38447
  • Szpecnyaz
    #1430
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én kevesellem a sebzésért járó pénz és XP mennyiséget. Hiába lövök bele egy full tárat valamibe, már épp hogy meghalna, kéne még bele egy sortűz, erre töltés közben megy valami ami leszedi előlem, bezsebelve az érte járó jutalmat, én meg élvezhetem a 30xp-t amit begyűjtöttem az elmúlt 2 percben.. Igazán csinálhatnának egy a WoT-hoz hasonló sebzésért járó jutalom rendszert.
  • Szpecnyaz
    #1429
    Igazából ez tipikus. Rámegyek egy gépre, full lőszerkészlet elmegy rá. Erre rám repül egy kis I-150es ami egy sorozatból lekaszálja a T4 gépemet. Nekem valahogy nem szokott ez összejönni.
  • rudii
    #1428
    Ami ra'adasulegy bot. xD ( E'go"o"o")
  • Malarki
    #1427
    A jobb alsó sarkot. Egy MC 200 lelőtt egy Meteort, ami sugárhajtóműves.
  • vajakos21
    #1426
    Szép :) Ilyet én is csináltam BF110-el. Lőttem a bombázót, baráti gép (meteor) átszaladt a lövedékeimen (lőtte volna ő is).Persze ő egyből meghalt....A bombázót még vagy 1 percig nyúztam. Persze ha akarnám tuti nem lőném le még két tárnyi lőszerrel sem
  • Krodha
    #1425
    neharagúdj, engem tényleg érdekel, de itt mit kell nézni ? :)
  • Glo
    #1424
    Aki szerint a kezdő német tier-ek haszontalan gépek, és valaki kételkedne az erejükben, továbbá OP-nak tekintenné a JET-elet, annak:

  • TomDantes
    #1423
    Aha értem. Kösz. Még egy kérdés. Catalina? Az hol van benne? Mert a tech tree-ben nem látom.
  • bgabor
    #1422
    Mert egyfajta géptípust egyszer lehet csak betenni. De ezért vannak a különböző altípusok a gépekből (pl:Hurricane MkI és MkII), akkor már két Hurricanet használhatsz majd. És szintén ezért vannak a tech treeben olyan gépek, amikból több is elérhető ugyanazon a szinten.

    Pl: Catalina hidroplánból kettőt vihetsz be egyszerre, és mindkettő tier3tól elérhető.

    Gladiatorból meg nimrodból azért jut mindenhová, mert van van négy altípusa mindkettőnek.
  • Amaymon
    #1421
    Hát többet kell nézni légi harcban hátra, mint előre az tuti :)
  • TomDantes
    #1420
    Elkezdtem most már rendesen is, de van egy dolog amit nem értek.
    Már meg van a Hurricane , de miért csak egy lehet belőle? A többi géphelyre csak Gladiator-okat, meg Nimrod-okat enged betenni.
  • twi452
    #1419
    tényleg megjöttek a pöcsök is... :) beülök a spit mögé a p-47el szépen lövöldözöm próbál kitérni..erre hátam mögött egy "barát" spit szitává lő persze lelőtte a spitet is
    félrehúzódok, hogy jól van akkor rohadjál meg legalább akkor leszállok megjavítom a gépet legalább erre még nekem is jön..xD 10k javítás köszi..:)
  • bgabor
    #1418
    Az az előnyük, hogy kis tierben(3) brutális bombatehert tudnak vinni. Olyan bombaterhelésük van, amit a normál bombázók csak sok tierrel később érnek el az adott nemzetnél.
    pl: japán H6K 2db 1000 kilós bomba, Catalina 4db 500 kilós bomba tier3on. Ezt senki se csinálja utánuk.

    Cserébe lassúak, lassan érnek a célterület felé. Viszont nagyon drabálisak (főleg a H6K, tűzfegyverekkel elég nehéz kinyírni őket). Mivel alacsony tierűek, ha nem viszel be náluk magasabb tierű gépet akkor a sok olyan meccsbe kerülnek be, ahol nincsenek még kétmotoros bombázógyilkos repülők, így ott jól elvannak. Persze aranyszabály, hogy 4000 méter alá semmilyen kürölmények között nem szabad menni velük.

    A legnagyobb vicc egyébként, hogy a Catalinának bizony van futóműve, szóval le lehet tenni a kifutópályára is. :D
  • Desmodromic
    #1417
    Bal Shift, bal Ctrl a gáz kezelés, amikor a földön van a kerék a Ctrl-t nyomva tartva kerékfék nálam alapból.
  • rudii
    #1416
    ty (:
  • Glo
    #1415
    A Wheel Break-re keress rá, asszem amúgy a B-re van állítva alapból.

    Ha valami elromlik leszállásnál (pl a motor) akkor elkezd egy gép logó villogni bal oldalon és feketén villog az eleje. Meg kapsz 2000xp-t Soft Langing-ért, szal azt észrevennéd :)
  • vass17
    #1414
    Elvileg jó, mert menet közben tudom állítani, elképzelhető, hogy mégis túl durván teszem le, és megsérül valami, csak nem írja ki, azért kételkedtem.

    Még egy kérdés: miután leszálltam, mivel fékezek? az egér görgőt tekerem visszafele ezerrel, mert így tanította az oktató gyakorlatban, de sokszor nagyon hosszú pálya kell a megálláshoz, nincs valami rásegítés?
  • Glo
    #1413
    A hidroplánoknak árkádban nem sok értelme van, az biztos, legalábbis leszállást tekintve :)

    A gázadásra reagálnia kell, nézd meg hátha valami el van állítva a controls-ban.
  • Glo
    #1412
    Az a bomba késleltetése, magyarul mennyivel a földet érés után robbanjon.
  • Glo
    #1411
    Holnap hazai idő szerint 19:00-tól dupla xp és lion, 24 órán keresztül.
  • vass17
    #1410
    Lenne egy kis problémám, amatőr kérdés, de még nagyon új vagyok a játékban, nézzétek el:
    Miért van az, hogy leszállok, elfoglalom a bázist és utána nem tudok visszaszállni, mivel nem reagál a gázadásra a gép? Kétszer is előfordult egymás után, óvatosan tettem le, nem sérült semmi, legalábbis nem írta, de mégse megy.

    Egyszer figyelmetlenségből egy hidroplánt is letettem foglalni, ott világos, hogy mi volt a gond, habár a foglalás sikerült :D Ha már itt tartunk, a másik kérdésem, hogy mégis mi értelme van a hidroplánoknak a mostani játékban, van valami előnye, hogy vízre tud szállni?
  • rudii
    #1409
    Holnapi event akkor pontossan mit is fog magaba foglalni es hanytol hanyig? Az, hogy Gmt vagy Moszkva ido tokmind1 +1 ora en ugytudom.
  • Belkar
    #1408
    A meccs kezdete előtt amikor gépet kell választani van egy olyan beállítás hogy bomb timer vagy valami ilyesmi és be lehet állítani hogy 0.5 másodperc, 1 másodperc stb az mi lenne?
  • Magyar Betyár
    #1407
    mindenkinek van egy top gépe ami a legjobb a hangárjában, amivel a legjobban tud teljesíteni. Nekem néha bejön az a stratégia, hogy a végére hagyom a top gépet amivel már nagy pusztítást lehet csinálni akkor amikor az enemynek már csak gyengébb gépek maradtak. Egy géppel hacsak nem magasan repülő távolsági bombázó nem nagyon lehet végigcsinálni 1 meccset. Ha vadásszal mész tuti kiszednek előbb utóbb vagy valami idióta neked vezeti a gépét amire sok példa van. Ha a top géppel kezdesz hamar szecskát csinálhatnak belőle. Jobb későbbre hagyni és előnybe kerülhetsz vele endgamben.
  • gstup
    #1406
    Ju-88 (32*50kg+4*250) vagy egy s.79(2*500kg) (melyik gyártású,mert van vagy 5 fajta de nem láttam különbséget közöttük,talán az egyiknek 1-el kevesebb géppuskája van)? Vagy maradjon a mostani He-111 H3(8*250kg).
  • brasco84
    #1405
    thx
  • Glo
    #1404
    Egyelőre nem lehet eladni a gépeket.
  • brasco84
    #1403
    régebbi gépeket amiket nem használok el lehet adni? lvl 5ön vagyok oroszoknál, és a 3 as gép nem igazán kell már
  • Magyar Betyár
    #1402
    Én általában vadászgéppel megyek. És az elején mindig bombázókat támadok. Gyorsan feltekerek minél magasabbra és ott várom őket. Jönnek is szép sorban. Vadászok melett van 2 JU-87 amit a végén előveszek. Nem egyszer volt olyan, hogy úgy nyertünk kört, hogy az enemynek egyszerűen elfogytak a gépei és a JU-87 el simán kibombáztam a földi célpontokat mert nem volt már vadász aki leszedett volna, vagy csak kis kaliberű gépek azok meg nem tudnak lelőni. Volt hogy vesztett helyzetből fordítottunk így, hogy a mi oldalunkon maradt 2 gép aki tudott bombázni mert hiába marad vadász az nem szedi ki a bunkert meg a heavy tankot.
  • gstup
    #1401
    Köszönöm a hozzászólásokat.Még annyit hogy ekkora szar hit rendszert még nem láttam....
  • Pluskast
    #1400
    Mondjuk prémiummal simán be lehet menni nagy gépekkel is és ki tudsz jönni pozitívan a kör végén. Csak ahogy mondtad nagy hülyeségbe nem szabad bele menni (szembe menést minél inkább kerülni érdemes ugyebár)
  • twi452
    #1399
    Csak ha telepakolod 8-9es gépekkel már és abból kettőt sikerül elveszteni arcade-ban akkor annak a körnek annyi :) Jó esetben is nullszaldós lesz a kör :D

    Prém nélkül itt is nehéz lesz az élet ha "nagy" géppel akarsz játszani de hát valamiből nekik is meg kell élniük ugye :)

    persze vigyázni kell a gépekre és nem belemenni durva szitukba de hát arcade..nehezen bírja megállni az ember, hogy ne pörögjön :D
  • Magyar Betyár
    #1398
    Az általad használt legmagasabb rangú gép alapján válasz neked ellenfelet a gép. Tehát ha beraksz 3 reserved gép mellé mondjuk 1 lvl 4-est akkor bizony 4-6-os gépek ellen mész. Érdemes csak akkor magasabb lvl gépeket bepakolni ha már minden helyet ki tudsz tölteni velük. Vegyél bombázót is mert hasznos team fightban. Még ha nem is szeretsz bombázni akkor is elindulsz vele elsőre és egy öngyilkos rohammal kiszedsz pár földi célpontot ami sokat segít a csapatnak. Utánna mehetsz repülőket hajkurászni. Érdemes a bombázókat leszedni elsőre mert lényegében azok döntik el a meccs kimenetelét nem a vadászok. Egyébként meg menj RU szerverre mert EU-n kevesen vannak azért rak be high lvl gépek mellé mert nincs más játékos.
  • Glo
    #1397
    Menj HB csatát, ott max az angolok gyilkolnak le :)

    A csatába amúgy a legnagyobb géped lvl-je alapján tesz be. Mondjuk éjjel betesz mindenkit mindenki ellen.
  • gstup
    #1396
    Sziasztok,

    Hogy van pontosan.A gépem lvl-je alapján rak be a szerverre vagy a rangom alapján?Mert lvl 5-s vagyok és harcoltam 15-s meg 19-es lvl-ű játékosok ellen.Persze esélyem sem volt a bf109 ellen (lvl7) a kis mc202 s 3-mal.A másik.Annyira illúzió romboló hogy német oldalon harcolok,de leszed egy messer!!
  • Nohab
    #1395
    Azt? Szopásnak. :D
  • Glo
    #1394
    És az minek számít, ha a földön állok és rám lő, közben a légvédelem leszedi és a roncsa engem talál telibe és meghalok?
  • Jeffjohnson
    #1393
    Érdemes Any-re állítani a szerver keresőt és akkor nagy ritkán EU-ra is bedob sajna ég és föld a két szerver közötti különbség és nem feltétlenül a pingre gondolok.
  • Nohab
    #1392
    Az általam ismert etikett szerint a reptéren álló humán gépeket rakétázni, bombázni szabad, de lőni nem. De ez csak etikett. A játék nem bünteti a vulchingot.
  • Glo
    #1391
    Azt már tudom cirill betűkkel is, hogy "Farm" :D