) részre nagyon kiváncsi leszek.
  • lammaer
    #805
    Persze ez rendben is van, de emlékszel hogy a tankos játékban már closed bétában mennyien voltunk? :)
  • bgabor
    #804
    Azt azért jegyezzük meg a War Thunder védelmében, hogy a játék alig egy hónapja lépett open beta fázisba, tehát csak azóta jöhet bárki játszani, akinek kedve van. A WoT már két éve megjelent.

    Majd ha ennek is megjelenik a végleges verziója, meg lesz körülötte végre reklám, felhajtás meg eventek, itt is sokkal több játékos lesz.
  • Glo
    #803
    Hja, elég komolyra sikerült. Bár maga az Arcade módban a flight model is elég egyszerű, oda jó az egér. Kíváncsiságból kipróbáltam Historical-ban is egérrel, hát ott már vannak bajok, mert fúj a szél, van Stall meg Spin.. szóval finomságok :) De a lövést nagyon megkönnyíti ez egerezés, az tuti.

    Nem véletlen csinál barátnőm 10-12 killes Arcade mission-öket az alap gépekkel :)
  • Jeffjohnson
    #802
    Hát ahogy én olvastam lesz rendes páncéláttörés és ballisztika na és normál látótáv nem lesznek bokor mögött eltűnő tankok, normál méretű pályák lesznek és lesz összfegyvernemi mód is, szóval izgalmasan hangzik de majd meglátjuk, egyelőre a repülőket csinálják messze van még az amíg tankba ülünk.

    @ lammaer
    Egyébként én is tankpárti vagyok viszont ezt nagyon élvezem mert olyan az irányítás egérrel, hogy a joyosok sírnak, hogy túl jó :)
  • Jeffjohnson
    #801
    Én mind2-t próbáltam és az alapján döntöttem el. Egyébként elég nagy a különbség még igazán nem is flame indító a téma mivel aki kipróbálta mind2-t egyértelműen ezt találta jobbnak.

    WT-nek még nem igazán van nagy hírverés csapva de egyébként lesznek benne irányítható tankok és hajók is szóval WG-nek megérkezett a konkurencia.
  • Glo
    #800
    -majd lesznek itt is tankok, és remélem betöltik a WG által kreált űröket :)
  • lammaer
    #799
    Köszi, csak így belülről érdekelt hogy kb mennyi ember tolja.

    Beszélgetünk a másik topikban arról, hogy vajon miért nem annyira sikeres a WG repülős gyöngyszeme, és ugye többek szerint azért mert van konkurencia a WT személyében. De ahogy igy elnézem, ez a 10K ember nem oszt-nem szoroz, egyszerűen sztem csak a repülőzés nem érdekel annyi embert mint a tankok :D

    (nem mennék bele abba hogy a WT jobb e vagy sem - nyilván szerintetek az, hiszen itt vagytok - egyiket se próbáltam, meg speciel egyik se érdekel, csak filozófálunk a flame topikban)
  • Jeffjohnson
    #798
    Arcade-ban szerintem kevesen repülnek csak belső nézetből. Full Real Battle-ben meg csak belsőből tudsz. Szerintem nem szégyen ha egeret használsz :) emiatt ne aggódj.
  • Jeffjohnson
    #797
    Ha olyasmire gondolsz, hogy kívülről egy webes oldalon akkor szerintem nem. Játékban középen fent írja. Most pl: 9735-en vannak bent és 296 csata megy ebből arcade 187 csata , Historycal 31 csata, Full real 10
  • lammaer
    #796
    Nyugi, majd 1.5 év múlva, amikor már mindent kitárgyaltatok, előjön majd itt is :)


    Más: azt lehet látni hogy kb mennyien vannak a szerveren egy adott időben? pl most? :)
  • alma2
    #795
    hogy le lenne a kulso nezet, = le lenne tiltva a kulso nezet.
  • alma2
    #794
    Csak en engedek a csabitasnak es pl arcade mode-ban, hiaba van track-ir, joy, megis kulso nezetbol lovok es neha egerrel, mert a cel szentesiti az eszkozt?
    Meg nem talalkoztam olyannal, hogy le lenne a kulso nezet, ha egyaltalan le lehet, talan csak history modeban, de az meg nem eleg porgos...
  • vajakos21
    #793
    Támogatom. Remélem nem megy le a fórum a WOT szintjére és segítjük egymást nem pedig a fikázás fog menni.
  • Jeffjohnson
    #792
    Megtennétek azt a kedvemért, hogy ezeket a képeket spoiler alá teszitek, hogy csak az nézze meg aki kíváncsi rá? WOT topicot is ugyanígy szemetelik tele.

    Ne vegyétek sértésnek de baromira nem vagyok kíváncsi arra, hogy ki mennyit ért el, meg a lényegét se értem, hogy miért fontos ezt mindenkinek megmutatni és teleszemetelni vele a topicot, hogy aztán azt az 1-2 "fontosabb" infót ami van senki se lássa mert elveszik az ilyen képek között.
    Nyilván most még nincs annyira sok hsz de ahogy a játék egyre népszerűbb lesz más se lesz benne csak, hogy jóska-pista adott géppel mennyit ért el. Nem hiszitek nézzetek meg a WOT topicot.

    Szóval csak annyit kérnék, hogy elé dobjátok be kapcsos zárójelbe a spoiler szót aztán a végére meg ugyanúgy kapcsos zárójelbe a /spoiler szót.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Megelőzvén a flamet: ha erre a hsz-emre az a válasz, hogy nem az enyém a topic és ne mondjam meg ki mit csinál akkor vegyétek semmisnek amit írtam.
  • Glo
    #791
    Azért remélem feltöltötted a hivatalos fórumra is :)