38447
  • Eagle16
    #29
    Ultra grafikával meg 34 FPS...hát nincs sok különbség :)

    A gépek textúrái szépek...sokat nem lehet erről még elmondani, egy MMO-hoz jó ez...bőven.
  • Renegade
    #28
    1 csiga, hű, nehéz a béta testerek élete, na meglesem én is :-)
  • Eagle16
    #27
    Letöltöttem és megnéztem. Jónak tűnik, közepes grafikával 38 FPS-t kaptam átlagban.

    Ebben a benchmark-ban 3 féle csatát nézhetünk meg, a grafikát pedig részletesen is beállíthatjuk.

    Remélem hamarosan kezdődik a béta teszt is.
  • Eagle16
    #26
    Aha...
  • Torzonborz
    #25
    yepp , most jött.
  • Rue East
    #24
    igen
  • Renegade
    #23
    más is kapott mailt, hogy futtason le egy benchmarkot?
  • lexlutor
    #22
    hello,
    hogyan lehet wings of pray regisztrációhoz jutni? mert csak azert nem venném meg, h ebbe a bétába bejussak.
  • a.carkey
    #21
    Én csak annyit írtam, hogy ki akarom próbálni. ;)
  • DummyBoy
    #20
    Szuper!

    Akkor a szuper angoltudásnak ajánlok 2 szót az általad idézett sorok közül:

    "... developers promise ..."

    Nem olvasok el belőlle semmit, olvasgattam eleget a WoP fórumot ... és nem gugli fordítóval ... ott is volt sok "promise".

    Játszottál valaha repülőgépszimulátorral online? Vagy mondjuk csak a WoP-al "full realiszikus" beállítások mellett multiban?

    Az MMO-hoz sok ember kell online ... ha kőkemény szim lesz, akkor kevés ember lesz - MMO-nak bukta ...

    Ha lebutítják, akkor a pistikéknek tecceni fog = sok játékos - de nem szimulátor lesz.

    Ehhez elég a szimpla logika, qrva mindegy milyen nyelven van :)

    Majd meglátjuk mi lesz belőlle ... a CoD megjelenésekor bíztam ebben a gameban, WoP fórumon sokat emlegették ... Még én is, mert ha ez alternatíva lenne a CoD mellett, akkor a MAddox csapat kicsit a fejéhez kapna ...

    De egy szimulátort megírni nem 5 perc egy garázsbrigádnak ...

    Ha meg MMO-nak tervezik, akkor főleg érdekes ...

    Mégvalami: Pistikéék szerint a Hawx is szimulátor ...

    Mindegy, majd a bétában kiderül :)
  • Ulvar
    #19
    "Another key feature is the realism. In contrast to «Wings of Prey» where was 'Arcade' mode «World of Planes» will have no concessions for an inexperienced player. The developers promise the most realistic game that could impress even experienced virtual pilot. However, it is expected that the game will be suitable even for beginners, but how it will be achieved is a secret yet."

    Angol tudás rulez!! :) Olvasd el a többit is amit linkeltek róla jó? Köszi :).
  • Nohab
    #18
    Jaja.
  • DummyBoy
    #17
    Nem azok csinálják!

    Ne is azok csinálják, ők szépen heggesszék meg okosan a CoD-ot, semmi mással ne foglalkozzanak!

    A WoP motorja nem képes olyan szimulációra, mint a CoD, cserébe viszont qrvajó grafikája van, és egy komolyabb telefonon is szépen elfutna.

    Az más dolog, hogy kissebb területeket modellez ...

    Mellékesen ha MMO lesz, akkor nem szim, a szimulátoros közösség nagyon kis réteg ...

    Kiváncsian várom, ahogy nézem úgyis béta teszter leszek :)
  • sanyicks
    #16
    meg olyan gépigénye, hogy egy csúcsgépen is szaggat...
  • spiczi91
    #15
    Kell egy G Stuka, szétabálom vele a T-34eket. :D
  • Ariakus
    #14
    Nagyon szép a grafikája. Egyébként hasonló koncepció lesz vajon mint a World of Tanks , lehet majd upgrade-elni meg ilyesmi ?
  • SirArcheer
    #13
    Én is jelentkeztem a betara.
    Anno még boxon játszottam a WOP-al, ott nagyon élveztem, PC-n is ua olyan árkád game?
  • Renegade
    #12
    A fórumból:

    June 6 – Award-winning video game developer Gaijin Entertainment announces registration is now being accepted for closed beta testing of World of Planes, an upcoming MMO simulator based on WW2 history for PC and MAC.
    Registered owners of “Wings of Prey” will get access to the Beta automatically. New players can sign up here.

    The beta test begins in nearest future (to be announced later).


    Szóval a WOP-osok automatikusan bekerülnek
  • Renegade
    #11
  • Renegade
    #10


















  • Ulvar
    #9
    Jelentkeztem is!
  • spiczi91
    #8
    Azok csinálják, akik az IL2-t, szóval ez még egy jó szim. is lehet. :)
  • Tuvok #7
    Épp ezt akartam kérdezni, ha azok készítik akik a wot-ot akkor érdektelen az egész, de így még akármi is lehet belőle :)
  • Torzonborz
    #6
    hmm ha olyan jó lesz a matchmaking mint wot-ban akkor érdekes lesz dupla fedelessel sugárhajtású ellen menni :D

    ja bocs ezt nem a "ruszkik" csinálják...akkor még jó is lehet :D
  • Renegade
    #5
    jaja most keresnek tesztert, gondolom a message egyfajta motivációs levélke, leírom nekik, hogy juj de szeretem a gépepeket, meg már voltam teszter, blablabla pár sorban és akkor csak hozzám vágnak egy kulcsot :-)
  • spiczi91
    #4
    A Messer 262 jó lenne, remélem úgy csinálják meg, mint amilyen a valóságban is volt, hirtelen adsz gázt és kigyullad a faszba :D
  • Eagle16
    #3
    Még az első sugárhajtású vadászok is benne lesznek :)

    Pár képet esetleg be lehetne rakni ide, bár ott van a főoldalon is...

    Amúgy már elindult a béta? Azt hittem hogy még csak jelentkezni lehet.
  • spiczi91
    #2
    Kíváncsi leszek rá nagyon, de ha nem fogadják el a jelentkezést, kettélövöm őket az élesben.
  • Renegade
    #1
    II. VH-s röppencs MMO a fejlettebb kétfedelüktől a Messerschmittekig. Béta elindult, meglátjuk milyen lesz :-)

    WOP