38447
  • flashpointer
    #1190
    De it legalább ha csupa csoportmaxos (pl4-s) gépet viszel csatába akkor nicns az hogy lelő a sokkalnagyobb, míg wotban akármivel mész ami nem t10 10ből 8x szopóág
  • lammaer
    #1189
    Hát, mivel most még új a játék és szeretjük (meg a WOTban se vagyok az a síros fajta a játék miatt), most nem kezdek el arról beszélni, hogy OP repülőgépemmel rárepülök valamire, és a LEGELSŐ találat amit kapok pont a motort viszi el...

    ...lezuhanás, 3 perc nyaralás amíg megint a célterületre jutok...

    Szóval, ha már randomság hogy mikor mi lesz kritikus, azért itt a WTben is lehet anyázni rendesen. Aztán azt meg ne magyarázza be nekem senki, hogy ez is azon múlik hogy hova céloz az ember, mert ebben a játékban aztán légiharcban nem lehet kilőni csak úgy azt amit szeretnénk. Bombázón még esetleg, de vadászgépen soha.

    Szóval van itt is kockadobálás rendesen, van hogy 6-8 találattal se végzek egy ellennel (csak kapom a 6-8 XPket), máskor meg az első lövéssel végzek vele.

    Elmúlik az újdonság varázsa, lesz itt is szidkozódás a noob/afk csapattársak, gyökér matchmaker, OP orosz/német/amerikai/japán repülők miatt :D
  • Glo
    #1188
    Itt is megjelent a WoT-ból ismert szopóágas MM?
  • Torzonborz
    #1187
    lepattantak az ellenfél fékezőlapjáról a skulók ?
  • vajakos21
    #1186
    Nem árt ha van pár géped minden vonalon.Kicsit megismeri az ember és alacsony szinten még olcsók is.( hogy emelkedik,fordul,hol a lövèsz holttere..stb)
    Ill. ha HB ban orosz -japàn buli van nem mehetsz be màs géppel. ( kivéve prém gépek)
  • wervos
    #1185
    mit akarsz elébb leszedtél :)
  • lammaer
    #1184
    Jut eszembe, mikor lehet majd szidni a Gaijin Entertainmentet, hogy manipulálnak mert ma 8-ból 8 csatában vesztettem? :)
  • Glo
    #1183
    Puma század már van, erről azért őket is illene megkérdezni :)


  • Krodha
    #1182
    az oroszt is nyomom,csak én úgy vagyok vele,hogy jobban szeretek egyet fejleszteni, idő és pénz spórlás végett, de gondolom ez érthető,csak amíg nem tudom,hogy melyika legideálisabb addig nem tudok dönteni, de már nagyon sokan mondták,hogy orosz az jobb jelenleg, szóval szerintem végleg áttérek rá.

    a SU vonalon mennyire érdemes elindulni? most vettem meg a lAGG-ot kiv vagyok mit tud.
  • Kronos79
    #1181
    Nem vinne sok jóra, ha össznépi háborúzás lenne. Előbb utóbb nem nagyon lenne repülőkön kívül más.
  • lammaer
    #1180
    Rossz felhasználóinév/jelszó párosra tippelek.
  • lammaer
    #1179
    De gondolom még semmi infó hogy milyen lesz a tankos-hajós játékmechanika...
  • lammaer
    #1178
    Én is örülnék némi változatosságnak, jó lenne még 1 tankos game, a WOTot már kezdem unni.

    CSak attól tartok, ha ilyen összfegyvernemire csinálják a tankokat (hogy vannak player irányította repcsik is) akkor az minden lesz csak nem fun. Mert abban milesz az élmény, hgy 5 km magasról pistike rádobja a Tigrisre az 500kg-os bombáját... az ellen még az AAA se véd....

    Ha meg olyan lesz hogy van player irányította AAA, az azt jelent, mégszorosabb csapatmunka kell, ami randomban sztem teljesen esélytelen.
  • Magyar Betyár
    #1177
    Én tuti német vonalon maradok. Élljen a 101. Puma vadászrepülő század. Remélem minél hamarabb megalakíthatjuk és lesz magyar Puma skin a német messer vonalon.
    Ezt a logot akarom látni a bf-109 oldalán.
  • csaszix
    #1176
    Helló.

    Segítség kéne. Mikor bejelentkezzek a játékba egy hiba üzenetet dob ki.

    Error: 82220001
    Authorization error, please try again.

    Ha lenne javaslatotok, hogy kelthetném, életre azt nagyon megköszönném.

    Üdv.

  • Magyar Betyár
    #1175
    Úgy látom elég nagy a kill éhség! Előző meccsben 2 gépemet lőtték le tk-val. Miért kell rálőni valakire ha takarásban van? Én soha nem kezdek el lőni messziről. fegyverek 500m-re vannak beállítva előbb nem kezdek el lőni. Tapadok rá az enemy seggére mikor az idióta csapattárs 800-1000m-ről görcsbe rándult ujjakkal nyomja a tűzgombot és engem lő le.
  • bgabor
    #1174
    Azt hiszem itt az ideje átállnod az orosz vonalra.

    A német vonal az elején elég szutyok vadászgépeivel és bombázóival nem éppen könnyű kezdés, hanem a legnehezebb.

    Menj az orosz vonalon, ott jók a vadászgépek (I-153,I-16,Lagg,Yak) és durva nagyon durva bombázóik is vannak. AR-2őt ajánlanám.

    A HE-111 alapján meg ne írd le a bombázósdit, mert az a leggyengébb bombázó a játékban. Könnyen lelövik, tetű lassú, és az 50 kilós bombák nevetségesek. AR-2 alapból 1db 500kgossal indul, és később fel lehet vinni 3 db 500kg-osra.

    A jó régi WoTos reflex itt is működik, hogy az egyszeri magyar játékos a németekre startol rá legelőször, pedig ahogy a WoT-ban, itt is az a legnehezebben játszható ág az elegén.
  • Krodha
    #1173
    lehet valahogy bombát választani? nekem most van 32db 50kg-s, meg van 2db 250-es... vagy mindig sorba dobja ?
  • Krodha
    #1172
    új rekord, 6 repülő :D
  • QuentinT
    #1171
    Bombázó mögé ne repülj be szorosan, mert ha nem találod meg a hátsó lövész fegyverének holtterét, hamarabb lelőnek, mint te őket! Az hogy felülről csapsz rá, pont jó... próbáld a motorját eltalálni.
  • Krodha
    #1170
    de valószínű az én játékmenetemmel van a gond, fentről mikor rárepülök akkor felülről szórom meg és nem mögé repülök szorosan, gondolom itt a probléma....
  • Krodha
    #1169
    tudom én, már csak jó lenne egy 20mm-s gép :D

    egyedül a me111-es (asszem azaz) aminek 20-as cannonja van,de úgy repül mint egy bombázó, lomha sz.r
  • rudii
    #1168
    Tekinsd kihivasnak. Ha wotba 8szintel magasabb tankkal kerulnel egy csataba eselyed sincs. Itt kinezed magadnak felmesz jo magasra, razuhnasz megleped. Sok ellenfel bombazo ellen fogj egy elfogo gepet vagy egy jo vadaszt es menny fel hozzajuk szedd le oket 20milisel mar szepen le lehet oket szedni.:)
  • Krodha
    #1167
    kész... felb.ssza az agyam... mikor lesz már vége fixálva tier csoportokra???? t4-esekkel megyek és semmi esélyem, arról nem beszélve,hogy tele van bombázóval az ellenfél, kicsit kezd Wot hangulatom lenni, amikor már ki akartam dobni a gépet az ablakon... (mert ugye ott is betesz t2-esként t4-5 ellen)...
  • Nohab
    #1166
    De már most is nagyon szépen ki vannak dolgozva. Ha már csak arra gondolok, hogy az anyahajó tatján a muki mutatja az optimális magasságot és irányt.

  • V43 1105
    #1165
    Ja és aranyszabály.. bombázóként sosem repülünk magányosan.. amint az enemy látja hogy "nagy" méretű gép 3-4 repcsivel is utána erednek .. :P
  • vajakos21
    #1164
    A ju 88 jó gép. És az olasz bombázók is. Nem visznek sokat, de gyorsak ami HB ben jò farmolni. Az Me 410 eseket ki ne hagyd. ( nekem a kedvenceim ezért persze elfogult vagyok ;-)
  • Glo
    #1163
    MEnj 110-essel, azzal gépágyúval is szedheted az Armored Car-okat, meg van rajta bomba is, de annak csak zuhanásban mutatja, hogy hova esik.. De ha végigszórod az utat ahol közlekednek valamit biztos kivisz. Utána meg lehet henteskedni a vadászok között, csak óvatosan kell kezelni mert kissé lomha.
  • Krodha
    #1162
    nekem ez a bombázósdi nem jön be... egyszerűen nem találok célt. he111-el eddig max 2tankot tudtam leszedni. 60 xp, jó kör volt...
  • MrFika
    #1161
    Hogy lehet ismerőst megtalálni, s ha megtaláltam együtt játszani vele? Nekem semmit se akar csinálni.
  • V43 1105
    #1160
    Azok nagyon is jó gépek .. BF110 főleg.. imádok vele Spitfiret vadászni XXD
  • Krodha
    #1159
    ja meg mi volt ez az xp/lion farmolás?

    csak t1-es géppel menjek csatázni? ezt még egyszer légyszíves...
  • Krodha
    #1158
    németeknél egyáltalán van jó bombázó amire érdemes gyúrni? ha van akkor melyik ágat húzzam? sikerült elcsesznem,hogy mind2 ágból megvettem az alap gépet (bf110, he111) :S
  • Krodha
    #1157
    hát tényleg a német vonal elég gyér t6-ig... most vagyok t4-nél de mire meglesz a 2 szint, megőszülök.... egyedül az mc202 ami nagyon bejön, t4-es gép, azzal akarom felhúzni a 2 szintet. ahogy nézem a bf109-nél már azért ismét kezdődhet a móka
  • bgabor
    #1156
    Ez a néhány kép jól érzékelteti, hogy tartanak már a War Thunder fejlesztői a játszható hajók beépítésével, szerintem biztos hogy meg fogják előzni a World of Battleships megjelenését.

  • bgabor
    #1155
    Nagyon jó, sőt, a legjobb amit tehetsz, mert a magasság az egyetlen védelme a bombázóknak, és az is csak az egymotoros vadászok ellen véd, mert nem tudnak feljönni hozzád. A Beaufighter és Me-410 féle szakosodott kétmotoros állatoknak így is könnyű préda bármelyik bombázó.

    4-5000 méter alá nem érdemes menni a bombázóval, ha pedig mégis (mert bizonyos szitukban előfordul, hogy az ember bombacélzó nézet helyett mélyrepülésben old a földön lévő célkeresztel célozva, például egy gyorsan mozgó Destroyert nem lehet másképp), akkor bombázás után vissza kell menni a kiinduló magasságra.
  • bgabor
    #1154
    Kezdhet bizony, mert az új projectjeit lazán kiüti ez a játék. A World of Warplanes fejlesztését akár le is állíthatnák, akkora a különbség a War Thunder javára. A World of Battleshipsből pedig még screenshotokat se láttunk, a War Thunder pedig már most kész az irányítható hajók berakására, tehát sokkal előbb lesznek ebben csatahajók mint hogy a WoB megjelenhetne.

    Az egyetlen támaszuk a WG-éknek a WoT marad, de azzal is konkurálni fog a War Thunder az irányítható földi egységek miatt. Emellett szerintem a World of Tanks eljutott a fejlődése határára. Jelenleg Wargamingék ott tartanak, hogy nem tudnak már gyökeresen újat mutatni a játékosoknak, az új, játékosok által követelt funkciókat (Historical Battle, több processzormag használata) és a sok éve ismet komoly hibákat(arty) pedig képtelenek megcsinálni és javítani. Sokkal több új játékost se tudnak már szereni maguknak, az intenzív reklámok miatt mindeki kipróbálta már, akit egy kicsit is érdekel az ilyesmi.

    Szóval szerintem így hogy megújulni láthatóan képtelenek, és az új projectjeik halálra vannak ítélve, a Wargamingre először stagnálás majd szép lassan az elmúlás vár. Nem lesz azonnali, de biztos és folyamatos, a játékosközösség máris megkezdte az elvándorlást.

    Nem baj, a Wargaming teljesen megérdemli, ami rá vár.
  • Glo
    #1153
    Dobhatod 7km magasból is ha fel tudsz menni :) A bombacélzó segít, de nyilván nagy magasságból nem látni rá olyan jól a statikus célokra, a mozgóknak meg elétartást kell becsülni. Én a H6K-val 4000 környékére szoktam felmenni, onnan szoktam adogatni az 1 tonnásokat, az mindent visz :)
  • brasco84
    #1152
    egyébként még egy bomber kérdés. milyen magasról érdemes ledobni? most kipróbáltam az 500 kilósat, csak hát 1 db, aztán cikázás, de ez azért pusztít. mindig felmegyek 3500 környékére, de nemtudom jó e, lejjebb szerintem leszednek hamar.
  • brasco84
    #1151
    ohh hát akkor király :)