38447
  • vajakos21
    #1310
    Amùgy meg belépsz,katt a statisticra és ha mem tetszik a felhozatal kilépsz.
  • Torzonborz
    #1309
    Erről van szó , ez alapvetően egy mmo amivel sok ember játszik így nem lehet elvárni hogy hasonló szimulátor jellege legyen de egy wowp-hoz képest nem annyira árkád ( a realisztikus csata ).
  • QuentinT
    #1308
    Ezt el is hiszem, de azért realisztikuson már a War Thunder is messze áll az arcade-tól. Persze egy "vájtfülű" szimulátorrajongó számára biztosan fontosabb a propellerek dőlésszögének állíthatósága, mint a játékosokkal teli, pörgős csaták megléte, magas "fun factorral" a magamfajta casualok számára. Viszont egy 250 gombos irányítást, pilótavizsgát és a 3600 oldalas használati útmutató áttanulmányozását kívánó irányítású szimulátorral nem lehetne egy efféle játék fenntartásához (értsd megfelelő hasznot hozzon) elegendő játékost bevonzani. Szerintem.
  • bgabor
    #1307
    Teljesen felesleges összevetni a vérszimulátorokkal, teljesen más műfaj.

    Én is sokat toltam az FSX-et meg a Lock on/DCS részeket, de ez egész más.

    Annó a Black Sharkban mekkora teljesítmény volt már csak beindítani is a helikoptert. Más világ, na.
  • vajakos21
    #1306
    Orosz szerveren nem rak be. Van ott elèg játèkos. (1-4 az elsö szint 5-töl megy feljebb.)
  • Torzonborz
    #1305
    hogy kerül itt képbe az IL-2 ?
  • Krodha
    #1304
    jeleneleg orosz ágon úgy megyek csatába hogy:
    első helyen a lagg-om
    második helyen : i-16 type 18
    harmadikon meg : su2 m82


    csak az a bajom,hogy a su2 m82 az már t4-es, és ettől lehet magasabb szinte dob be :S szerintetek?
  • Nohab
    #1303
    IL-2: Cliffs of Dover után nekem árkádnak számít.



    7 perc körül Tom üzemanyag helyett víz hőmérsékletet akart mondani.

    Itt a műszereket mutatja be.
    Itt pedig az iskolakört teljesíti.
    Linkelhetném a jóval bonyolultabb gépek beindítását, de azokhoz nincsen magyar kommentár.

    Vagy itt van még a DCS P51-es része is.

  • Krodha
    #1302
    hát nem lettem előrébb. de azért köszi srácok :)

    mondjuk a bombázósdi nekem se megy, meg nem is kedvelem.

    az attackerrel miért kell alacsonyan szálni? az célkereszt miatt, ami 500 méteren aktiválódik ?én vadászgépeset szoktam vele játszani, vagyis inkább úgy mondanám,hogy az erős MG miatt vadászokra lövök vele, bombázni meg csak ha pont arra szállok
  • bgabor
    #1301
    Akciódúsnak éppen akciódúsak, de ha egy vadászgép beül mögéd, vége a dalnak. Már pedig ez egy kis magasságon dolgozó gépnél elég gyorsan megy.

    De te tudod.
  • Belkar
    #1300
    Valaki adjon már tippeket legénység fejlesztéshez. Például vadászgépnél mire érdemes rakni mi a felesleges? Bombázónál?
  • Malarki
    #1299
    Hát lehet hogy te így érzed, nekem viszont jobban tetszenek az az attackerek mint a bombázók, több velük az akció. Az utóbbiakkal csak repkedek 3-4000 méteren és nyomkodom a space-t. De hát ízlések és pofonok. Nekem ez tetszik, neked az. Egyébként már a SU-2-re is megy fel 2 250-es bomba, az azért már csak nem kevés :P Nem nagyon játszok bombázókkal, de ha választanék akkor a B17-re tennék, az 2 db 1000 kg-os bombát is tud vinni, plusz elég erős védelme van. Mondjuk 13-as szint is kell hozzá
  • Zsoltee20
    #1298
    Az alap gépek nem oly rosszak,de azt sem mondanám hogy túl jók...Az első igazán komoly gép 2.szintöl jön az F4F-3-as...Nah de az igazi "gép" az a P-40 es,nekem legalább is nagyon fekszik...Jah és egy kis segítség,ha lőni akarsz egy gépet(persze arcade modban)akkor ne egyfolytában tűzelj rá,s nyomd az egérgombot,hanem "pöttyögtesd"kis sorozatokkal sokkal gyorsabban le tudod szedni,legalábbis ezt tapasztaltam...
  • Malarki
    #1297
    Lehet hogy el kellene kezdeni az amcsi ágat is Nem is nagyon mentem még velük. Az alap gépek mennyire használhatók ott?
  • santibi
    #1296
    csináltam egy szobát ide jöhettek bármikor. Az iRacers főszobán belül alul van egy WAR THUNDER szoba.
    TS adatai: Adress: pointer4.dyndns.org
    Pass: kobasz

    és késő este leszek.
    ÜDV...
  • bgabor
    #1295
    Lehet hogy sok mindent lehet csinálni a 6db 100kg-os bombákkal, de az SB/Pe vonal 500kg-osokkal játszik, nagyon nem ugyanaz a kategória. Mellesleg a Pe-2esen volt alkalmam "kiélvezni" a 100kb-os bombákat, kb semmire se jók, a célpontok felét(medium és heavy tankok) telitalálattal sem semmisítik meg.
  • Zsoltee20
    #1294
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/1/6/a1_2013_1_6_0xd9aeo7ja_tn.jpg][/url]]Amcsi gépek

    Remélem most sikerül a kép beszúrása
  • santibi
    #1293
    amúgy szívesen repülök veletek a napokban. írjátok, h melyik TS-en vagytok vagy van nekem saját TS-em és jöhettek oda is.
  • bgabor
    #1292
    Nem kedvelem a SU ágat, de a 4. szintű lazán harcba áll mondjuk egy Yak-al.


    30-as fordulással, 10-es emelkedéssel és négy meggymagköpködővel?

    Hát maximum akkor ha egy félkarú ember vezeti a Yakot. Noobokat amúgy is fel lehet ismerni arról hogy vadászgépeset játszanak az alacsonytámadó attackerjükkel (itt most nem a Me-410/P-47 kategóriájú attacakerekről van szó, hanem a Su-2/IL-2 jellegűekről). Nem szoktak sokáig élni az ilyenek.

  • Zsoltee20
    #1291
  • Zsoltee20
    #1290


    Na ennyire OP-k az amcsi gépek...16-ból 13mat P-40nel szedtem le,a többit F4F-3 sal...
  • Malarki
    #1289
    Hát szerintem ebben nincs igazad. Nekem nagyon tetszik az az ág, jobban mint a bombázóké. A SU-2-re alapból felmegy 6 100 kg-s bomba, amivel sok finomságot lehet csinálni. És a hátsó lövésze is elég hatékony tud lenni. Aztán az IL2-esekre meg egyszerre lehet rakni rakétákat meg bombákat is, plusz van rajta egy 23 milis gépágyú is. A Stukák teljesen mások, ott inkább a pontosság számít, az a 3-4 bomba amit vinni tudnak egyszerre inkább precizitást kíván. Az meg hogy könnyen lelehető viszonyítás, attól függ ki üldöz mivel. Az meg hogy rosszul manőverezhető, hát kérlek, egy zuhanóbombázónál ez alap, nem röpködhetnek úgy mint a vadászok.
  • santibi
    #1288
    Jó ez a Me 163b. Nagyon lehet vele büntetni. csak még rá kell érezni mikor és mennyire kell elé lőni a 30 mm-es cannont az ellennek. Hamarosan meglesz a 18-as szintű Me is. A 19-es szintűt várom nagyon. A bombázóm gunnereit kifejlesztettem maxra. szedik is az ellent rendesen. van úgy, h 3 repülőt is kiszed"ünk". mert hátraülök néha gunner állásba.
  • Amaymon
    #1287
    "su attacker vonalat érdemes húzni orosz ágon ? mi a vélemény?"

    Nem kedvelem a SU ágat, de a 4. szintű lazán harcba áll mondjuk egy Yak-al. Most vesztettünk egy csatát, mert SU-k kb. 4-5 db a végén lebombázták a hajókat.
  • bgabor
    #1286
    Hát pedig a he-112 B0 és és a Bf-109 E3 között nem olyan egetverő a különbség, akinek a He-vel nem megy, az a 109 Emillel se fog csodát művelni.
  • Krodha
    #1285
    hát a he 112 pont egy elég ratyi gép. tény,hogy ott megjelenik a 20-as cannon, de semmi manőverezés. inkább a rázuhanás,megszórás,menekülés amit lehet vele csinálni. aztán vagy kilövöd egysorozattal a gépet, vagy nem.
    tény és való,hogy sokszor érdekes módon azzal lőttem le a legtöbb gépet, pedig utálom, valószínűleg csak mázli volt :)
  • bgabor
    #1284
    Nagyon nem, a Su-2é ugyanaz a kis bombaterhelésű, könnyen lelőhető, gyengén manőverező alacsonytámadó vonal, mint a németeknél a Stukák. Hanyagolni kell. Pe vonal jobb, SB vonal pedig sokkal sokkal jobb. AR-2 tutiságáról sokat beszéltem már itt.
  • QuentinT
    #1283
    "Ez egy árkád játék, ahol van egy teljesen leegyszerűsített mód is."

    A realisztikus csatákat próbáltad már? Több ez a játék, hogy egy ilyen arcade címkével elintézzük :)
  • bgabor
    #1282
    Ez így van, de nem menthetetlen a helyzet. A He-112 B-0 nem rossz vadászgép, és az olasz vadászokkal is lehet eredményeket elérni. A JU-88 alap bombateherrel egy elég használható bombázó. Sokan a Bf-110et is szeretik.
  • Nohab
    #1281
    Német géppel voltál? Ott tárakba helyezték el a lőszert, ami időbe telik neki kicserélni. Vannak még további gépek is, amik szintén tárakba rakták a töltényeket. S most én nem az arcad-féle újratöltésre gondolok.

    #1214: Torzonborz: Ez egy árkád játék, ahol van egy teljesen leegyszerűsített mód is.
  • Krodha
    #1280
    ugyan ebben a cipőben vagyok én is. bf109 kellene, de még csak t5 vagyok, szal egy szint kéne a németekhez, csak meguntam a sz.rozást. átmentem oroszra, most már t4 vagyok.

    su attacker vonalat érdemes húzni orosz ágon ? mi a vélemény?
  • gstup
    #1279
    Már nem izgat.Bénázok még lvl 6-ig aztán beülök egy 109-be.Mellesleg igazad van,csak eléggé nagy különbségek vannak a német és a többi gèp között alacsony szinten.
  • QuentinT
    #1278
    Ha emellett el is érsz valamit, akkor kaphatsz plusz xp-t achievmentekre, mint például a Bullet proof, és a Survivor. Én eddig ezeket szereztem ilyen alkalmakkor.
  • Malarki
    #1277
    Azért jár valami bónusz, ha egy csatába egyszer se lőnek le?
  • bgabor
    #1276
    Nem szintől van ez, hanem az adott repülőnél, mindgyeiknél. A főmenüben a gép fegyverzetválasztó képernyőjén jobb fölül van egy csík, ami az adot géppel eddig összegyűjtött XP mennyiségét mutatja. Ha betelik az csík, onnantól azzal a géppel 1/5 XP-t és pénzt kapsz.

    Hülye dolog, de gondolom így akarják megakadályozni azt hogy valaki kis tierű bombázókkal/vadászokkal, kis tierben menve kifarmolja a sugárhajtású gépeket.
  • Lianor
    #1275
    ha az a csík betelik, arra a gépre már csak 1/5-öd xp-t és kreditet kapsz
  • Juhasz27
    #1274
    Azt tudom,de igazándiból az érdekel,hogy hányas szintöl van az 1/5-öd xp/credit
  • Amaymon
    #1273
    Csak ha növeled a nehézségi gyorsulás ellenállását a Crew-eknek
  • Lianor
    #1272
    olyankor konkrétan elájul a pilótád, azt nehéz lenne kikapcsolni...
  • Toweliee
    #1271
    Ki lehet kapcsolni ezt az elsötétítést ami akkor jelentkezik ha valami manőverbe kezdek?