38447
  • Amaymon
    #1270
    "Amikor abálsz vmit hosszú másodpercekig és semmi, aztán te meg kapod az 1 milisecundumos sortüzet és már robbansz is."

    Én emiatt nézek körbe üldözés közben is gyakran, illetve ha vadbarom a társam inkább befékezek, le ne lőjön. :)
  • QuentinT
    #1269
    Amennyire én tudom, kritikus találat esetén számolja neked a killt. Ha minden egyéb eredmény nélkül, csupán fúrtál a lövedékeiddel pár lyukat az ellenfél gépére, akkor ha beleáll a földbe, az csak a saját bénasága okán történik, és nem a te találataid miatt. Ugyanennek fordítva is igaznak kell lennie.
  • Stuko
    #1268
    Erre nem gondoltam, és nem is olvastam vissza. Majd próbálok jobban tájékozódni...:-)
    Kösz a választ.
  • Tgabbar
    #1267
    Sziasztok!

    Valaki meg tudná mondani miért van az, hogy az esetek 95%-ban ha én lövök valakit és el is találom, majd valamiért belevágódik a földbe, akkor nekem szinte sohase adja meg a kill-t, de ha engem csak egy kicsit is eltalálnak mjad a manőverezések során vagyok annyira béna és én zuhanok le, akkor az esetek 100%-ban neki megadja a kill-t? MIÉRT???
  • flashpointer
    #1266
    H6K a célkeresztben, vagy 2 percig adom neki a kakaót, 2x újratölt, közben majdnem leszednek, és mikor lelövöm végre ad anyni xp-t mint amennyit egy pici szokott :/ ezt is javíthatnák

  • pirdi
    #1265
    Tényleg jó volna egy FAQ meg egy tippek-trükkök rovat. Nem vagyok egy szimulátorzseni, de nem egy jó tippet olvastam már itt a fórumon. Bombázótaktikára tudtok valami jót? Meg érdekelne, hogy mikor lesz márfajta historical? Már unom Sziciliát, ráadásul mindig ugyanarra az oldalra rak. Egyetlen változatosság az időjárás, egyszer tiszta, máskor meg 1500 méteren esőfelhős és viharos.
  • bgabor
    #1264
    Sajálattal halljuk, túl sokat nem láthattál belőle ennyi idő alatt, azt azért valljuk be. :D
  • bgabor
    #1263
    Hát úgy, hogy még nem játszanak elegen az EU szerveren, és nem tud még miből válogatni a matchmaker rendszer. De nem baj, mert a Battle képernyőn fölül egy kattintással átállíthatod, hogy RU szerveren akarsz játszani.

    Ez az a kérdés, ami naponta legalább kétszer elhangzik, pedig elmondtuk már néhányszor. Kéne ide is egy FAQ. :D
  • bgabor
    #1262
    Szerintem ha már beáldoztál 60 ezer kreditet és 200 aranysast a hatos hangárbővítésre (ugyebár a hatodik már aranyért van), akkor elég fejlett vagy ahhoz hogy nagyobb tierekben vitézkedj.

    Ha mindenáron Tier0-ával akarsz menni, használj egy másik nemzetet. A legtöbb nemzetnél 4 Reserve gép van, elégnek kell lennie.
  • Stuko
    #1261
    Üdv!

    Kipróbáltam a játékot, elég jónak tűnik, de vmit nem értek. Ha sima csatában megyek az 1-s szintű kis masinámmal, akkor hogy jöhetnek szembe sugárhajtású gépcsodák?
  • Glo
    #1260
    Azt én is várom, mikor lehet majd Torpedo boat-okkal kergetni egymást :D
  • lammaer
    #1259
    minden repülőnél az adatoknál van egy csík ami töltődik...
  • Juhasz27
    #1258
    Múltkor olvastam itt a fórumon,hogy bizonyos szint után 1/5-re csökken az xp és a kredit is.
    Hogy is van ez?
    Visszaolvastam 4 oldalt de nem találtam.
  • lammaer
    #1257
    Tudom, de pont ez a nemszeretem benne. Amikor abálsz vmit hosszú másodpercekig és semmi, aztán te meg kapod az 1 milisecundumos sortüzet és már robbansz is. Persze ugyanez működik visszafele is, de annyira annyira random, hogy zavar.

    De mondom, ez nem a játék hibája, ilyen a repülős élet. :)
    Na meg az a hosszú idő amig begyalogolsz egy halál után megint a csatába, nekem nagyon sok.

    Tagadhatatlan, technikailag remekül kivitelezett program, kiváncsi leszek mit hoznak össze a tankos, de még inkább a hajós vonalon.
  • Glo
    #1256
    Azért ez nem olyan, mint a tankcsata, hogy megáll az ellen Te meg periszkópon lövöd, mert ott a sebezhető :)

    Odaszórsz neki rendesen, aztán ami talál talál, ami nem nem..

    il2-ben még az aknagránát repeszei is le voltak modellezve, hogy mit vitt szét a gépen (vagy a pilótában), szóval itt se lesz majd lehetetlen, ha majd egyszer kijön véglegesen és túl leszünk az első pár patch-en is :)
  • lammaer
    #1255
    Azé béta, majd kiforr.

    Mondjuk én lassan végére is érek a játéknak egy időre... nagyon nem tetszik ez a random kritikushegy benne. De hát ez van, ilyen a légiharc :)
  • gstup
    #1254
    Ez így eléggé tré...kiforratlan.
  • Desmodromic
    #1253
    Köszönöm!
  • lammaer
    #1252
    Akkor az apacshoz nagyon hasonló nevű indián törzs tagja vagy (szopacs).

    Amúgy ezt tényleg megcsinálhatnák, hadd konfigurálja az ember szabadon a hangárt, ha éppen csak 4el akar menni akkor hadd mehessen 4el.
  • QuentinT
    #1251
    Ha jól tudom, azzal "unlockolsz" küldetéseket, pilóta ikonokat és más efféléket. Más hasznát nem találtam eddig.
  • gstup
    #1250
    Igen,de elnéztem és 6 slotom van,nem 5...
  • lammaer
    #1249
    Németként nekem 4 reserve gép áll rendelkezésre, +1 a T1es falco, akkor megvan az 5.
  • Desmodromic
    #1248
    A nemzetenkénti rank ok, de mire jó a globális?
  • QuentinT
    #1247
    Fordulóharcban a többi nemzet hasonló szintű vadásza megveri, szóval a lesipuskás módjára, magasból való rácsapásokkal használom. "Rázuhanásból" megszórom a célt és eltűnök fölfelé, mert emelkedésben egész jó. (Az Mk II pedig még gyengébb manőverezési tulajdonságokkal bír. Azt vagy földi célok, vagy bombázók ellen lehet jól használni a rakétái végett - szerintem)
  • gstup
    #1246
    Német ágon 1 tier egyes van.A falco és az meg is van és be is van rakva.
  • Trabant93
    #1245
    A Hurricane-t miként érdemes használni?Mert vadászként nekem elég lassúnak tűnik,a sebessége jó,de kurva lassan fordul.Kinek mi a tapasztalata vele?
  • lammaer
    #1244
    T1-est rakj be a reservek mellé, az még nem dob fel a magasba.
  • gstup
    #1243
    Megtettem.De nincs annyi reserve gépem :) .Csak 4 van és 5 slotom van megnyitva.
  • bgabor
    #1242
    Rakd vissza a helyére valamelyik kezdő gépet (reserve).
  • gstup
    #1241
    Sziasztok,

    Ha megvettem egy gépet,azt nem lehet kirakni parkolóból?Mert csak úgy engedi ha másikat rakok be helyette.De mivel nem tudok,ezért magasabb osztályú meccsre rak be miatta.
  • MrFika
    #1240
    Lancaster pedig az angol csoda bombákat...
  • Glo
    #1239
    Ha eltalálod akkor igen. Amúgy vicces, mert a Ju88 is tudott 2x2 tonnát vinni :)
  • MrFika
    #1238
    Köszönöm! S mire jó egy darab nagy bomba? Azzal el tudok legalább süllyeszteni egy csatahajót elsőre?
  • bgabor
    #1237
    Az az egyik gép ami tudja a játék legnagyobb bombáját vinni, egy 4000 fontosat, kb 2000 kilósat. De ez az egyetlen jó benne.
  • stork13
    #1236
    Köszönöm!
  • MrFika
    #1235
    Wellingtonról milyen tapasztalatok vannak?
  • lammaer
    #1234
    Azé van rajtuk géppuska, nem ? :)
  • bgabor
    #1233
    Amúgy nem értem minek csinálták így meg hogy a He-111essel 50 kilós bombákkal kell sokáig menni, ennyi erővel kukákat is dobálhatna.

    Nekem most a Pe-2őn kell 60 ezer XP-t összeszedni 100 kilós bombákkal, de azok se alkalmasak semmire, nemhogy heavy meg medium tankot, de sokszor légvédelmi lövegeket se képesek elpusztítani. Milyenek lehetnek akkor az 50kg-sak? Bowlinggolyó támadás?
  • Krodha
    #1232
    amúgy az nem gáz, hogy az én az attackerekkel is vadászni szoktam ? :D persze ha van célpont, akkor ledobom a bombákat is
  • QuentinT
    #1231
    Elegendő xp-t kell szerezned a gépen, éppen úgy, mint az erősebb motor felszereléséhez. Ha elsőre nem is látszik, de a fegyverzeti konfigurálások alatt ott vannak azok is, csak "tekerd" lejjebb a listát.