38447
  • Szpecnyaz
    #1070
    Még jó hogy én már réges rég be vagyok regelve, így mindenhol áll a garázsban valami T2 gép amivel tűrhetően lehetett tolni. Am ja, a kezdő német gépek nagyon bóvlik, iszonyat szenvedés velük tolni a ruszki v angol ághoz képest.
  • lammaer
    #1069
    Engem épp ebben a pillanatban :D
  • lammaer
    #1068
    Na, addig tömjéneztétek, megnéztem én is, bár egyelőre nem vagyok rákattanva (de kiváncsi voltam a technológiára) :)

    Egygyors kérdés: a reserve gépeknél jól érzem, hogy az orosz I15 OP-b mint a német HE51, egyszerűen azért mert ő négy géppuskás, míga német noobrepülőnek csak 2 van?

    Vagy csak véletlen az hogy némettel úgy érzem sokáig kell pötyögtetni az ellent, az orosz meg olyan mintha fűnyíróval mennék?
  • foxbat88fx
    #1067
    ez a Catalina ér valamit? Néztem hogy rámegy 4db majdnem 1 tonnás bumm-bumm :D az a gond hogy egyszerre 4 nemzetet nyomok és mindjárt mindegyiknél 5ös leszek.... jönnek a jobbnál jobb gépek sorba, csak kellene ezüst oroszlán :D
  • bgabor
    #1066
    Hogyne lehetne, ugyanúgy mint a WoTban, a launcher tetején, angolra.
  • Crokin
    #1065
    Launcherben felül ha jól rémlik.
  • Malarki
    #1064
    Mondjuk f*szább? :D
    Akkor jó, eddig erre nem is figyeltem. Eddig ha segíteni akartam egy társnak, odamentem az ellen mögé és szórtam skullót, azt nem néztem hogy barátot is érhet. De mondjuk ezért is jó az orosz szerver, nem értem ha engem szidnak :D
  • Torzonborz
    #1063
    átmentem orosz szerverre ahol megvolt az első csatám...hát az első 2 gépem igen gyorsan kikapták aztán a harmadikkal leszedtem 3 tankot és utána ütköztem csapattárssal :D

    egyébként át lehet állítani emberi nyelvre a klienst mert oroszt már nem vágom ( pedig tanultam annó vagy 4 évig :( ).
  • foxbat88fx
    #1062
    engem már szedett ki csapattársam :D szal van.... milyen lenne már FF nélkül :D
  • wervos
    #1061
    van basszameg.
    -4500 kredit a jutalom érte.
    Volt,hogy elém mászott a barom..
  • Malarki
    #1060
    Az előbb úgy lőttem le 2 gépet is, hogy egy harmadikat kergettem és a mellé szálló töltények szedték le a másik kettőt :D Lehet hogy én vagyok tényleg ilyen piszok mázlista?
    Egyébként friendly fire van a játékban? Mert az hallom hogy csapattársat találok el, de ez sebzi is őt?
  • wervos
    #1059
    Kerülöm is az AA zónát gondosan mindegy saját vagy ellenség ha vadásszal vok.:)
  • vajakos21
    #1058
    a legszebb mikor saját lő le...
  • wervos
    #1057
    Engem még,3000-en is megzötyögtet a CatalinávaL basszus..
    Su-2 nek szárnyat borotvált mint a huzat.
  • Malarki
    #1056
    Hát lehet hogy akkor tényleg a szerencse kegyeltje vagyok, de még egyszer se szedett le. Pedig támadom őket Stukával, Bf110-zel meg Su-2-vel is, olyan alacsonyról hogy már a fákat stuccolom.
  • wervos
    #1055
    soha nem kapott ki téged az AA?
    Baromi szerencsés lehetsz:)
    Vagy nem mész alacsony támadásba.
  • Malarki
    #1054
    Hát azért ez így egy színtéren elég necces lenne. A légvédelem itt se ér sokat, vadászgéppel esélytelen hogy lelőjenek, de még a bombázóból se lőttek ki egyszer se, pedig általában tök egyenesen és lassan repülök.
    Attól meg hogy van légvédelmi tank nem nyugszom meg, mert ha feltételesen valami 400 effes simeka ül benn, akkor az nem túl nagy segítség :P
  • wervos
    #1053
    Egy hajót bevállalnék simán. :)
    Rombolót pl.
  • vajakos21
    #1052
    Engem nem zavarna ha egy csatában mennének. Örömmel bombáznám ki őket :)
    (bár el nem tudom képzeli hogy működhetne és ki vállalná be a tankot/hajót)
  • bgabor
    #1051
    Itt nem lesz arty, ez nem az ostoba Wargaming, hogy hagyja szétcseszni a játékélményt valami által.
  • rudii
    #1050
    Azert mert egy jatekon belul lesz tank,repulo,hajo az me'g nem azt jelenti, hogy egy csataba lehet majd menni kulonbozokkel. Nem is lenne sok ertelme ha azt nezzuk te most milyen konnyen dobod ki tankok, hajok.
  • wervos
    #1049
    De kurva jól megcsinálták amúgy. Ha több van egy helyen simán kiszednek ha nem manőverezel és nem zuhansz rájuk.
  • twi452
    #1048
    így is szoktam szídni HB-ban amikor 3 km-ről megküld hátulról amikor igyekszek vissza a reptérre..:D
  • Glo
    #1047
    Jah, itt majd a légvédelem lesz az SPG, minden repcsis azt fogja szidni :D
  • wervos
    #1046
    A vadászoktól nem kell tartanod :)
    Amúgy a valóságban is így volt.
    Nameg az AA vigyáz rád majd. Először úgyis azokat szedik ki. Elég jól vannak lemodellezve.
  • bgabor
    #1045
    Szerintem attól függ, hogy milyen tankal, nem?
  • Malarki
    #1044
    És akkor szerinted ki fog tankkal menni? Mert én biztos nem. Egy lövés lennék egy repülőnek, ami ellen még védekezni se tudok.
  • wervos
    #1043
    ha olyan lesz mint a repcsiknél,nem lesz gond. A HE-112-ből egy lövéssel
    leszedett a HK amikor hátulról mentem rá.
  • Commandier
    #1042
    Várom a tankos részt:) Remélem jó lesz:). Remélem abban a különböző módok kimerülnek majd abban, hogy egy lövéssel halott vagy, vagy hp lesz mint a wotban.
  • wervos
    #1041
    Nah,nem az eu-n kell tolni :)

    Amúgy a wot elején is mindenki ment minden ellen.
  • Commandier
    #1040
    Na, azért tegnap a reserve szintű gépemmel bevágott az F86 Sabre mellé... Igaz, eu szerver volt, de akkor is. A wot legalább nem tesz Loltrakit IS7 ellen, hacsak nem szakaszban indulnak a kis lámák.
  • rudii
    #1039
    Gratulalok hozza! ;) (Ezt mennyi ido alatt sikerult vagy csatabol? :O Illetve prem, premgep vagy valtottal at szabad xp? Csak, hogy lassak realis esely h lehet makd 1x nekem is valami gep amit nem propeller hajt. :)
  • wervos
    #1038
    Nem ugyanaz tényleg.De már most az elején jobbnak tűnik. Nem rak össze az orosz szerveren legyőzhetetlen gépekkel mint a wot csinálja pl. a grafika is jobb szerintem.:)
  • rudii
    #1037
    Na akkor mar majd lehet, de wotnak akkor is nagyon nagy tabora es evekre visszatekintu multja van, de hiddjetek en orulnek legjobban otthagynak sokan wargaminget. :)
  • rudii
    #1036
    A WOWP-t igen. A WOT-ot meg ne akard osszehasonlitani WT-vel azert nem ugyan az.
  • Glo
    #1035
    Lesz majd ennek is tankos része, na akkor lesz nagy népvándorlás :D
  • wervos
    #1034
    Hát szerintem veri a WOT-ot..
  • Szpecnyaz
    #1033
    Ja, egyre több a tankozásba belefáradt ismerős arc :D.
  • vajakos21
    #1032
    ?
  • Attiska
    #1031
    Itt vagyok én is. Már elég repültem, és most belelestem, van pár újdonság, pl. a német és az olasz ág szétszedése. A egyverzet alatt lehet motort cserélni, meg törszet polírozni némi pénzért, ez ártani nem használ?