38447
  • Szpecnyaz
    #1550
    Na, belőttem 1 hét prémet. Szóval most nagyban készülök a 2x XP eventre :P.
  • Glo
    #1549
    Nem érdemes, olyan légvédelem van tuti meghalsz, és amúgy sincs haszna. Dobáld a földi célokat.
    A gép polírozás stimmel.

    Amúgy láttam én már olyat aki megpróbált leszállni az ellenséges repteren, amolyan domination módra :D Hát nem jött össze neki
  • vajakos21
    #1548
    Ha 3 géped van akkor egy bomber egy vadász egy attacker. Az elején érdemes statra kattintani ,hogy mivel mennek a társaid és az ellenfelek. Könnyebb kiválasztani melyikkel érdemes kezdeni.De a legjobb ha azt viszed amit szeretsz és lesz ami lesz:)
  • Tgabbar
    #1547
    -Érdemes, mert azért is jár xp.
    -Bizonyos típusoknál eltérően, de némileg gyorsabb lesz.
  • pirdi
    #1546
    Két kérdés:
    - HB-ben érdemes szétbombázni az ellen repterét, mert az elején nem írja?
    - Gyatra angolom azt mondja, hogy a második fejlesztés a motor után, hogy felpolírozzák a gépet a kisebb légellenállás miatt, ez valós? Ér valamit?
  • vass17
    #1545
    Milyen kombinációban érdemes a gépeket összeválogatni szerintetek?
    Amikor pusztítani kell, akkor jó, ha van sok bombázó vagy attacker.
    Viszont a domination és az ahhoz hasonló játékokban legfeljebb az utóbbiakkal tudok valamit kezdeni, a nagyobb bombázót gyakorlatilag nincs mire használjam, miután elfogynak a földi célpontok.
  • vajakos21
    #1544
    Az két társ kill . Rossz helyen voltak rossz idöben
  • brasco84
    #1543
    ledobtam az 1 tonnás bombát, 20 seccel később: -9k lion. wtf? valami csapattárs túl alacsonyan repült, és a robbanás kihatott rá? elég fasza :/
  • Magyar Betyár
    #1542
    kösz, én meg a hagyományos módon próbálkoztam és nem reagált
  • santibi
    #1541
    sziasztok. Írtam korábban, h teamspeaken összejöhetnénk. Nekem van TS-em. Csináltam is oda egy War Thunder szobát. Gyertek fel és repüljünk együtt.
    TS adatai:
    Adress: pointer4.dyndns.org
    Pass: kobasz

    iRacers főszobán belül WAR THUNDER szoba.
  • twi452
    #1540
    controls menüpont
    egy fél oldalnyi gomb van csak a replay kamerákra :)
  • Magyar Betyár
    #1539
    REplay-ben semmilyen módon nem lehet kamerát kezelni? Nekem nem megy. Egy gép körül keringő kamera nézet van semmi más azt is a gép vezérli. Elég gáz
  • gstup
    #1538
    Nem.Látsz épületeket.Azokat találd telibe,meg az AAA-kat a bázis körül,hogy ne zavarjanak annyira.
  • coffer
    #1537
    Ezt a flaps témát kerestem már egy ideje én is, köszi ;)

    Lenne még 1 kérdésem: amikor bázist kell megsemmisíteni, akkor hova kell dobni a bombát? Esetleg mindegy, dobhatom egyenesen a kifutó betonjára is?

    Köszi
  • Pluskast
    #1536
    Szerintem semmit sem ér:) De egy első körös csatarepülőnek egész jó. Sok bombát bír + rakétát és az elején egy zuhanórepüléssel egybekötött támadásra egész jó, sok célpontot képes kiszedni.
  • bgabor
    #1535
    Szerintem a legjobb az lenne, ha kifejlesztenéd és megvennéd a normál thunderboltot. Nyolcas tier az amcsi ágon, néhány nap alatt megszerezhető.
    Aztán eldöntheted, hogy mennyit ér bombák nélkül, és jobb döntést tudsz hozni.
  • bgabor
    #1534
    Én direkt ezért a prémium chaikát vettem, az pont ugyanez a koncepció, de a prém I-16-nál két tierrel lejjebb, így az ellenfelek nem olyan kemények. Überjó fordulás, remek fegyverzet. Persze nyilván sebessége egyiknek sincs, de fordulóharcban verhetetlenek.
  • Szpecnyaz
    #1533
    Ok, köszi a tanácsokat. Úgy látszik mégse lesz Thunderboltom :D.
  • Magyar Betyár
    #1532
    Ez igaz!
  • Pluskast
    #1531
    Ruszki prémium I-16-al ezerszer jobban jársz. Egy "kis szemétláda" gép :) Nagyon jól lehet aprítani vele és az a két darab 20 mm-es gépágyú nagyot tud ütni. Ideális gép a vadászok ellen.
  • bgabor
    #1530
    Egyébként nagy poén hogy normál P-47nek épp a durva bombái miatt extrém magas a javítási költsége (9700 pénz). A prémium verziónak ugyan bombái egyáltalán nincsenek, de azért a javítási költség alig kissebb(7200).

    Rossz vétel.
  • bgabor
    #1529
    Ja, gondolom az az elgondolás hogy az elfogott gépekhez csak kevés vagy semmi bombát, alkatrészt fogtak el. Így ők nem kapnak bombákat. Viszont ez eléggé aláássa egy attacker prémium gép értékét.
  • Glo
    #1528
    Azt meg a kevés lefoglalt lőszer miatt csak 1x20mm-el kéne adni
  • bgabor
    #1527
    Nagyon rossz ötlet, mert a P-47 nem vadászgép, hanem attacker gép, az értéke javát a nagy bombái és rakétái adják, amellett hogy vadászgépként is kompetens valamennyire.

    Viszont a prémium gépek nem szokták megkapni a nem-prémium testvérük felfüggesztési variációt, ha megnézed, a prémium P-47re semmit se lehet felrakni. Se bombák, se rakéták, se semmi. A harcértéke felét adó dolgok hiányoznak. (pl: japán prémium FW-190es se kap bombaterhet)
    Vadászgépként pedig a P-47 átlag alatti.

    A jó döntés a németeknél az elfogott La-5FN. Remek vadászgép, jó fegyverzet, jó emelkedés, és amúgy sincs semmi köze a bombákhoz, így nem szenved ettől a dologtól.
  • Magyar Betyár
    #1526
    Én is meg fogom venni. Szerintem brutál az a 8db 12.5mm géppuska és messze a leggyorsabb rank 8 prém gép minden nemzet közül. Lehet vele vadászokat hentelni rendesen.
  • Szpecnyaz
    #1525
    Gondolkodtam rajta hogy veszek valami prém gépet. A németeknél néztem ki a P-47et. Kinek mi a benyomása róla?
  • Glo
    #1524
    A HB az arany középút :)

    Majd ha mindennek meglesz a rendes FM és DM-je akkor majd beülök FRB-be, addig nem idegesítem magam vele.
  • Magyar Betyár
    #1523
    Bazzeg mentem egy full realistik csatát és felszállásnál a csapatom 90% összetörte magát, 3-an maradtunk összesen.
  • Pluskast
    #1522
    Oroszoknál is érdemes a föld közeli taktikát alkalmazni (ez lemaradt).
  • Glo
    #1521
    Én csak nagynéha szoktam árkád nyomni ha asszonypajtira rájön a "Játsszunk együtt" láz. Akkor is az alap orosz gépekkel meg a csajkát teszem be negyediknek.

    Van, hogy egérrel elkeni a számat a pontcsatában :)

    lamaer már látta mit tud :D
  • Pluskast
    #1520
    Árkádban szinte majdnem mindegy, hogy milyen taktikát alkalmazol. Mondjuk német gépek esetében a messereknek szinte semmi esélye. A fokák jók alacsony magasságon is, így én a totál föld közelt szeretem max gázon jobbra balra kitérővel. Ha van egy kis szerencséd a többiek észreveszik, hogy több gép üldöz és segítenek leszedni a mögötted lévőket. Kb ennyi. A Hb más tészta ott simán kijönnek a fordulási értékek. La7-el olyan szépen le tudtam fordulni és ki tudtam szedni több gépet is, hogy öröm volt nézni.
  • gstup
    #1519
    Igen.De mindezt arcadban toltam,szóval HB lehe tnem is menne!
  • Jeffjohnson
    #1518
    Sok függ a géped és az ellen gépének típusától és a távolságtól mert ha 0.4 felett van sohasem fordulok éleset mert fordulóban nagy felületemre tud célozni és egyből halál ha közelebb van akkor hirtelen flaps combatra sebesség 0 ra és valamelyik oldalra megemelem erősen ha nincs észnél simán elszáguld alattam akkor gáz flaps vissza és jobb esetben seggbelövöm. Ha nagyon fékezni akarok akkor én a kereket is kiengedem és a flaps meg landingra megy de ez csak vészhelyzetben de ha jó az ellenfél akkor esélyed sincs mert egy gyors sorozattal leszed mielőtt még eszmélnél.
  • Magyar Betyár
    #1517
    Ha meg többen kergetnek mindenképpen egyenes vonalban repülj kis kitérésekkel mert jó esély van rá, hogy a hátrébb lévő üldözők lelövik az előttük repülőket :)
  • Glo
    #1516
    Scissors-ra gondolsz? Az az olló manőver :)
  • gstup
    #1515
    A szikors vagy mi,na az még nem megy.. split s és immelmann ment már,habár immel nem igazán segített...
  • Magyar Betyár
    #1514
    Több féle lehetőséged van. Nem mindegy az sem, hogy neked milyen vadászod van. Először is nézd hátra milyen gép kerget. Ha te gyorsabb vagy nála akkor nem szabad elkezdeni kőrözni. Én azt szoktam csinálni, hogy földközelbe orsókkal pörgetem a gépet és nem csinálok nagy oldal kitéréseket csak annyit , hogy ne egyenes vonalon haladjak. Rá kell tapadni a földre és jobbra balra döntve menekülni max gázon. Így nem nyújtasz könnyű célpontot és mivel gyorsabb vagy előbb utóbb lehagyod. Én ezt csinálom akkor is ha sokan kergetnek. Ha elkezdesz egy helyben körözni hamar vége a dalnak. Ha egy vadász kerget akkor sem érdemes nagyon bedöntve kanyarodni mert lényegében felkínálod a szárnyaidat célpontnak és ledarálják.
  • gstup
    #1513
    Egyre erősebb bennem a hit hogy áttérek HB-re...
  • Glo
    #1512
    Ezért tartom fontosnak elkülöníteni az Árkád repmodellt a HB vagy FRB modelltől.

    Árkádban csinálhatsz bármit, ha nincs szerencséd vagy nem maradsz 4000 felett onnan lecsapkodva akkor csókolom.

    @gstup: Árkádban akkor már csak az ima van :) Vagy az olló manőver, de mivel általában nem 1, hanem 2-3 tapad rád hirtelen, akkor marad az 1. variáns.
  • gstup
    #1511
    Ti milyen taktikát,manővert használtok ha egy ellenséges vadász rátok tapad(Ti is vadásszal vagytok)?