38447
  • Pluskast
    #1510
    Azzal sem érsz sokat. A kedvenc "jelenetem" az volt amikor a TA-152-vel képtelen voltam lefordulni a TU-2-t. Elég "vicces" volt ahogy 2 percen keresztül körözgettünk.
  • Glo
    #1509
    Árkádban csak egyet tudsz:

    "Turn turn turn, in the ring of fire, in the ring of fire" Johny Cash után szabadon
  • Glo
    #1508
    Tudom, azért mondtam h egérrel nehéz kivitelezni
  • Glo
    #1507
    Párszor én is letéptem a szárnyamat, de pl Jet-ek ellen hatásos, ha az utolsó előtti másodpercben felrántod, mert vagy utánad emel és leszakad neki, vagy elmegy alattad..
  • bgabor
    #1506
    Én úgy tudom az a palástorsó, amikor pl: a joyt és a ruddert is bedöntöd jobbra egyszerre, és ott is tartod. Az ebből keletkező furcsa orsózó mozgás sok sebességet elkoptat. Rudder nélkül ez nem megy.
  • Glo
    #1505
    Mikor belépsz csatába tudsz választani, hogy melyik gépet viszed be. A sorrendjük nem számít.

    Ha viszont nagyon cserélni akarsz, akkor tegyél be a meglévő 2-es gép helyére egy Reserved-et, aztán a 2-est tedd a Research-ből bárhová ahova akarod. És így tovább és így tovább :)
  • Nohab
    #1504
    Mikor elkezd remegni a gép, akkor visszaveszed a gázt, azt csókolom. :)
  • hawkie22
    #1503
    Sorrendet hogy tudok váltani a gépeim között? Most van 5 gépem, az első 3 lvl2-es, a 4. Reserve, az 5. lvl1-es. Szeretném, ha a 3 lvl 2-es lenne hátul.
  • vajakos21
    #1502
    A lezuhanós taktikánál vigyázni kell mert HB-n és FHB -n simán lesxakad a szárnyad ha túl gyors vagy. Árkádban csak kér hogy lassíts a többinél büntet is ;-) . ( de ott legalább kijön a motorerö különbség)
  • Glo
    #1501
    Légi harcászati taktikai oktató anyag a Pumák oldaláról :)

    Az energia harc minden csínját-bínját meg lehet tudni belőle.
  • Torzonborz
    #1500
    jaaahogyeeezaaaaz okkkéééé így már leesett :D
  • Glo
    #1499
    Csak megasabben és szűkebben. Mondjuk egérrel nehéz :D
  • Glo
    #1498
    http://www.youtube.com/watch?v=qwSYDB4PkfA

    Palást :)
  • Krodha
    #1497
    nem értem :D nemtom miről beszélsz. sorry :$
  • Krodha
    #1496
    megpörgeted a gépet a tengelyén

    vagy csak hülyeségből kérdezted ?:D
  • Glo
    #1495
    Jah..

    Alapból csak combat-ra teszi ha megnyomod, de lehet configolni a Flaps-up-down-t, akkor ki lehet nyitni Langind-ig.
  • Torzonborz
    #1494
    palástorsó ?

  • Krodha
    #1493
    landing flaps? :$
  • Glo
    #1492
    Gáz le, landing flaps ki, palástorsó, eléd csúszik, gáz vissza :)
  • Krodha
    #1491
    csali taktikának is jó, de a folytonos lentmaradás nem biztos hogy helytálló. szerintem, akkor kell lentmaradni, ha folyamatosan van célpontod, ha nincs, akkor gyorsan fel kell menni, ne hogy valaki kinézzen magának.

    amúgy ha már itt tartunk. valami jó manőverezési taktot tud valaki mondani? én egyszer sem tudtam kijönni belőle :S (tudom hogy a forduláson sok múlik, de hát valami gyors handbreak-el nem tudom elém engedni ? :D)
  • hawkie22
    #1490
    Ti hogy állították be egér+bill kombóra a játékot? Nekem egérrel valahogy nem az igazi. Vagy én vagyok béna vagy nem tudom, de valahogy nem bírom megszokni. Viszont joy-al meg a célzás megy nehezen.
  • Torzonborz
    #1489
    squadban játszva ez mondjuk jó csali taktika lehet , akinek van lövésze az lemegy földközelbe a többiek meg felette kőröznek aztán ha valaki ráharap a csalira akkor rácsapnak :D

    mondjuk ez az elmélet a játékon belül nem tudom mennyire müxik .
  • Krodha
    #1488
    gondolj bele, ha lent maradsz, akkor jönnek azok a playerek akik úgy gondolkodnak mint NOhab, vagy én, és rádrepülnek ;)
  • Krodha
    #1487
    pontosan, ezt írtam én is,csak máshogy :)
  • Krodha
    #1486
    na ezt én nem írom alá, mert én mindig úgy játszok,hogy felmegyek 3 ezer méterre kb, és lecsapok, majd ha nem találok gyorsan új enemyt, akkor shift and up módszerrel megint fel legalább 2000 méterre, plussz a saját bázis felé veszem az irányt és mehet minden az elejétől. lehet hogy kevés gépet szedek le a gyávaságom illetve az óvatosságom miatt, de nagyobb tiérnél több pénz megmarad, hisz nem lőnek le. ezzel a taktikával nem egyszer volt,hogy lekaptam 5-6 gépet és még nyertem is az első gépemmel (ami azérts zép xp bónusz).

    régen, sőt néha ma is beleesek abba a hibába,hogy "huh mennyi ellenfél, rárepülök és haddszóljon"... na igen, 2 msp és le is szednek :P szóval ezt kerülni kell. szépen falatozgatni kell a csokorból ;)
  • brasco84
    #1485
    odafele menet eléggé ki lett tisztítva egy oldal, már bocs :) nem repülök el felette úgy hogy engem is szét lőnének. az meg h képtelenek megnézni a mapot merre kéne menni az nonszensz, sok gyökér inkább kergeti egymást. de igazából nem izgat, nekem jön az xp, nekik nem
  • gstup
    #1484
    Lehet nem a bázist kellett volna bombázni,hanem a célpontokat?
  • Glo
    #1483
    Azt amúgy csak én érzem, hogy az angol AAA messze sokkal durvábban lő, mint a német?
  • brasco84
    #1482
    ez hihetetlen h folyamatosan veszítünk. mióta a japán bomberral megyek, folyamatosan 1000-1500 scoret csinálok, kb mindig top 3 ba vagyok. az előbb kb tök egyedül lebombáztam a bázisukat legalább 40% ra, a mienk fullon, senki nem segít.. a másik a domination amit 5 ből 5 ször bead, ott is képtelen nyerni a fogyaték team. wot effekt :D
  • Glo
    #1481
    Ez nekem is működik, azzal kiegészítve, hogy mind a 410-essel mind a korai Beuafighter-el alacsonyan bemegyek egyből a földi célokhoz, egy rácsapás (First strike, Duple strike=1000xp), aztán kis eltávolodás után elemelkedek és elkezdem nézni hogy mikor jönnek be az ellenséges bomberek.

    Ez eddig jól bevált, akkor van szopacs ha az Ai bombereket kergető vadászok végeztek, és 5K-ról nekiállnak a fejedre esni..
  • Nohab
    #1480
    Lammer hülyéskedett, erre dobtam rá még egy lapátta, mert mé' ne? :)

    Egyértelműen valódi a kép, és most állítgatják be. A baloldali pacák épp kitakarja, de a légbeömlőn szerintem nincs rajta a sivatagi verzió se még.
  • Nohab
    #1479
    Azért hozzá kell tenni, hogy ez a taktika kisebb eredménnyel jár, de sokkal magasabb lesz a túlélési rátád. Magasabb szinteken azért az elég jó. Nekem a HB-nél bevált a taktika.
  • bgabor
    #1478
    Szerintem ez egy, a gyárból frissen megérkezett gép észak afrikában, és a szerelők az első belövést csinálják, a festést később. :)
  • Glo
    #1477
    Azért szép látni, hogy az Árkád részben micsoda FM és DM modellezési anomáliákat láttok

    Menjetek HB-t, ott van rendesebb repmodell, lehet energia harcolni, és a sérülésmodell is valósághűbb sokkal :)
  • Glo
    #1476
    Annyi értelme van, hogy közben is javítja a géped. Szóval ha 10 órára ír mondjuk 5ezres javítást, akkor 2 óra múlva már csak 4000-t kell fizetned érte, mert a szorgos kis szerelők addig maguktól kalapálják :)
  • flashpointer
    #1475
    Hát elméletben jó megközelítés, csak a játékban nem működik:
    Mire felhúzod visszamész magasra és kinyomod egyenesbe a gépet, már vagy 2km-re van, és sosem éred utol, ő meg nem jön ide meghalni.
  • soulhunter85
    #1474
    Köszi szépen az infót!
  • rudii
    #1473
    Haaat nemtudom. Sztem a szarnypirszing eleg buzis, de te tudod. ;) :DD
  • Magyar Betyár
    #1472
    néha szerencsém is van. 1 Yak robbantott egy akkora lyukat a bal szárnyon, hogy egy disznó átfért volna rajta mégis le tudtam szálni vele. Igaz a csűrőlapok elszálltak de repült az a lényeg.
  • Magyar Betyár
    #1471
    Jó ez a taktika én is próbáltam de nekem az a gondom, hogy ritkán esik le egy gép 1-2 rácsapásra. Vagy eleve légi harcban van és repked össze vissza, nehéz eltalálni vagy ha el is találod a pályák kicsinysége miatt elkezd hazamenekülni és oda már nem érdemes követni még ha megvan a magasságod akkor sem. Hamar rád akaszkodik 3-4 emeny és over. Ugye hiába a magasság az ujra éledő enemyk eleve azon a magasságon indulnak ahova te visszakapaszkodsz. 5-6 lvl-en ez van. Én az csinálom, meg még sokan ahogy látom, hogy lekapjuk a kamikazékat akikre ráborul a vörös köd és átjönnek a képzelet beli pályafelezőn. ezekre ráakad 3-4 gép is és hamar vége. Akik óvatosak és le le csapnak az energiát általában arra használják, hogy gyorsan hazaszáguldjanak mielőtt bekapnak valamit.