38447
  • Torzonborz
    #1390
    igen ruszki szerveren vagyok. azért manapság már minyima angol tudás elvárható. én se anyanyelvi szinten beszélem de azért ennyit megértek :D

    na remélem EU-n minél előbb növekszik majd a népesség. az külön jópont hogy nincs külön account a 2 serverre hanem 1et lehet váltogatni.
  • Glo
    #1389
    Nem tudom, de a vulchereket én se szeretem. De a háború már csak ilyen. Írjanak az ENSZ-nek, hogy nem tartod be a Genfi egyezményt :))
  • Juhasz27
    #1388
    Rammer engedélyezett amúgy ? Mert lebombáztam 2 fighter-t és vinnyogtak,hogy rammer vagyok és reportolnak :D
  • Glo
    #1387
    Amúgy tényleg válthatnának már HB mapot, mert tényleg kezd Szicília kissé unalmas lenni. Igaz mindkét oldalon voltak sikerélményeim :)
  • Glo
    #1386
    Az hagyján, de EU szeróra is benyomultak ezek, és ott is cirill betűkkel tolják. Mikor meg rájuk szólunk, hogy Sto kutykurutty, akkor nekik áll feljebb, h ez egy orosz fejlesztésű játék :D
  • bgabor
    #1385
    Hát, ha te is az RU szerón játszol a jobb matchmaking miatt mint itt mindannyian, akkor gondolom a kedves csapattársaid fel sem ismerik a nem cirill betűket.
  • Torzonborz
    #1384
    azé' bakker vannak itt is akkora faszlámák hogy csak na. 2 nyavalyás bunkert kellett volna már csak lebombázni amit már meggyengítettem és közben kilőtték az utolsó gépem is. írom ennek a sok majomnak a cseten...és mit csinálnak .. nané hogy nem ezt :D
    persze hogy a többi gépet kergetik ész nélkül és vesztettünk természetesen.
  • Glo
    #1383
    A spitfire-t meddig lehet WEP-en járatni? Mert anélkül elég gyík a gép.
  • bgabor
    #1382
    Valóban. :D
  • Glo
    #1381
    Na, ne mocskoskodjunk, 2 nap alatt azért összejött itt 2-300 poszt, nem mindenki olvas vissza ennyit :)

    Egy Sima "Nem lesz" is elég lett volna :)
  • Belkar
    #1380
    Kösz a gyors válaszokat ;)
  • Glo
    #1379
    A-1/U2
  • bgabor
    #1378
    Nincs két napja hogy belinkeltem a hivatalos oldal FAQ-jából, hogy nem terveznek több wipeot. Akarod hogy újra belinkeljem? lol

    Belkar: Állításuk szerint nem lesz több nullázás.
  • QuentinT
    #1377
    Tegnap, vagy tegnapelőtt már volt róla szó, hogy a hivatalos hozzáállás szerint (legalábbis a játék oldalának fórumára tudok hivatkozni) már nem lesz wipe.
  • vajakos21
    #1376
    még régebben azt olvastam ,hogy igen. Így lenne korrekt az újakkal szemben. Amit meg addig ráköltesz prémre stb. azt visszakapod.( már golden eagles-ben)
  • Belkar
    #1375
    Azt már lehet tudni hogy béta végén le fogják-e nullázni az elért eredményeket?
  • vajakos21
    #1374
    Szép :) . Melyik típusa?
  • Glo
    #1373
    A / jel kimaradt, de akkor is jó :)
  • Glo
    #1372
    Egy jó kör 410-essel :)

    [spolier][/spoiler]
  • bgabor
    #1371
    Nekem eddig a rekordom 11 kicsapott földi célpont volt egyetlen bombával, egy 1000 kilós japán bombával történt a Pearl Harbour-os pályán, ahol sűrűn állnak a célpontok, és így a legkönnyebb egy bombával sokat agyoncsapni. :D

    Amúgy AR-2őt 3db 500-as lesz a fejlesztés végén.
  • Glo
    #1370
    Csináld úgy, hogy az egyes hangár helyekre különböző gépeket teszel. Pl nekem az 1. helyen vadász van, a 2. bomber, a harmadik egy nehéz vadász.

    Ennek megfelelően állítsd majd rendszerbe a későbbi gépeidet, és ennek megfelelően adogasd a crew points-t.
  • vajakos21
    #1369
    igen. felesleges.
  • Belkar
    #1368
    Szóval akkor azt jól értem hogy vadászoknál a lövészeket fejleszteni felesleges?
  • brasco84
    #1367
    tutorialt csináld meg azért :) megéri, + golden eagle is jár érte
  • Szpecnyaz
    #1366
    Szerintem egér+bill kombóval messze jobb mint joystickkal. Nagyon sokat dob a célzás egyszerűségén.
  • brasco84
    #1365
    ma kipróbáltam az 1X 500 kilósat és a 2X 250 eset. tényleg durvát üt az 500 ha potosan betalál és épp nem próbál egy fighter hátulról megerőszakolni közben.. :D már alig várom az AR-2t hogy 2X 500 legyen
  • bgabor
    #1364
    250 kiló alatt nem bomba a bomba ebben a játékban.
  • voros12
    #1363
    Köszi a gyors válaszokat
  • voros12
    #1362
    Juhasz, én nem találom a játékot itt :)
  • brasco84
    #1361
    bőven.. és tényleg jó egérrel + billel. bár nekem nincs is más :)
  • Malarki
    #1360
    Szerintem lazán elfut. Elég kicsi a gépigénye a látványhoz képest.

    Égér+bill kombóval élvezhető csak a játék, legalább is nekem.
  • QuentinT
    #1359
    A javításhoz: alapból be van állítva az automatikus javítás, illetve a reserve gépeket nem kell javítani. E mellé jön még az is, hogy a gépeiden van 10 db ingyen javítás. Először ezeket használja el a program, és azután kerül pénzbe. A fizetős részt tudod kiváltani idővel, és minél jobb a legénységed javítási sebesség (repair speed) képessége, annál gyorsabban lesznek készen. Ez viszont csak akkor működik, ha a javítás szintje (reapir rank) eléri a gép szintjét. Tehát, ha nem reserve géppel mész, és elfogyott az ingyenes javítás, akkor fizetni kell érte. Ezt automatikusan megteszi a program, és így azonnal mehetsz a következő csatába, hacsak te magad át nem állítod a dolgot. (a repülőgépek sorának elején a csavarkulcs ikon melletti kijelöléssel/kijelölés elvétésével tudod megváltoztatni)
  • Juhasz27
    #1358
    Itt megtudod!
  • voros12
    #1357
    Hello!

    Most találtam a játékot, és lenne 2 kérdésem.
    Az egyik az, hogy ilyen gépen elfut-e a játék:
    Processzor: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz
    Videókártya: ATI Radeon HD 4650
    Alaplap: Intel Pentium III Xeon, 3533 MHz (6 x 589)
    2 GB memória.
    A másik, hogy egér+billentyűzet irányítással élvezhető-e a játék?
  • brasco84
    #1356
    tényleg kéne egy FAQ, én se értek még pár dolgot. :P ezt a repairt vki elmagyarázhatná h működik. ha a crew skillnél nyomok rá, akkor ez csak arra vonatkozik hogyha csata közben leszállok javíttatni? mert pl ha kilövik mind3 gépem, és még megy a csata, kiépek, instant tudok menni a köv csatába.
  • gstup
    #1355
    Értem.Köszi a válaszokat.
  • Malarki
    #1354
    Minél nagyobb annál jobb. Az 50 kg-s bombák nem sokat érnek, hiába van sok belőle. A 250-es többet sebez nagyobb területen.
  • Glo
    #1353
    8*250.

    Az 50kg-ossal max ijesztegetni lehet..
  • gstup
    #1352
    Köszi az infót.És aki szokott bombázni,attól kérdezem.32*50 kilós vagy 8*250 kilós inkább?
  • vajakos21
    #1351
    Én joyt használok arcadeban is. (tudom,tudom :) ) Lehet vele boldogulni...igaz néha sírni tudnék..de hát ez a kihívás :)