38447
  • imigreen
    #870
    Azt hiszem a figura nem ma kezdte a repülést:
    http://www.youtube.com/watch?v=_3xATQxgjEA
  • bgabor
    #869
    Hát igen. Amúgy se szimpi dolog ez a játékban, de a prémium és a talizmános gépeknél ki kell hogy vegyék, mert máskülönben ki ölne pénzt ezekbe?
  • Glo
    #868
    Gyanítom ezt amúgy ki fogják venni. Ez a limitesdi valszeg azért van, hogy ösztönözzék a népet a jobb gépek használatára, ne álljanak meg a "Reserve" márkás gépeknél örökkön örökké, csak mert azokat használják először az újoncok is :)
  • bgabor
    #867
    Hát ha a WoT-ban azt mondanád valakinek, hogy a jó pénzért vett prémium tankjával 200 csata után már csak 1/5 pénzt és XP-t fog termelni, szerintem a dunának menne. :D
  • rudii
    #866
    Senki se mondta rossznak az USA agat, csak mast javasoltak az nem azt jelenti, hogy rossz. En angol, orosz jatszottam tobbet ezert nem fenyeztem oket eddig, de ettol me'g lehet nagyon jo nemzet es repulok. ;)
  • Glo
    #865
    MErt Te minden nap órákat lógsz rajta :)

    Azért viszont jó, hogy amíg be nem telik addig olcsón javítod és a tier-ben jó gépnek számít. Szóval ha lesz MM még jó is lesz használni :)
  • rudii
    #864
    Nalam a kis csikod 1660000-bol van 1330000 van. 3hete nem hasznalom, de ha nemvettem volna ki mar betelt volna. Szoval 5ot XP kapok erte amit elerek vele csataban rgo hasznalhatattlan.
    Most minek vegyek egy premium gepet ha egy honap utan nemsok hasznat tudom venni. :/
  • Glo
    #863
    Hát nem tudom, én a 9-es szintű Tu-2-esemnél nem félek, hogy mostanság betelik az a kis csík :)
  • bgabor
    #862
    Azokat amik ilyen pakkokban kaphatók (a gép+sok más), jó drágán, nem éri meg. Ha már veszel, azokat érdemes, amiket önállóan a tech treeből lehet venni.

    De én most még nem vennék prémium gépet, amíg ki nem derül, hogy rájuk is vonatkozik e ugyanaz a korlátozás mint a normál gépekre. (tehát hogy ha a fegyverválasztó képernyőn a jobb fölső tapasztalati pont csík betelik, onnan már a jövőben csak 1/5-ét hozza a gép XP-ben és pénzben, ez a WT legnagyobb hibája)
  • Alien69
    #861
    Érdemes megvenni a digital store-ból az "olcsóbb" repcsiket? Azaz Pe-2-205 «Peshka», Fw.190D-13, vagy Typhoon Mk.IB gépek közül bármelyiket?
  • bgabor
    #860
    Chaikával fordulóharcolj, abban mindenkit lenyomsz vele.
  • QuentinT
    #859
    Még egyszer köszönöm! Akkor reménykedünk :)
  • imigreen
    #858
    Nagy nehezen sikerült 2. szintre feltornáznom, most már van 3 normális gépem + a chaika(Nekem ez nem nagyon jön be, ha begyorsul nem lehet irányítani. Mindig leszúrom cöveknek:D) de a BB1, SU2 ott van.

    A japánok szerintem kezdésnek nagyon jók, én azokkal sec-perc elértem a 3. szintet
  • Kronos79
    #857
    Meg van. A duplakattra nem gondoltam volna.
  • Glo
    #856
    Nem tudom mit kell tenni érte, azt se tudom h lesz-e, csak reménykedünk :)

    A CAT és CBT ajándékhoz elég volt részt venni a játék azon részében, nem volt pl csata szám megkötés mint WoT-ban.
  • Kronos79
    #855
    Arra. Ott jártam már, de ott nem találok szerkesztésre lehetőséget. Vannak már feloldott matricák, de egyes gépeken a Decals 1, v. 2, stb. teljesen egyforma. Vagy nem mindegyik matrica használható mindegyik gépen?
  • twi452
    #854
    Alul a repülőidnél külön-külön az első kis ikon a hangár. Oda bemész és ott lesz bal lent egy festőecset ikon. Ha a matricázásra gondoltál :)
  • Kronos79
    #853
    Szégyenszemre meg kell kérdeznem, hogy hol találom a gép festegetését? Egyszer megtaláltam, azóta sem. Előre is kösz!
  • twi452
    #852
    Mindig az a jobb amelyik az előző körben lelőtt :D Az a szabály :)
  • ikarus44
    #851
    nem értem, hogy miért mondják rossznak az amerikai ágat, én azokkal játszom, és abszolút meg vagyok velük elégedve.
  • rudii
    #850
    En is oroszt huzom most.:P (De ennek ellenere sztem a brit az OP. Legalabos jeteket nem nezve. Foleg most h levittek jaitasi arukat az oroszoket meg szepen feltoltak. :F :D) Igazabol mind2 nemzet jo. Japokrol is egyre tobb jot hallok.
  • vajakos21
    #849
    Jelenleg a ruszkik tűnnek legerősebbnek.A hogy régen spit uralom volt most orosz van. Nagyrészt azokkal is játszanak.Majd mindhez van rakéta is ami nagyon hasznos tud lenni.
  • rudii
    #848
    Sztem orosz kis gepek nem rosszak csak ugy szorjak skulo es jol fordulnal, de majd ha elersz Rank1 Chaika, Rank2 tpye, Rank3 Lagg nagyon jo tierjukhoz kepest szoval kitartas! ;)
    (Ha mar leszalsz mindig, egycsataba 1x csinald leszallasnal, hogy kicsit eloredontod mikor leteszed betorik a propeller megalsz es ugyveszi, hogy motor nelkul szaltal le meg szep landolas szoval 2000xp ingyen :)
  • rudii
    #847
    36->400->1400 korul van mar javitasa szepen toljak felfel, hogy mar ne erje meg bevinni korelejen gyors ledobni lelovetni. :/
  • QuentinT
    #846
    Köszönöm a választ! Még annyit szeretnék kérdezni, hogy az open bétás jutalomért mit kell tenni? Van valami feltétele a megszerzésének?
  • imigreen
    #845
    Egy kis érdekesség: Rc szimulátor távirányitóját felismeri a játék, szabáljozott irányítást lehet vele elérni az oldal kormányon is.
    Lőni viszont már macerás egy picit, de megoldható.
  • imigreen
    #844
    orosz alap gépekkel landolgatni szoktam mert sajnos azokkal valahogy nem tudok leszedni senkit (nem mintha a többivel sokkal jobban menne:D).
    Ha még van is javitani való a gépen akkor egész jó kis xp-ket ad.
    Csak az a baj hogy legtöbbször nem sikerül eljutni a reptérig.
  • Malarki
    #843
    Oké, köszönöm a válaszokat, most gyakorlom bőszen a tesztrepülésben a bombázást meg a leszállást is.
  • Kronos79
    #842
    Ha esetleg nem próbáltad, akkor javaslom a tutorial ide vonatkozó részét. Jól elmondja, kiírja, hogy mit kell csinálni. Természetesen nem kell teljes iskolakört menni, mint a tutorialban.
  • twi452
    #841
    Legegyszerűbb leszállni a HUD-os belső nézetből mert ott látod az egyik visszajelzőn, hogy épp merre is tart a géped nem csak azt érzékeled, hogy épp milyen szögben áll :) Ezzel gyönyörűen le lehet tenni és 180as tempó körül meg is tudsz majd állni a pályán simán :)
  • Glo
    #840
    Javításhoz le kell. Érdemes gyakorolni, mert a leszállásért is jár Xp :)
  • Glo
    #839
    Az a CBT-seknek volt ajándék, sztem az Open Bétások valami mást kapnak majd.
  • Malarki
    #838
    Ha meg akarom javíttatni a gépet akkor le is kell szállni a reptérre? Mert ahányszor eddig leszállással próbálkoztam csúnya vége lett.
  • QuentinT
    #837
    Üdv mindenkinek! Az orosz ágon lévő Tu-2 prémium bombázó megkapható még ajándékként? Vagy a valóban volt egy "global closed beta", amiről már lemaradtam? Ez utóbbi esetben nem rohanok akkor annyira a fejlődéssel :)
  • Glo
    #836
    Nekem van egy Tu2-m, egész fasza. Olcsó javítás, jó hátsó lövész, korrekt fegyverzet a földi célok ellen.

    Prémium accra ugyan lenne golden eagle (1 napra), de még megvárok valami rendes eventet amikor megéri, és lesz rá időm is.

    Az open bétában való részvételért is biztosan lesz valami ajándék.
  • Juhasz27
    #835
    Prem accot vagy prem repcsit próbált már vki ?
  • Malarki
    #834
    Hát most kb. fél órája pingálgatom a satnya kis repülőimet, jól elvagyok ezzel is Csak sajnos az egeremen rossz a görgő, elég nehezen érzékeli, így nem nagyon tudok nagyítani vele de azárt már midnen gépen ott virít 2 matrica
  • twi452
    #833
    matricákkal lehet azért elég érdekes dolgokat pingálni mert hatalmasra lehet nagyítani őket :D 1-1 szárnyat, törzset simán be lehet festeni :D Persze kókány lesz legtöbbször a végeredmény :)
  • Malarki
    #832
    Ja értem, köszi. Azt hittem kedvemre festegethetem a gépeket, de ha nem hát nem. Bár így belegondolva, ennek azért tényleg több értelme van így.
  • twi452
    #831
    el kell érni bizonyos dolgokat és akkor kapsz skineket a repülőkhöz
    és azt ki tudod választani még a csatában is mielőtt beülsz a gépbe ugyanúgy ahogy a fegyverzetet.

    Főmenüben meg rámész a Profile gombra és ott megtalálod, hogy melyik skinhez mit kell csinálni, hogy megkapd.